• Samsung Galaxy note 5

  Samsung Galaxy note 5

  Shes ndrroj note 5

  310 €
  Gjilan
  19 maj 20:16
 • Golf 4 2003 pacifik urgjent

  Golf 4 2003 pacifik urgjent

  Golf 4 pacific viber +37745465561

  5.600 €
  Gjilan
  19 maj 20:08
 • Pastor belgian 100%klysh urgjent

  Pastor belgian 100%klysh urgjent

  Shitet pastor belgian 100% orgjinal urgjent urgjent

  80 €
  Gjilan
  19 maj 19:48
 • Shitet shporeti Alfa 90H

  Shitet shporeti Alfa 90H

  Shitet shporeti i druve Alfa 90H. Shporeti eshte i perdorur por eshte ne gjendje te rregullt (furre, plloq). E shes per shkak qe kam instalu nxemjen qendrore dhe nuk po kam nevoj per te.

  150 €
  Gjilan
  19 maj 19:40
 • Sheh parfuma

  Sheh parfuma

  Sheh parfuma te ardhur nga austria , kan ere shum te mir .

  10 €
  Gjilan
  19 maj 18:52
 • Seat Cordoba 1.4 Benzin V.p1998 Me Zvicres

  Seat Cordoba 1.4 Benzin V.p1998 Me Zvicres

  Seat Cordoba 1.4 Benzin V.p1998 I Sa po Ardhur Nga Zvicra Vetura Posedon Liber Te Servisit 4Goma Te Reja Ne Gjendje Shum Mir Osht Vetura Gjindet Ne Topanic Kumuna E Kamenices Info+37745371403

  680 €
  Gjilan
  19 maj 18:21
 • Shitet klima

  Shitet klima

  Klima shitet

  210 €
  Gjilan
  19 maj 17:28
 • Iphone 6

  Iphone 6

  Shes iphone 6 me qmim te volitshëm Qmimi i negociushëm

  250 €
  Gjilan
  19 maj 17:19
 • Cronics Full Suspension - XT

  Cronics Full Suspension - XT

  Cronics Amortizeri para Rock Shox me bllokad Amortizeri mbrapa Fussion me bllokad me ajër 3x10 shpejtsi Pjesët Shimano Deore - XT Shum pak e përdorur Viber : +377 45 685 042

  400 €
  Gjilan
  19 maj 17:18
 • Shes jetta 1.6 dizel regjistrim(25.12.2017)

  Shes jetta 1.6 dizel regjistrim(25.12.2017)

  Shes jetta 1.6 dizel viti i prodhimit 1992 i regjistruar RKS(25.12.2017)ngjyr e kuqe qe 15 vite nje pronar posedon me leter doganes e me krejt ne gjendje shum te mir teknike per informata me te hollsi

  1.350 €
  Gjilan
  19 maj 17:07
 • Shes golf 2 1.6 regjistrim(20 janar 2018)

  Shes golf 2 1.6 regjistrim(20 janar 2018)

  Shes golf 2 1.6 turbo dizel viti i prodhimit 1988 i regjistruar RKS(20 janar 2018)ngjyr e bardh ne gjendje shum te mir teknike per informata me te hollsishme na kontaktoni ne tel:044 747 038 mund te k

  1.300 €
  Gjilan
  19 maj 17:07
 • Fellne te ndryshme

  Fellne te ndryshme

  Fellnet jan ne gjendje te mire, jan 15,16 dhe 17 coll per me teper info ne viber

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 17:06
 • Shitet Passat 2 Dizell

  Shitet Passat 2 Dizell

  Shitet Passat 2 Dizell 1600 kubik ne gjendje te mir teknike Fabrikisht Dizell rks i skadum 1 muj perkthim kur te doni Hipotek nuk osht hargjime shum te vogla ju mir presim

  850 €
  Gjilan
  19 maj 17:06
 • Scott 27.5 - XT - 2016

  Scott 27.5 - XT - 2016

  Scott Aspect Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Deore XT Amortizerin me bllokad Po thuajse e re , shum pak e përdorur Viber : +377 45 685 042

  400 €
  Gjilan
  19 maj 16:50
 • Pula

  Pula

  shes pulen me 7 zoj shum e mir ju mirpres

  20 €
  Gjilan
  19 maj 16:40
 • Friz

  Friz

  1.80 i gjat

  250 €
  Gjilan
  19 maj 16:38
 • Shitet mercedes benz E220

  Shitet mercedes benz E220

  Vetura eshte ne gjendje te mir qmimi fiks 6000€ pres bleres serioz.

