Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gjilan

 • 12 foto
  Opel Astra H 1 Vit Rks Automatik/Tiptronik
  Vetura

  Opel Astra H 1 Vit Rks Automatik/Tiptronik

  • Opel
  • Astra
  • Benzin
  • 2007
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:56
  3.950 €
 • 12 foto
  BMW 328i 2.8 BENZIN FABRIKISHT 328 - FULL EXTRA
  Vetura

  BMW 328i 2.8 BENZIN FABRIKISHT 328 - FULL EXTRA

  • BMW
  • 328
  • Benzin
  • 1999
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:56
  3.850 €
 • 2 foto
  Moler gipser MATRIX
  Sherbime

  Moler gipser MATRIX

  Kryjm keto sherbime: Polikolor Gled Knau...

  Gjilan Sot, 11:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ??Seat Leon 2013 me dogane dhe regjistrim??
  Vetura

  ??Seat Leon 2013 me dogane dhe regjistrim??

  • Seat
  • Leon
  • Benzin
  • 2013
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:55
  9.200 €
 • 12 foto
  Passat 1.9 Tdi Rks 09/24 Super Gjendje
  Vetura

  Passat 1.9 Tdi Rks 09/24 Super Gjendje

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Naftë
  • 2002
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:55
  3.850 €
 • 12 foto
  Mercedes Ml 1 Vit Rks Automatik/Tiptronik 2005
  Vetura

  Mercedes Ml 1 Vit Rks Automatik/Tiptronik 2005

  • Mercedes-Benz
  • ML 400
  • Naftë
  • 2004
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:55
  3.650 €
 • 12 foto
  CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI MANUEL VP 2005
  Vetura

  CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI MANUEL VP 2005

  • Citroën
  • Xsara Picasso
  • Naftë
  • 2004
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:54
  2.850 €
 • 10 foto
  OPEL SIGNUM 3.0 DIZEL - AUTOMATIK/TIP VP 2004
  Vetura

  OPEL SIGNUM 3.0 DIZEL - AUTOMATIK/TIP VP 2004

  • Opel
  • Signum
  • Naftë
  • 2004
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:53
  2.950 €
 • 12 foto
  Opel Combo 1.7 DTI - Rks 10 Muje Super Gjendje
  Vetura

  Opel Combo 1.7 DTI - Rks 10 Muje Super Gjendje

  • Opel
  • Combo
  • Naftë
  • 2003
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:51
  2.650 €
 • 10 foto
  PEUGEOT PARTNER 1.9 DIZELL VP 2006 VETEM ME DOGANE
  Vetura

  PEUGEOT PARTNER 1.9 DIZELL VP 2006 VETEM ME DOGANE

  • Peugeot
  • Partner
  • Naftë
  • 2005
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Gjilan Sot, 11:50
  2.950 €
 • 12 foto
  VW GOLF 7.5 FACELIFT 2017 2.0 TDI DSG
  Vetura

  VW GOLF 7.5 FACELIFT 2017 2.0 TDI DSG

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2017
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjilan Sot, 11:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW 118d 2.0 Diesel 2012 Rks
  Vetura

  BMW 118d 2.0 Diesel 2012 Rks

  • BMW
  • 118
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:50
  10.300 €
 • 12 foto
  Peugeot Partner 1.4 Benzin Super Gjendje
  Vetura

  Peugeot Partner 1.4 Benzin Super Gjendje

  • Peugeot
  • Partner
  • Benzin
  • 1999
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:50
  1.500 €
 • 12 foto
  SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG 2019
  Vetura

  SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG 2019

  • Škoda
  • Octavia
  • Naftë
  • 2019
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjilan Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW POLO 1.6 TDI 2012 RKS
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI 2012 RKS

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Naftë
  • 2012
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW GOLF VII 1.6 TDI DSG 2015
  Vetura

  VW GOLF VII 1.6 TDI DSG 2015

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2015
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjilan Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF SPORTSVAN 1.6 TDI DSG 2015
  Vetura

  VW GOLF SPORTSVAN 1.6 TDI DSG 2015

  • VW Volkswagen
  • Golf Sportvan
  • Naftë
  • 2015
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjilan Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ?PEUGEOT BOXER 2.8 MANUEL VP 2004
  Vetura

  ?PEUGEOT BOXER 2.8 MANUEL VP 2004

  • Peugeot
  • Boxer
  • Naftë
  • 2003
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 11:49
  2.850 €
 • 9 foto
  Pllace ne shitje mbi shkollen Abaz Ajeti me plan u
  Truall / Toke

  Pllace ne shitje mbi shkollen Abaz Ajeti me plan u

  Pllacet jane ne lagjen bregu i djegur .m...

  Gjilan Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SEAT LEON 1.6 TDI DSG 2017
  Vetura

  SEAT LEON 1.6 TDI DSG 2017

  • Seat
  • Leon
  • Naftë
  • 2017
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjilan Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW GOLF 7.5 ( FACELIFT ) 1.6 TDI 2018
  Vetura

  VW GOLF 7.5 ( FACELIFT ) 1.6 TDI 2018

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2018
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Gjilan Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Parcela ne makresh afer restorant Lura
  Truall / Toke

  Parcela ne makresh afer restorant Lura

  Parcela prej 25 ari peball restorant Lur...

  Gjilan Sot, 11:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Samsung a10
  Telefona celulare

  Samsung a10

  • Samsung
  • Galaxy A10
  Gjilan Sot, 11:41
  60 €
 • 2 foto
  PS3 INSTALIM LOJAV ME TE REJA NE PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 INSTALIM LOJAV ME TE REJA NE PS3

  NESE MER VETUM PES 21 OSE FIFA 5 EURO KU...

