Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 2 foto
   Me porosi nga Gjermania gjithe automjetet
  Vetura

  Me porosi nga Gjermania gjithe automjetet

  Sjell me porosi nga Gjermania, Hollanda e Belgjika gjithe llojet e automjeteve , kamjona , furgona,

  Korçë Dje, 12:38
  1 €
 • 5 foto
  E 280 EVO 4 Matic, nga Gjermania, Perfekt
  Vetura

  E 280 EVO 4 Matic, nga Gjermania, Perfekt

  Mercedes benz E 280 EVO 4 Matic 4x4, erdhur nga Gjermania, kambio automatike, navigation, sensore pa

  Korçë Dje, 12:37
  7.300 €
 • 9 foto
  C 180 Kompressor Benzine, erdhur nga Gjermania
  Vetura

  C 180 Kompressor Benzine, erdhur nga Gjermania

  C 180 kompressor benzine, pershtatet 100%per impiant gazi, erdhur nga Gjermania, fund 2004 model 200

  Korçë Dje, 12:36
  4.600 €
 • 4 foto
  Shitet Ford
  Vetura

  Shitet Ford

  Shitet per arsye emigrimi Kartat I mbarojn Tani n qershor

  Korçë Dje, 12:22
  1.100 Lek
 • 4 foto
  Shitet ose nderohet E270 cdi automatik viti 2004
  Vetura

  Shitet ose nderohet E270 cdi automatik viti 2004

  Shitet mercedes benz E270 Cdi viti 2004 AVANTGARDE. kamio automatike/tip tronik.tapiceria lekure shu

  Korçë Dje, 12:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz GL320 Bluetec
  Vetura

  Mercedes-Benz GL320 Bluetec

  Makina eshte ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem mundesi ndrimi me fugona mallrash

  Korçë Dje, 11:35
  20.000 €
 • 8 foto
  Audi A7 3.0
  Vetura

  Audi A7 3.0

  Makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera goma te reja cmimi i diskutueshem mundesi n

  Korçë Dje, 11:34
  26.000 €
 • 4 foto
  Suuma
  Paisje per sport

  Suuma

  Shitet biciklet e sa po sjell me disko freno ne super gjendje

  Korçë Dje, 11:28
  130 Lek
 • 12 foto
  super vito 4x4 115
  Vetura

  super vito 4x4 115

  makina e shte ne gjendje super te mir

  Korçë Dje, 11:17
  10.000 €
 • 6 foto
  Shitet bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta

  Shitet bicikleta e re 80.000 mije

  Korçë Dje, 11:09
  80.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet Rover 45
  Vetura

  Shitet Rover 45

  Shitet Rover 45 viti 2000 ne gjendje te mire e si brenda dhe jashte Me dy pale disqe dhe goma dimero

  Korçë Dje, 11:09
  1.500 €
 • 1 foto
  Kanarina Slavujar
  Kafshe shtepiake

  Kanarina Slavujar

  Shitet kanarina mashkull ♂️ i llojit Slavujar me moshe 1 vjec,gjithashtu kanarina eshte ne keng

  Korçë Dje, 11:01
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Gardelina
  Kafshe shtepiake

  Gardelina

  Shiten gardelina meshkuj ♂️ , zogj te kapur ne natyre dhe te ambjentuar ne kafaz gjithashtu gard

  Korçë Dje, 11:01
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer kolone
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer kolone

  frigorifer kolone, ne gjende te mire pune, shitet per arsye mosperdorimi.

  Korçë Dje, 10:57
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Vesme
  Koleksione

  Vesme

  200 vjecare

  Korçë Dje, 10:49
  100 €
 • 3 foto
  Goma+disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma+disqe

  Shiten disqe me gjith goma te perdorura vetem nje muaj ,mecedes benc c klas nr 15

  Korçë Dje, 10:29
  200 €
 • 5 foto
  Shitet Renault Modus
  Vetura

  Shitet Renault Modus

  Renault Modus 1.5 naftev Vit prodhimi dhjetor 2004 makina ka te gjitha sherbimet e bera ska nevoj p

  Korçë Dje, 10:17
  3.000 €
 • 9 foto
  Citroen c3.Gaz+Benz.Automatik
  Vetura

  Citroen c3.Gaz+Benz.Automatik

  Shitet Citroen c3.2003.Makina eshte ne gjenje super te mire.Goma ,amortizatore,koken e gazit i ka te

  Korçë Dje, 10:09
  2.650 €
 • 2 foto
  Daihatsu foroza
  Vetura

  Daihatsu foroza

  Shitet daihatsu foroza 4x4 1.6 benzin ne gjendje t mire

  Korçë Dje, 09:57
  2.300 €
 • 4 foto
  OKAZION..
  Vetura

  OKAZION..

