• Korniz Acer

  Korniz Acer

  Shes Korrnizen e PC shum e ruajtshme ngjyr te zez firma ACER siq shifet edhe ne foto te interesuarit mund ta shohin edhe vet me qmim shum te volitshem

  5 €
  Gjilan
  18 shkurt 01:16
 • qen haski

  qen haski

  shes haski shum i mirper aborr e heki eper shkak se sun pi rri gati se un ne pun spo kam vakt mu kujdes

  150 €
  Gjilan
  18 shkurt 00:50
 • Shes Samsung s3 si i ri

  Shes Samsung s3 si i ri

  Shes Samsung s3 original i bler ngjermani dmth pa defekt pa kurgjo hiq gjendje te shkelqyer perfekte Kontakt viber veq 00377 44 824952

  99 €
  Gjilan
  18 shkurt 00:27
 • Blejm Te Gjitha Llojet e iphonave 4 4s 5 5s 6 6s 7

  Blejm Te Gjitha Llojet e iphonave 4 4s 5 5s 6 6s 7

  Blejm te gjitha llojet e telefonave apple iphone te perdorur apo te ri - iphone 4s -5 - 5s - 6 - 6s - 7 - secili telefon blehet me pare kesh pagesa bahet menjeher sipas marveshjes orari i thirjes prej

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 00:17
 • Lt 35

  Lt 35

  Shitet lt 35 i qlajmruar kamjoni menjaqin nuk e ka edhe 2 klipa si punojn kshtu dhez veq fuqi ska se dy klipa si punojn kush o I interesum numer kontaktus ose viber +37745557996

  460 €
  Gjilan
  18 shkurt 00:08
 • shitet boj edhe ndrrim

  shitet boj edhe ndrrim

  shes ose ndrroj me qka um konvenoon

  90 €
  Gjilan
  18 shkurt 00:08
 • Shitet iphone 5 i Bardh 16 GB Full Unlock

  Shitet iphone 5 i Bardh 16 GB Full Unlock

  Shitet iphone 5 i Bardh 16 GB Full Unlock ne gjendje perfekte i ardhur nga Zvicra

  120 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:29
 • Shporet i druve gjysem alfa

  Shporet i druve gjysem alfa

  Shes shporetin gjysem alfa shum asht i mir ngjyr kafe ne gjendje te regullt

  130 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:27
 • I 7 kompjuter 2016

  I 7 kompjuter 2016

  She's kompjuter i7 esht 2017 pak i perdorur I SA po ardhun nga perendimi hardiskin 12 giga qmimi 1200euro gjilan nr NE Viber +377 45 557 056

  1.200 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:17
 • Shitet BMW 318 i TIP TOP SUPER OFERTË

  Shitet BMW 318 i TIP TOP SUPER OFERTË

  Vetura eshte vozitur ne Gjermani por pronari posedon shtepi ne Shqiperi dhe Kosove. Vetura mund te doganohet ne Kosove me cmime te arsyeshem. Vetura posedon: Klima; 5 Dyer; Shpenzime te vogla; Vet

  1.300 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:17
 • RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR 3 2 1

  RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR 3 2 1

  ----Qmimi per Cop---- Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: engjideeyes@gmail.com RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR3 4GB 1600MHZ DDR3L=1COP - 25 Euro 2GB 1333MHZ =5 COP - 10 Euro DDR2 1GB =23 COP - 3

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 23:16
 • KARTELA GRAFIKE PCI EXPRESS

  KARTELA GRAFIKE PCI EXPRESS

  ----Sapo Ardhur nga Zvicrra Qmimi per Cop,---- Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: engjideeyes@gmail.com ----PCI Express Graphics Card---- 1.SAPPHIRE ATI Radeon HD 5450 1GB =30 EURO 2.NVIDIA

  10 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:16
 • NVIDIA GeForce 9600GS 768MB 192-bit

  NVIDIA GeForce 9600GS 768MB 192-bit

  Shitet Kartela Grafike Per Arkitektur dhe Montazha dhe Gaming Me Sharing Shkon Mbi 4GB Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: engjideeyes@gmail.com INFO: https://www.techpowerup.com/gpudb/660/gefo

  30 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:16
 • Goma 205/55/16 Continental

  Goma 205/55/16 Continental

  Shes gomat 205/55/16 Continental java 47 te 2013 ne gjendje te mir te ardhura nga Zvicra çmimi 90€

  90 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:06
 • audi a6 2.5

  audi a6 2.5

  Te gjitha serviset ekryera

  4.500 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:05
 • Klysh I sharrit

  Klysh I sharrit

  She's klysh te sharrit esht 2 muj boj ndrrim me noj tel Samsun s3 ose me lek 045512 033 viber

