Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gjilan

 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Gjilan Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA BANESAT FITORJA\"97.1m2 GJILAN 217/17B
  Apartment / Banesa

  LINA BANESAT FITORJA\"97.1m2 GJILAN 217/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë :97.1 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)d

  Gjilan Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA BANESAT ne gjilan
  Apartment / Banesa

  LINA BANESAT ne gjilan

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 101.1 m2 Katet:V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy

  Gjilan Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B
  Apartment / Banesa

  LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 92.4m2 KatI:V Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjum

  Gjilan Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 97.6m2-GJILAN 213/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 97.6m2-GJILAN 213/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë : 97.6 m2 Katet:V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy

  Gjilan Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 93.7m2-GJILAN 212/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 93.7m2-GJILAN 212/17B

  ShiteN:Banesat Kuadraturë : 93.7 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)

  Gjilan Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj
  Mobilje

  Prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Gjilan Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  GOLF 4 1.9 TD(i) RKS 2 MUJ , KLIM AC FUNKSIONALE
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TD(i) RKS 2 MUJ , KLIM AC FUNKSIONALE

  GOLF 4 1.9 TDI ME i-tkuqe KLIM FUNKSIONALE VITI PRODHIMIT NE FUND 99 MODEL 2000, RKS EDHE 1 MUJ E GJ

  Gjilan Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2 /123/16
  Apartment / Banesa

  LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2 /123/16

  Shiten: Banesat Kuadratura: 119.60m2, 93m2, 99.80m2,130.40m2,95.4m2. Katet; Të ndryshme Organizimi

  Gjilan Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Polo 1.4 benz M-2000 Full Ekstra 1 vjet Regjistrim
  Vetura

  Polo 1.4 benz M-2000 Full Ekstra 1 vjet Regjistrim

  VW Polo 1.4 MPI i thjesht // i servisuar komplet me hargjime shum te vogla 4.5 litra 100 km me servi

  Gjilan Sot, 14:20
  2.500 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Gjilan Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Gjilan Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika

  Shitet banesa 80 m2 ne katin 8-te ne Gjilan ne kompleksin Albanika ( 2 dhoma gjumi 1 salloni me kuzh

  Gjilan Sot, 14:20
  52.000 €
 • 0 foto
  shes 3 telefona per pjes 10€
  Telefona celulare

  shes 3 telefona per pjes 10€

  shes 3 telefona iphone 4 , samsung jump gt s63110n , Mobite Cynus f5 tel nuk dhezen per qmimi kompl

  Gjilan Sot, 14:20
  10 €
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)?
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)?

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) _______________________________________ Perparesi kan veturat

  Gjilan Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Gjilan Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtepia ne GJiLAN  prej 200m2
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne GJiLAN prej 200m2

  Shitet shtepia ne GJiLAN Shtepia ka nje siperfaqe prej 200m2 + - podrumi: banjo, garazhë dhe dh

  Gjilan Sot, 14:19
  162.000 €
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Gjilan Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjilan Sot, 14:19
  700 €
 • 3 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 128m2-Kati 7
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 128m2-Kati 7

  Shitet Banesa në Katin e 7 Rr Kryesore te Kinemaja Gjilan Banesa ka 128m2m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sall

  Gjilan Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA

  shes Sony Playstation 3 me 20 lojrta ne gjendje shum te mir modeli Slim 320 GB HDD me qip dhe lojra,

  Gjilan Sot, 14:19
  150 €
 • 0 foto
  Gjystik per PS3 dhe PC ( e re )
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystik per PS3 dhe PC ( e re )

  shes Gjystik per PS3 / PC me kabllo te paketuara si ne foto qmimi 12euro transporti n'krejt Kosoven

  Gjilan Sot, 14:19
  12 €
 • 1 foto
  shiten CD per Sony Playstation 4 ??
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten CD per Sony Playstation 4 ??

  shiten CD per Sony Playstation 4 te perdoruna ne gjendje te rregullt qmimet jane: 1. NBA 2K18 = 23€

  Gjilan Sot, 14:19
  13 €
 • 0 foto
  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€
  Lojra per PC / Videolojra

  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€

  shes CD Grand Theft Auto V >> GTA 5 << per Sony Playstation 3 e perdorun ne gjendje te r

  Gjilan Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?
  Lojra per PC / Videolojra

  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?

