Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Dyer+ bagazh per ML w164 nga viti 2005-2011
  Autopjese dhe paisje

  Dyer+ bagazh per ML w164 nga viti 2005-2011

  Dyer per ML w164 & bagazh nga viti 2005-2011 cel :069 20 61 517

  Fier 22 tetor 07:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jastek ajri w221 s-klassi
  Autopjese dhe paisje

  Jastek ajri w221 s-klassi

  Jastek ajri w221 s-klassi para +mbrapa 4matic dhe te thjeshte

  Fier 22 tetor 07:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorra Mercedes benz ML w164  S w221  320& 350
  Autopjese dhe paisje

  Motorra Mercedes benz ML w164 S w221 320& 350

  w164 ML 320 CDI 2006-2009 w164 ML 350 CDI Bluetec adblue 2009-2011 w 221 S 320 CDI 2006 -

  Fier 22 tetor 07:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kroskot per cla+ gla 2015 & Benz w204 viti 2014
  Autopjese dhe paisje

  Kroskot per cla+ gla 2015 & Benz w204 viti 2014

  Kroskot per mercedes benz CLA + GLA viti 2015- 2017 CEL: 069 20 61 517

  Fier 22 tetor 07:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RADIATORA INTERCOOLER Mercedes-Benz
  Autopjese dhe paisje

  RADIATORA INTERCOOLER Mercedes-Benz

  radiatora intercooleri per Mercedes-Benz w203 viti 2001-2005 w204 viti 2007- 2012 w205 viti 2014

  Fier 22 tetor 07:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fenera Sklass w221 Maskarino w221
  Autopjese dhe paisje

  Fenera Sklass w221 Maskarino w221

  Fenera Sklass w221 Maskarino w221 Parakolp -Mbrapakolp kofano ml w164 kofano s klas w221 kofano

  Fier 22 tetor 07:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jastek Ajri BMW X5 & Seria 5 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Jastek Ajri BMW X5 & Seria 5 2006-2012

  Jastek Ajri Para & Mbrapa BMW seia 5 & x5 2006-2012 origjinal BMW cel: 069 20 61 517

  Fier 22 tetor 07:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr M Benz B180 CDI viti 2015 50.000 KM
  Autopjese dhe paisje

  Motorr M Benz B180 CDI viti 2015 50.000 KM

  Motorr M-benz B180 CDI VIti 2015 per pjese ka vetem 50.000 km !! i kompletuar ose i zhveshur

  Fier 22 tetor 07:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PARAKOLP Cklass W204 2010
  Autopjese dhe paisje

  PARAKOLP Cklass W204 2010

  PARAKOLP Mbrapakop Cklass W204 2010 te kompletuar parakolp mbrapakolp gla 2015 t kompletuar k

  Fier 22 tetor 07:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 75.46m2, kati 5, tek Komuna e re
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 75.46m2, kati 5, tek Komuna e re

  Kodi 0501 Shitet banesa 75.46m2, kati 5, tek Komuna e re në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, dy

  Fushë Kosovë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa 104m2, kati 6
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 104m2, kati 6

  Kodi 0543 Shitet banesa 104m2, kati 6, prapa Viva fresh, Fushë Kosovë, ne rrugrn kryesore. Banesa p

  Fushë Kosovë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë

  Kodi 0088 Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë, 99.5m2, 111.6m2, 119.2m2 kate të ndryshme, 10

  Fushë Kosovë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Toyota
  Vetura

  Shes Toyota

  Shes toyota corolla e vitit2005 me motorr 1.4 nafte me kambio automatike.makina eshte e sapo ardhur

  Lushnjë 22 tetor 07:52
  4.300 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 54m2 në Arber
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 54m2 në Arber

  Kodi 0389 Shitet banesa 54m2 në Arberi, ish Dragodan. Banesa ndodhet mbi eshte mbi Sach pizza në K

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa në Arbëri
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në Arbëri

  Kodi 0390 Shitet Banesa në Arbëri me pamje të hapur nga Qyteti. Sipërfaqe 90 m2, kati 5 garazhë 21

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitetn banesat një dhomëshe në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitetn banesat një dhomëshe në Fushë Kosovë

  Kodi 0385 Shitetn banesat një dhomëshe në Fushë Kosovë: * 67.55m2, Kati 1, llamella 1, te komuna

  Fushë Kosovë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 111m2, në ndërtesën \"Dardha\"
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 111m2, në ndërtesën \"Dardha\"

