Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 12 foto
  Apartament 1+1 ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne shitje

  Apartament me 2 ballkone per shitje me nje siperfaqe totale prej 75 m2. Apartamenti ndodhet ne katin

  Sarandë Dje, 11:55
  45.000 €
 • 12 foto
  Shitet apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me siperfaqe totale 80m2 me pamje fantastike.Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë Dje, 11:55
  86.500 €
 • 5 foto
  Shitet garsoniere ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniere ne Sarande

  Shitet garsoniere 57m2 ne katin e 6 ne nje zone preferuar te Sarandes.Prona perbehet nga 1 dhome me

  Sarandë Dje, 11:55
  41.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti ne nje zone te preferuar te qytetit dhe prane cd

  Sarandë Dje, 11:55
  58.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti

  Sarande shitet apartament 1+1 75m ne katin e 7 te nje pallati cilesor dhe me pamje ballore nga deti.

  Sarandë Dje, 11:54
  54.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande 160m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande 160m2

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me siperfaqe totale 160m2 ne katin e 3 te nje pallati cilesor.Apart

  Sarandë Dje, 11:54
  68.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne distance te afert me plazhin ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne kati

  Sarandë Dje, 11:54
  66.000 €
 • 9 foto
  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti,ne nje zone te preferuar te qytet

  Sarandë Dje, 11:54
  58.000 €
 • 11 foto
  Papafingo ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Papafingo ne shitje,Sarande

  Zyra jonë ofron papafingo me pamje ballore nga deti në zonën më të mirë të qytetit. Në afërsi të të

  Sarandë Dje, 11:54
  165.000 €
 • 15 foto
  Shitet apartament 1+1 vija e pare ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 vija e pare ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande vija e pare ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete afer

  Sarandë Dje, 11:54
  57.000 €
 • 5 foto
  Shitet truall ne Ksamil
  Truall / Toke

  Shitet truall ne Ksamil

  Toke per Shitje ne Ksamil me nje siperfaqe totale prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertime prej 280 m2. Ob

  Sarandë Dje, 11:54
  150.000 €
 • 13 foto
  Shitet Penthouse me pamje ballore ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Penthouse me pamje ballore ne Sarande

  Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse me tre dhoma gjumi në Sarandë, që ndodhet afër

  Sarandë Dje, 11:54
  215.000 €
 • 14 foto
  Apartament 2+1 Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Sarande

  Shitet apartament ne rrugen butrinti.I organizuar ne 2 dhoma gjumi1 tualet 1 sallon me guzhine te pe

  Sarandë Dje, 11:54
  90.000 €
 • 14 foto
  OKAZION APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR PAMJE FANTASTIKE
  Apartment / Banesa

  OKAZION APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR PAMJE FANTASTIKE

  Shitet apartament 2+1 96m2 ne Sarande ne rrugen Gjergj Araniti.Prona ndodhet ne katin e 5 te nje pal

  Sarandë Dje, 11:53
  65.000 €
 • 14 foto
  Apartament 2+1 me pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me pamje fantastike

  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar.Apartamenti ka siperfaqe te

  Sarandë Dje, 11:53
  150.000 €
 • 14 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet Apartament 2+1 ne qender te Sarandes,pajisur me certifikate pronesie ka siperfaqe totale 105

  Sarandë Dje, 11:53
  95.000 €
 • 11 foto
  Ndertese 3-kateshe ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Ndertese 3-kateshe ne Sarande

  Shitet ndertese 3-kateshe e pershatshme per vile ne nje zone te qete te qytetit dhe me pamje nga det

  Sarandë Dje, 11:53
  120.000 €
 • 13 foto
  Apartament 2+1 i mobiluar me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 i mobiluar me pamje nga deti

  Shitet Apartament 2+1 totalisht i mobiluar me pamje nga deti në Sarandë i ndodhur ne rrugën Butrinti

  Sarandë Dje, 11:53
  100.000 €
 • 10 foto
   shitet Apartament 2+1 mbrapa Hotel Butrintit
  Apartment / Banesa

  shitet Apartament 2+1 mbrapa Hotel Butrintit

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti 90m2.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar ne R

  Sarandë Dje, 11:53
  77.000 €
 • 13 foto
  Shitet truall ne Ksamil
  Shtepi / Vila

  Shitet truall ne Ksamil

  Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 1100 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2.Ksamili eshte nje

  Sarandë Dje, 11:53
  230.000 €
 • 15 foto
  Shitet dyqan+apartament ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet dyqan+apartament ne Sarande

  Shitet dyqan+ apartament 1+1 ne Sarande prane spitalit.Dyqani eshte i pershtashem per cdo lloji bisn

  Sarandë Dje, 11:53
  105.000 €
 • 10 foto
  Vile 2 kateshe per shitje ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Vile 2 kateshe per shitje ne Sarande

  Ofrohet per shitje vile 2 kateshe me siperfaqe 500 m2 toke dhe 300 m2 ndertim.Kati i pare ka siperfa

  Sarandë Dje, 11:53
  350.000 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Mithat Hoxha 10min ne kembe distance nga plazhi.Apartamen

  Sarandë Dje, 11:52
  90.000 €
 • 10 foto
  Sarande,Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Sarande,Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje fantastike nga deti,ne katin e 4 te nje ndertese te re dhe

  Sarandë Dje, 11:52
  180.000 €
 • 10 foto
  Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 90m2 mbi bulevardin e Qytetit te Sarandes me pamje ballore nga deti.Apartament

  Sarandë Dje, 11:52
  73.000 €
 • 7 foto
  Shitet papafingo ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo ne Sarande

