Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 90.90M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 90.90M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 90.90M2 KATI 1.2.3.4.5.6.7.8 BANIM Banesat perbehet prej: *3 Dhoma te fjetjes *Qendrim

  Ferizaj Sot, 06:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 104.40M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 104.40M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 104.40m2 Banesat perbehet prej: *4 Dhoma te fjetjes *Qendrim ditor *Kuzhina *1 Banjo

  Ferizaj Sot, 06:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten LOKALET REF:L02/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten LOKALET REF:L02/18/SH

  Shiten LOKALET afer pallatit te Drejtesise - Prishtinë REF : L02/18/S Shiten LOKALET afer pallatit

  Prishtinë Sot, 06:34
  1.300 €
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 73.24m2-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 73.24m2-LIPJAN

  Shitet Banese 73.24 kati i -VI - Banim rr.Tahir Sinani *Banesa perbehet prej: *2 Dhoma gjumi * Qendr

  Lipjan Sot, 06:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE  SANITARI
  Sherbime

  MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE SANITARI

  Ofroj montimin e llampave te ndryshme nderpresave banjo nderprea te ndryshem shtekera

  Prishtinë Sot, 06:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOLERI
  Sherbime

  MOLERI

  Ofroj lyrjen e baneses , lokalit , shtepin etj me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe lyrjen e gi

  Prishtinë Sot, 06:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per bmw 5 bmw GT
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per bmw 5 bmw GT

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 06:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RINI-SHITET BANESA 114.32 m2-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 114.32 m2-LIPJAN

  Shitet banesa 114.31m2 kati i 6 gjindet afer ambulantes Banesa perbehet prej : * 3 Dhoma gjumi * Qen

  Lipjan Sot, 06:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-SHITET BANESA 104 m2-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 104 m2-LIPJAN

  Banesa ka 104m2 e gatshme per banim ne qender ka : 2 dhoma gjumi salon shum te madh kuzhin 2 banjo

  Lipjan Sot, 06:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Mobilje

  MOLER PROFESIONALIST

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.zYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Skënderaj Sot, 06:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-SHITET BANESA 93m2 -LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 93m2 -LIPJAN

  BANESA ESHTE NE KATIN E 4 QENDER TE RRETHI BANESA PERBEHET: *2 DHOMA GJUMI *SALLON ME KUZHIN *2 BANJ

  Lipjan Sot, 06:34
  430 €
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 104.40M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 104.40M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 104.40M2 Banesat perbehet prej: *4 Dhoma te fjetjes *Qendrim ditor *Kuzhina *1 Banjo *

  Ferizaj Sot, 06:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 4
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 4

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa me 62m2 Kati 1 Mbi VivaFresh
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa me 62m2 Kati 1 Mbi VivaFresh

  Shitet Urgjentisht !!!! Shitet Banesa me 62m2 Kati 1 Mbi VivaFresh 🔸️1 Dhoma te gjumit 🔸️1 Dho

  Lipjan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ? BANESAT 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME
  Apartment / Banesa

  ? BANESAT 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME

  Banesë, kati 6 (Llamella A (B1) 91.47 m2) Banesë, kati 3 (Llamella C (B4) 114.07 m2) Banesë, kati

  Lipjan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?BANESA në shitje 93m Kati 4 (EGATSHME)
  Apartment / Banesa

  ?BANESA në shitje 93m Kati 4 (EGATSHME)

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6
  Apartment / Banesa

  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6

  Banesë në shitje 81m Kati 6 ! ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜

  Lipjan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  A KE VENDOS ME BLE BANES ? BANESA MODERNE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  A KE VENDOS ME BLE BANES ? BANESA MODERNE LIPJAN

  Shiten Banesa Moderne ne Lipjan Lokacioni: Lipjan rruga 1 maji Siperfaqe: 111m , 102m , 106m , 81m

  Lipjan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 3
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 3

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN ? 111m
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN ? 111m

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN 📍 111m ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️ DHOMA GJUMI ➡️ DHOM

  Lipjan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S195 Shitet banesa në Bregun e Diellit, b. e hinta
  Apartment / Banesa

  S195 Shitet banesa në Bregun e Diellit, b. e hinta

  Shitet banesa në Bregun e Diellit tek banesat e hinta, ndërtim i vjetër. Gjendet në katin e 2-të pa

  Prishtinë Sot, 06:33
  90.000 €
 • 6 foto
  S194 Shitet banesa në Emshir-Kalabri
  Apartment / Banesa

  S194 Shitet banesa në Emshir-Kalabri

  Shitet banesa në Emshir-Kalabri, tek kullat e arabve, kulla e 4-të. Gjendet në katin e 8-të me 2 lif

  Prishtinë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S188 Shitet banesa ne Bregun e Diellit te B.bardha
  Apartment / Banesa

  S188 Shitet banesa ne Bregun e Diellit te B.bardha

  Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha. Banesa ka 64 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te.

