• Opel Corsa

  Opel Corsa

  Shitet opel corsa 1.0 benzin klima abs etj ne gjendje Perfekte e servisuar me rregull Hargjimet 4.2-6.2 100km 044 133356 vib049 qmimi 2850euro rexh 11.20017 ////???euro

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 02:04
 • Fellne 17coll

  Fellne 17coll

  Shes fellnet me goma 225/45/17 te veres mesatare bojn per Golf4,Pollo,Bora, Seat Ibiza Seat Leon Skoda Fabia Oktavia etj. Bej ndrrim.

  220 €
  Gjilan
  Sot, 02:04
 • ABKAND ME SEGMENTE PREJ ZVICRRE 1.5M

  ABKAND ME SEGMENTE PREJ ZVICRRE 1.5M

  SHes Abkandin me Segmente 1.5m njimeter e gjys lakon gjat i ardhur prej Zvicrre ne gjendje shum te mir.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 01:27
 • SHes Abkandin 12 Metra ne gjendje shum te mir

  SHes Abkandin 12 Metra ne gjendje shum te mir

  SHes Abkandin qe lakon 12 METRA GJATSI 1.5 TRASH ME 12 PROGRAME BRISKUN ME RRYM NE GJENDJE SHUM TE MIR I ARDHUR NGA ZVICRRA. Bejme ndrrim edhe me ndonje veture

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 01:26
 • APARAT PER SALLDIM, I sapoardhur nga Zvicra ESAB.

  APARAT PER SALLDIM, I sapoardhur nga Zvicra ESAB.

  Eshte ne gjendje shume te mire, i ardhur nga Zvicra firma ESAB 400 AMPERA.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 01:26
 • SHitet shtanca e ardhur nga Zvicrra

  SHitet shtanca e ardhur nga Zvicrra

  SHes SHtanc Makinen e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir shpon trashesi deri 20mm kurse gjersi 10.deri 40mm.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 01:25
 • Abkand 1m me segmente

  Abkand 1m me segmente

  SHes Abkandin me Segmente i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 01:25
 • GERSHANT TE ARDHURA NGA ZVICRA

  GERSHANT TE ARDHURA NGA ZVICRA

  Shes GERSHANT te ardhura nga Zvicra , ne gjendje shum te mire. Dimensionet : Gjatesi 2metra, presin trash 2mm.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 01:25
 • SHes makinen per kopjimin qelsav nga Zvicra

  SHes makinen per kopjimin qelsav nga Zvicra

  Shes Makinen per kopjimin dhe shumzimin e qelsav makina esht ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 01:25
 • Makine per prerjen e Asfalltit dhe Betonit

  Makine per prerjen e Asfalltit dhe Betonit

  Shitet Makina per prerjen e Asfalltit dhe Betonit, e ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire. Fuqia e motorit 10ps

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 01:24
 • SHITET EKCENTPRESA E ARDHUR NGA ZVICRA

  SHITET EKCENTPRESA E ARDHUR NGA ZVICRA

  Shes ekcenpresen te ardhur nga Zvicra, 28ton shtypje, ne gjendje shume te mir.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 01:24
 • V.I.P Numer 043 800 802

  V.I.P Numer 043 800 802

  V.I.P Numer 043 800 802 kontakto ketu 043500704

  200 €
  Gjilan
  Sot, 00:16
 • Shes ose ndrroj mondial

  Shes ose ndrroj mondial

  Mondial HSI 150cc--Mondial R 150cc Shes ose mdrroj motorrt me motorr ma tmadh ose me naj sen qe na konveno nr +37744731089 flm per mirkutim

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 00:14
 • Seat Ibiza 1.4 Mpi V.p2000 I Ardhur Nga Zvicra

  Seat Ibiza 1.4 Mpi V.p2000 I Ardhur Nga Zvicra

  Seat Ibiza 1.4 MPI V.p2000 I Ardhur Nga Zvicra Vetura Osht E Qlajmrume E Gatshme Per Doganim Vetura Posedon Klima A/C Aribeg Goma Te Mira Liber Te Servisit Radio Me Cd Central Me Telekomand Hi

  720 €
  Gjilan
  Sot, 00:14
 • Essence chronograf, ndrrim i mundshem

  Essence chronograf, ndrrim i mundshem

  Shitet ora essence, quartz, e ruajtur dhe krejt funksionale. Per me teper shiqo fotot Mumdesi ndrrimi

  70 €
  Gjilan
  Sot, 00:04
 • BLEJM VETURA VW BMW MERCEDES AUDI A4 A5 A6 A7

  BLEJM VETURA VW BMW MERCEDES AUDI A4 A5 A6 A7

  Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte bllokume aksidentune me qmime te mira prej 1000 deri 10.000 BLEJ DHE VETURA PA DOGAN GOLF TOURAN AUDI OPEL BMW PASSAT RENAULT CI

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 00:04
 • SHITET BICILETA (BMX)

  SHITET BICILETA (BMX)

  Bicikleta(BMX) është biciklet e ruajtur ne maksimum nuk ka asnjë paisje të dëmtuar . Ngjyra e bicikletes është e zezë .

