• samsung A3 2016

  samsung A3 2016

  shes ose ndrroj me skuter samsung A3 2016 32 gg qmimi 220 i perdorur vetem 1 jav e kam ble tri pa perdor

  220 €
  Gjilan
  22 mars 21:36
 • Samsung Galaxy s3 Mini

  Samsung Galaxy s3 Mini

  Shes Samsung galaxy Ne gjendje te rregullt I punojn te gjitha ska problem i ruajtur esht Fojlien e re ja kom ndu Per me shum 044320915 & mundeni edhe nviber +37744320915

  50 €
  Gjilan
  22 mars 21:35
 • UNCHARTED 2 & UNCHARTED Drake Fortune

  UNCHARTED 2 & UNCHARTED Drake Fortune

  shes CD per Sony Playstation 3 "UNCHARTED Among Thieves 2" dhe "UNCHARTED Drake Fortune " ne gjendje shum te mir shum pak e perdurun Qmimet: -UNCHARTED Among Thieves 2 = 10e -U

  5 €
  Gjilan
  22 mars 21:34
 • Fellne 16 coll me goma vere

  Fellne 16 coll me goma vere

  Fellnet jan ne gjendje shum te mir me goma Hankook 205/55/16, bojn per Audi a4 a6 Passat Touran Golf5,6,7 Sharan etj. Mundsi ndrrimi. Çmimi fix 200€

  200 €
  Gjilan
  22 mars 21:32
 • Fellne BBS 15 coll

  Fellne BBS 15 coll

  Fellne original BBS made in Germany , me goma 195/55/15 bojn per Golf2,3 Pasat Jetta Opell Meriva Zafira Astra Corsa etj, ndrrim i mundshem.

  160 €
  Gjilan
  22 mars 21:30
 • Call of Duty MW3 per PS3 Original

  Call of Duty MW3 per PS3 Original

  shes CD per Sony Playstation 3 Call of Duty MW3 ne gjendje shum te mir shum pak e perdurun Viber: +37744748332. -Ndrrim nuk bej qmimi i padiskutueshem.

  10 €
  Gjilan
  22 mars 21:30
 • Shitet renault megane1.6 regjistrim 8 muaj

  Shitet renault megane1.6 regjistrim 8 muaj

  Shes renault megane -scenic benzin 1.6 ngjyrë e gjlebert metalike e regjistruar rks(24.11.2017) vetura posedon centrall ABS hidraolik ne gjendje shum te mir teknike per infortmata me te hollsishme na

  1.450 €
  Gjilan
  22 mars 21:30
 • shes samsung s6 gold 32gb

  shes samsung s6 gold 32gb

  shes samsung s6 gold 32gb ne gjendje shum te mir osht shum i rujshem

  250 €
  Gjilan
  22 mars 21:30
 • Opel Astra G

  Opel Astra G

  Shitet Opel Astra G 2.2 benzin viti 2001 me tabela te huja vetura o siq shihet ne foto per me shum info: 044320463

  950 €
  Gjilan
  22 mars 21:30
 • Samsung galaxy s7 silver 32gb

  Samsung galaxy s7 silver 32gb

  Telefoni o gjendje trregullt gati se i ri shum pak i perdorun i ardhur prej canades per me shum info viber.

  400 €
  Gjilan
  22 mars 21:22
 • Passat 2011

  Passat 2011

  Shitet passati 2.0 blue tdi dsg automatik tiptronik karrikat me nxemje dhe ftofje full opsione

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 21:21
 • Rroqlla

  Rroqlla

  Shiten Rroqllat 6 par nuk ndahen te sa po ardhura nga zvicrra ne gjendje te rregullt dhe gjith komplet me mbrojce .