  Prishtinë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Gjilan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per golf 5 6 7 tauran pasat orginal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per golf 5 6 7 tauran pasat orginal

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal 100%

  Prishtinë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tau
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tau

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira Tenda ( Shatora ) Karrika me Mbulesa Karrika pa Mbulesa Tavolina Rrum

  Ferizaj Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira Tenda ( Shatora ) Karrika me Mbulesa Karrika pa Mbulesa Tavolina Rrum

  Ferizaj Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira Tenda ( Shatora ) Karrika me Mbulesa Karrika pa Mbulesa Tavolina Rrum

  Prishtinë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira Tenda ( Shatora ) Karrika me Mbulesa Karrika pa Mbulesa Tavolina Rrum

  Fushë Kosovë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  S183 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  S183 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve

  Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve, afër ambasadës zvicrane, ndërtuesi Golden Park. Eshtë ndërtim

  Prishtinë Sot, 06:33
  800 €
 • 2 foto
  S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City
  Apartment / Banesa

  S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City

  Shitet banesa në Matin 1, rruga “Muharrem Fejza”, objekti Royal City. Gjendet në katin e 4 me 2

  Prishtinë Sot, 06:33
  63.000 €
 • 9 foto
  AUDI A4 S-Line 2.0 Tdi Automatik Viti 23-11-2007
  Vetura

  AUDI A4 S-Line 2.0 Tdi Automatik Viti 23-11-2007

  Shitet Audi a4 2.0 Tdi Dizel Marsh Automatik Posedon komanda ne timon ulse lekure s-line 4 Navigacj

  Mitrovicë Sot, 06:33
  5.999 €
 • 4 foto
  S180 Shitet banesa në Emshir-Kalabri
  Apartment / Banesa

  S180 Shitet banesa në Emshir-Kalabri

  Shitet banesa në Emshir-Kalabri, ndërtim i Central Constuction, afër xhamisë. Një kompleks shumë i p

  Prishtinë Sot, 06:33
  75.000 €
 • 5 foto
  S174 Shitet banesa në Rrugën B
  Apartment / Banesa

  S174 Shitet banesa në Rrugën B

  Shitet banesa në Rrugën B, përmbi Momo caffe, rendi i parë. Eshtë ndërtim i Dervishollit, gjendet në

  Prishtinë Sot, 06:33
  83.000 €
 • 4 foto
  S170 Shitet banesa te banesat e kuqe, Br. Diellit
  Apartment / Banesa

  S170 Shitet banesa te banesat e kuqe, Br. Diellit

  Shitet banesa në Bregun e Diellit, te banesat e kuqe. Në një ambient shumë të qetë, gjendet në katin

  Prishtinë Sot, 06:33
  110.000 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Ferizaj Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt
  Vetura

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Der

  Vushtrri Sot, 06:33
  11 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Ferizaj Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Pejë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Lipjan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Mitrovicë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Prishtinë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S157 Shitet banesa te Rruga B, restaurant Loriano
  Apartment / Banesa

  S157 Shitet banesa te Rruga B, restaurant Loriano

  Shitet banesa te Rruga B, përball restaurant “Loriano”. Banesa gjendet në katin e 7-të me lift d

  Prishtinë Sot, 06:33
  69.000 €
 • 8 foto
  S154 Shitet banesa në Gërrmi
  Apartment / Banesa

  S154 Shitet banesa në Gërrmi

  Shitet banesa në Gërrmi, prapa shkollës “ Gjin Gazulli”. Gjendet në katin e parë me sipërfaqe pr

  Prishtinë Sot, 06:33
  55.000 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Prishtinë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ??? AUTO STANDARD ???
  Vetura

  ??? AUTO STANDARD ???

  Auto Standard , blejm vetura te gjitha llojet : BMW 320 330 335 520 530 535 X6 X5 : Mercedes : E220

  Gllogoc Sot, 06:33
  95.999 €
 • 0 foto
  ??? AUTO STANDARD ???
  Vetura

  ??? AUTO STANDARD ???

  Auto Standard , blejm vetura te gjitha llojet : BMW 320 330 335 520 530 535 X6 X5 : Mercedes : E220

  Prishtinë Sot, 06:33
  95.999 €