Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Shitet Banesa me 65 m2)497/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa me 65 m2)497/19

  Banesa Ka:65 m2 dhe ka kete permbajtje: Sallon,Kuzhine te Gatshme,1 Dhomë Gjumi, 1 Terase,1 Depo,1 B

  Ferizaj Sot, 05:54
  27.000 €
 • 0 foto
  Ringa(Shiten Banesat te Idea Invest)319/17
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shiten Banesat te Idea Invest)319/17

  Shiten Banesat te Idea Invest ne Rr.Emin Duraku. Banesat kane m2 115m2 dhe 97m2. Banesat kane Dokume

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa ne Prishtine)387/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 2 Banesa ne Prishtine)387/18

  Shiten Banesat ne Prishtine Perball Spitalit Amerikan: Banesa 1:88 m2 -Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,

  Prishtinë Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19

  Shitet Banesa me 65 m2 K.7 te Vizioni-S (Objekti 3): Banesa eshte e gatshme per banim e pa mobiluar

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S132 Shitet banesa në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  S132 Shitet banesa në Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, përballë shkollës “Pavarësia”, ndërtim i BTP HOLDING. Banesa

  Prishtinë Sot, 05:54
  850 €
 • 6 foto
  Shite veturen tuaj ne Auto24?
  Vetura

  Shite veturen tuaj ne Auto24?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Deqan Sot, 05:54
  7.811 €
 • 7 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA ME 3 mrapa REST. DANI
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA ME 3 mrapa REST. DANI

  Shitet shtepia me 3 ari 35metra oborr ne rrugen RAMIZ KELMENDI-KRONGRESI I MANASTIRIT mrapa restaur

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE rr.ZENEL HAJDINI-urgjent
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE rr.ZENEL HAJDINI-urgjent

  Shitet shtepia me 2.ari e 14m ne rrugen Zenel Hajdini ne Ferizaj Shtepia ka 250m2 me( 1) ari obor

  Ferizaj Sot, 05:54
  85.000 €
 • 11 foto
  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJ
  Sherbime

  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJ

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( r

  Klinë Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 90.90M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 90.90M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 90.90M2 KATI 1.2.3.4.5.6.7.8 BANIM Banesat perbehet prej: *3 Dhoma te fjetjes *Qendrim

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET BANESA NE DARDANI TE BENI DONA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE DARDANI TE BENI DONA

  Shitet banesa ne Dardani te Beni Dona banesa gjindet ne katin e 7 dhe posedon: -Sallon kuzhine -dho

  Prishtinë Sot, 05:54
  1.000 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA TE LESNA 79M2 PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA TE LESNA 79M2 PRISHTIN

  Shitet Banesa 79m2 kati 6 te Lesna te tregu i gjelbert e gatshme per banim Banesa perbehet nga: * 1

  Prishtinë Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 104.40M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 104.40M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 104.40m2 Banesat perbehet prej: *4 Dhoma te fjetjes *Qendrim ditor *Kuzhina *1 Banjo

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET LOKALI 81 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 81 M2 NE LIPJAN

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L16/17/SH - Lokali 81 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Deqan Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTEPIA NE MATIQAN
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE MATIQAN

  Shitet Shtepia ne Matiqan Shitet shtepia ne Matiqan afer Perparimit ,shtepia ka 200 m2, shtepia es

  Prishtinë Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE BANULL ME 18 ARI OBOOR
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE BANULL ME 18 ARI OBOOR

  Shitet shtepija me 18 ari oborr ika 250m2 esht 1katshe perbehet prej sallon me kuzhin 3dhoma gjumi,1

  Lipjan Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-Shitet banesa 81.62m2 ne Rr.Enver Maloku
  Apartment / Banesa

  RINI-Shitet banesa 81.62m2 ne Rr.Enver Maloku

  Shitet banesa ne prishtin ne rrugen Enver Maloku mati(1) ne konpleksin banesor Luledielli 2 investim

  Lipjan Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 104.40M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 104.40M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 104.40M2 Banesat perbehet prej: *4 Dhoma te fjetjes *Qendrim ditor *Kuzhina *1 Banjo *

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET shtëpia në Lipjan
  Shtepi / Vila

  SHITET shtëpia në Lipjan

  SHITET shtëpia në Lipjan REF: SH02/18/SH ✓ 4.5 ari truall ✓ 150 m2 ✓ Dy kat Kati 1: ✓ Dho

  Lipjan Sot, 05:54
  40.000 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA TE PRINCESHA 93m2 PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA TE PRINCESHA 93m2 PRISHTIN

  Shitet banesa 93m2 - Te Princesha Banesa perbehet prej : * 2Dhoma gjumi * Qendrim ditor * Kuzhina *

