Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 6 foto
  Golf Plus 1.9 nafte me dogane
  Vetura

  Golf Plus 1.9 nafte me dogane

  Full extra. Sherbime te kryera, vaj,filtra,xhenerike,goma te reja. Viti 2006

  Korçë 26 maj 13:51
  4.990 €
 • 2 foto
  Testata+ Motorra per te gjitha llojet e makinave
  Autopjese dhe paisje

  Testata+ Motorra per te gjitha llojet e makinave

  Testata dhe Motorra per te gjitha llojet e autoveturave. Mund te gjeni staf te kualifikuar per te gj

  Korçë 26 maj 13:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BMW X5-3000-DHJETOR 2003
  Vetura

  BMW X5-3000-DHJETOR 2003

  Full extra. Xhama te zinj. Perde origjinale. Goma te reja. Full servis. Ne gjendje perfekte

  Korçë 26 maj 13:50
  5.800 €
 • 12 foto
  BENZ 250 CDI BI-TURBO
  Vetura

  BENZ 250 CDI BI-TURBO

  BENZ 250 CDI BI-DURBO AUTOMATIK BLUEEFFICIENCY EURO 5 START AND STOP HARXHON 4.2 LITRA BE RRUGE TE G

  Korçë 26 maj 13:49
  8.500 €
 • 3 foto
  Opel Astra 1.9 Diesel
  Vetura

  Opel Astra 1.9 Diesel

  Opel Astra 1.9 CDTI. Viti 2006. Kamio Automatike. Full extr, teper ekonomike,. Sherbime te gjitha t

  Korçë 26 maj 13:49
  4.200 €
 • 1 foto
  Macbook pro 13 inch
  Kompjutera

  Macbook pro 13 inch

  Macbook pro Cante Karikurs No icloud Super gjendje

  Korçë 26 maj 13:22
  145 €
 • 0 foto
  !!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB
  Pjese per kompjuter

  !!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB

  E RE 100% funksional shume e fuqishme ,luan cdo lloj loje ne parametra very high pa problem nje te

  Korçë 26 maj 13:19
  25.000 Lek
 • 9 foto
  Okazion e220 cdi
  Vetura

  Okazion e220 cdi

  ✔️Mercedes-Benz E220 Cdi Model W210 Classic,,, ✔️VitProdhim fundi 2000-2001... ✔️Kambio

  Korçë 26 maj 12:43
  2.600 €
 • 10 foto
  Toyota jaris
  Vetura

  Toyota jaris

  Shitet toyota jaris ,,, 1.4 nafte Viti 2008 e sapo targuar ne gjendje super Si motorrike dhe xhener

  Korçë 26 maj 12:33
  4.500 €
 • 12 foto
  Qilima,corga,rrugica.
  Mobilje

  Qilima,corga,rrugica.

  Shiten Qilima,Corga,rrugica 100 % lesh me permasa te ndryshme dhe me cmime te ndryshme.Kemi gjendje

  Korçë 26 maj 11:34
  100 €
 • 4 foto
  KALORIFER
  Teknik dhe paisje

  KALORIFER

  Shitet kalorifer ne gjendje perfekte i perdorur vetem per 2 muaj.Kaloriferi eshte me 13 elemente.Shi

  Korçë 26 maj 11:33
  45 €
 • 1 foto
  Kompjuter komplet + Tavoline
  Kompjutera

  Kompjuter komplet + Tavoline

  Shitet kompjuter komplet + Tavoline ose vetem kompjuter. Kompjuteri ka keto parametra: Procesor in

  Korçë 26 maj 11:32
  95 €
 • 4 foto
  Ifa L60 4×4
  Kamionë

  Ifa L60 4×4

  Ne gjendje shume t mire ..

  Korçë 26 maj 10:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION! Audi A6 3.0Tdi 4x4
  Vetura

  OKAZION! Audi A6 3.0Tdi 4x4

  Audi A6 motorr 3.0TDI Quattro 4x4, fundi 2011, Start/Stop ,sistem ECO -fiket ne semafor,NAVI,kamio a

  Korçë 26 maj 00:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes C280 Benzine 2007
  Vetura

  Mercedes C280 Benzine 2007

  Shitet&Nderrohet Mercedes C280 Benzine 2007 Automatike Nr Cel&Whatsapp:+355692232232 Makina

  Korçë 25 maj 23:09
  4.800 €
 • 6 foto
  E 220 Diesel
  Vetura

  E 220 Diesel

  Mercedes 211 evo. 217000.km. e targuar ne dhjetor 2019. E gateshme per cdo lloj prove

  Korçë 25 maj 22:28
  4.900 €
 • 6 foto
  Shitet ose ndrohet me foristrade benzine ose gaz.
  Vetura

  Shitet ose ndrohet me foristrade benzine ose gaz.