  Një mundësi perfekte për të marrë një Penthouse me dy dhoma gjumi për shitje në Sarandë.Pak metra në

  Sarandë Dje, 11:52
  155.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne rrugen butrinti ne zonen qe preferohet me shume dhe nga t

  Sarandë Dje, 11:52
  66.000 €
 • 13 foto
  Shitet truall 6000 m2 me hipoteke
  Truall / Toke

  Shitet truall 6000 m2 me hipoteke

  Shitet truall me siperfaqe totale 6000 m2 e ndodhur në fshatin Shendelli i cili ndodhet 1 km nga qyt

  Sarandë Dje, 11:52
  50.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje te mrekullueshme.Apartamenti ndodhet ne nje zone te prefer

  Sarandë Dje, 11:52
  72.000 €
 • 5 foto
  Godine 4-kateshe ne shitje
  Shtepi / Vila

  Godine 4-kateshe ne shitje

  Shitet Godine 4-kateshe me pamje nga deti e pershtatshme per hotel ose per cdo lloj aktiviteti tjete

  Sarandë Dje, 11:52
  188.000 €
 • 14 foto
  Okazion apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti 100m larg plazhit.Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë Dje, 11:51
  63.000 €
 • 15 foto
  Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit
  Apartment / Banesa

  Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi dhe eshte i mobiluar.Ka nje

  Sarandë Dje, 11:51
  61.000 €
 • 13 foto
  Shitet shtepi private ne Ksamil
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private ne Ksamil

  Shitet shtepi private ne ksamil me siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 120m2.Prona eshte

  Sarandë Dje, 11:51
  150.000 €
 • 12 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti,Apartamenti eshte në katin e 4-të të një ndërtimi të ri

  Sarandë Dje, 11:51
  56.000 €
 • 11 foto
  Godine 2-kateshe ne shitje ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Godine 2-kateshe ne shitje ne Sarande

  Shitet godine 2-kateshe ne Berdenesh.Ndertesa eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe eshte e nd

  Sarandë Dje, 11:51
  250.000 €
 • 14 foto
  Shitet vile ne Sarande me pamje fantastike
  Shtepi / Vila

  Shitet vile ne Sarande me pamje fantastike

  Shitet prone e projektuar per vile me siperfaqe totale 370m2 dhe siperfaqe ndertimi 175m2.Ndodhet ne

  Sarandë Dje, 11:51
  150.000 €
 • 13 foto
  Shiten 4 apartamente te pershatshme per hostel ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shiten 4 apartamente te pershatshme per hostel ne Sarande

  Sarande,Shiten 4 apartamente(2 apartamente 2+1 105m2 secili dhe 2 apartamente 1+1 75m2 secili) .Apar

  Sarandë Dje, 11:51
  324.000 €
 • 13 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Apartament per shitje ne rrugen butrinti nje zone e preferuar prane te gjitha sherbimeve. Apartament

  Sarandë Dje, 11:50
  39.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti,me siperfaqe 79m2 ne nje zone te preferuar.Apartamen

  Sarandë Dje, 11:50
  54.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen butrinti ne nje zone te preferuar kryesisht nga te huajt.

  Sarandë Dje, 11:50
  64.000 €
 • 14 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande

  Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Gjergj Araniti ne Sarande.Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te

  Sarandë Dje, 11:49
  70.000 €
 • 15 foto
  Shitet Papafingo me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo me pamje ballore nga deti

  Shitet papafingo me pamje ballore nga deti ne Sarande.Prona ka siperfaqe totale 150m2 dhe perbehet n

  Sarandë Dje, 11:49
  90.000 €
 • 15 foto
  Sarande, Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Sarande, Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar

  Shitet apartament 2+1 ne rrugen Butrinti pak minuta distance nga plazhi.Apartamenti ndodhet ne katin

  Sarandë Dje, 11:49
  85.000 €
 • 7 foto
  Sarande Shitet godine 3-kateshe 5min distance nga Plazhi
  Shtepi / Vila

  Sarande Shitet godine 3-kateshe 5min distance nga Plazhi

  Shitet godine 3-kateshe e paperfunduar ne Sarande prane plazhit 00 5minuta distance ne kembe.Prona e

  Sarandë Dje, 11:48
  300.000 €
 • 14 foto
  Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne nje zone te qete te qytetit prane cdo sherbimi.Apartamenti ndodh

  Sarandë Dje, 11:48
  48.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament ne sarande ne rrugen studenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone prane cdo institucio

  Sarandë Dje, 11:48
  36.000 €
 • 8 foto
  Apartament + Garazh ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament + Garazh ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie ne nje residence shume cilesore ndertuar ne 2014 ndodh

  Sarandë Dje, 11:48
  49.000 €
 • 12 foto
  Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande.Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri

  Sarandë Dje, 11:48
  88.000 €
 • 14 foto
  Super Apartament 2+1 Me pamje Ballore nga Deti
  Apartment / Banesa

  Super Apartament 2+1 Me pamje Ballore nga Deti

  Shitet Apartament 110m2 me hipoteke te rr.Butrinti.Apartamenti eshte ne katin e 6 me nje pamje fanta

  Sarandë Dje, 11:48
  115.000 €
 • 8 foto
  Shitet Truall ne ksamil 200m larg detit
  Truall / Toke

  Shitet Truall ne ksamil 200m larg detit

  ofrojme truall me pamje nga deti ne Ksamil me nje siperfaqe totale prej 500m2 dhe 100m2 ndertim.Pron

  Sarandë Dje, 11:47
  85.000 €