  50 €
  Gjilan
  Dje, 23:57
 • Kauqa simpos 2copa 60euro

  Kauqa simpos 2copa 60euro

  kauqa simpos 2copa 60euro

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 19:42
 • Dyer te dhomave

  Dyer te dhomave

  shesum dyer te dhomave 60dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro viber 044363733

  60 €
  Gjilan
  Dje, 19:25
 • Opel Astra regjistrim deri muajin e 11 2017

  Opel Astra regjistrim deri muajin e 11 2017

  Shes opel astra benzin 1.6 viti i prodhimit 1992 i regjistruar RKS(deri muajin e 11 2017)ngjyr e kaltert ne gjendje shum te mir teknike per informata me te hollsishme na kontaktoni ne tel:044 747 038

  1.350 €
  Gjilan
  Dje, 18:24
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e I-rë banues me 92.29m² me këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi,një shpajz, një banjo dhe një ballkon.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 17:59
 • Iphone 6 16gb full unlock

  Iphone 6 16gb full unlock

  shitet iphone 6 16gb full unlock ne gjendje shum te mir i rujtun pres bleres serioz

  270 €
  Gjilan
  Dje, 17:46
 • Iphone 5s

  Iphone 5s

  Iphone 5s 16 gb ne gjendje shum te mir full unlock i sa po ardhur nga zvicrra

  135 €
  Gjilan
  Dje, 17:46
 • Shtëpia në Gjilan

  Shtëpia në Gjilan

  Shitet shtëpia me 5.41 Ari . Shtëpi me plan urbanistik me tri hyrje të veçanta . Posedon bodrum dhe dy kate banim me 480.6m2 të shfrytëzueshme. Gjendet në lagjën “Dardania I”. Çmimi i shtëpisë ësh

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 17:33
 • Komplett fitnesi 5000€

  Komplett fitnesi 5000€

  Gjindet ne mitrovic

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 17:30
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e II–të banues me 71.30m² me këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një shpajz, një banjo dhe një ballko

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 16:03
 • Shtëpia në shitje

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia me 5 Ari oborr . Shtepi dy kate me këtë rënditje: Kati i parë posedon : sallon së bashku me kuzhinë , një dhomë gjumi dhe dy banjo. Kati i dytë posedon : tri dhoma gjumi, Shtëpi me pl

  175.000 €
  Gjilan
  Dje, 15:18
 • Shtëpia në shitje

  Shtëpia në shitje

  Shitët shtëpia me 5 Ari oborr me 375m2 të banuara. Shtëpi 3 kate me dy hyrje të veçanta. Kati i parë posedon sallon së bashku me kuzhinë , një dhomë gjumi, një banjo , një podrum. Kati i dytë ka tri

  150.000 €
  Gjilan
  Dje, 14:32
 • Kolibe per Qen

  Kolibe per Qen

  Shitet kolibe per qen. Eshte shum pak e perdorur, osht ma shum per qen t'vogel,ka edhe rrota. Viber : +37744895964

  35 €
  Gjilan
  Dje, 14:25
 • Paket per iphone 7 128g

  Paket per iphone 7 128g

  paketa per iphone 7 128g black origjinale black

  15 €
  Gjilan
  Dje, 14:24
 • Shtëpia në Gjilan

  Shtëpia në Gjilan

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet shtëpia dy kate në 2 Ari me rreth 165m² të banuara. Kati i parë posedon: Sallon së bashku me kuzhinë ,një shpajz dhe një banjo. Kati i dytë:

  60.000 €
  Gjilan
  Dje, 14:13
 • Fellne 17

  Fellne 17

  Fellnet jan ne gjendje te rregullt me goma dy te reja dy pak ma te dopta, bojn per golf 5,6,6 , pasat audi touran

  200 €
  Gjilan
  Dje, 13:04
 • Shitet Lokali afarist tek Rrethi i ETC-se Gjilan

  Shitet Lokali afarist tek Rrethi i ETC-se Gjilan

  Shitet Lokali me siperfaqe 40m2 tek kompleksi i kompanise ndertimore Fitorja, 100m larg nga rrethi qe qon tek ETC-ja. Sipërfaqja është 40 m2 , kati përdhese. Lokal i pershtatshem per cdo lloj biznes

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 12:12
 • Passat 1.9 tdi (TDI) AUTOMATIK