  50 €
  Gjilan
  17 shkurt 22:48
 • punojm me kubza betoni edhe me vetur

  punojm me kubza betoni edhe me vetur

  punojm me kubza betoni nevelizim bari kanalizim etj po nese na kunvenon edhe me ndonj vetur ose kamjonet ose diqkatjeter qmimi sipas marrveshje per punen qe bajm marrem pergjigjsi edhe ju garantoj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 22:38
 • Iphone5

  Iphone5

  Shes iPhone5 16GB pa asnje dekfekt . Me kontaktoni vetem ne Viber ose Whatssapp +37745573670

  140 €
  Gjilan
  17 shkurt 22:31
 • Renault Megane dizel

  Renault Megane dizel

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt, ka dy pare goma eshte e ardhur nga zvicrra per me shume kont.. 044-941-612

  2.500 €
  Gjilan
  17 shkurt 22:25
 • She's golf 4

  She's golf 4

  She's golf 4 viti 99 tip top sa ka ardh prej zivcres me 13 02 2017 ika te kalume 137 mij baj ndrim me naj vetur. me sende te reja me servise te kryme lajmrov Viber 045517246. me guma treja muzik. Sh

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 22:08
 • Motorr per dru

  Motorr per dru

  Shes motorrin per dru sapo i ardhur shumm pak i perdorur boj ndrrim me mjete pune sharr dore elektrike burmashin brusalic etj Per info+37744669548 Ju mir pres ..

  200 €
  Gjilan
  17 shkurt 21:51
 • Golf 5 1.9 tdi

  Golf 5 1.9 tdi

  Golf 5 1.9 tdi viti prodhimit 2006 prej ardhja ch me dogan servisat komplet te kryer ,,,,,,,,,,,,,,, ,,viberi,, 00377 45 850 190

  6.500 €
  Gjilan
  17 shkurt 21:26
 • Fellne 14 per opel corsa

  Fellne 14 per opel corsa

  Shes fellnet me goma shum te mira per dimer jan M+S jan ne gjendje prefekte gomat jan per opel. Corsa po bojn edhe per golf 1-2-3 polo jan155-65-14 Boj ndrrim me mjete pune si psh Burmashin brusalic

  130 €
  Gjilan
  17 shkurt 21:15
 • VW POLO 1.4 TDI I kuqe

  VW POLO 1.4 TDI I kuqe

  Shitet polo 1.4 tdi (i)e kuqe viti 2002 model i 2003 Polo ka klim ac , esp , abes ,centrall prej distances , dy qelsa me dirigjus bort kompjuter xhamat me rrym ,pasqyret me rrym , , muzik tmir qip , u

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 21:14
 • FELLNE ME GOMA PER TAUREG

  FELLNE ME GOMA PER TAUREG

  Shiten fellnet me goma m+s nr.255-60-17 per Taureg .qmimi i arsyeshem

  600 €
  Gjilan
  17 shkurt 21:06
 • 2 qen shtepiak

  2 qen shtepiak

  2 qen te vegjel shtepijak te injektuar jan te vegjel vetem 2 muaj

  120 €
  Gjilan
  17 shkurt 20:38
 • V.p Opel Vectra 2.0 Benxin +Gaz

  V.p Opel Vectra 2.0 Benxin +Gaz

  Shes veturen opel vectra 2.0 Benxin +Gaz ne gjendje Shkelqyer si jashta edhe Rks 09.09.2017.Mbrenda Gjendemi fshatin malishev gjilanit

  1.200 €
  Gjilan
  17 shkurt 20:26
 • Iveco

  Iveco

  Shitet iveco 10/8 ne gjendje te rregullt

  1.500 €
  Gjilan
  17 shkurt 20:10
 • tenda me nxemje ne GJILAN 044 904 994

  tenda me nxemje ne GJILAN 044 904 994

  ofrojm tenda ne sherbim me nxemje ne gjilan me karrika dhe tavolina tendat jan shum te mira dhe stabile 044 904 994

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 19:31
 • Renault master 2005

  Renault master 2005

  Shes kombin i ardhut nga gjermania renault master 2.5 dizell 6 shpejsi 4 cilindra me klim ne gjendje teknike shum te mir pak esht i vram shihet ne foto

  3.200 €
  Gjilan
  17 shkurt 19:29
 • IPHONE 6S PLUS 64 GB

  IPHONE 6S PLUS 64 GB

  IPhone eshte I sa po ardhur nga ch edhe punon me te gjitha Karter at. Pa asnje gritha.