  Prishtinë Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  S125 Shitet banesa prapa Royal Mallit
  Apartment / Banesa

  S125 Shitet banesa prapa Royal Mallit

  Shitet banesa prapa Royal Mallit. Banesa gjendet në katin e 3-të me lift, e pa mobiluar dhe ka 62 m2

  Prishtinë Sot, 05:54
  48.000 €
 • 9 foto
  A140 SHITET BANESA NË RRUGËN C
  Apartment / Banesa

  A140 SHITET BANESA NË RRUGËN C

  Shitet Banesa në lagjen Mati 1 tek Rruga C me hapsirë prej 70m2 gjendet në katin e 6 dhe është ndërt

  Prishtinë Sot, 05:53
  59.000 €
 • 6 foto
  URGJENT shitet BANESA ne EMSHIR
  Apartment / Banesa

  URGJENT shitet BANESA ne EMSHIR

  URGJENT shitet BANESA ne EMSHIR, tek Central Constraction, eshte ne katin e 1-r, me 86m2, ka hapesir

  Prishtinë Sot, 05:53
  75.000 €
 • 4 foto
  Lëshohet Banesa me qira në lagjen Kalabri
  Apartment / Banesa

  Lëshohet Banesa me qira në lagjen Kalabri

  Lëshohet Banesa me qira në lagjen Kalabri ,banesat EXDC ngjitë me doganë përballe UBT-tës ,ka hapsir

  Prishtinë Sot, 05:53
  300 €
 • 0 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 4
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 4

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa me 62m2 Kati 1 Mbi VivaFresh
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa me 62m2 Kati 1 Mbi VivaFresh

  Shitet Urgjentisht !!!! Shitet Banesa me 62m2 Kati 1 Mbi VivaFresh 🔸️1 Dhoma te gjumit 🔸️1 Dho

  Lipjan Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ? BANESAT 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME
  Apartment / Banesa

  ? BANESAT 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME

  Banesë, kati 6 (Llamella A (B1) 91.47 m2) Banesë, kati 3 (Llamella C (B4) 114.07 m2) Banesë, kati

  Lipjan Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?BANESA në shitje 93m Kati 4 (EGATSHME)
  Apartment / Banesa

  ?BANESA në shitje 93m Kati 4 (EGATSHME)

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ?SHITET Banesat në shitje 93m
  Apartment / Banesa

  ?SHITET Banesat në shitje 93m

  Banesë në shitje 93m ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜️Depo

  Lipjan Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN ? 111m
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN ? 111m

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN 📍 111m ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️ DHOMA GJUMI ➡️ DHOM

  Lipjan Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S195 Shitet banesa në Bregun e Diellit, b. e hinta
  Apartment / Banesa

  S195 Shitet banesa në Bregun e Diellit, b. e hinta

  Shitet banesa në Bregun e Diellit tek banesat e hinta, ndërtim i vjetër. Gjendet në katin e 2-të pa

  Prishtinë Sot, 05:53
  90.000 €
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Gjilan Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Fushë Kosovë Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira Tenda ( Shatora ) Karrika me Mbulesa Karrika pa Mbulesa Tavolina Rrum

  Fushë Kosovë Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  S180 Shitet banesa në Emshir-Kalabri
  Apartment / Banesa

  S180 Shitet banesa në Emshir-Kalabri

  Shitet banesa në Emshir-Kalabri, ndërtim i Central Constuction, afër xhamisë. Një kompleks shumë i p

  Prishtinë Sot, 05:53
  75.000 €
 • 0 foto
  AUTO PLUS - BLEJM VETURA
  Vetura

  AUTO PLUS - BLEJM VETURA

  - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H \" A U T O P L U S \" BMW MERCEDES AUDI G

  Prishtinë Sot, 05:53
  39.999 €
 • 5 foto
  S174 Shitet banesa në Rrugën B
  Apartment / Banesa

  S174 Shitet banesa në Rrugën B

  Shitet banesa në Rrugën B, përmbi Momo caffe, rendi i parë. Eshtë ndërtim i Dervishollit, gjendet në

  Prishtinë Sot, 05:53
  83.000 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Skënderaj Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Rahovec Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Deqan Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Gllogoc Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Prishtinë Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Obiliq Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Prishtinë Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Pejë Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049633968
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049633968

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Fushë Kosovë Sot, 05:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  S146 Shitet banesa në Fushë Kosove, te AL TRADE
  Apartment / Banesa

  S146 Shitet banesa në Fushë Kosove, te AL TRADE

  Shitet banesa në Fushë Kosovë, afër AL-TRADE. Banesa është ndërtim e sipër nga Trasing Group me pamj

  Prishtinë Sot, 05:53
  450 €