  Passat 1.9 tdi (TDI) AUTOMATIK

  Shes vw Passat 1.9 me 3 tkuqe Automatik 130 ps Vetura eshte ne gjendje perfekte i ardhur nga Belgjika Vetura rrypin e ka ndrrum ne km 200 000 dhe pumpen e ujit e ka te ndrruar nqat koh Vetura posedon

  3.800 €
  Gjilan
  Dje, 01:02
 • Maqin e barit

  Maqin e barit

  Maqin e barit me shpejtsi Benzin MTD Gjerman "53 cm tehi" Whatsapp +37745542088

  320 €
  Gjilan
  26 mars 23:30
 • Shitet Banesa 3+1 110m2 e gatshme per banim

  Shitet Banesa 3+1 110m2 e gatshme per banim

  Shitet Banesa me 110 metra katrore.Banesa ka 3 dhoma gjumi,sallon dhe kuzhine 2 banjo dhe mundesi per te nxjerre nje shpajz 2 ballkone.Banesa gjindet ne katin e 5te te gatshme per banim. Banesa esh

  520 €
  Gjilan
  26 mars 23:24
 • cana cors

  cana cors

  shes qenin cana cors shum i mir per shtepi nuk eshte agresiv eshte i vaksjonum qmimi i diskutieshem

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 mars 22:50
 • Komode druri ne gjendje shum te mire.

  Komode druri ne gjendje shum te mire.

  Komodë druri ne gjendje shume te mire. Dimensionet 2.60 m gjeresia, e larte 1.95m gjegjesisht 1.70m Sic shihet edhe ne foto ka fjoka, dollape, etj Per ma shum info lajmrohu edhe ne viber +377 44 163 7

  100 €
  Gjilan
  26 mars 22:49
 • Fellne golf

  Fellne golf

  Urgjent shiten fellnt per golf 4 bora audi a3 fellnt jan sapo ardhura nga zvicra 225-45-17 jan shum te mira

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 mars 22:21
 • Shiten Banesat ndertim i ri ne Gjilan

  Shiten Banesat ndertim i ri ne Gjilan

  Shiten Banesat ne Gjilan ndertim i ri banesat jan te punuara me matrial cilsor dhe dizajn modern dimensjone te ndryshme me nje dhom gjumi me dy dhomi tri dhoma gjumi qmimi sipas marveshjes. 049899002

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 mars 21:38
 • inventar

  inventar

  Shes 9 tavolina me karrika te gjitha jan te mira po thuajse te reja +37744157252

  1.150 €
  Gjilan
  26 mars 21:29
 • Mobileria Anda

  Mobileria Anda

  punojmë te gjitha llojet e mobiljeve me porosi per shtepi restorante frizere.berbera.si dhe bejme riparimin e tyre

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 mars 19:11
 • fellne per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7 18 coll

  fellne per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7 18 coll

  Fellne per audi a3 a4 a5 a6 7 golf 5 6 7 pasat tauran mercedea tiguan 18 coll

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 mars 18:37
 • BICIKLET E FIRMES KAMIKAZE

  BICIKLET E FIRMES KAMIKAZE

  SHES BICIKLETEN E FIRMES KAMIKAZE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE TEPER E RUJTUN GOMAT E REJA 21 SHPEJTESI.KA ARDHUR PREJ ZVICRE POR UN E SHES ME CMIMI TE VOLITSHEM JU LUTEM BLERES SERIOZ. VIBER KAM nd

  50 €
  Gjilan
  26 mars 17:49
 • Bicikleta Conway 26

  Bicikleta Conway 26

  Shitet Bicikleta Conway 26 Eshte shume e mire e ardhur nga gjermania

  195 €
  Gjilan
  26 mars 17:48
 • Biciklet Malore

  Biciklet Malore

  Biciklete Malore Univega. Cmimi i Diskutueshem.

  200 €
  Gjilan
  26 mars 17:48
 • Aparat salldimi Tig ac-dc 240 amp

  Aparat salldimi Tig ac-dc 240 amp

  Shitet aparti i salldimi i sapo ardhur nga gjermani ne gjendje te rregullt modeli "orilikon" tig ac-dc 240 amp Tipi industrial .

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 mars 17:31
 • Samsung A3

  Samsung A3

  modeli ma i ri ēsht i ardhur nga ch nuk ka asni defekt asht shum pak i perdorur

  130 €
  Gjilan
  26 mars 17:29
 • Samsung edge s7

  Samsung edge s7

  Shitet samsung edge s7 gold 32gb. 2jav i perdort pa as ni grith i ardhur nga zvicra

  430 €
  Gjilan
  26 mars 17:29
 • CANA CORSA 12 MUAJ

  CANA CORSA 12 MUAJ

  Shitet CANA CORSA 12 MUAJSH GJINIA MASHKULL

  300 €
  Gjilan
  26 mars 17:28