  -Skoda Octavia -Viti 2004 -Motor 1.6 Benzine/Gaz -270 mije km -Kamjo manuale -Klima funksionale -Sal

  Korçë 25 maj 22:24
  2.800 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shitet shtepi ne rruge e kolonjes perkrah Euro Market. Cmimi i diskutueshem.55 miljon

  Korçë 25 maj 22:19
  55.000.000 Lek
 • 5 foto
  Golf 4 super gjendje
  Vetura

  Golf 4 super gjendje

  Shitet golf 4 1.6 benzin . Te gjitha sherbiemet e bera vaj , filtra kamio manuale . Super muzik ampl

  Korçë 25 maj 22:12
  2.000 €
 • 8 foto
  Mobilje dhe orendi parukerie!
  Mobilje

  Mobilje dhe orendi parukerie!

  Okazion! Shiten mobilje dhe orendi parukerie shum pak te perdorura dhe ne gjendje shum te mire . Ne

  Korçë 25 maj 21:32
  700 €
 • 2 foto
  Shitet A class 1.6 benzine
  Vetura

  Shitet A class 1.6 benzine

  Ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye emigrimi. Me shume info 0692493937

  Korçë 25 maj 19:49
  120.000 Lek
 • 9 foto
  bmw x5 lok M benzin gas
  Vetura

  bmw x5 lok M benzin gas

  shitet bmw x5 benzin gas viti 2006 lok M

  Korçë 25 maj 18:52
  7.500 €
 • 9 foto
  shitet mercdes s clas benzin gas me dogan te pagua
  Vetura

  shitet mercdes s clas benzin gas me dogan te pagua

  shitet mercdes s clas benzin gas me dogan te pagua gati per targa lungo e importuar nga zvicra ne su

  Korçë 25 maj 18:52
  11.200 €
 • 5 foto
  KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK
  Autopjese dhe paisje

  KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK

  SHITET KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK. KROSKOTI PERSHTATET PER GOLF 4 NGA VITI 98 E LART.

  Korçë 25 maj 18:32
  120 €
 • 3 foto
  Ford focut 003 .
  Vetura

  Ford focut 003 .

  Ford Focus Gaz-Benzine

  Korçë 25 maj 17:56
  2.500 €
 • 12 foto
  FIAT BRAVO 1.9 TD GT SPORT
  Vetura

  FIAT BRAVO 1.9 TD GT SPORT

  SHITET OSE NDROHET FIAT BRAVO 1.9 TD VITI 99-00 ME KARTA PER 1 VIT NE GJENDJE SUPER TE MIRE NUK KA N

  Korçë 25 maj 17:12
  1.500 €
 • 12 foto
  Piaggio Vespa 200PX
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Vespa 200PX

  Shitet motorr vespa në gjendje shumë të mirë me 39584km, me 2 kapakë anësorë, 2 disqe hekuri. Çmimi

  Korçë 25 maj 16:52
  3.000 €
 • 7 foto
  Mercedez e class 220
  Vetura

  Mercedez e class 220

  Makina ne gjendje perfkete , sherbimet te gjitha t kryera,cmimi 6500€ i diskutueshem

  Korçë 25 maj 16:44
  6.500 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament i mobiluar.
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament i mobiluar.

  Shitet apatament i mobiluar ne gjendje shume te mire. Pallat i ri , me ashensor . KATI 6. Sallon -

  Korçë 25 maj 16:44
  1 Lek
 • 5 foto
  Shitet gjendje super 4x4.
  Vetura

  Shitet gjendje super 4x4.

  Shitet me dokumenta gjendja super. 4x4 2.800 euro.

  Korçë 25 maj 15:12
  3.300 Lek
 • 1 foto
  Sjellim makina me porosi nga Gjermania /Garanci...
  Vetura

  Sjellim makina me porosi nga Gjermania /Garanci...

