Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Banesë 120m2 me qira në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 120m2 me qira në Dragodan - Arbëri.

  Banesa (Kat shtëpie) gjendet në Dragodan/Arbëri në rr. 24 Maji afër restaurant “Pinocchio”. Bane

  Prishtinë Sot, 06:57
  800 €
 • 6 foto
  Banesë 89.67m2 në shitje në Emshir, Riera.
  Apartment / Banesa

  Banesë 89.67m2 në shitje në Emshir, Riera.

  Banesa gjendet në Emshir në kompleksin “Riera”, e ndertuar nga kompania Lesna. Banesa ndodhet në

  Prishtinë Sot, 06:57
  70.000 €
 • 5 foto
  Shitet BMW seri 5
  Vetura

  Shitet BMW seri 5

  Shitet bmw seri 5 ...automat 300 nafte viti 2003 ..pasqyra me palosje ..komand ne timon ..radio/CD..

  Durrës Sot, 06:56
  5.000 €
 • 0 foto
  OPEL VECTRA 1.9 CDTI 1 VIT RKS / 2007
  Vetura

  OPEL VECTRA 1.9 CDTI 1 VIT RKS / 2007

  Shitet vectra 1.9 cdti 150 ps -----‐-----------------------------------------------------

  Fushë Kosovë Sot, 06:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet BMW 320 me portobagazh
  Vetura

  Shitet BMW 320 me portobagazh

  Shitet Bmw -Viti 2001 -Motorri 200 Nafte (Teper ekonomik) -Manuale -Shume e paster si brenda si ja

  Durrës Sot, 06:56
  2.300 €
 • 8 foto
  Toyota Auris 2012 Dizell Manual
  Vetura

  Toyota Auris 2012 Dizell Manual

  Shitet vetura e importuar nga Zvucrra Toyota Auris 2012 Dizell Manual me dogane dhe homologim.

  Prishtinë Sot, 06:56
  7.900 €
 • 0 foto
  BMW X1 X-Drive 2014
  Vetura

  BMW X1 X-Drive 2014

  Shitet BMW X1 2014 e importuar nga Zvicrra me dogane dhe homologim

  Prishtinë Sot, 06:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Alfa Romeo 145
  Vetura

  Shitet Alfa Romeo 145

  Shitet Alfa Romeo -Viti 2001 -Motorri 1.4 Benzin/gaz(Duper ekonomik) -Manuale -Shume e paster si

  Durrës Sot, 06:56
  1.500 €
 • 8 foto
  Audi Q5 S-Line 2013
  Vetura

  Audi Q5 S-Line 2013

  Viti 2013 S-Line - Automatik / tiptronik - Navigacion - Radio-CD-DVD - Komanda n\'timon - Ulse me nx

  Prishtinë Sot, 06:56
  18.600 €
 • 4 foto
  SPRINTER 412
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SPRINTER 412

  Shitet sprinter 412 shum shum ne gjendje te mir me der elektrike 20+1 vende me kondicjoner ose ndrro

  Tiranë Sot, 06:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi Q3 2.0 TDI quattro S-line
  Vetura

  Audi Q3 2.0 TDI quattro S-line

  Shitet vetura Audi Q3 2.0 TDI quattro e importuar nga Zvicrra. - Viti 2013 - Automatik / tiptronik

  Prishtinë Sot, 06:56
  15.800 €
 • 7 foto
  Banesë 84m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Banesa

  Banesë 84m2 në shitje te Qafa.

  Banesa gjendet te Qafa në kompleksin “Milenium”. Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe është e paba

  Prishtinë Sot, 06:56
  95.000 €
 • 7 foto
  Banesë 53.5m2 në shitje në Ulpianë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 53.5m2 në shitje në Ulpianë.

  Banesa ka 53.5m2 në dokumenta ndërsa faktike ika 60m2 dhe gjendet në Ulpianë mbrapa Aleances dhe mb

  Prishtinë Sot, 06:56
  98.000 €
 • 5 foto
  Banesë 100m2 në shitje te Dodona.
  Apartment / Banesa

  Banesë 100m2 në shitje te Dodona.