  490 €
  Gjilan
  17 shkurt 19:22
 • Vacuum Press Machinery- Bejm edhe kompenzim

  Vacuum Press Machinery- Bejm edhe kompenzim

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi Ju mundesojm nje pjes te qmimit me kompenzim Prodhojme me kualitet te larte Vakum Pres per plastifikimin e mediapanit. Ju garantojme per pune te suksessh

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 18:53
 • Materiale per ndertim

  Materiale per ndertim

  Tabela te madhesive te ndryshme. Sasia 400 deri ne 500 metra katror Drunje rreth 250 cope, gjatesia 5 dhe 8 metra, drunje te shkurte 2.5 metra. Sasia e drunjeve 300 deri ne 400 cope. Si dhe shtrengesa

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 18:29
 • Xbox 360 KINECT

  Xbox 360 KINECT

  Xbox 360 kinect . vjen me dy cd pak i perdoun 250gb hard disk . qmimi i diskutushem

  350 €
  Gjilan
  17 shkurt 18:28
 • Ford Transit -92

  Ford Transit -92

  Shes kombi ford transit Benzin+Plin, viti prodhimit 1992, me nxemje te mir, 8+1 ulse, 1 vit regjistrim gjendje shum shum te mir teknike regjistrim i par ne rks bejm ndrrim

  1.300 €
  Gjilan
  17 shkurt 18:14
 • Bergamont

  Bergamont

  Bergamont Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Viber : +377 45 685 042

  250 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:51
 • Crescent

  Crescent

  Crescent Madhsia gomav 28 Frenat me disqe Pjesët t'gjitha Shimano Viber : +377 45 685 042

  200 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:51
 • Frena

  Frena

  Frena me vaj Shimano pa përdorur Çmimi 100euro Frena me vaj Avid shum pak të përdorura Çmimi 80 euro Viber : +377 45 685 042

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 17:51
 • Gurtne

  Gurtne

  Gurtne të reja të llojeve të ndryshme për frena me disqe Viber : +377 45 685 042

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 17:51
 • Scott Voltage

  Scott Voltage

  Scott Voltage Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Deore Shum pak e përdorur Viber : +377 45 685 042

  260 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:51
 • Trek

  Trek

  Trek Madhsia gomav 28 Frenat me disqe me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Tiagra 2x10 Shpejtsi Viber : +377 45 685 042

  240 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:51
 • Occano

  Occano

  Occano Madhsia gomav 28 Frenat me disqe Pjesët Shimano Viber : +377 45 685 042

  200 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:51
 • Scott

  Scott

  Scott Madhsia gomav 28 Frenat me disqe Pjesët Shimano Shum pak e përdorur Viber : +377 45 685 042

  200 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:51
 • Scott Full Suspension

  Scott Full Suspension

  Bicikleta Scott është e importuar nga Zvicrra , është shum e ruajtur dhe të gjitha pjesët "Shimano Deore LX".

  800 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:51
 • ZBRITJE Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+386..

  ZBRITJE Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+386..

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me s

  550 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:45
 • BEJM VOZITJEN PER AEROPORT SHKUP PRISHTIN TIR..

  BEJM VOZITJEN PER AEROPORT SHKUP PRISHTIN TIR..

  BEJM VOZITJE TE UDHETAREVE PREJ AEROPORTIT TE SHKUPIT ,,PRISHTINES.. TIRANES DHE NEPER GJITHE QYTETET E KOSOVES PO ASHTU NEPER AMBASADA TE SHKUPIT DHE , ,, KUFI BULLGARIJES ,,KUFI GREQIES , NE TE

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 17:32
 • Vozitje per Aeroport Shkupit Prishtines Tiranes

  Vozitje per Aeroport Shkupit Prishtines Tiranes

  Bejm vozitjen, transportin e udhtareve per Aeroport Shkupit ,Prishtines ,Tiranes Vozitja behet neper gjith qytetet e Kosoves vetura komode e sigurt me klim per 7 persona Viber....+377.44.242.055

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 17:32
 • LLOPTOP HDD 2.5-Inch ATA(IDE)=60GB

  LLOPTOP HDD 2.5-Inch ATA(IDE)=60GB

  Sapo Ardhur nga Zvicrra . Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: engjideeyes@gmail.com IDE-ATA(ME Therra) 60GB = 2 Cop = 5 Euro Qmimi Per Cop

  5 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • DDR3L 4GB 1600MHZ Per LLoptop GEN

  DDR3L 4GB 1600MHZ Per LLoptop GEN

  Shitet Ramemorja 4GB me nje Vend 1600Mhz per Lloptop Modelite te Ri Gjenerates 3--4--5--6 =1.35v Dhe Gjeneratav met Vjetra 1--2=1.5V .Qmimi Fix Dallimi mes DDR3 DHE DDR3L osht Volltazha DDR3L Punon m

  25 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • 1TB FIBER CHANNEL HDD HARD DRIVE HP NB1000D4450

  1TB FIBER CHANNEL HDD HARD DRIVE HP NB1000D4450

  Shiten 2 Hardisqe nga 1TB Fiber Channel ,Shum te Shpejt 400Mb/s.Qmimi per 2 Hardisqet 25Euro ,Sapo ardhur Nga Zvicrra Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: engjideeyes@gmail.com

  25 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17