  75 €
  Gjilan
  22 mars 21:20
 • rotfajler

  rotfajler

  Shes qenin rotfajler 3 vjeqar shum i mir i ngushem i shtir per njerz t huj

  120 €
  Gjilan
  22 mars 21:19
 • Shporet

  Shporet

  Shes shporetin ne gjendje te rregullt Punon super Per me shum 044320915 mundeni edhe nviber

  45 €
  Gjilan
  22 mars 20:52
 • prodhojm tavolina karrige dhe separe

  prodhojm tavolina karrige dhe separe

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME CILESI TE LART ME DIMENZIONE TE NDEYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS TRANSPORTI GRATIS NE TER KOSOVEN PER ME SHUM INFORMATA NA KONTAKTONI NE 044 857 313 OSE NE VIBER +

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 20:47
 • Shiten dritaret sikur te reja

  Shiten dritaret sikur te reja

  Shes dritare qe 3 vite te montuar shum te ruajtura sikur te reja....dimensionet jan standart 5 dritare jan 1.40 me 1.30cm 1 dritare 2 krahshe 1.85 me 2.20cm 1 dritare 1 krahshe 2.05 me81 cm 1 dritare

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 20:29
 • matriale te ndryshme per shtepi

  matriale te ndryshme per shtepi

  shiten matriale te ndryshme per shtepi: 1.Kulmi i shtepis Krenat plus qeremidet dimensionet 15m me 10m 2.Dritaret me dimensione standard te mirmbajtura dhe te ruajtura mir...pa gritha... 3.Dyer te mb

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 20:29
 • Dritaret sikur te reja

  Dritaret sikur te reja

  Shes dritare qe 3 vite te montuar shum te ruajtura sikur te reja....dimensionet jan standart 5 dritare jan 1.40 me 1.30cm 1 dritare 2 krahshe 1.85 me 2.20cm 1 dritare 1 krahshe 2.05 me81 cm 1 dritare

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 20:29
 • shiten dyrt sikur te reja

  shiten dyrt sikur te reja

  shiten dyert 5 jan per dhoma jane te njejta dhe 1 dykrahshe shum te rujtura 3 vite te perdorura per ma shum viber +37745405605

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 20:28
 • fellne 17 coll per golf 5 6 7 mercedes audi pasat

  fellne 17 coll per golf 5 6 7 mercedes audi pasat

  Fellne jan orginal

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 20:28
 • Radio JVC MP3 me Cd bluetooth Usb AUX

  Radio JVC MP3 me Cd bluetooth Usb AUX

  Shes JVC radi per veture pranon cd, Perveq Cd mund te lidhet me BLUETOOTH, ka vend edhe per USB dhe AUX. Me kyqjen ne veture merr ngjyre te kalter. Vetem bleres serioz mund te kontaktoni edhe me viber

  95 €
  Gjilan
  22 mars 20:20
 • urgjent shes tel WIKO prej ch tri paket dy kartela

  urgjent shes tel WIKO prej ch tri paket dy kartela

  Shes tel viko mobil prej ch sa po ardhur i ziu 75 euro gjyr hiri 75 euro per ma shum imfo mobil apo viber me dy kartela tel +37745632551

  75 €
  Gjilan
  22 mars 20:19
 • DOOGEE Y6 Piano Black 64GB 4GB RAM OctaCore

  DOOGEE Y6 Piano Black 64GB 4GB RAM OctaCore

  VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=sfFjuqKbdsk INFO: http://www.doogee.cc/detail/y-series/72 Telefoni osht sikur i paperdorur, ma ka dergu vllau nga Gjermania vetem aj e ka Perdor , arsya qe une

  200 €
  Gjilan
  22 mars 20:17
 • Polo

  Polo

  Shitet polo po sa ka ardhur nga zvicra polo osht dizell 1.4 tdi

  3.700 €
  Gjilan
  22 mars 20:16
 • Shitet golf 5 rks

  Shitet golf 5 rks

  Shes golf 5 sdi 2.0 hargjime 5L 100Km I regjistruar deri muanin e 11 n gjendje shun t. Mir Dvd esp klim goma t reja fellne abs air bag mbyllje eldktronike nkrd kompjuter liber servisi km e garantume

  5.300 €
  Gjilan
  22 mars 20:14
 • MERCEDES C 270 CDI,AUTOMATIK TIPTRONIK,RKS ETJ.03.

  MERCEDES C 270 CDI,AUTOMATIK TIPTRONIK,RKS ETJ.03.