  Gjilan Sot, 11:25
  5 €
 • 6 foto
  ps3 instalojm loja me te rejat te gjitha verzionet
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 instalojm loja me te rejat te gjitha verzionet

  instalojm loja ne te gjitha verzionet gj...

  Gjilan Sot, 11:25
  10 €
 • 4 foto
  Skuter elektrik NAS Focus 2023 25-40KMH ?
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Skuter elektrik NAS Focus 2023 25-40KMH ?

  • elektrik
  Gjilan Sot, 11:24
  600 €
 • 6 foto
  Gjystika PS3 / PS4 / PS5 / XBOX ONE Transporti gratis
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystika PS3 / PS4 / PS5 / XBOX ONE Transporti gratis

  shiten Gjystika - Kontrollera te ndryshm...

  Gjilan Sot, 11:24
  30 €
 • 1 foto
  Playstation 3 Slim me qip 30 loja NEW Transporti gratis
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 Slim me qip 30 loja NEW Transporti gratis

  Shiten Sony Playstation 3 te ardhuna nga...

  Gjilan Sot, 11:22
  130 €
 • 12 foto
  Banesë në Qendër Të Gjilanit Kati 1
  Apartment / Banesa

  Banesë në Qendër Të Gjilanit Kati 1

  • 109 m²
  • 3 dhoma
  Gjilan Sot, 11:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  bejm me QIP dhe instalimin e lojrav ne Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  bejm me QIP dhe instalimin e lojrav ne Playstation 3

  Bëjm instalimin e qipit dhe lojërat nga ...

  Gjilan Sot, 11:20
  15 €
 • 4 foto
  Patika (KOPAQKA)
  Paisje per sport

  Patika (KOPAQKA)

  Shiten sepse me bien te vogla Te ardhur...

  Gjilan Sot, 11:10
  15 €
 • 6 foto
  Shes S21 Fe
  Telefona celulare

  Shes S21 Fe

  • Samsung
  • Galaxy S21 FE
  Gjilan Sot, 10:59
  350 €
 • 4 foto
  PLLACI NË SHITJE✅
  Truall / Toke

  PLLACI NË SHITJE✅

  PLLACI NË SHITJE✅ ✅Shitet Pllaci me si...

  Gjilan Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lopa urgjent me gjith viq
  Kafshe shtepiake

  Shitet lopa urgjent me gjith viq

  Shitet lopa urgjent...

  Gjilan Sot, 10:54
  1.100 €
 • 1 foto
  BANESA NE SHITJE
  Apartment / Banesa

  BANESA NE SHITJE

  • 127 m²
  • 2 dhoma
  Gjilan Sot, 10:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes e200
  Vetura

  Mercedes e200

  • Mercedes-Benz
  • 200
  • Dizel / Naftë
  • 1993
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 10:42
  2.100 €
 • 3 foto
  Lokal ipet me Qera
  Apartment / Banesa

  Lokal ipet me Qera

  Lokali ipet me Qera, ne qender te Qyteti...

  Gjilan Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PLLACI NË SHITJE✅
  Truall / Toke

  PLLACI NË SHITJE✅

  PLLACI NË SHITJE✅ ✅Shitet Pllaci me si...

  Gjilan Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  IPAD MINI 64GB
  Kompjutera

  IPAD MINI 64GB

  IPAD MINI 64GB NGJENDJE PERFEKTE I SAPO ...

  Gjilan Sot, 10:38
  100 €
 • 5 foto
  PLLACI NË SHITJE✅
  Truall / Toke

  PLLACI NË SHITJE✅

  ✅Shitet Pllaci me sipërfaqe 55,5 ari. E...

  Gjilan Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa dublex 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa dublex 2+1

  • 127 m²
  • 3 dhoma
  Gjilan Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf VII
  Vetura

  Golf VII

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2016
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjilan Sot, 10:18
  1 €
 • 1 foto
  ZBRITJE Gjystika per Playstation Transporti Gratis
  Lojra per PC / Videolojra

  ZBRITJE Gjystika per Playstation Transporti Gratis

  • PS4
  Gjilan Sot, 10:17
  23 €
 • 3 foto
  Autodiagnoza launch
  Autopjese dhe paisje

  Autodiagnoza launch

  Aktivizojme te gjitha llojet e diagnozav...

  Gjilan Sot, 10:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makina per qepje
  Teknik dhe paisje

  Makina per qepje

  Jane dy makina per qepje nga firma joyee...

  Gjilan Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Syza CAZAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza CAZAL

  Shes Syzat CAZAL te ardhura nga gjermani...

  Gjilan Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PNY NVIDIA GeForce RTX 4090 OC XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB Triple Fan Graphics Card
  Kompjutera

  PNY NVIDIA GeForce RTX 4090 OC XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB Triple Fan Graphics Card

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Gjilan Sot, 09:43
  1.500 €
 • 2 foto
  Playstation 3 Slim me QIP 20 loja Transporti gratis ???
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 Slim me QIP 20 loja Transporti gratis ???

  Shes Sony Playstation 3 modelet Slim me ...

  Gjilan Sot, 09:42
  120 €
 • 1 foto
  Playstation 4 Slim 15 loja •PUBG •Fortnite •Warzone •PES23
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 4 Slim 15 loja •PUBG •Fortnite •Warzone •PES23

  shes Sony Playstation 4 modeli Slim 500G...

  Gjilan Sot, 09:41
  240 €
 • 1 foto
  Gjystika per PLAYSTATION 4 Transporti Gratis ???
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystika per PLAYSTATION 4 Transporti Gratis ???

  ofrohen per shitje Gjystika per Playstat...

  Gjilan Sot, 09:40
  30 €