Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 4 foto
  ORE SMARTWATCH E RE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMARTWATCH E RE

  SHITET ORE SMARTWATCH E RE NE KUTI PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE NR 0692868154

  Korçë Sot, 18:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SYZE NIKE X2 ORIGJINALE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SYZE NIKE X2 ORIGJINALE

  SHITEN SYZE SPORTIVE NIKE X2 ORIGJINALE TE REJA NE KUTI TE ARDHURA NGA GJERMANIA PER ME SHUME INFO K

  Korçë Sot, 18:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET PLAY STATION 3 ME CIP
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET PLAY STATION 3 ME CIP

  SHITET PLAY STATION 3 ME CIP ME 6 LOJRA TE INSTALUARA POR MUND TE INSTALONI EDHE LOJRA TE TJERA EDHE

  Korçë Sot, 18:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet ose nderohet E270 cdi automatik viti 2004
  Vetura

  Shitet ose nderohet E270 cdi automatik viti 2004

  Shitet mercedes benz E270 Cdi viti 2004 AVANTGARDE. kamio automatike/tip tronik.tapiceria lekure shu

  Korçë Sot, 18:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES-BENZ E CLASE 220 avantgare evo
  Vetura

  MERCEDES-BENZ E CLASE 220 avantgare evo

  MERCEDES BENZ E CLASS 220 EVO AVANGARDE VITI 2007 , FUQIA MOTORIKE 125KW / 170PS, KAMBIO AUTOMATIKE

  Korçë Sot, 18:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz 1213
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz 1213

  Shitet kamioni 1213 vetshkarkues , kthim i kazanit ne 3 pozicione , kamioni eshte ne gjendje te mir

  Korçë Sot, 18:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Renault Megane 1.9 dci
  Vetura

  Renault Megane 1.9 dci

  Shitet Renault Megane viti i prodhimit 2004 . Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motor

  Korçë Sot, 18:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Toyota Rav4 2.2 Nafte D.Cat.
  Vetura

  Toyota Rav4 2.2 Nafte D.Cat.

  Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera t

  Korçë Sot, 18:11
  7.900 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz c200 benzine & gas
  Vetura

  Mercedes-Benz c200 benzine & gas

  Shitet Mercedes c class 200 kompressor me LPG te montuar ne gjermani.makina eshte ne gjendje perfekt

  Korçë Sot, 18:03
  7.500 €
 • 8 foto
  Mercedes c200 cdi 2005
  Vetura

  Mercedes c200 cdi 2005

  Shitet Mercedes c 200 class nafte gjende shum te mir.makin shum ekonomike pa asnje problem Me dogan

  Korçë Sot, 18:02
  4.500 €
 • 5 foto
  Mercedes c200 cdi 2006
  Vetura

  Mercedes c200 cdi 2006

  Shitet Mercedes c class 200 nafte ne gjendje shum te mire Me dogane te paguar.

  Korçë Sot, 18:02
  4.500 €
 • 11 foto
  Suzuki 1.3 nafte
  Vetura

  Suzuki 1.3 nafte

  Suzuki 1.3 nafte viti 2007.kamjo manuale.makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhene

  Korçë Sot, 18:02
  3.700 €
 • 3 foto
  Shitet laptop HP Pavilion G6
  Kompjutera

  Shitet laptop HP Pavilion G6

  Shitet laptop HP Pavilion G6t-1a00 CTO I perdorur ne gjendje funksionale . Ekrani 15.6 inch Cpu Pe

  Korçë Sot, 17:55
  10.000 Lek
 • 10 foto
  FIAT CROMA 1.9 Diesel FULL Option Me Dogane 2006
  Vetura

  FIAT CROMA 1.9 Diesel FULL Option Me Dogane 2006

  Shitet Fiat Croma 1.9 Nafte (multijet) Full Option sapo ardhur nga Italia 🇮🇹 me dogane te paguar,ne

  Korçë Sot, 17:55
  3.000 €
 • 3 foto
  SHITET TAKO PER MAKINE
  Autopjese dhe paisje

  SHITET TAKO PER MAKINE

  SHITET TAKO ORIGJINALE PER MAKINE . CMIMI I DISKUTUESHEM

  Korçë Sot, 17:54
  50 €
 • 12 foto
  OPEL ASTRA 1.6 Benzin-Gaz Viti 2007 Me Dogane
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.6 Benzin-Gaz Viti 2007 Me Dogane

  Opel Astra 1.6 Eco tec Benzin-Gaz Landi Renzo ardhur nga Italia 🇮🇹 me dogane te paguar.Viti 2007 me

  Korçë Sot, 17:54
  3.200 €
 • 11 foto
  SKODA FABIA 2010 ?1.2 Gaz Fabrike Landi Renzo
  Vetura

  SKODA FABIA 2010 ?1.2 Gaz Fabrike Landi Renzo

  Shitet Skoda Fabia Sapoardhur nga Italia 🇮🇹 Super gjendje motorrike,xhenerike dhe vizuale me dogane