  Opel Astra 1.7 Cdti Naft, 156.000 Km original!, 6 marsha ,ABS,Airbag, fenerët halogjenë, Alarmi, Imo

  Korçë Dje, 09:45
  1 €
 • 9 foto
  SHITET PJESE TE ARDHURA NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  SHITET PJESE TE ARDHURA NGA GJERMANIA

  Shitet 3 maskarino 1 per golf 4 ,nje per katerfenersh ,edhe nje maskarino pe jaguari,shitet nje egr

  Korçë Dje, 09:22
  1 €
 • 0 foto
  SHITET GOME E HOLL ME DISK 16
  Autopjese dhe paisje

  SHITET GOME E HOLL ME DISK 16

  Goma 16 e holl

  Korçë Dje, 09:20
  45 €
 • 3 foto
  BMW x4 F26 2014-2018 X4M look
  Autopjese dhe paisje

  BMW x4 F26 2014-2018 X4M look

  Set i kompletuar per bmw X4M look.

  Korçë Dje, 09:17
  2.100 €
 • 9 foto
  Bmw 528 Xi 2008
  Vetura

  Bmw 528 Xi 2008

  BMW 3.0 Benzin - Gaz , fundi 2008 ka dal ne treg ne 2009 ,sistem 4x4 , disponon timon me ngrohje , s

  Korçë Dje, 01:38
  8.700 €
 • 5 foto
  audi a4 1.9 tdi
  Vetura

  audi a4 1.9 tdi

  shes audi a4 1.9 tdi me 6 marsha makina eshte ne gjendje shum te mire , jan ndruar te gjitha nuk ka

  Korçë Dje, 00:04
  2.200 €
 • 6 foto
  SHTEPI PRIVATE
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE

  shes shtepi private ne korce ndertes e re ➡️rruga VELI KORCA lagjia 18(blloku i ri) ➡️siperf

  Korçë 29 maj 23:58
  130.000 €
 • 1 foto
  Qaramidhe
  Materiale ndertimi

  Qaramidhe

  Jane ne gjendje te mire 200 lek te vjetra copa Cmimi eshte I diskutueshem

  Korçë 29 maj 23:45
  200 Lek
 • 3 foto
  hape për shishe vere
  Koleksione

  hape për shishe vere

  eshte e re 15 Mije lek te vjetra

  Korçë 29 maj 23:38
  15 Lek
 • 4 foto
  epiphone per doren e majte
  Instrumente muzikore dhe paisje

  epiphone per doren e majte

  kitara eshte ne gjendje shume te mire

  Korçë 29 maj 23:38
  250 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz avant-garde
  Vetura

  Mercedes Benz avant-garde

  Servis Goni. Mercedes Benz avant-garde ne super gjendje Sallon lekur e zeze . Motorr 250 . E bere pe

  Korçë 29 maj 22:52
  2.100 €
 • 5 foto
  shitet audi a4 benzin gas 1.8 turbo
  Vetura

  shitet audi a4 benzin gas 1.8 turbo

  shitet audi a4 benzin gas 1.8 turbo me dogan te paguar gati per targa kamjo manual xhama te zinj dvd

  Korçë 29 maj 22:32
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet Samsung A51 i ri
  Telefona celulare

  Shitet Samsung A51 i ri

  Shitet Samsung A51 , i ri ne kuti, me te gjithe aksesoret e nevojshem. 6 Gb Ram, 128 Gb memory

  Korçë 29 maj 22:24
  260 €
 • 5 foto
  Ford Focus Ghia 1.6
  Vetura

  Ford Focus Ghia 1.6

  Shitet Ford Focus model Ghia, motor 1.6 zetec. Shitet per arsye emigrimi! Cmimi i diskutushem pasi t

  Korçë 29 maj 22:17
  2.200 €
 • 2 foto
  Atlantic Worldmaster
  Veshje / Kepuce / Ore

  Atlantic Worldmaster

  Atlantic Worldmaster 17 jwels

  Korçë 29 maj 22:14
  1 €
 • 10 foto
  Mercedes C180
  Vetura

  Mercedes C180

  Shitet Mercedes C180 Benzine+Gaz Makina eshte super gjendje nuk ka nevoje per asnje sherbim Kondi