  Banesë 100m2 në shitje te Dodona. Banesa gjendet në rrugën Bajram Kelmendi dhe është në katin e IV-t

  Prishtinë Sot, 06:56
  100.000 €
 • 5 foto
  Banesë 123.61m2 në shitje te Dukagjini Residence.
  Apartment / Banesa

  Banesë 123.61m2 në shitje te Dukagjini Residence.

  Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërs

  Prishtinë Sot, 06:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES E 220 CDI FACELIFT LLED /XENON  2015
  Vetura

  MERCEDES E 220 CDI FACELIFT LLED /XENON 2015

  SHITET VETURA MERCEDES E 220 NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT E SAPO ARDHUR NGA FRANCA VETURA POSED

  Fushë Kosovë Sot, 06:56
  16.600 €
 • 4 foto
  Fellne me Goma 225 /45/ R 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma 225 /45/ R 17

  Goma me fellne 225/45/R17. Per Mercedes C klasd E klasd

  Ferizaj Sot, 06:55
  300 €
 • 5 foto
  Shitet BMW seri 5 2002
  Vetura

  Shitet BMW seri 5 2002

  Shitet BMW seri 5 2002 -Viti 2002 -Motorri 300Nafte (Teper ekonomik) -Manuale -Shume e paster si b

  Durrës Sot, 06:55
  2.200 €
 • 7 foto
  Audi Q3 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  Audi Q3 2.0 TDI AUTOMATIK

  -Shitet Audi Q3 2.0 TDI Automatik -Viti i prodhimit 2014 -KM te kaluara 178.000

  Ferizaj Sot, 06:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 06:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallo

  Prishtinë Sot, 06:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet jeep cherokee
  Vetura

  Shitet jeep cherokee

  OKAZION shitet cherokee me 4 goma te reja ,4×4 me dogane te paguar dhe serdile mershini ...2.8 naf

  Durrës Sot, 06:55
  4.000 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010

  Shitet Peugeot 1.6 nafte manual me 184.000 km te vetat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Tiranë Sot, 06:55
  3.200 €
 • 11 foto
  Golf 2.0 tdi Navigacion Highline Doganuar
  Vetura

  Golf 2.0 tdi Navigacion Highline Doganuar

  Shitet vetura e tipit VW Golf 2.0 tdi modeli Highline i Doganuar Vetura posedon Klimatronik,Navigac

  Mitrovicë Sot, 06:55
  7.800 €
 • 5 foto
  Shitet Passat Cheta 2005
  Vetura

  Shitet Passat Cheta 2005

  Shitet Passat Cheta 2005 -E sapo ardhur nga Italia -Viti 2005 -Motorri 1.9Nafte (Teper ekonomik)

  Durrës Sot, 06:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 70m2 ne shitje, ne Pejton.
  Apartment / Banesa

  Banesë 70m2 ne shitje, ne Pejton.

  Banesa gjindet ne Pejton perball Meridian Express, ne rr. Sejdi Kryeziu. Objekti posedon ashensor, r

  Prishtinë Sot, 06:55
  91.000 €
 • 1 foto
  Fellne e re per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne e re per VW

  Shitet fellne e re e pa perdorur Fellnja ben per Golf 5,6,7,Touran,Shkoda,Seat,Tiguan etj etj Fell

  Mitrovicë Sot, 06:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 70.62m2 në shitje te Dukagjini Residence.
  Apartment / Banesa

  Banesë 70.62m2 në shitje te Dukagjini Residence.

  Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërs

  Prishtinë Sot, 06:55
  71.000 €
 • 4 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet touran 2.0 disel viti 2007 regjistrim ka deri ne 15.06.2020 ka edhe sigurimin për maqedoni de

  Gjakovë Sot, 06:54
  5.300 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Pejë Sot, 06:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SOPATË GERBER ORIGJINALE
  Makina dhe vegla

  SOPATË GERBER ORIGJINALE

  Shitet sopatë gerber origjinale me kllëf plus thike sharre e cila deperton ne bishtin e sopatës me

  Tiranë Sot, 06:54
  50 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕

  ⭕Shitet Banesa 66m2 kati 4 në qendër të Prishtinës përball Hotel Grnad ⭕Banesa posedon : ⭕Sal