  Korçë Sot, 17:53
  3.800 €
 • 11 foto
  BMW seria 3 ardhur nga Italia 2.0 Diesel me Dogane
  Vetura

  BMW seria 3 ardhur nga Italia 2.0 Diesel me Dogane

  Shitet Bmw 320d 2.0 diesel ne gjendje shume te mire 6+1 marsha manual sapoardhur nga Italia me dogan

  Korçë Sot, 17:53
  4.500 €
 • 12 foto
  Pajero sport
  Vetura

  Pajero sport

  Super mjet s\'ka nevoj per rreklama

  Korçë Sot, 17:43
  6.300 €
 • 8 foto
  GOLF 5 BENZIN -GAZ
  Vetura

  GOLF 5 BENZIN -GAZ

  SHITET GOLF 5 BENZIN GAZ IMPJANTI I VENDOSUR GJERMANI MOTOR I THJESHT 1.4 .MAKINA ESHTE ME DOGAN TE

  Korçë Sot, 17:29
  2.999 €
 • 3 foto
  Switch HP ProCurve 24 Porta
  Pjese per kompjuter

  Switch HP ProCurve 24 Porta

  Switch profesional ne gjendje te shkelqyer! Vetem Whatsapp Kontakt! +355677261871

  Korçë Sot, 17:26
  50 €
 • 1 foto
  POE Adapter 24V
  Pjese per kompjuter

  POE Adapter 24V

  Shiten Poe adapter te ndryshem ne gjendje pune. Kontakt Whatsapp +355677261871

  Korçë Sot, 17:26
  10 €
 • 6 foto
  Mercedes benz A 160 CDI Avantgarde
  Vetura

  Mercedes benz A 160 CDI Avantgarde

  Mercedes benz A 160 CDI ne gjendje perfekte,me te gjitha sherbimet te bera ne kohe

  Korçë Sot, 17:06
  4.800 €
 • 10 foto
  hitet Audi A4 modeli 2002 1.9 nafte OKAZION
  Vetura

  hitet Audi A4 modeli 2002 1.9 nafte OKAZION

  Shitet audi a4 modeli 2002 1.9 nafte ne gjendje shum te mire nga ana e jashtme dhe brenda, bateria e

  Korçë Sot, 17:06
  2.800 €
 • 1 foto
  Shes njesi qendrore ne gjendje shum te mir
  Kompjutera

  Shes njesi qendrore ne gjendje shum te mir

  Shes njesi qendrore ne gjendje shum te mir luan dhe lojrat e fundit , maus dhe tastier i jap dhurat

  Korçë Sot, 16:46
  8.000 Lek
 • 5 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Makina eshte ne gjedje pune edhe me letra po targat jane te dorzuara

  Korçë Sot, 16:46
  500 Lek
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ E 220 CDI 2001 AUTOMAT FULL OPTION
  Vetura

  MERCEDES BENZ E 220 CDI 2001 AUTOMAT FULL OPTION

  MERCEDES BENZ E 220 CDI VITI 2001 AUTOMAT MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE XHENERIKE SHERBIM

  Korçë Sot, 16:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHTEPI 2 KATE LAGJ E RE FUSHA E DRUVE
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 2 KATE LAGJ E RE FUSHA E DRUVE

  OKAZION Shitet shtepi 2 kate e kompletuar me tapi te rregullt ne lagj; e re ish fusha e druve Korce.

  Korçë Sot, 16:11
  70.000 €
 • 4 foto
  Bango mermeri
  Makina dhe vegla

  Bango mermeri

  Bango mermeri

  Korçë Sot, 16:06
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Gjela fshati (kendeza)
  Kafshe ferme

  Gjela fshati (kendeza)

  Shes pula dhe gjela vendi te rritura ne natyre

  Korçë Sot, 15:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJESE PER MERCEDES S KLAS RENAULT MEGAN.SUZUKI VAG
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER MERCEDES S KLAS RENAULT MEGAN.SUZUKI VAG

  KEMI PJESE PER MERCEDES S KLAS REXHINA RENAULT MEGAN.SUZUKI VAGON. PUNIME SALDIMI DRETIME E SHASIVE

  Korçë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MERCEDES W203.VITI2002 CDI220 AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES W203.VITI2002 CDI220 AUTOMATIK

  MERCEDRS C KLAS MODEL W203 AVANGARDE 220 CDI VIT I PRODHIMIT 2002 MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE

  Korçë Sot, 15:35
  2.800 €
 • 5 foto
  PJESE PER ML w210.211.SPRINTER.AUDI A8 E TE TJERA
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER ML w210.211.SPRINTER.AUDI A8 E TE TJERA

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES ML. SPRINTER. VITO. E klas210-211. C klas 202-203. Turbo Dinamo Injatore

  Korçë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH
  Teknik dhe paisje

  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH

  FSHESA PROFESIONALE PER LAVAZH PERDOREN PER LARJE E THARJE TE TAPICERIVE TE MAKINAVE KOLLTUQE SEDIL

  Korçë Sot, 15:34
  110 €
 • 2 foto
  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE
  Koleksione

  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE

  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE

  Korçë Sot, 15:28
  120 €
 • 6 foto
  Golf 5 Automat DSG
  Vetura

  Golf 5 Automat DSG

  Golf 5 Automat Dsg 2006 2.0 Naft Xhama te zinj me certefikat Te gjitha sherbimet e kryera Letrat

  Korçë Sot, 15:18
  3.800 €
 • 8 foto
  C Class 220 , SUPER GJENDJE !
  Vetura

  C Class 220 , SUPER GJENDJE !