  Kodi 0371 Shitet banesa 111m2, në ndërtesën \"Dardha\", Prishtinë Banesa ka dhomë dite, 3 dhoma gju

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karrika 6 cop..gjendje te rregullt
  Mobilje

  Karrika 6 cop..gjendje te rregullt

  Karrikat jan nga druni..edh skaj.zeza

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  60 €
 • 0 foto
  Shitet shtëpia 2 kat e gjysmë, e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 2 kat e gjysmë, e mobiluar

  Kodi 0202 Shitet shtëpia 2 katne gjysmë, e mobiluar, me bodrum dhe garazhë, në truall me siperfaqe

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 105m2 në Fushë Kosovë, kati 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 105m2 në Fushë Kosovë, kati 2

  Kodi 0214 Shitet banesa 105m2 në Fushë Kosovë, kati 2, dhomë dite, 3 dhoma gjumi, wc, banjo, ballko

  Fushë Kosovë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi B, 202m2.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi B, 202m2.

  Kodi 0234 Shitet shtëpia në lagjën Qërshia tipi B, 202m2. Shtëpia ka, kati 1: dhomë dite me kuzhinë

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 67m2në Lagjen Kalabria
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 67m2në Lagjen Kalabria

  Kodi 0297 Shitet banesa 67m2në Lagjen Kalabria (ish Emshir) në kompleksin e EXDC-s (afër banesave t

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 23m2, Garsonierë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 23m2, Garsonierë

  Kodi 0298 Shitet banesa 23m2, Garsonierë, në Ulpianë (afër fontanës përball \"Fati im\"), kati i 5.

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa e re në Bresje, 74m2, kati 6
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa e re në Bresje, 74m2, kati 6

  Kodi 0303 Shitet Banesa e re në Bresje, 74m2, kati 6. Objekti Banesor është me leje ndërtimi dhe pr

  Fushë Kosovë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa 85m2, kati 5
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m2, kati 5

  Kodi 0570 Shitet banesa 85m2, kati 5, në Tokahqe, përballë shkolles normale, Prishtinë. Banesa ka d

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 57.29m2 në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 57.29m2 në Prishtinë

  Kodi 0120 Shitet banesa 57.29m2 në Prishtinë, në objektin e Lesnës tek nënkalimi, kati i 8, sallon,

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet objekti rreth 1700 m2 tek Rrethi në Arbëri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet objekti rreth 1700 m2 tek Rrethi në Arbëri

  Kodi 0121 Shitet objekti rreth 1700 m2 tek Rrethi në Arbëri, ndërmjet Pompës dhe Te Ismeti. Objekt

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë

  Kodi 0124 Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë •Shtëpia gjendet ne lagjen “Tefta Tashko” p.n

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës

  Kodi 0179 Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës. Shtëpitë kanë secila nga 220m2 plus garazhat, kan

  Pejë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes benz C class 220 Naft viti 2005 motor Evo
  Vetura

  Mercedes benz C class 220 Naft viti 2005 motor Evo

  Shitet mercedes benz c class 220 naft viti 2005 motor Evo makin eshte gjendje shum te mir ,perdorur

  Fier 22 tetor 07:52
  4.300 €
 • 0 foto
  SHITET SUZUKI BURGMAN 400
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET SUZUKI BURGMAN 400

  Shitet SUZUKI BURGMAN 400,viti i prodhimit 2004. Motorri ka goma te reja Mishelin,koshi GIVI me supo

  Tiranë 22 tetor 07:52
  2.000 €
 • 0 foto
  shitet motorri i sajlles xhamit per bmw e46
  Autopjese dhe paisje

  shitet motorri i sajlles xhamit per bmw e46

  shitet motorri i sajlles xhamit prapa per bmw e46

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  15 €
 • 6 foto
  Fiat Punto 1.7 Turbo Dizel RKS Viti 1998
  Vetura

  Fiat Punto 1.7 Turbo Dizel RKS Viti 1998

  Shes Fiat Punto 1.7 Dizel ne gjendj te mir Dizel gjith fabrikisht gjama me rrymë servo Viber +383497

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DISQE ALUMINI 17\" C KLASS 2008
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI 17\" C KLASS 2008

  DISQE ALUMINI 17 \" ORIGJINAL TE MERCEDES-BENZ C KLASS 2008 W 204 GOMA TE PERDORURA NE GJENDJE TE MI

  Fier 22 tetor 07:52
  330 €
 • 6 foto
  YARIS 2012 1.4 NAFT
  Vetura

  YARIS 2012 1.4 NAFT

  TARIS 2012 1.4 NAFTE GJENDJE PERFEKTE

  Tiranë 22 tetor 07:52
  10.100 €
 • 11 foto
  AUDI A 8 LUNGOOOOOOOO VITI 2010 OKAZIONNNNNNN
  Vetura

