• Pjese per Mercedes CLK 230 Kompressor Kabriolet

  Pjese per Mercedes CLK 230 Kompressor Kabriolet

  Shes pjese per Mercedes CLK230 Kompressor -Kabriolet. -Automatik Tip-Tronik -Klimatronik -Karrikat lekur qe levizin ne menyre elektronike -Xhama elektronik - Ballkan Auto Garage - - Nr. i tel.: 04

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 14:04
 • Pjese per Opel Zafira 2.0 DI 2.2

  Pjese per Opel Zafira 2.0 DI 2.2

  - Shes pjese per Opel Zafira A - 2.0 DI ( Diesel ) 16V - 2.2 Benzin - Ballkan Auto Garage - - Nr. i tel.: 044133332 & 049133332 - Viber: +38649133332 - WhatsApp: +37744133332 - Veturat tona mu

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 14:04
 • Scott

  Scott

  Scott Madhsia gomav 28 Pjesët Shimano Deore 3x9 shpejtsi Madhsia M Viber : +383 45 685 042

  220 €
  Gjilan
  15 shkurt 13:48
 • Objekt në shitje

  Objekt në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet objekti tre kate me rreth 450m² mekëtë renditje: Kati i parë : një sallë me hapsirë të gjërë,një dhomë,një shpajzë dhe dy banjo. Kati i dytë

  115.000 €
  Gjilan
  15 shkurt 13:44
 • Servis pastrimi "Albi-D"

  Servis pastrimi "Albi-D"

  Bëjmë pastrim shtëpive,restauranteve,lokaleve,tapete dhe xhamave.Gjithashtu kemi makineri për nxerrjen e lagështisë(myku).

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 13:39
 • Shitet

  Shitet

  Shes shtratin per femij ne gjendje trregull me jog madhsia 190 cm me 199 cm qmimi i padiskutushem.

  30 €
  Gjilan
  15 shkurt 11:27
 • iphone 7

  iphone 7

  shitet iphone 7 urgjent ne gjendje te rregullt jap edhe garancion weq gjamin e ka te thym pak ndrrim nuk boj +37744297103

  280 €
  Gjilan
  15 shkurt 11:26
 • Iphone 5

  Iphone 5

  Shutet iphone 5 16 Gb

  75 €
  Gjilan
  15 shkurt 11:20
 • Pjese per Renault Kangoo 1.4

  Pjese per Renault Kangoo 1.4

  Shes pjese per Renault Kangoo 1.4 Benzin -Airbag -ABS -Timon hidraulik -Xhamat elektronik etj. - Ballkan Auto Garage - - Nr. i tel.: 044133332 & 049133332 - Viber: +38649133332 - WhatsApp: +

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 11:17
 • Pjese per Opel Frontera A 2.4

  Pjese per Opel Frontera A 2.4

  Shes pjese per Opel Frontera A 2.4 4X4 - Ballkan Auto Garage - - Nr. i tel.: 044133332 & 049133332 - Viber: +38649133332 - WhatsApp: +37744133332 - Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 11:17
 • Pjese per VW Sharan 1.9 TDI

  Pjese per VW Sharan 1.9 TDI

  -Shes pjese per VW Sharan 1.9 TDI -Klime -Xhamat Elektronik - Ballkan Auto Garage - - Nr. i tel.: 044133332 & 049133332 - Viber: +38649133332 - WhatsApp: +37744133332 - Veturat tona mund ti sh

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 11:17
 • Pjese per Mercedes E220 benzin

  Pjese per Mercedes E220 benzin

  -Shes pjese per Mercedes E220 benzin -Xhamat elektronik - Ballkan Auto Garage - - Nr. i tel.: 044133332 & 049133332 - Viber: +38649133332 - WhatsApp: +37744133332 - Veturat tona mund ti shikon

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 11:16
 • Pjese per Audi A6 2.5 TDI Automatik Tip-Tronik