  Mercedes-Benz-C-Class !ELEGANCE 280.000 km ORIGJINALE , cdo gje me liber servisi !Kambio automatic n

  Korçë Sot, 15:06
  7.800 €
 • 12 foto
  Shitet Mercedes Benz E CLASS
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz E CLASS

  Shitet Mercedes Benz Eclass E 270 .Ful Ekstra ,Start stop,panorame ,sensor parkimi para mbrapa,senso

  Korçë Sot, 15:01
  1 Lek
 • 9 foto
  E 220 EVO, fund 2007, nga Gjermania
  Vetura

  E 220 EVO, fund 2007, nga Gjermania

  Shitet E 220 EVO, fund 2007, erdhur nga Gjermania, Sensore parkimi, klima, radio Cd, sedile me ajer

  Korçë Sot, 14:46
  6.500 €
 • 0 foto
  C 180 kompressor, Benzine, erdhur nga gjermania
  Vetura

  C 180 kompressor, Benzine, erdhur nga gjermania

  C 180 kompressor, klima, fund 2004 model i ri facelift, erdhur nga gjermania, kambio automatike, dog

  Korçë Sot, 14:46
  4.700 €
 • 8 foto
  BMW X5
  Vetura

  BMW X5

  BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START & STOP , 110.000(179.000 km ) MILJE AUTOHOLD PER SE

  Korçë Sot, 14:35
  10.300 €
 • 4 foto
  Bmw G650Xchallenge 2009
  Motore (mbi 50 cc)

  Bmw G650Xchallenge 2009

  Bmw 650cc, 4T, injeksion, 144kg, 53hp. Radiator uji, amortizator me ajer hard and soft. Ne super gje

  Korçë Sot, 14:26
  1.500 €
 • 7 foto
  C180 Gaz+Benzine Viti 1999 Kamio Manuale
  Vetura

  C180 Gaz+Benzine Viti 1999 Kamio Manuale

  Shitet Mercedes C180 Gaz+Benzine Viti 1999 Kamio Manuale Nr Cel&Whatsapp:+355686882776 Makina Po

  Korçë Sot, 14:25
  2.400 €
 • 12 foto
  Shitet&Nderrohet Mercedes E280 Nafte Automatik
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Mercedes E280 Nafte Automatik

  Shitet&Nderrohet Mercedes E280 Nafte Automatik Viti 2006 Full Options Nr Cel E Whatsapp:+3556932

  Korçë Sot, 14:24
  7.200 €
 • 11 foto
  C220 EVO Nafte Automatike 2006
  Vetura

  C220 EVO Nafte Automatike 2006

  Shitet Mercedes C220 EVO Nafte Automatike 2006 Nr Cel:+355693462699 Makina Posedon: ->Klima Troni

  Korçë Sot, 14:22
  4.300 €
 • 11 foto
  Audi A6//S-Line 3.0 Nafte Quattro
  Vetura

  Audi A6//S-Line 3.0 Nafte Quattro

  Shitet&Nderrohet Audi A6//S-Line 3.0 Nafte Quattro Kamio Automatike E Vitit 2006 Cmimi:4500 Euro

  Korçë Sot, 14:22
  4.500 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Jaguar X-Type Gaz+Benzine 2.5 4X4
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Jaguar X-Type Gaz+Benzine 2.5 4X4

  Shitet&Nderrohet Jaguar X-Type Gaz+Benzine 2.5 4X4 Viti 2003-2004 Kamio Manuale Nr:+355689003973

  Korçë Sot, 14:20
  3.999 €
 • 8 foto
  C220 Blueficesse Nafte Automatike Viti 2007
  Vetura

  C220 Blueficesse Nafte Automatike Viti 2007

  Shitet Mercedes C220 Blueficesse Nafte Viti 2007 Nr Cel&Whatsapp:+355692232232 Makina Posedon: -

  Korçë Sot, 14:20
  7.700 €
 • 11 foto
  Benz C220 Nafte Automatike 2007 LooK FULL OPTIONS
  Vetura

  Benz C220 Nafte Automatike 2007 LooK FULL OPTIONS

  Shitet Mercedes C220 Nafte Automatike 2007 LooK FULL OPTIONS Motorr Evo Cmimi:4800 Euro I Diskutuesh

  Korçë Sot, 14:16
  4.800 €
 • 6 foto
  Benz A Klas 2008 Automatik
  Vetura

  Benz A Klas 2008 Automatik

  Shitet.Mercedes Benz A klas Automatik... Me dogane te paguar... Ardhur nga Italia.. Kamjo Automatike

  Korçë Sot, 14:07
  4.900 €