  SHITET MERCEDES C 270 CDI (DIZELL) NĒ GJENDJE TË SHKËLQYESHME**MODEL ELEGANCE** REGJISTRIM DERI ME:28.04.2017 NGJYRÊ HIRI METALIKE**VITI PRODHIMIT MUAJI 11/2003** I DOGANUAR VITIN E KALUAR** VETURA Ë

  6.200 €
  Gjilan
  22 mars 20:12
 • Pisha , Fidane, Koretin - Fidanishtja Sylejmani -

  Pisha , Fidane, Koretin - Fidanishtja Sylejmani -

  Shesim fidane (pem), Drunj dekorativ (pisha) te madhesive dhe te llojeve te ndryshme. rregullojm oborre (Parqe) si dhe Bejm mbjelljen e barit etj. Jemi prodhues te gjitha llojeve qe nga viti 1970. Qmi

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 20:12
 • Hidrofor

  Hidrofor "Elektrokovin"

  Hidrofori eshte ne gjendje te rregullt .Ju gatantojmë 6 muaj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 19:48
 • Desktop komplet 22inch

  Desktop komplet 22inch

  Shitet desktop-pc me monitor nga 22inch. Core i3 4gb ram 250HDD,Wireles usb,1vit garancion.

  120 €
  Gjilan
  22 mars 19:42
 • HP PAVILION CORE i7 / GJEN 3 / 17.3

  HP PAVILION CORE i7 / GJEN 3 / 17.3 "

  Hp pavilion 17.3 inch Core i7 / gjen 3 8 giga ram 500 hdd Intel hd grafik Ne gjendje te rregullt

  350 €
  Gjilan
  22 mars 19:41
 • Shes shportein elektrik SIEMENS

  Shes shportein elektrik SIEMENS

  SHes shporetin Electric Siemens per kuzhini posa ardhur nga Zvicrra i pa perdorur.

  220 €
  Gjilan
  22 mars 19:39
 • VW Golf 2 1.6 Turbo dizel Rks 8 muj

  VW Golf 2 1.6 Turbo dizel Rks 8 muj

  Golf 2 1.6 Turbo dizel rks 8 muj v. 1986 vetura esht gjendje te mir dhe ekonomik 4 guma te reja Qmiji 950 per inf 045 267 085 pepi

  950 €
  Gjilan
  22 mars 19:31
 • Pikap Ford courier diesel 1999

  Pikap Ford courier diesel 1999

  Shitet pikapi Ford Courier, pikapi eshte diesel ne muajin e fundit 1999,eshte ne gjendje te rregullt i importuar nga zvicra regjistrim deri ne muajin tetor,posedon radio me cd,felge alumini arsyea e

  1.399 €
  Gjilan
  22 mars 19:05
 • Shes pulat Orbintona (9pula 3xhela)

  Shes pulat Orbintona (9pula 3xhela)

  I shes pulat 1 vit i kan orbinton cmimi 15euro copa si pulat ashtu edhe xheli per me shum kontaktoni ne ket numer(VIBER) +37745668055

  15 €
  Gjilan
  22 mars 18:48
 • Shes pllumat

  Shes pllumat

  Shiten pllumbat 10 euro copa 15 euro qift te shendosh dhe te jeshem

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 18:48
 • qen

  qen

  Pastor belg

  280 €
  Gjilan
  22 mars 18:48
 • Shiten pllumbat

  Shiten pllumbat

  Shiten pllumbat shum te mir dhe te shnosh qmimi 10 euro per cop ndersa qifti 15 euro

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 18:48
 • Samsung

  Samsung

  Shes Samssung Tab 10.1 ësht i rujtur i ardhur nga Gjermania a qmimi i pa diskutueshem ndrrim nuk boj

  85 €
  Gjilan
  22 mars 18:28
 • 180 euro iphone 5s gold

  180 euro iphone 5s gold

  Shes iphonen ne gjendje te mir me garancion i ardh prej ch.