  Prishtinë Sot, 06:54
  1.950 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 112.4m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 112.4m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 112.4m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sa

  Prishtinë Sot, 06:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 06:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PAISJE PER ALPINIZEM
  Paisje per sport

  PAISJE PER ALPINIZEM

  Shitet litar kolektiv, litar personal,çelesa 8,çelesa D,dylbi origjinale, pagure plastike + gavete u

  Tiranë Sot, 06:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  UNIFORMA GJUETIE
  Paisje per sport

  UNIFORMA GJUETIE

  Shiten uniforma gjuetie te reja dhe te perdorura ne gjendje te mire xhup dhe pantallona shiu kambale

  Tiranë Sot, 06:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 52m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Banesa

  Banesë 52m2 në shitje te Qafa.

  Banesa është ndërtim i vjetër dhe gjendet te Qafa përballë kompanisë së sigurimeve “SIGURIA”. Ba

  Prishtinë Sot, 06:54
  68.000 €
 • 5 foto
  Shitet banese ne Emshir 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet banese ne Emshir 1+1

  Shitet banese ne Emshir, eshte ndertim i ri, e mobiluar tersisht dhe e pabanuar me pare. Banesa pos

  Prishtinë Sot, 06:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 60m2 në shitje në Dardani.
  Apartment / Banesa

  Banesë 60m2 në shitje në Dardani.

  Banesa gjendet në Dardani afër Bill Klintonit dhe ka 56.70m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 60m2.

  Prishtinë Sot, 06:54
  75.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 265m2 në shitje në Qendër.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 265m2 në shitje në Qendër.

  Shtëpia gjendet në lagjen Dodona afër shkollës fillore Elena Gjika, ndodhet në 1 Ari truall dhe ka 1

  Prishtinë Sot, 06:54
  250.000 €
 • 6 foto
  Banesë 88m2 në shitje në rrugën B – Royal Plaza.
  Apartment / Banesa

  Banesë 88m2 në shitje në rrugën B – Royal Plaza.

  Kompleksi Royal Plaza ndodhet në një ndër rrugët kryesore të Prishtinës në rrugën B, shumë afër Qend

  Prishtinë Sot, 06:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 115m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 115m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Banesa gjendet në Emshir - Kalabri te banesat e Arabve. Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe shitet e

  Prishtinë Sot, 06:54
  89.000 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Ferizaj Sot, 06:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Gjilan Sot, 06:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 104m2 në shitje në Qendër - Pejton.
  Apartment / Banesa

  Banesë 104m2 në shitje në Qendër - Pejton.

  Banesa ndodhet në Qendër të qytet në Pejton kompleksi “BENI-DONA”. Banesa ndodhet në katin e 9-

  Prishtinë Sot, 06:53
  143.000 €
 • 11 foto
  Mercedes E 270 CDI
  Vetura

  Mercedes E 270 CDI

  Mercedes E 270 CDI

  Ferizaj Sot, 06:53
  5.200 €
 • 1 foto
  POLICE STEAK
  Koleksione

  POLICE STEAK

  Shitet shufer metalike me tre pjese qe hapen dhe mbyllen POLICE STEAK per vetmbrojtje ose koleksion.

  Tiranë Sot, 06:53
  30 €
 • 8 foto
  ⭕️Shiten 8.40 ari ne Qender te Prishtines ⭕
  Shtepi / Vila

  ⭕️Shiten 8.40 ari ne Qender te Prishtines ⭕

  ⭕️Shiten 8.40 ari ne Qender te Prishtines te Plepat (Mbrapa RTK-s) ⭕️Toka si pozite eshte ne

  Prishtinë Sot, 06:53
  260.000 €
 • 6 foto
  Okazion !!!
  Vetura

  Okazion !!!

  Shitet Mercedes Benz ML 280 nafte viti 2007 me look 2010.Makina ka 240000 km dhe te gjitha sherbimet

  Tiranë Sot, 06:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes pezhon 206
  Vetura

  Shes pezhon 206

  shes pezhon ngjendje shum te mir benzin 1.6 klimatronik

  Gjilan Sot, 06:53
  2.500 €