Patundshmeri
Korçë

Patundshmeri në shitje në Korçë

 • 2 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shitet shtepi ne rruge e kolonjes perkrah Euro Market. Cmimi i diskutueshem.55 miljon

  Korçë Sot, 17:20
  55.000.000 Lek
 • 8 foto
  Shitet shtepi! Okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi! Okazion

  Shitet shtepi me 2 kate.Secili kat me nga 90m.Shtepi e re me kollona ,solete e cati fallco,dritare d

  Korçë Sot, 17:19
  56.000 €
 • 4 foto
  shitet Shtepi dy-kateshe okazjon
  Shtepi / Vila

  shitet Shtepi dy-kateshe okazjon

  Shtepia eshte 350m ajo perbehet nga oborri 30m,nga shtepia me dy kate secili kat nga 80m dhe pjesa t

  Korçë Sot, 17:18
  76.000 €
 • 11 foto
  SHTEPI 2 KATE LAGJ E RE FUSHA E DRUVE
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 2 KATE LAGJ E RE FUSHA E DRUVE

  OKAZION Shitet shtepi 2 kate e kompletuar me tapi te rregullt ne lagj; e re ish fusha e druve Korce.

  Korçë Sot, 15:22
  70.000 €
 • 5 foto
  Shitet ndertese plus trual
  Shtepi / Vila

  Shitet ndertese plus trual

  Shitet ndertese 105 m2 dhe truall 80 m2 ne rrugen korce erseke km i dyte. kontakt 0692913984

  Korçë Sot, 15:06
  1 €
 • 8 foto
  Shitet shtepi ne fashtin Drenove (korce) 616m
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne fashtin Drenove (korce) 616m

  Shitet shtepi ne fashtine Drenove Shtepia ndodhet ne qendren e fshatiti.eshte e aksesushme shume th

  Korçë Sot, 10:15
  26.000 €
 • 0 foto
  OKAZION, SHITET TOKË, UNAZA VERIORE KORÇË
  Truall / Toke

  OKAZION, SHITET TOKË, UNAZA VERIORE KORÇË

  Toka ndodhet në segmentin rrugor "Unaza Veriore Korçë", Kryqëzimi Korçë-Kapshticë. 500 m² nga sipër

  Korçë Dje, 23:31
  5.000.000 Lek
 • 6 foto
  SHTEPI PRIVATE
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE

  shes shtepi private ne korce ndertes e re ➡️rruga VELI KORCA lagjia 18(blloku i ri) ➡️siperf

  Korçë Dje, 10:15
  130.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtepi me 3 kate,garazh,bodrume,3 ballkone
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi me 3 kate,garazh,bodrume,3 ballkone

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rru

  Korçë Dje, 09:28
  200.000 €
 • 11 foto
  Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rr

  Korçë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Vile 3 kateshe
  Shtepi / Vila

  Shes Vile 3 kateshe

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rrug

  Korçë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€

  Okazion Shiten 2 Apartament 90m2=23000 Euro cmim okazion per ate qe do ta bleje kesh. Per ate qe do

  Korçë Dje, 07:36
  23.000 €
 • 1 foto
  Shitet stepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet stepi private

  Rruga nuci naci

  Korçë 30 qershor 07:39
  75.000 Lek
 • 12 foto
  Shtëpi ne fshat
  Shtepi / Vila

  Shtëpi ne fshat

  Shtepia ndodhet ne Gracë te Devollit. Shtepia eshte ne forme L elbasançe me bodrum poshte me 4 dhoma

  Korçë 29 qershor 22:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZION! SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE ME SIPËRFAQE 190 M2, KORÇË.
  Shtepi / Vila

  OKAZION! SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE ME SIPËRFAQE 190 M2, KORÇË.

  Shitet shtëpi private dy katëshe me sipërfaqe 190 m² tek një zonë shumë të mirë dhe të qetë të qytet

  Korçë 29 qershor 17:25
  60.000 €
 • 5 foto
  Shitet 106m2 =70m2Apartament + 36m2 dyqan
  Apartment / Banesa

  Shitet 106m2 =70m2Apartament + 36m2 dyqan

  Shitet nje apartament 70m2 se bashku me nje dyqan 36 m2 totali= 106m2. Apartamenti dhe dyqani jane n

  Korçë 29 qershor 15:36
  40.000 €
 • 5 foto
  2 Apartamente30+60= 90m2 .tani 25000 € ne Korce
  Apartment / Banesa

  2 Apartamente30+60= 90m2 .tani 25000 € ne Korce

  Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ng

  Korçë 29 qershor 15:35
  25.000 €
 • 0 foto
  shtepi oborr dhe dyqan
  Shtepi / Vila

  shtepi oborr dhe dyqan

  shitet shtepi private.ka 1 dyqan 40m2 ne katin e pare aktualisht ne gjendje pune.dokumneta te regull

  Korçë 27 qershor 17:54
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  MUNDESI PERFEKTE
  Shtepi / Vila

  MUNDESI PERFEKTE

  Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit.Ajo perbehet prej 8((tete) dhomash ne katin e

  Korçë 27 qershor 16:10
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  MUNDESI PERFEKTE
  Shtepi / Vila

  MUNDESI PERFEKTE

  Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit.Ajo perbehet prej 8((tete) dhomash ne katin e

  Korçë 27 qershor 16:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet apartamenti 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 2+1

  Shitet apartamenti 2+1 afer Euro Market rruga 28 nentori.Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma s

  Korçë 27 qershor 09:22
  59.000.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET VILË DY KATËSHE ME SIPËRFAQE 270 M2, LAGJE E RE KORÇË.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË DY KATËSHE ME SIPËRFAQE 270 M2, LAGJE E RE KORÇË.

  Shitet vilë dy katëshe me sipërfaqe 270 m² tek Lagje e Re në Korçë. Prona organizohet në: Kati I, m

  Korçë 27 qershor 09:02
  85.000 €
 • 6 foto
  SHITET TOKË TRUALL ME SIP 100 M2 DHE LEJE NDËRTIMI NË LAGJEN 11, KORÇË.
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL ME SIP 100 M2 DHE LEJE NDËRTIMI NË LAGJEN 11, KORÇË.

  Shitet tokë truall + leje ndërtimi (3+1) në qëndër të qytetit. Prona ndodhet tek një nga zonat më t

  Korçë 27 qershor 08:56
  8.000.000 Lek
 • 10 foto
  Apartamenti ne kat te pare
  Apartment / Banesa

  Apartamenti ne kat te pare

  2+1+banje lgj 15 rr viktor eftimiu kati i pare

  Korçë 26 qershor 15:06
  40.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE TE RRUGA ANTONI ATHANAS,
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE TE RRUGA ANTONI ATHANAS,

  DES Real Estate

  Korçë 26 qershor 12:21
  16.500.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE TE RRUGA ANTONI ATHANAS, KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE TE RRUGA ANTONI ATHANAS, KORÇË

  Shitet shtëpi private kilometri 1 rruga Korçë - Ersekë me sipërfaqe trualli 350 m² dhe sipërfaqe ndë

  Korçë 26 qershor 12:09
  16.500.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1, 76 M2 NË LAGJEN 15
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1, 76 M2 NË LAGJEN 15

  Shitet apartament 76 m² kati i 5-të me taracë të izoluar totalisht. Prona ndodhet në lagjen 15, rrug

  Korçë 24 qershor 23:51
  2.800.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIPËRFAQE 56 M2
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIPËRFAQE 56 M2

  DES Real Estate

  Korçë 24 qershor 23:41
  2.750.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIPËRFAQE 56 M2 NË LAGJEN 16, KORÇË.
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIPËRFAQE 56 M2 NË LAGJEN 16, KORÇË.

  Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe prej 56 m² në lagjen 16 tek Medreseja, Korçë. Prona organizohet

  Korçë 24 qershor 23:32
  2.750.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet 1 dhome per banim ose dyqan
  Shtepi / Vila

  Shitet 1 dhome per banim ose dyqan

  Shitet nje dhome me banje e kompletuar kati i pare mund te perdoret per shtepi ose dyqan. Lagjia 17

  Korçë 24 qershor 20:00
  8 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtëpi Ersekë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi Ersekë

  Shitet shtëpi 2 kate + 1 kat në papafingo me sipërfaqe 80 m2 cdo kat. Kati i parë bodrum, kati i dyt

  Korçë 24 qershor 18:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA GARAZH NË LAGJEN 18 KORÇË
  Garazh

  JEPET ME QIRA GARAZH NË LAGJEN 18 KORÇË

  Jepet me qira garazh në lagjen 18, Korçë. Garazhi ka një sipërfaqe 15 m², dhe pozicionohet në katin

  Korçë 24 qershor 16:40
  4.500 Lek
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 9, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 9, KORÇË

  Shitet apartament në lagjen 9, Korçë. Sipërfaqja është 100 m2. Prona organizohet nga 1 sallon, 1 kuz

  Korçë 24 qershor 16:21
  7.200.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 9, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN 9, KORÇË

  Shitet apartament në lagjen 9, Korçë. Sipërfaqe 90 m2. Prona organizohet nga 1 sallon + kuzhinë, 1 d

  Korçë 24 qershor 11:50
  6.100.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET TOKË ARË NË KORÇË
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË KORÇË

  Shitet tokë arë në Korçë. Sipërfaqa e tokës është 3403 m², dispononë dokumentacion të rregullt hipot

  Korçë 24 qershor 11:32
  28.925.500 Lek
 • 4 foto
  Shtepi private ne Pojan
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Pojan

  Shtepia ndodhet ne fshatin pojan. Ka nje siperfaqe afersisht 140 metra katrore plus magazina 40 metr

  Korçë 24 qershor 11:17
  14.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI + TRUALL PRANË PAZARIT TË VJETËR,
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI + TRUALL PRANË PAZARIT TË VJETËR,

  DES Real Estate

  Korçë 23 qershor 16:37
  10.000.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI + TRUALL PRANË PAZARIT TË VJETËR, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTËPI + TRUALL PRANË PAZARIT TË VJETËR, KORÇË

  Shitet shtëpi + truall afër pazarit të vjetër Korçë me sipërfaqe 350 m². Trualli është i përshtatshë

  Korçë 23 qershor 16:22
  10.000.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 6, KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 6, KORÇË

  Shitet shtëpi private në lagjen 6, Korçë. Shtëpia ka sipërfaqe 125 m2 nga këto 75 m2 është ndërtesa.

  Korçë 23 qershor 15:42
  60.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 5, KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 5, KORÇË

  Shitet shtëpi private në lagjen 5 Korçë. Sipërfaqa totale është 85m², ku 85 m² është shtëpia Organ

  Korçë 23 qershor 11:21
  60.000 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA KATI I TRETË I NJË VILE NË KORÇË
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA KATI I TRETË I NJË VILE NË KORÇË

  Jepet me qira kati i tretë i një vile në Korçë me një sipërfaqe 128 m2. Ambienti organizohet: sallo

  Korçë 23 qershor 09:36
  13.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET BIZNESI + TOKE KILOMETRI 1 RRUGA KORCE-VOSKOPOJË
  Truall / Toke

  SHITET BIZNESI + TOKE KILOMETRI 1 RRUGA KORCE-VOSKOPOJË

  Shitet biznesi + tokë pranë tij me siperfaqe 60,000 m² prona organizohen në: një ambjent biznesi me

  Korçë 22 qershor 14:11
  2.000.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NE MALIQ, KORÇÊ
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NE MALIQ, KORÇÊ

  Shitet shtëpi private në Maliq, Korçë. Godina ëshë një katëshe ka dhe bodrum. Sipërfaqe toke 371 m2

  Korçë 22 qershor 13:41
  4.500.000 €
 • 6 foto
  SHITET TOKË KILOMETRI 1 KORÇË - ERSEKË
  Truall / Toke

  SHITET TOKË KILOMETRI 1 KORÇË - ERSEKË

  Shitet tokë km 1 rruga nacionale Korçë - Ersekë. Prona ka një sipërfaqje prej 1360 m² dhe shitet 5

  Korçë 22 qershor 13:03
  6.800.000 Lek
 • 10 foto
  SHITET VILË + BIZNES NË KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET VILË + BIZNES NË KORÇË

  Shitet vilë + biznes në rrëzë të malit të Moravës Korçë me sipërfaqe trualli 4420 m² nga të cilat

  Korçë 22 qershor 12:34
  1.600.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA DITORE VILË, VOSKOPOJË 281 M2
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA DITORE VILË, VOSKOPOJË 281 M2

  Jepet me qira vilë në zonën malore të Korçës, fshati Voskopojë.Sipërfaqja e truallit është 281 m² n

  Korçë 22 qershor 12:06
  250 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA DITORE VILË, VOSKOPOJË
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA DITORE VILË, VOSKOPOJË

  Jepet me qira vilë në zonën malore të Korçës, fshati Voskopojë. Sipërfaqja e truallit është 281 m²

  Korçë 22 qershor 11:27
  250 €
 • 6 foto
  SHITET GARAZH ME SIPËRFAQE 200 M2
  Garazh

  SHITET GARAZH ME SIPËRFAQE 200 M2

  Shitet garazh me sipërfaqe 200 m2 në Korçë. Mund të përdoret edhe si magazinë. Garazhi ndodhet në nj

  Korçë 22 qershor 11:04
  12.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi private okazion afer k.ortodokse!!!
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private okazion afer k.ortodokse!!!

  Shtepia esht 2 kateshe , e banueshme , rr.Vaske zeqo.

  Korçë 18 qershor 11:34
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament

  Shitet hyrje 67 m2 ,1+1 kat i pare, 1 ballkon . Lgj 1 Maji . Shtepia shitet e pa mobiliar. Cmimi 3.0

  Korçë 18 qershor 00:01
  Me Marrveshje