Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 12 foto
  Shtëpi ne fshat
  Shtepi / Vila

  Shtëpi ne fshat

  Shtepia ndodhet ne Gracë te Devollit. Shtepia eshte ne forme L elbasançe me bodrum poshte me 4 dhoma

  Korçë 26 maj 22:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes benz c220 cdi per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes benz c220 cdi per pjese

  Makina i disponon te gjitha pjeset 220 cdi cel 0695632767

  Korçë 26 maj 21:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel astra 2.0 diesel ecotec per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Opel astra 2.0 diesel ecotec per pjese

  Makina i disponon te gjitha pjeset cel 0695632767

  Korçë 26 maj 21:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz C220
  Vetura

  Mercedes-Benz C220

  Makina eshte ne gjendje perfekt me te gjitha sherbimet e kryera Makina eshte e gatshme per cdo lloj

  Korçë 26 maj 21:35
  1.800 €
 • 1 foto
  Okazion laptop advent 40 euro
  Kompjutera

  Okazion laptop advent 40 euro

  Shitet laptop advent 40 euro okazion vetem keto dite ,laptopi ka parametrat:10.1in screen with 1,024

  Korçë 26 maj 20:41
  40 Lek
 • 12 foto
  Mercedes-Benz c180 benzine+gas avantgarde
  Vetura

  Mercedes-Benz c180 benzine+gas avantgarde

  Shes Mercedes c class 180 benzine+lpg Viti 10/2006 Qarkullimi 2007 Avantgarde goma te reja navi te

  Korçë 26 maj 20:02
  5.000 €
 • 2 foto
  BMW seria 5 E60 Parakolp M4 dhe G30 look
  Autopjese dhe paisje

  BMW seria 5 E60 Parakolp M4 dhe G30 look

  Parakolp i ri PLASTIK per bmw seria 5 E60 M4 ose G30 look.

  Korçë 26 maj 19:42
  500 €
 • 6 foto
  BMW seria 5 E60 Fenere 2003-2004 xenon D2S
  Autopjese dhe paisje

  BMW seria 5 E60 Fenere 2003-2004 xenon D2S

  Fenere te rinj per bmw seria 5 E60, kur makina eshte me fenere Xenon, facelift look

  Korçë 26 maj 19:42
  700 €
 • 5 foto
  Mercedes E Class W212 Fenere led
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes E Class W212 Fenere led

  Fenere te rinj per Mercedes E Class W212 2009-2012,, feneret jane te pershtatshem per Mercedes E Cla

  Korçë 26 maj 19:41
  1.300 €
 • 5 foto
  Jeep Vrangler 2007-2017 KOFNO AVENGER
  Autopjese dhe paisje

  Jeep Vrangler 2007-2017 KOFNO AVENGER

  Kofno avenger per Jeep Vrangler 2007-2017.

  Korçë 26 maj 19:41
  800 €
 • 8 foto
  BMW seria 5 G30 set M5
  Autopjese dhe paisje

  BMW seria 5 G30 set M5

  Set M5 per BMW seria 5 G30.

  Korçë 26 maj 19:39
  1.400 €
 • 3 foto
  BMW X1 E84 PEDANA
  Autopjese dhe paisje

  BMW X1 E84 PEDANA

  Pedana te reja per BMW X1 E84 2008-2014.

  Korçë 26 maj 19:39
  260 €
 • 5 foto
  BMW seria 5 G30 set M - technic
  Autopjese dhe paisje

  BMW seria 5 G30 set M - technic

  Set M - tech per bmw seria 5 G30 2017-up po distronik.

  Korçë 26 maj 19:39
  1.200 €
 • 7 foto
  Mercedes ML W164 pedana
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes ML W164 pedana

  Pedana te reja per Mercedes ML W164 me puthitje te shkelqyer.

  Korçë 26 maj 19:38
  210 €
 • 4 foto
  Mercedes S Class w222 AMG 6.5- 6.3 set.
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes S Class w222 AMG 6.5- 6.3 set.

  Set per Mercedes S Class w222 AMG 6.5 & 6.3.

  Korçë 26 maj 19:38
  1.100 €
 • 8 foto
  RANGE ROVER SPORT L494 SET SVR
  Autopjese dhe paisje

  RANGE ROVER SPORT L494 SET SVR

  Set SVR design per Land Rover Sport 2013-2017

  Korçë 26 maj 19:38
  1.700 €
 • 5 foto
  Toyota RAV4 2013+ pedana (shkalle)
  Autopjese dhe paisje

  Toyota RAV4 2013+ pedana (shkalle)

  Shkalle te reja per Toyota Rav4 2013+ HA40.