  6.000 €
  Gjilan
  19 maj 16:26
 • Haski Siberian

  Haski Siberian

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:49
 • Amstaff

  Amstaff

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:49
 • Rotwajller

  Rotwajller

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:49
 • Amerikan Akita

  Amerikan Akita

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:49
 • pekinezera

  pekinezera

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:20
 • cocker spaniel

  cocker spaniel

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:20
 • Pug

  Pug

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:20
 • Pastor Gjermon

  Pastor Gjermon

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:19
 • Golden Retriwer

  Golden Retriwer

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:19
 • French Bulldog

  French Bulldog

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:19
 • Chow Chow

  Chow Chow

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:19
 • Jack russell terrier

  Jack russell terrier

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:19
 • chiwawa

  chiwawa

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:19
 • Lagotto Romagnolo

  Lagotto Romagnolo

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:19
 • Samojed

  Samojed

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:19
 • Shih tzu

  Shih tzu

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:18
 • Maltezer

  Maltezer

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:18
 • West Highland Terrier

  West Highland Terrier

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:18
 • German Spitz

  German Spitz

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:18
 • Bichon bolognese

  Bichon bolognese

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:18
 • Bichon Frise

  Bichon Frise

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:18
 • Maca Persjane

  Maca Persjane

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:18
 • Mace Siameze

  Mace Siameze

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar dhe per 3- 4 dite do ta keni Kafshen tuaj te preferuar , Te gjitha kafshet qe i sjellim ne p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:18
 • Shes resiver me 1 vit abonim

  Shes resiver me 1 vit abonim

  Shes resiver Nex Smart 4k android me abonim 1 vjeqar iptv mbi 5 mij kanale Digitalb Tring Sky de Sky it Sky un E shum kanale tjera

  145 €
  Gjilan
  19 maj 15:16
 • Fellne 17 Golf5,6,7 Audi Pasat Golf4 Mercedes etj

  Fellne 17 Golf5,6,7 Audi Pasat Golf4 Mercedes etj

  Fellnet jan ne gjendje shume te mire jane pa asnje grrithe jane me 10 vrima bejne per Golf5,6,7 Audi Pasat Touran Mercedes Golf4 Pollo Bora Seat Shkoda etj me goma te veres 225/45/17, mundsi ndrrimi.

  270 €
  Gjilan
  19 maj 15:14
 • Fellne 17 per Pasat 3c Touran Audi Golf5,6,7 etj

  Fellne 17 per Pasat 3c Touran Audi Golf5,6,7 etj

  Jan ne gjendje shum te mire me goma 225/45/17 Michelin i jap me garanci qe nuk jan te shtremta as nuk ushtojne , fellnet bejne per Pasat Touran Audi Golf5,6,7 Sharan etj. Ndrrim nuk bëj.

  320 €
  Gjilan
  19 maj 15:05
 • Shws mecedes c 1.8 bezin

  Shws mecedes c 1.8 bezin

  Vetura asht ne gjendje te mir regjistrim ka 1 vit vetura asht ne emr tem perkthim meniren hipotek nuk asht

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 15:04
 • Cady pikap

  Cady pikap

  shes pikap cady regjistrim deri ne 12 muj eshte ne gjendje te rregullt tekni bej edhe ndrim

  1.400 €
  Gjilan
  19 maj 14:21
 • Shitet Golf 4 2002

  Shitet Golf 4 2002

  Shitet Golf 4 ne gjendje te mir me tempomat rigjistrim 1vjet i rigjistruar per her te par kosov

  5.000 €
  Gjilan
  19 maj 14:21
 • Peugeot Expert Kombi Pickup Pikap

  Peugeot Expert Kombi Pickup Pikap

  BEJ NDERRIM EDHE ME AUTOMJET TE VOGEL MOS E LESHO!

  4.100 €
  Gjilan
  19 maj 14:20
 • Fellne 17 col me goma per opel me 5 vrima

  Fellne 17 col me goma per opel me 5 vrima

  Shiten fellnet per opel me 5 vrima Fellnet jan 17 col shum te bukura me goma te veres Qmimi 280 euro Per inf 044 396 331 ismeto

  280 €
  Gjilan
  19 maj 14:20
 • Shtepia neShitje

  Shtepia neShitje

  Shitet shtepija 2 katshe podrumi perdheza kati gjthsej 230 m2 (meter katror) ka uje infrastruktur shtepija eshte me leje gjdo gje me regull dokumentacioni shtepija eshte ne emer timin personal , oborr

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 13:55
 • SHES APARATIN PER GJEDEOZI TE RI KOMPJOTERIK

  SHES APARATIN PER GJEDEOZI TE RI KOMPJOTERIK

  SHES APARATIN PER GJEDEOZI I RI KOMPJOTERIK SHUM NGJENDJE TE MIR PUNE MODELI MA I RI GJENDET NE AUSTRI VJEN SHUM SHPEJT PREJ ATJEHIT NR. 044 870 685. GJILAN.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 maj 13:51