  Sjellim makina me porosi nga Gjermania Benz-Mercedes c203 Benz -Mercedes w211 Benz-Mercedes-212 A-Cl

  Korçë 25 maj 15:05
  5.000 €
 • 2 foto
  Disje
  Autopjese dhe paisje

  Disje

  Shiten disje avantgarde nr.16 jane ne gjendje perfekte vendodhja Korce

  Korçë 25 maj 15:04
  120 Lek
 • 9 foto
  C 180 Kompressor, BENZINE, erdhur nga Gjermania, fund 2004 model i ri
  Vetura

  C 180 Kompressor, BENZINE, erdhur nga Gjermania, fund 2004 model i ri

  Mercedes benz C 180 kompressor benzine, pershtatet 100%per impiant gazi, erdhur nga Gjermania, fund

  Korçë 25 maj 15:02
  4.500 €
 • 9 foto
  E 220 EVO viti 2007, erdhur nga Gjermania
  Vetura

  E 220 EVO viti 2007, erdhur nga Gjermania

  Mercedes benz E 220 EVO Kambio automatike, fund 2007, nga Gjermania, klima, sensore parkimi para pra

  Korçë 25 maj 14:55
  6.500 €
 • 3 foto
  Toyota Corolla Benzin Gaz -92
  Vetura

  Toyota Corolla Benzin Gaz -92

  Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe teper ekonomike

  Korçë 25 maj 14:52
  1.500 €
 • 5 foto
  Biciklete Ideal
  Paisje per sport

  Biciklete Ideal

  Shitet biciklete ideal ne gjendje shume te mire me 8 marshe frenat me alkol 28’

  Korçë 25 maj 14:32
  270 Lek
 • 7 foto
  Pjes kembimi 250 turb
  Vetura

  Pjes kembimi 250 turb

  Pjese kembimi per 250 turbo kamjo atomat sallon shum te paster te gjitha pjeset e makines jan funk

  Korçë 25 maj 13:00
  1 €
 • 5 foto
  Pjes kembimi 240 automat
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi 240 automat

  Pjes kembimi 240 automat sensor parkimi sensor shiu drita kseno sendile me ngrofje baxho xhami pasq

  Korçë 25 maj 12:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Parakolp 210
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp 210

  Parakolpa per 210 qe nga vit 1995 deri ne 1999 klasik eleganc dhe avangard

  Korçë 25 maj 12:59
  120 €
 • 6 foto
  220 cdi manual
  Vetura

  220 cdi manual

  Cdi manual i sa po erdhur nga gjermania gomat dimerore te rea disqe alumini xhama elektrik sendilj

  Korçë 25 maj 12:58
  2.000 €
 • 8 foto
   Pjes 280 i 1997 benzine
  Autopjese dhe paisje

  Pjes 280 i 1997 benzine

  Mor benzine kamjo atomat sallon lekure baxho xhami e sa po erdhur nga gjermania me 2032014 km origji

  Korçë 25 maj 12:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  350 benzin
  Vetura

  350 benzin

  Amg 350 benzin automatik i 2009 amg te gjitha pjesetsuper gjendje per pjes kembimi 4500 i pa disk

  Korçë 25 maj 12:57
  4.500 €
 • 4 foto
  AUDI A4 1.8T QUATTRO! BENZIN-GAZ
  Vetura

  AUDI A4 1.8T QUATTRO! BENZIN-GAZ

  AUDI A4 1.8T QUATTRO BENZIN-GAZ. VITI 2003. GOMA TE SAPO VENA. SALLON LEKURE BEZH. DRITA XENON. TE G

  Korçë 25 maj 12:56
  3.800 €
 • 7 foto
  Pjes 204
  Autopjese dhe paisje

  Pjes 204

  Mercedes benz per pjes kembimi 220 i 2008 sallon lekure shum i paster kamjo atomat

  Korçë 25 maj 12:56
  5.500 €
 • 1 foto
  Pjes kembimi per 212 w350 w250 w 220 amg
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per 212 w350 w250 w 220 amg

  Pjes kembimi vetem mercedes

  Korçë 25 maj 12:56
  2.000 €
 • 5 foto
  Clk 230 pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Clk 230 pjes kembimi

  Pjes kembimi 230 kompresor i vitit 2001 sa po ardhur nga anglia me 0827500km origjinale kamjo atoma

  Korçë 25 maj 12:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes kembimi turan 2008
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi turan 2008

  Pjes kembimi turan 2008 xhama te zinj origjinal kamjo manual gjendje perfekte cdo gje

  Korçë 25 maj 12:55
  2 €
 • 3 foto
  pjes per bmw 318 kupe
  Autopjese dhe paisje

  pjes per bmw 318 kupe

  pjes kembimi per bmw kupe 1996

  Korçë 25 maj 12:55
  100 €
 • 4 foto
  Pjse kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjse kembimi

  Pjese kembimi shitet golf 5 per pjes 2200 euro i padikutushem

  Korçë 25 maj 12:55
  1.980 €
 • 6 foto
  Clk 2004 automat 270
  Autopjese dhe paisje

  Clk 2004 automat 270

  Clk 2004 automat sallon meshini ngjyre bezh disqe 17 me goma te rea navi klim baxho xhami sensor pa

  Korçë 25 maj 12:54
  2.600 €