Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 10 foto
  SHITET SHTEPIA NE KOLOVIC
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE KOLOVIC

  Shitet shtepia ne Kolovic,te Top Marketi,ne rruge kryesore,shtepia posedon 1,5 ari me gjithe shtepi.

  Prishtinë Sot, 05:49
  65.000 €
 • 6 foto
  SHITET banesa në #Emshir - #Prishtinë
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa në #Emshir - #Prishtinë

  SHITET banesa në #Emshir - #Prishtinë REF: B36/18/SH - 56.5 m2 - Kati 5 - Dhomë dite - Kuzhinë -N

  Prishtinë Sot, 05:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET LOKALI53 M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI53 M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN

  Shitet lokali 53m2 perball ambulantes në Lipjan ,lokali është i përshtatshëm për barnatore ,ordinanc

  Lipjan Sot, 05:49
  1.000 €
 • 7 foto
  RINI-SHITETN BANESAT-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITETN BANESAT-LIPJAN

  #BANESAT NË SHITJE-LIPJAN Shiten #Banesat me dimenzione të ndryshme në objektin banesor #GREEN #PAR

  Lipjan Sot, 05:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-Shitet LOKALI 38m2 te Lagjja e re Kaqanik
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-Shitet LOKALI 38m2 te Lagjja e re Kaqanik

  Lokali ka 38m2 gjindet te LAGJJA E RE mas AMBULANTES i gatshem gjindet ne perdhes Per shitje eshte

  Kaçanik Sot, 05:49
  900 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET OBJEKTI AFARIST 430M2 NE -LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET OBJEKTI AFARIST 430M2 NE -LIPJAN

  Shitet Objekti Afarist I GATSHEM PER PUN 430m2 dhe 134 ari pllac vend shum i mir per mini Fabrik dep

  Lipjan Sot, 05:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA ME 3 ARI OBORR NE FERIZAJ
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA ME 3 ARI OBORR NE FERIZAJ

  Shtepia gjindet afer plus market dhe viva fresh ka ujsjells kanalizim rruga asht e asfaltume ka afer

  Ferizaj Sot, 05:49
  75.000 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA ne L. e SPITALIT, 50%kesh,50%me rata
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ne L. e SPITALIT, 50%kesh,50%me rata

  SHITET BANESA ne LAGJEN e SPITALIT \"Prishtina e re\" rruga per tek Gjyakata themelore, mundesia e p

  Prishtinë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesë në shitje 106m Kati 0 Perdhese!
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 106m Kati 0 Perdhese!

  Banesë në shitje 106m Kati 0 Perdhese! ⚜️3 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ? BANESAT 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME
  Apartment / Banesa

  ? BANESAT 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME

  Banesë, kati 6 (Llamella A (B1) 91.47 m2) Banesë, kati 3 (Llamella C (B4) 114.07 m2) Banesë, kati

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?NE SHITJE BANESA 106m KATI 0
  Apartment / Banesa

  ?NE SHITJE BANESA 106m KATI 0

  Banesë në shitje 106m Kati 0 Perdhese! ⚜️3 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ?NE SHITJE BANESA 106m KATI 0
  Apartment / Banesa

  ?NE SHITJE BANESA 106m KATI 0

  Banesë në shitje 106m Kati 0 Perdhese! ⚜️3 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa me 62m2 Kati 1 Mbi VivaFresh
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa me 62m2 Kati 1 Mbi VivaFresh

  Shitet Urgjentisht !!!! Shitet Banesa me 62m2 Kati 1 Mbi VivaFresh 🔸️1 Dhoma te gjumit 🔸️1 Dho

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banese prej 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME
  Apartment / Banesa

  Banese prej 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME

  Banesë, kati 6 (Llamella A (B1) 91.47 m2) Banesë, kati 3 (Llamella C (B4) 114.07 m2) Banesë, kati

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  NE SHITJE BANESAT = 111m (KATI 7)
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT = 111m (KATI 7)

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 7! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda me qeta

  Fushë Kosovë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S188 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  S188 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve

  Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve, afër ambasadës zvicrane, ndërtuesi Golden Park. Eshtë ndërtim

  Prishtinë Sot, 05:48
  800 €
 • 4 foto
  S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së
  Apartment / Banesa

  S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së

  Shitet banesa në Ulpian, objekti i parë prapa AAK-së. Gjendet në katin përdhes me sipërfaqe prej 60

