Patundshmeri
Korçë

Patundshmeri në shitje në Korçë

 • 0 foto
  Shiten Apartamente
  Shtepi / Vila

  Shiten Apartamente

  Shiten hyrje 2+1 ,Lagjja 11.Me planimetri te rregullta, dhe me pozicione shume te mira. Apartamentet

  Korçë 1 prill 22:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Apartamente
  Shtepi / Vila

  Shiten Apartamente

  Shitet apartament 2+1, tek Gjykata Korce!!Ka ngelur vetem kati i 3. Me planimetri te rregullt, dhe m

  Korçë 1 prill 22:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apartament
  Shtepi / Vila

  Apartament

  Aparamenti eshte 117 metro katrore 2 dhoma gjumi sallon te madh banje te madhe dhe korridor te gjere

  Korçë 1 prill 17:22
  70.000 €
 • 15 foto
  MUNDESI PERFEKTE
  Shtepi / Vila

  MUNDESI PERFEKTE

  Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit.Ajo perbehet prej 8((tete) dhomash ne katin e

  Korçë 31 mars 12:14
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  MUNDESI PERFEKTE
  Shtepi / Vila

  MUNDESI PERFEKTE

  Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit.Ajo perbehet prej 8((tete) dhomash ne katin e

  Korçë 31 mars 12:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtëpi Ersekë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi Ersekë

  Shitet shtëpi 2 kate + 1 kat në papafingo me sipërfaqe 80 m2 cdo kat. Kati i parë bodrum, kati i dyt

  Korçë 30 mars 21:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  jepet me qira APARTAMENT 1+1 kORCE
  Apartment / Banesa

  jepet me qira APARTAMENT 1+1 kORCE

  Apartament 1+1 Jepet me qira cmimi 13000 lek te reja ne muaj ose per SHITET 40 000 Euro Apartame

  Korçë 30 mars 20:16
  13.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Apartament+dyqan
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament+dyqan

  Shitet nje apartament 70m2 se bashku me nje dyqan 36 m2 totali= 106m2. Apartamenti dhe dyqani jane n

  Korçë 30 mars 20:15
  40.000 €
 • 5 foto
  Shitet 106m2 =70m2Apartament + 36m2 dyqan
  Apartment / Banesa

  Shitet 106m2 =70m2Apartament + 36m2 dyqan

  Shitet nje apartament 70m2 se bashku me nje dyqan 36 m2 totali= 106m2. Apartamenti dhe dyqani jane n

  Korçë 30 mars 20:14
  40.000 €
 • 5 foto
  2 Apartamente30+60= 90m2 .tani 25000 € ne Korce
  Apartment / Banesa

  2 Apartamente30+60= 90m2 .tani 25000 € ne Korce

  Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ng

  Korçë 30 mars 20:14
  25.000 €
 • 11 foto
  Shtepi private ne Korce
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Korce

  Shitet shtepi private ne Korce,ne lagjen 5,rr.Jorgji Lubonja nr.20 dhome,sallon,kuzhine 67 m katro

  Korçë 30 mars 19:19
  50.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SHTEPI PRIVATE
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHTEPI PRIVATE

  OKAZION : Ne Korce shitet shtepi dykateshe, qoshe, e pambeshtetur nga fqinjet, ne rrugen Petraq Sef

  Korçë 29 mars 21:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Shtepi me 3 kate,garazh,bodrume,3 ballkone
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi me 3 kate,garazh,bodrume,3 ballkone

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rru

  Korçë 27 mars 12:07
  200.000 €
 • 8 foto
  Shes Vile 3 kateshe
  Shtepi / Vila

  Shes Vile 3 kateshe

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rrug

  Korçë 27 mars 12:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rr

  Korçë 27 mars 12:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE +TRUALLË NË BOBOSHTICË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE +TRUALLË NË BOBOSHTICË

  DES Real Estate

  Korçë 27 mars 10:25
  50.000 €
 • 8 foto
  Shitet shtepi! Okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi! Okazion

  Shitet shtepi me 2 kate.Secili kat me nga 90m.Shtepi e re me kollona ,solete e cati fallco,dritare d

  Korçë 26 mars 21:54
  56.000 €
 • 4 foto
  shitet Shtepi dy-kateshe okazjon
  Shtepi / Vila

  shitet Shtepi dy-kateshe okazjon

  Shtepia eshte 350m ajo perbehet nga oborri 30m,nga shtepia me dy kate secili kat nga 80m dhe pjesa t

  Korçë 26 mars 15:38
  76.000 €
 • 7 foto
  OKAZION SHITET APARTAMENT KATI-2 ME SIP 85 M2.
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET APARTAMENT KATI-2 ME SIP 85 M2.

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 12:05
  45.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT ME SIPËRFAQE 86 m² NË LAGJEN 15.
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT ME SIPËRFAQE 86 m² NË LAGJEN 15.

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 11:45
  3.500.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 TE PEDONALJA E QYTETIT KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT 3+1 TE PEDONALJA E QYTETIT KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 11:25
  66.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 SIP 54 m² KATI 3-TË LGJ 17
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT 1+1 SIP 54 m² KATI 3-TË LGJ 17

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 11:13
  2.400.000 Lek
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT NE LAGJEN 18, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE LAGJEN 18, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 11:13
  7.500.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 16, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 16, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 10:53
  3.800.000 Lek
 • 11 foto
  SHITET VILË DY KATËSHE + TRUALL ME SIPËRFAQE 1250
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË DY KATËSHE + TRUALL ME SIPËRFAQE 1250

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 10:33
  105.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 16 KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 16 KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 10:13
  3.000.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET KATI I DYTË I NJË SHTËPIE PRIVATE 2+1 ME SI
  Shtepi / Vila

  SHITET KATI I DYTË I NJË SHTËPIE PRIVATE 2+1 ME SI

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 10:05
  50.000 €
 • 4 foto
  SHITET SHTËPI 2+1, KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTËPI 2+1, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 10:05
  3.000.000 Lek
 • 10 foto
  SHITET VILË 3 KATËSHE NË KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 3 KATËSHE NË KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 08:05
  120.000 €
 • 11 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT NË KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT NË KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 08:05
  900 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 18 KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 18 KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 08:01
  450 €
 • 11 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NE LAGJEN 15 KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NE LAGJEN 15 KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 08:01
  250.000 €
 • 8 foto
  	SHITET APARTAMENT NË QËNDËR KORÇË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË QËNDËR KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 25 mars 08:01
  5.700.000 Lek
 • 6 foto
  SHTEPI PRIVATE
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE

  shes shtepi private ne korce ndertes e re ➡️rruga VELI KORCA lagjia 18(blloku i ri) ➡️siperf

  Korçë 23 mars 17:39
  130.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 50m2 ne Korce
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 50m2 ne Korce

  Shitet apartament ne RR: Partizani LGJ: 4, ne godine e ish konviktit te mjekesise. Apartameni eshte

  Korçë 21 mars 20:23
  8.400 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 plus 1 ne korce..
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 plus 1 ne korce..

  Shitet shtepi 2+1 ne qytetin e korces ne lagjen 1 maji.. Te interesuarit te kontaktojn 0676628424

  Korçë 19 mars 21:40
  23.000 €
 • 6 foto
  Shitet Shtepi Private ne Sheqeras
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private ne Sheqeras

  Shitet shtepi private ne fshatin Sheqeras, shtepia ka oborr 100m2 si dhe nje bace rreth 500m2. Ndert

  Korçë 17 mars 22:32
  28.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shitet shtepi ne rruge e kolonjes perkrah Euro Market. Cmimi i diskutueshem.55 miljon

  Korçë 16 mars 16:05
  55.000.000 Lek
 • 1 foto
  ** Okazion ** ndertes biznesi
  Shtepi / Vila

  ** Okazion ** ndertes biznesi

  Ndertese biznesi: Truall 220m. Ndertese 100m me 4m lartesi per cdo lloj biznesi! per me shume info

  Korçë 15 mars 14:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion Shitet ndertesa blu
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet ndertesa blu

  Shitet ndertesa blu ne zemer te qytetit te Korçes! Me dokumentacion te rregullt, me certifikate pron

  Korçë 13 mars 21:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi 2 kate+papafingo
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2 kate+papafingo

  Okazionnn!!!! . Shtepia eshte me te gjitha dokumentat,,sip trualli 280m2,,sip ndertimi 250 m2 te dy

  Korçë 13 mars 19:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Apartamente
  Shtepi / Vila

  Shiten Apartamente

  Shiten hyrje 2+1 ,Lagjja 11.Me planimetri te rregullta, dhe me pozicione shume te mira. Apartamentet

  Korçë 7 mars 21:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament

  Shitet apartament 2+1, tek Gjykata Korce!!Ka ngelur vetem kati i 3. Me planimetri te rregullt, dhe m

  Korçë 7 mars 21:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Shtepi Private ne Libonik
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private ne Libonik

  Shitet Shtepi Private 1-katshe ne Libonik. 3 dhoma. 1 banjo Koridor Eshte dhe nje ndertese e vogel e

  Korçë 7 mars 06:34
  1.900.000 Lek
 • 1 foto
  A Bundle of Love Spells / Marriage Spells +27787917167 Tied together to Make Your Marriage Happy in Sasolburg,Klerksdorp,Welkom,Potchefstrom,Carltonville,Khuma,Limpopo
  Apartment / Banesa

  A Bundle of Love Spells / Marriage Spells +27787917167 Tied together to Make Your Marriage Happy in Sasolburg,Klerksdorp,Welkom,Potchefstrom,Carltonville,Khuma,Limpopo

  A Bundle of Love Spells / Marriage Spells +27787917167 Tied together to Make Your Marriage Happy in

  Korçë 5 mars 16:44
  200 €
 • 4 foto
  SHITEN GARAZHE, KORÇË
  Garazh

  SHITEN GARAZHE, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 5 mars 16:32
  30.000 Lek
 • 11 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË MBORJE, KORÇË
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË MBORJE, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 5 mars 16:00
  50.000 €
 • 3 foto
  SHITET NDËRTESË E PA PËRFUNDUAR, MBORJE
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË E PA PËRFUNDUAR, MBORJE

  DES Real Estate

  Korçë 5 mars 15:52
  50.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË NJË NDËRTESË TRE KATËSHE, KOR
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË NJË NDËRTESË TRE KATËSHE, KOR

  DES Real Estate

  Korçë 5 mars 15:28
  60.000 €
 • 10 foto
  Apartment 2+1 tek 7-kateshi
  Apartment / Banesa

  Apartment 2+1 tek 7-kateshi

  Shitet apartment 2+1 100m2 Apartment ndodhet tek lagja 9 7-kateshi per me shume informacion kontakt

  Korçë 4 mars 22:01
  63.000 €