  Pjese per Audi A6 2.5 TDI Automatik Tip-Tronik

  Shes pjese per Audi A6 2.5 TDi -Automatik Tip-Tronik -Klimatronik dy zonal -Karrikat lekure -Xhamat elektronik -Kukë per terheqje - Ballkan Auto Garage - - Nr. i tel.: 044133332 & 049133332 -

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 11:15
 • Inventar per kafeteri

  Inventar per kafeteri

  Shitet Inventari per lokale 7 tavolina 70x70 Komplet me ka 4 karrika qmimi 110 Euro kompleti -- 1 tavolin 70x160 me 8 karrika qmimi 220 Euro Shiten vetem Komplet nuk i ndajm

  110 €
  Gjilan
  15 shkurt 10:28
 • Shesim Dyr te Hymjes te dhomave me te gjitha masat

  Shesim Dyr te Hymjes te dhomave me te gjitha masat

  Shesim dyer te drurit me te gjitha masat,ngjyra te ndryshme dhe modele te ndryshme punojm dhe me porosi me qmime 60euro deri 100euro kontakto 045474071 ose ne viber +37745474071

  60 €
  Gjilan
  15 shkurt 09:45
 • fellne 20 col per bmw X5 bmw X6

  fellne 20 col per bmw X5 bmw X6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 09:15
 • Terheqeset

  Terheqeset

  Shiten terheqeset (vinqa. Dizalica) pesha deri ne 250 kg njera ndersa ne kombinim deri ne 5oo kg me zingjir te ardhura nga austria.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 08:47
 • aksion dyer te dhomave me montim 044363733

  aksion dyer te dhomave me montim 044363733

  punojm dyer te dhomave me porosi me modele e nxhyra te ndryshme me qmime 60-150 euro viber +37744363733

  60 €
  Gjilan
  15 shkurt 07:45
 • Shes kombinim friz frigorifer

  Shes kombinim friz frigorifer

  Asht ne gjendje te rregullt

  70 €
  Gjilan
  15 shkurt 07:44
 • VW Golf 2 1.3 B

  VW Golf 2 1.3 B

  Shitet vetura VW Golf 2 1.3 Benzine, viti i prodhimi 1985, 2 dyer, pa regjistrim, i clajmruar, gjendja mekanike komplet e rregullt dhe funksionale, bateria e re, vaji i nderruar, nuk shpenzon vaj fare

  350 €
  Gjilan
  15 shkurt 07:06
 • super zbritje dyer me montim viber+37744933548

  super zbritje dyer me montim viber+37744933548

  prodhojm dyer dghe dritare te drurit 30 deri 120 euro punojm edhe me porosi 044933548

  60 €
  Gjilan
  15 shkurt 06:44
 • LG G3 nga ch swisscom

  LG G3 nga ch swisscom

  Lg g3 i ardhur nga ch pa asnji vrejtje sikur i ri bejm ndrim

  120 €
  Gjilan
  15 shkurt 02:16
 • 2004 SAAB 9-5 , 2.2 Dizel (TiD) - Automatik – RKS

  2004 SAAB 9-5 , 2.2 Dizel (TiD) - Automatik – RKS

  Shitet SAAB 9-5 , 2.2 Dizel (TiD) i vitit 2004, Eshte me transmision Automatik, dhe struktura e vetures eshte karavan (Wagon) . Vetura posedon Karrikat Likure dhe me nxemje, Klime , Tempomat (Cruise

  4.000 €
  Gjilan
  15 shkurt 02:05
 • Material Izolues

  Material Izolues

  Gjenerata me e re, e materialeve ndertimore A jeni lodhur nga izolimet e zakonshme, të cilat kushtojn më shumë dhe nuk ju garantojnë siguri ndaj zjarrit, ujit, zhurmës, nxehtësis, mykut, etj? - Atëh

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 01:44
 • PIRAMIDA group, Shet Shtepin me 7 are toke

  PIRAMIDA group, Shet Shtepin me 7 are toke

  Nö 0008 Cmimi sipas marrëveshjes Tel 044613293 Shitet Shtëpia e ndertuar deri nen kulm. Shtepia është 1 katë e gjysmë me plan modern. Shtepia ka oborrin 700 m2 ne forma kendrejt, pozite shume te mi

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 01:35
 • SHITET .BMW..318 .BENXIN 2001 .RKS

  SHITET .BMW..318 .BENXIN 2001 .RKS

  SHITET BMW 318 benxin 2001 regjstrim 2 muj viti prodhimit fund 2001 esht kerr mir paqt siq shifet foto Fellna mira hargjime vogla ika Ulen filter ndrrum frik nje pronar doganu regjstru vet majt vet

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 00:25
 • Shiten

  Shiten

  Shiten gilinderat cmimi sipas marreveshjes nr telit 044491570

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 00:24
 • Shitet

  Shitet

  Shitet dhoma e gjumit cmimi sipas marreveshjes per me shume nr telit 044-491-570

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 shkurt 23:44
 • 2 tresha 1 dysh edhe 1 fotele

  2 tresha 1 dysh edhe 1 fotele

  2 tresha 1 dysh edhe 1 fotele jan te perdorura

  250 €
  Gjilan
  14 shkurt 23:44
 • Golf 2 benzin plin

  Golf 2 benzin plin

  Shitet golf 2 benzin plin . Ne gjendje shume te mire teknike si dhe optike . 4goma te reja te dimrit . Regjistrim nuk ka .

  750 €
  Gjilan
  14 shkurt 23:27
 • Mates aktiviteti Xiaomi Mi band 2

  Mates aktiviteti Xiaomi Mi band 2

  Shitet xiaomi mi band 2 origjinal i pa perdorur +38345903440

  35 €
  Gjilan
  14 shkurt 23:26
 • 2 Gjystik Originalper PS3 me defekte

  2 Gjystik Originalper PS3 me defekte

  shes 2 gjystika per ps3 me defekte 1 hec vet edhe si punojn do dykme tjetri nuk kallet mund te rregullohen po sjom interesu per at arsyje i jep 2 copa 10e

  10 €
  Gjilan
  14 shkurt 23:26
 • Shes tomosin në gjendje të rregullt

  Shes tomosin në gjendje të rregullt

  Shes motorrin tomos në gjendje të rregullt per me shum 045566537

  160 €
  Gjilan
  14 shkurt 23:26
 • Fellne 19 coll Urgjent

  Fellne 19 coll Urgjent

  Fellne 19 coll jane shume te mira dhe te rujshme te sapo ardhur nga jashti nuk drithin me goma te veres fellne 17 coll jane shuume te mira dhe shume te ruajshme te sapo ardhur nga jashti nuk dridhin

  450 €
  Gjilan
  14 shkurt 23:25
 • Iveco daily

  Iveco daily

  Shitet iveco daily kiper ne gjendje te rregullt teknike viti 94

  4.800 €
  Gjilan
  14 shkurt 23:19
 • SHITET DERRASA E GEPEKUT PER PEZHO 307

  SHITET DERRASA E GEPEKUT PER PEZHO 307

  shitet derrasa e gepekut per peugeot 307 viti i prodhimit 2003,pothuaj se e re.

  23 €
  Gjilan
  14 shkurt 22:28
 • Elgato Game capture hd60 - Ps4

  Elgato Game capture hd60 - Ps4

  Shitet Elgato e Po sa ardhur nga Gjermania vtem 1 muaj ësht e Për dorur për Ps4 ne gjendje shum te mir ne Pako.... për inxhizimin e lojrave ne ps4 HD 60 FPS

  190 €
  Gjilan
  14 shkurt 22:22
 • Fellne 17_ Vw Golf5,6,7 Audi Mercedes Passat etj

  Fellne 17_ Vw Golf5,6,7 Audi Mercedes Passat etj

  Fellnet jane orignal prodhim gjerman model 2010 ne gjendje ekstra te mire. Me goma te veres Falken 225/45/17 te vitit 2014. Bejne per Vw Golf5,6,7 Audi Passat Touran Tiguan Mercedes etj.