  AUDI A 8 LUNGOOOOOOOO VITI 2010 OKAZIONNNNNNN

  Shes audi a 8 nafte 3.0 pa taks lluksi. lungo presidencial.full options clima digjitale dy zona.abs

  Tiranë 22 tetor 07:52
  20.000 €
 • 10 foto
  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime
  Vetura

  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime

  Shitet VW UP 1.0 Benzin viti Prodhimit 2013 manuel 5 shpejsi kilometra 120 mij me liber servisit dy

  Viti 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  3 3 1 mobile salloni
  Mobilje

  3 3 1 mobile salloni

  Shiten mobilet per sallon 3 3 1 te perdorta 1 vit mobilet 3 shtrihen per fjetje

  Gjilan 22 tetor 07:52
  350 €
 • 0 foto
  Shitet shtëpia luksoze, afër Hotel Mansion.
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpia luksoze, afër Hotel Mansion.

  Kodi 0065 Shitet shtëpia/villla luksoze rreth 350m2, afër Hotel Mansion Prishtinë. Shtëpia ka 4.5 a

  Prishtinë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti,
  Apartment / Banesa

  Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti,

  Kodi 0079 Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti, kati 4, sallon, kuzhinë, tryezari, 2 dho

  Vushtrri 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUDI A3 2.0 DIZEL DSG RKS FULL EXKTRA
  Vetura

  AUDI A3 2.0 DIZEL DSG RKS FULL EXKTRA

  Shes AUDI A3 2.0 DIZEL DSG FULL EXKTRA Viber +38649717869 049717869

  Mitrovicë 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KAMBIO AUTOMAT JEEP RENEGADE 4x4 2015
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO AUTOMAT JEEP RENEGADE 4x4 2015

  KAMBIO AUTOMAT JEEP RENEGADE 4x4 2015 gjendja perfekte !! 55.000 km 069 20 61 517

  Fier 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.5 Dizel RKS 1 Viti
  Vetura

  Opel Corsa 1.5 Dizel RKS 1 Viti

  Opel Corsa 1.5 Dizel RKS 1 Viti Viber +38649717869 049717869

  Vushtrri 22 tetor 07:52
  1.650 €
 • 4 foto
  Banesa 142 m2 ( bujana group )
  Apartment / Banesa

  Banesa 142 m2 ( bujana group )

  Shitet banesa 142 m2 , 3 dhoma gjumi , sallon , tryezari , 2 Banjo , 2 Terasa , Kati i 5 , Ka pamjen

  Gjilan 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Mercedes E 280 CDI 3.0 7G 2005 Avantgarde
  Vetura

  Shitet Mercedes E 280 CDI 3.0 7G 2005 Avantgarde

  Shitet Mercedes E 280 CDI viti 2005 Avangarde 3.0 7G tronik dhe permban klimen tronike funksionale

  Viti 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NAVIGATOR I C-KLASS W204 NGA VITI 2007-2011
  Autopjese dhe paisje

  NAVIGATOR I C-KLASS W204 NGA VITI 2007-2011

  NAVI C-KLASSI W204 HEKRAN I MADH CEL: 069 20 61 517

  Fier 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer & bagazh per E klass w 212 nga 2009-2015
  Autopjese dhe paisje

  Dyer & bagazh per E klass w 212 nga 2009-2015

  Dyer & bagazh per E klass w 212 nga 2009-2015 cel: 069 20 61 517

  Fier 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KAMBIO W212 E220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO W212 E220 CDI

  KAMBIO TE KOPLETUARA TE PAHAPURA E KLASSI W212 VITI 2009-2012 TE RREGULLTA DHE TE PROVUARA CEL:

  Fier 22 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa me Fletë Poseduese, 72m2, kati 5,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa me Fletë Poseduese, 72m2, kati 5,

  Kodi 0462 Shitet banesa me Fletë Poseduese, 72m2, kati 5, Fushë Kosovë, tek Apolloinia 1. Banesa ka

  Fushë Kosovë 22 tetor 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te

  Kodi 0457 Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te, Kompleksi F&A inxhenering, ndertim i ri ne lagjen v

  Prishtinë 22 tetor 07:51
  Me Marrveshje