  180 €
  Gjilan
  22 mars 18:27
 • Opel Zafire, 2002, 2.2 Dizell, klima, 7 ulse

  Opel Zafire, 2002, 2.2 Dizell, klima, 7 ulse

  Shitet Opel Zafira 2002 2.2 dizell, me 7 ulse. Sapo i ardhur prej zvicres ka klima, Servo, tempomat, Parksenzora, xhamat elektro, Radio-CD, nxemje ulsat e para. Per mashum informat apo shikim te maki

  1.890 €
  Gjilan
  22 mars 18:26
 • Xhip Hyundai Santa Fe

  Xhip Hyundai Santa Fe

  Shes xhipin Hyundai Santa Fe ne gjendje komplet te rregullt dhe shum I ruajtur, dizell, me klime, viti 2005, I sapodoganuar dhe regjistruar. 4x4 4wrd. Per me shum kontaktoni ne numer te telefonit os

  6.300 €
  Gjilan
  22 mars 18:24
 • Iphone 6s plus,16gb gold, bej ndrrim

  Iphone 6s plus,16gb gold, bej ndrrim

  Shitet iphone 6s plus, 16gb ngjyra gold, eshte me komplet pajisjet dhe kutin. Per me teper shiqo fotot. Telefoni eshte i ardhur nga Gjermania Bej ndrrim me iphon 7, apo edhe ndonje oferte qe mund t

  485 €
  Gjilan
  22 mars 18:18
 • Specialized Elite Camber fullsuspencion

  Specialized Elite Camber fullsuspencion

  Shitet bicikleta Specialized Elite, shume e ruajtur, madhesia e rrotave 26inch, materiali alumin. Per me teper shiqo fotot. Pres vetem bleres serioz

  670 €
  Gjilan
  22 mars 18:18
 • Pikap Caddy 1.9 SDI Diesel Regjistrimi i par nRKS

  Pikap Caddy 1.9 SDI Diesel Regjistrimi i par nRKS

  Shes pikap caddy 1.9 diesel SDI Pikapi eshte i sapo ardhur ne kosove , tasht e kam doganu dhe e kam regjistru per her te par , dmth e ka 1 vit rks . Eshte ne emrin tim dhe perkthimi behet menjehere.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 18:16
 • Shes Monitorin ASUS 23inch

  Shes Monitorin ASUS 23inch

  Monitori esht ne sgendjete rregullt 23inch Asus

  85 €
  Gjilan
  22 mars 18:16
 • Vetura Shitet 1.8 turbo disel intercoller

  Vetura Shitet 1.8 turbo disel intercoller

  Vetura në Shitje Ford Focus 1.8 turbo disel intercoller Viti prodhimit 2001 servisin e madh te kryer me 215.000 km Momental kilometrat 226.000km Gjendja e vetures perfect pa asni invest

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 18:14
 • RENO CLIO 1.2 B - 1 VIT RKS * KLIM FUNKSIONALE *

  RENO CLIO 1.2 B - 1 VIT RKS * KLIM FUNKSIONALE *

  RENO CLIO 1.2 BENZIN NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE ME HARXHIME MINIMALE E SAPO REGJISTRUAR FIKS 1 VIT REGJISTRIM V.P 99 MODEL 2001 ===================================================== VETURA PUNON EC S

  1.750 €
  Gjilan
  22 mars 18:14
 • SHitet shtanca e ardhur nga Zvicrra

  SHitet shtanca e ardhur nga Zvicrra

  SHes SHtanc Makinen e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir shpon trashesi deri 20mm kurse gjersi 10.deri 40mm.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 17:49
 • Shes Manuel e madhe Zirkon Zahn

  Shes Manuel e madhe Zirkon Zahn

  Shes makinen per grryrrjen e Zirkonit manuale me bllok te rrumbullaket e firmes Zircon Zahn. per info 044 357 563.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 17:38
 • KOMBI FORD TRANZIT 2.2 TDCI 2008 CH

  KOMBI FORD TRANZIT 2.2 TDCI 2008 CH

  Shitet kombi ford tranzit 2.2 dizell viti 2008 PA DOGAN kombi esht e rujtun i ardhun nga Zvicrra Kombi i ka amortizerat special qe i mban peshen 1500 kg. Qmimi i volitshem Per me shum thirrni ne 044

  3.500 €
  Gjilan
  22 mars 17:26