  Korçë 26 maj 19:38
  190 €
 • 1 foto
  Mercedes E Class W212 maskarino GT
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes E Class W212 maskarino GT

  Maskarino e re per Mercedes E Class W212 facelift GT - Design

  Korçë 26 maj 19:37
  160 €
 • 5 foto
  Toyota RAV4 2013 +XA40 pedana (shkalle)
  Autopjese dhe paisje

  Toyota RAV4 2013 +XA40 pedana (shkalle)

  Pedana te reja per Toyota Rav4 2013 + XA40

  Korçë 26 maj 19:37
  190 €
 • 5 foto
  Mercedes A class w176 AMG set
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes A class w176 AMG set

  Set i kompletuar per Mercedes A class w176

  Korçë 26 maj 19:37
  1.500 €
 • 4 foto
  Audi Q7 pedana
  Autopjese dhe paisje

  Audi Q7 pedana

  Pedana te reja per AUDI Q7.

  Korçë 26 maj 19:36
  220 €
 • 3 foto
  Okazion!!! 2+1 Akuarium + Peshq
  Kafshe shtepiake

  Okazion!!! 2+1 Akuarium + Peshq

  Super Okazion 2+1 Akuarium+komodinen qe mban akuariumet. Akuariumi larte eshte me drite led waterpro

  Korçë 26 maj 18:54
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten Disqe Mercedes ose ndrohen
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe Mercedes ose ndrohen

  Jan 4 disqe me goma dimerore 95 % + 2 goma verore ne gjendje te mire .Disqet jane origjinale Mercede

  Korçë 26 maj 17:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  E Class Fundi 2015
  Vetura

  E Class Fundi 2015

  Shitet E class 200 Nafte body origjinal 6.3 Amg xhama t zinj original, Viti Fundi 2015, Makina esht

  Korçë 26 maj 16:58
  25.000 €
 • 0 foto
  E Class Xhama
  Autopjese dhe paisje

  E Class Xhama

  Shiten xhama per E class 2015 komplet mbrapa dhe xhami i madh i cili nuk ndodhet ne foto..

  Korçë 26 maj 16:57
  250 Lek
 • 1 foto
  Goma Pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Goma Pirelli

  Shiten 90% goma pirelli scorpion 20 45 275

  Korçë 26 maj 16:57
  400 €
 • 2 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten parakolp prapakolp dhe strece per mercedes benz E class 2013-2014-2015

  Korçë 26 maj 16:55
  800 €
 • 4 foto
  Shitet Pajisje per te grire perimet
  Teknik dhe paisje

  Shitet Pajisje per te grire perimet

  Shitet pajisje elektrike per te grire perimet profesionale per restorante dhe fast food prodhim cile

  Korçë 26 maj 16:54
  500 €
 • 0 foto
  Shes tharse MIELE
  Teknik dhe paisje

  Shes tharse MIELE

  Shes tharse MIELE 10 kg 3 fazore ne gjendje te mire pune shume profesionale dhe praktike per hotele

  Korçë 26 maj 16:53
  1.000 €
 • 4 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shitet furre pice e re e pa perdorur fare e sjelle nga gjermania .Cmimi 900 euro i diskutueshem .

  Korçë 26 maj 16:52
  900 €
 • 1 foto
  Shitet Prese drush profesionale.
  Makineri dhe inventare

  Shitet Prese drush profesionale.

  Shitet Prese drush profesionale e ardhur nga Gjermania perdoret per te care drute gjithashtu eshte p

  Korçë 26 maj 16:52
  250 €
 • 1 foto
  Shitet Tostrere Profesionle
  Teknik dhe paisje

  Shitet Tostrere Profesionle

  Shitet tostiere profesionale me dy kapake e ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune frofesiona

  Korçë 26 maj 16:52
  250 €
 • 7 foto
  Bmw 118
  Vetura

  Bmw 118

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga pjeset motorike ,xhenerike dhe estetike. Te gjitha she

  Korçë 26 maj 16:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shitet Bufe dhome pritje ne forme diamanti e ardhur nga Gjermania shitet per arsye te ndryshit te am

  Korçë 26 maj 16:01
  170 €
 • 2 foto
  Shitet pajisje per te prere djathin dhe sallamin
  Teknik dhe paisje

  Shitet pajisje per te prere djathin dhe sallamin

  Shitet pajisje profesionale per te prere djathin dhe sallamin ne feta kjo pajisje perdoret per supe

  Korçë 26 maj 16:00
  250 €
 • 2 foto
  Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  Hekur hekurosje profesional

  Shesim Hekur hekurosje per hotele marka Cordes i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune

  Korçë 26 maj 15:58
  300 €
 • 1 foto
  Shitet brumatrice profesionale.
  Teknik dhe paisje

  Shitet brumatrice profesionale.