  380 €
  Gjilan
  14 shkurt 22:15
 • VW Golf 2 1.9 Turbo Dizel-Rks 9Muj-Boj ndrrim

  VW Golf 2 1.9 Turbo Dizel-Rks 9Muj-Boj ndrrim

  Shes Apo Ndrroj Golf 2 19 Turbo Dizel Motorr Shum Te Mir. Vetura Osht Ne Gjendje Shum Te Mir I rujshem I Shtrengum Tip Top. Vetura Posedon:4 Guma Te Reja.Bandash Te Golf 3.Karrika Te Golf 4.Xhomat e Z

  1.350 €
  Gjilan
  14 shkurt 22:09
 • shitet golfi urgjent

  shitet golfi urgjent

  shitet golfi urgjent, ne gjendje te rregullte, 1.6 benzine nuk harxhon vaj

  420 €
  Gjilan
  14 shkurt 22:04
 • Audi Q3 tdi S-line 2014 nga zvicrra

  Audi Q3 tdi S-line 2014 nga zvicrra

  Audi Q3 s-line 2.0 tdi i posa ardhur nga zvicrra Asht full opsione me km te garantuara Qmimi per export 15900 Qmimi me dogan 20900

  15.900 €
  Gjilan
  14 shkurt 21:25
 • zagar

  zagar

  shitet zagari trengjyrsh shum i paster zagari njek leper dhelper mir zagari jipet me garancijon pres blers serijoz ashtu edhe zagarica osht e mir

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 shkurt 21:19
 • Shitet telefoni iphone 5

  Shitet telefoni iphone 5

  Shitet telefoni iphone 5 i ardhurdh nga ch ne gjendje te rregullt

  65 €
  Gjilan
  14 shkurt 21:16
 • Iphone 6 Gold 64 GB

  Iphone 6 Gold 64 GB

  Shitet Iphone 6 Gold 64GB . Telefoni eshte pa vrejtje nuk ka asnje gervishje ose ndonje shenje sikuri ri, shiko fotot. Telefoni eshte funksional 100% pra nuk ka asnje problem, Fotot jan origjinale t

  235 €
  Gjilan
  14 shkurt 20:23
 • IPHONE 6S 64GB FULL UNLOCK

  IPHONE 6S 64GB FULL UNLOCK

  IPHONE ESHTE I SAPO ARDHUR NGA CH EDHE PUNON ME TE GJITHA KARTELAT.

  280 €
  Gjilan
  14 shkurt 20:22
 • Iphone 7 128 GB

  Iphone 7 128 GB

  IPhone 7 128 GB ngjyr te zez mat, absolutisht pa kurfar demtini sikurse i ri me te gjitha pajiset la gjam mbrojtes she mbrojtae te lekures onginal Apple vjen nga Zvicrra arsyja e vetme qe e shes eshte

  500 €
  Gjilan
  14 shkurt 20:21
 • Nabavka novca

  Nabavka novca

  Nabavka novca Za sve izdvajamo novac od 2.000 Euro do 500.000 Euro Ozbiljni ljudi su u stvarnim potrebama, kamatna stopa je 3%. kontaktirajte me putem putem e-pošte: [email protected]

  6.200.000 €
  Gjilan
  14 shkurt 19:35
 • IPHONE 6 GOLD 16 GB

  IPHONE 6 GOLD 16 GB

  Iphone eshte i sa po ardhur nga ch edhe punon me te gjitha kartelat.nderrim nuk boj.

  185 €
  Gjilan
  14 shkurt 19:28
 • Samsung tab 3 10.1'

  Samsung tab 3 10.1'

  Shitet samsung tab 3 10.1 inq i ardhur nga Austria te dhenat per tabletin mund ti gjeni këtu https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_3_10_1_p5220-5491.php

  170 €
  Gjilan
  14 shkurt 19:18
 • SHITET SHTEPIA DARDANIA I

  SHITET SHTEPIA DARDANIA I

  Shitet shtepia ne lagjen Dardania I ish Gavran 1 me 4 ari. e 52 m katror.Siperfaqja e shtepis asht 2x264m pra gjithsejt 528m katror jan dy shtepi me nga 264m njera shepi i ka 7 dhoma kati i par ka

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 shkurt 17:34