  Korçë 29 maj 22:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Chervolet Aveo
  Vetura

  Chervolet Aveo

  Shitet Chervolet Aveo Viti 2008 Makina eshte super gjendje Kondicioner. Motor 1.4 Ecotec. Benzine+G

  Korçë 29 maj 22:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  FORD FOKUS.2001..TD.DI
  Vetura

  FORD FOKUS.2001..TD.DI

  Shitet. Ford Fokus TD.DI..Viti 2001..Me karta te paguara deri ne. 2..6.2020.Sherbime te kryera ne ko

  Korçë 29 maj 21:27
  1.400 €
 • 12 foto
  OPEL ASTRA 1.6 Benzin-Gaz Viti 2007 Me Dogane
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.6 Benzin-Gaz Viti 2007 Me Dogane

  Opel Astra 1.6 Eco tec Benzin-Gaz Landi Renzo ardhur nga Italia 🇮🇹 me dogane te paguar.Viti 2007 me

  Korçë 29 maj 21:27
  3.200 €
 • 11 foto
  BMW seria 3 ardhur nga Italia 2.0 Diesel me Dogane
  Vetura

  BMW seria 3 ardhur nga Italia 2.0 Diesel me Dogane

  Shitet Bmw 320d 2.0 diesel ne gjendje shume te mire 6+1 marsha manual sapoardhur nga Italia me dogan

  Korçë 29 maj 21:27
  4.500 €
 • 10 foto
  FIAT CROMA 1.9 Diesel FULL Option Me Dogane 2006
  Vetura

  FIAT CROMA 1.9 Diesel FULL Option Me Dogane 2006

  Shitet Fiat Croma 1.9 Nafte (multijet) Full Option sapo ardhur nga Italia 🇮🇹 me dogane te paguar,ne

  Korçë 29 maj 21:26
  3.000 €
 • 5 foto
  Shitet Audi A4 TD(I)
  Vetura

  Shitet Audi A4 TD(I)

  Makina eshtë në gjëndje shumë të mirë motorike dhe xhenerike. 1.9 naftë tdi me i te kuqe. E gatshme

  Korçë 29 maj 21:12
  2.000 €
 • 1 foto
  Lifan 97cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Lifan 97cc

  Shitet lifan 97 cc n gjendje t mir pune, I gatshem per cdo lloj prove,flm..

  Korçë 29 maj 20:32
  250 Lek
 • 3 foto
  BMW X6 E71 MARMITA
  Autopjese dhe paisje

  BMW X6 E71 MARMITA

  Marmita per bmw X6.

  Korçë 29 maj 19:46
  90 €
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ PJESE ORIGJINALE & AFTERMARKET
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ PJESE ORIGJINALE & AFTERMARKET

  Pjese Origjinale dhe aftermarket nga te gjitha llojet per Mercedes Benz, te gjitha keto pjese merren

  Korçë 29 maj 19:46
  1 €
 • 10 foto
  Mercedes G class w463 set 2018 AMG design
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes G class w463 set 2018 AMG design

  Set parakolp +maskarino +Kapake feneresh +vetulla per Mercedes G class w463.

  Korçë 29 maj 19:45
  2.300 €
 • 1 foto
  disqe me gjith goma 15 te ardhura nga gjermania
  Autopjese dhe paisje

  disqe me gjith goma 15 te ardhura nga gjermania

  disqe mercedezi.

  Korçë 29 maj 19:35
  170 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz E250 Letra 1 vit
  Vetura

  Mercedes Benz E250 Letra 1 vit

  Shes Mercedes-Benz E-class ne gjendje perfekte dhe Letra te paguara per 1 vit.. Makina ka vetem 1 pr

  Korçë 29 maj 18:52
  1.400 €
 • 3 foto
  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+
  Pjese per kompjuter

  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+

  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+

  Korçë 29 maj 18:12
  20 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz viti 2002 me dogane
  Vetura

  Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz viti 2002 me dogane

  Shitet Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz (shenuar ne leje) impjant i ri,ardhur nga Italia me dogane te

  Korçë 29 maj 18:10
  2.500 €
 • 5 foto
  Mercedes benz c270
  Vetura

  Mercedes benz c270

  Shitet makina ne gjendje shume te mire pune. Kartat e peguara dhe sherbimet e kryera . Cmimi i disku

  Korçë 29 maj 17:36
  4.000 €