  Shitet brumatrice profesionale e perdorur por ne gjendje shume te mire e ardhur nga Gjermania ka kap

  Korçë 26 maj 15:57
  500 €
 • 1 foto
  Shitet Kriko Birre
  Makineri dhe inventare

  Shitet Kriko Birre

  Shes kriko birre me dy rubineta e ardhur nga Gjermani ne gjendje te mire pune cmimi 250 Euro i disk

  Korçë 26 maj 15:57
  250 €
 • 4 foto
  Shes mikrovale profesionale per restorante
  Makineri dhe inventare

  Shes mikrovale profesionale per restorante

  Shes mikrovale profesionale per restorante e sjelle nga Gjermania shume pak e perdorur ne gjendje sh

  Korçë 26 maj 15:56
  550 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy J5(2015)
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J5(2015)

  Telefoni eshte ne gjendje te mire dhe funksionon plotesisht.Ram 1.5gb dhe memorje 8gb+sd card.

  Korçë 26 maj 15:22
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Mercedez benc a clas
  Vetura

  Mercedez benc a clas

  Makina eshte ne gjendje shume te mire . Vajra,filtra dhe sherbime te tjere i jane bere tetera .

  Korçë 26 maj 15:02
  2.000 €
 • 3 foto
  Shes makinen
  Vetura

  Shes makinen

  Shitet volkswagen polo 1.4 benzin gaz e shenuar n leje.makina eshte n super gjendje motorike dhe xhe

  Korçë 26 maj 14:58
  2.400 €
 • 1 foto
  Audi 3.0 v6 quatroo benzine + gas
  Vetura

  Audi 3.0 v6 quatroo benzine + gas

  Shitet audi a4 3.0 v6 quatroo fundi 2004 kamio automat sherbimet e kryera full extra sedile lekure

  Korçë 26 maj 14:54
  5.500 €
 • 10 foto
  OKAZION.. Toyota Yaris
  Vetura

  OKAZION.. Toyota Yaris

  Shitet Toyota Yaris 1400 nafte...me kambjo automat me full opsion.Me Navi me kamer parkimi dhe me xh

  Korçë 26 maj 14:46
  3.800 €
 • 2 foto
  Qafe biciklete mtb
  Paisje per sport

  Qafe biciklete mtb

  Shiten qafat origjinale jane me kapje 25.4 E gjata 90mm E shkurta 40mm 10 mije copa ose 15 mij te d

  Korçë 26 maj 14:38
  1.500 Lek
 • 4 foto
  Shiten 2 Opel Meriva 1.7 TDCI
  Vetura

  Shiten 2 Opel Meriva 1.7 TDCI

  Shiten 2 cop opel meriva njera 09-2003 dhe tjetra 10-2004. I jane kryer te gjitha sherbimet e nevojs

  Korçë 26 maj 13:52
  2.600 €
 • 4 foto
  Audi A3 2000 nafte viti 2006. Cmimi i negociueshem
  Vetura

  Audi A3 2000 nafte viti 2006. Cmimi i negociueshem

  Full Service.Kit Rrip Faze + Pompe Uji ,Vaj Filtra te sapo ndruara. Xhenerike OK. Kamio Automatike.

  Korçë 26 maj 13:52
  5.500 €
 • 2 foto
  Benz A-Class 2.0 nafte
  Vetura

  Benz A-Class 2.0 nafte

  Full extra. Sherbime te kryera,goma te reja

  Korçë 26 maj 13:51
  3.800 €
 • 4 foto
  Opel Astra 1.6 Benzine
  Vetura

  Opel Astra 1.6 Benzine

  Full Extra. Te gjitha sherbimet e kryera,goma te reja

  Korçë 26 maj 13:51
  3.700 €
 • 3 foto
  Toyota Rav-4 2.0 nafte
  Vetura

  Toyota Rav-4 2.0 nafte

  Full extra. Pa dogane,e ardhur nga GJermania

  Korçë 26 maj 13:51
  5.300 €