  shes CD GTA 5 per Playstation 3 ne gjendje te rregullt qmimi 18€ transporti n krejt Kosoven +2€ ndrr

  Gjilan Sot, 14:18
  18 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Gjilan Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Gjilan Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Gjilan Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare

  shes Sony Playstation 4 ne gjendje te rregullt i perdorun 1 gjystik te gjitha kabllot me 13 lojra te

  Gjilan Sot, 14:18
  300 €
 • 0 foto
  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3

  shes CD per Sony playstation 3 ne gjendje shum te mir te perdoruna qmimet jon: 1. Grand The Auto V

  Gjilan Sot, 14:18
  2 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*

  shes Sony Playstation 3 modeli ma i ri Super Slim ne gjendje shum te mir me qip dhe lojra, PS3 vjen

  Gjilan Sot, 14:18
  150 €
 • 1 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Gjilan Sot, 14:18
  150 €
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Gjilan Sot, 14:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Gjilan Sot, 14:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa 99m2. Kati 5. Te ALBANICA Afer AGMIA CENTER
  Apartment / Banesa

  Banesa 99m2. Kati 5. Te ALBANICA Afer AGMIA CENTER

  Banesa posedon qendrimin ditor dhe kuzhinen. Banjo. Ballkon. 3 dhoma gjumi. Marrveshja bohet te

  Gjilan Sot, 14:17
  67.000 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Gjilan Sot, 14:16
  23 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

  Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën

  Gjilan Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gjilan Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19

  Shitet Banesa ne Gjilan me 120 m2: Banesa eshte te Vizioni-s Ne Gjilan K.4.. Banesa ka-Sallon,Kuzh

  Gjilan Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Reno Clio 1.2 Benzin Rks 3 Muj Vp 2001
  Vetura

  Reno Clio 1.2 Benzin Rks 3 Muj Vp 2001

  Reno Clio 1.2 Benzin Rks 3 Muj Vp 2001 , I rujtem brenda Jasht , Kontrat Kur Te Doni , Teknikisht pa

  Gjilan Sot, 14:14
  1.350 €
 • 2 foto
  MY HOME-Shitet Banesa /60.7m2-Kati 6
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa /60.7m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Afer Komunes Gjilan Banesa ka 60m2 ka 1 Dhomë Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1

  Gjilan Sot, 14:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet sollariumi
  Shtesa per telefon celulare

  Shitet sollariumi

  Shitet sollariumi ngjendje te rregullt qmimi

  Gjilan Sot, 14:13
  350 €
 • 1 foto
  Ford Fiesta
  Vetura

  Ford Fiesta

  viti 2014, me liber te servisit, me kilometra origjinal te garantuara. Posedon: Klime, Radio CD, AU

  Gjilan Sot, 14:13
  7.500 €
 • 1 foto
  Ford Fiesta
  Vetura

  Ford Fiesta

  Ford Fiesta me klim , Radio Cd, mbyllje qëndrore etje

  Gjilan Sot, 14:13
  6.800 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi porosit viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi porosit viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjilan Sot, 14:13
  950 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet Lokali 44 m2 -Kati I në Gjilan
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 44 m2 -Kati I në Gjilan

  Shitet:Lokali Hapësirë:44 m2 I përshtatshëm pë zyre shërbyse,ordinanca etj. sepse gjendet në qendër

  Gjilan Sot, 14:13
  2.500 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 106 m2 te Fitorja(te plisat) Gj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 106 m2 te Fitorja(te plisat) Gj

  Shitet:Banesa kuadraturë:106 m2 Kati:VI Organizimi:Sallon me kuzhinë të montur plus mobiljet e sallo

  Gjilan Sot, 14:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit

  Shitet:Lokali Siperfaqe: a) podrumi 50 m2 i shfrytzushem b) Lokali përdhesë 150 m2 dhe terasa (pro

  Gjilan Sot, 14:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rent-a-Car AutoCenter
  Sherbime

  Rent-a-Car AutoCenter

  "Auto Center Rent-a-Car " është themeluar në vitin 2012,me seli në Gjilan ,Republika e Kosovës,duk

  Gjilan Sot, 14:13
  15 €
 • 5 foto
  Shitet skuteri viti2008
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuteri viti2008

  Shes skuterin viti 2008— 49 kubik me dogan tpagume skuteri asht ngjendje trregullt dhez me qelc ba

  Gjilan Sot, 14:13
  570 €