  Prishtinë Sot, 05:48
  150.000 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira Tenda ( Shatora ) Karrika me Mbulesa Karrika pa Mbulesa Tavolina Rrum

  Prishtinë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/

  Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira ne Ferizaj: Shtepia ka Siperfaqe Rreth 264 m2 Dhe eshte Tipi-XL. Sh

  Ferizaj Sot, 05:48
  170.000 €
 • 0 foto
  BLEJM VETURA RKS PA DOGAN OSE ME DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA RKS PA DOGAN OSE ME DEFEKT

  - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H \" A U T O P L U S \" BMW MERCEDES AUDI G

  Malisheve Sot, 05:48
  3.999 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Mitrovicë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Klinë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Malisheve Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Ferizaj Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Fushë Kosovë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Prishtinë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Prizren Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Suharekë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Gjilan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Prishtinë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Prishtinë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Obiliq Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  B-klas 170 benzine Automat (zvicra)
  Vetura

  B-klas 170 benzine Automat (zvicra)

  B-klas 170 benzine (i pershtatshem per imjant gazi) kamio automatike 203.000km origjinale me liber s

  Elbasan Sot, 05:48
  4.300 €
 • 0 foto
  ??? AUTO STANDARD ???
  Vetura

  ??? AUTO STANDARD ???

  Auto Standard , blejm vetura te gjitha llojet : BMW 320 330 335 520 530 535 X6 X5 : Mercedes : E220

  Prishtinë Sot, 05:48
  95.999 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Prishtinë Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 83.00M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 83.00M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 83.00m2 Banesat perbehet prej: *3 Dhoma te fjetjes *Qendrim ditor *Kuzhina *1 Banjo *

  Ferizaj Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 56.00M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 56.00M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 56.00M2 Banesat perbehet prej: *2 Dhoma te fjetjes *Qendrim ditor *Kuzhina *1 Banjo *T

  Ferizaj Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN 53 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN 53 M2

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L25/17/SH - 53 m2 - Kati 1 - Wc - Ballkon - Lokali është në një po

  Lipjan Sot, 05:48
  850 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI 588 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 588 M2

  Shitët lokali në Lipjan REF: L14/17/SH - Lokali 588 m2 por me mundësi ndarje. - Në lokacion shumë

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 96.70M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 96.70M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 96.70m2 Qmimi-1200 eur

  Lipjan Sot, 05:48
  1.200 €
 • 5 foto
  Shtiet banesa ne Lakrishte
  Apartment / Banesa

  Shtiet banesa ne Lakrishte

  Shitet banesa ne Lakrishte te Pro Crediti. Banesa ka 70 m2 dhe gjendet ne katin 15-te me 2 lifta. P

  Prishtinë Sot, 05:48
  53.000 €
 • 2 foto
  SHITEN DY LOKALE NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN DY LOKALE NE LIPJAN

  SHITEN dy lokale afariste në Lipjan. REF: L09/17/sh ✓ Lokali 1 :160.66 m2 -----------------

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI SHITET BANESA 93M2 LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI SHITET BANESA 93M2 LIPJAN

  *Banesa ka 93m2 TE AMBULANTA KATI 8 * 2Dhoma gjumi * Salon * Kuzhin * 2 Banjo * Terasa Per shitje

  Lipjan Sot, 05:48
  380 €
 • 6 foto
  RINI-SHITEN BANESAT-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITEN BANESAT-LIPJAN

  BANESAT NE SHITJE FILLOJ SHITJA Shiten banesat me dimenzione te ndryshme ne Lipjan # Banesa 88.7

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-SHITET BANESA 107.76m2-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 107.76m2-LIPJAN

  Shitet banesa 107.76m2 Banesa gjindet ne kati -V- Afer Ambulantes Banesa perbehet pej : * 3 Dhoma

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN

  Leshohet me qera objekti afarist 800m2 afër pompës Eida-Patroni-Lipjan, objekti ka 400m2 në perdhes

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN

  Shitet Lokali 50m2ne Lipjan gjendet te objekti Budakova i gatshem per pune ka parking te mjaftushe

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI 177m2- PRISHTIN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 177m2- PRISHTIN

  Shitet Lokali 177m2 ne Prishtin lagjja e spitalit pran rruges Muharrem Fejza LOKALI ASHT I GATSHEM q

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI 33m2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 33m2-LIPJAN

  Shitet lokali ne qender te Lipjanit ka 33m2 ne perdhes i gatshem per pune Lokali gjindet ne objektin

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje