Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Aktash #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Aktash #iBRO GROUP

  Shitet Banesa ne lagjen Aktash perball Biblotekes Kombetare ose perballe Fakultetit te Edukimit.Bane

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet banesa 90.4 m2,K-V-(2+1)Rr,,Tiranës\"Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90.4 m2,K-V-(2+1)Rr,,Tiranës\"Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pastrues ajri
  Teknik dhe paisje

  Pastrues ajri

  Shes pastrues ajri i perdorur. +38344219234

  Prishtinë Sot, 20:21
  85 €
 • 7 foto
  Inkubatori
  Kafshe ferme

  Inkubatori

  Inkubator 100veze manual Fllanza 270veze Manuelni inkubatori za 100kokosija jaja. 270prepelicja. Mog

  Prishtinë Sot, 20:21
  75 €
 • 10 foto
  Mercedez Benz C 220 CDI Avangard
  Vetura

  Mercedez Benz C 220 CDI Avangard

  Libero Auto

  Durrës Sot, 20:21
  10.000 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Rrugen B #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Rrugen B #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne Rrugen B ose konkretisht tek Banesat e Standardit.Banesa eshte ne gjendje perfekte

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 88.6m2 te ELIZA A. Kati 5. Pamje kah TRENI
  Apartment / Banesa

  Banesa 88.6m2 te ELIZA A. Kati 5. Pamje kah TRENI

  Banesa gjindet ne katin e 5. Pamjen kah shinat e trenit. Qmimi per m2 nese paguhet komplet 425 eur

  Fushë Kosovë Sot, 20:21
  425 €
 • 6 foto
  Golldon i ri , 00 km , 2015 viti, dizell, labin
  Vetura

  Golldon i ri , 00 km , 2015 viti, dizell, labin

  Shes golldonin e ri tip top me 00 kilometrazh, viti eshte 2015, dizell, labin progres motokultivator

  Prizren Sot, 20:21
  2.100 €
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurs për Access 2013
  Sherbime

  Kurs për Access 2013

  -kurse te rregullta dhe intenzive -eksperiencë19 vjeqare -30 libra të botuara dhe ribotuara -mësimd

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtëpi Luksoze 278m2 në shitje në lagjen Royal.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi Luksoze 278m2 në shitje në lagjen Royal.

  METROPOLI

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Matiqan 2Dh.Gjumi 86.6m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Matiqan 2Dh.Gjumi 86.6m2

  Capital City

  Prishtinë Sot, 20:21
  850 €
 • 4 foto
  SHATRA KARRIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATRA KARRIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 530D AUTOMATIK
  Vetura

  BMW 530D AUTOMATIK

  *BMW 530D, *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *Automatik-Steptronik, *3000 cc (3.0 D)

  Prizren Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex
  Vetura

  Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex

  *Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex *Dizell, *2000 cc (2.0 CDTI), *Viti i prodhimit 2015, *Me Doga

  Prizren Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes-Benz C-Klasse C220 AUTOMATIK
  Vetura

  Mercedes-Benz C-Klasse C220 AUTOMATIK

  *Mercedes-Benz C-Klasse C220, *Automatik, *2000 cc (2.0 CDI), *Viti i prodhimit 2010, *Board-compute

  Prizren Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK
  Vetura

  Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK

  *Ford C-Max 2.0 TDCI *Dizell, *Automatik, *2000 cc (2.0 TDCI), *7 Ulse, *Viti i prodhimit 2011, *Boa

  Prizren Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Seat Ibiza Cupra 1.4 TSI AUTOMATIK
  Vetura

  Seat Ibiza Cupra 1.4 TSI AUTOMATIK

  *Seat Ibiza Cupra 1.4 TSI *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *Viti prodhimit 2010, *A

  Prizren Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 66m2 kati 4-5 te ELIZA A. CIMA construction
  Apartment / Banesa

  Banesa 66m2 kati 4-5 te ELIZA A. CIMA construction

  Banesat jane ne katin 3-4 me pamje kah parku. Behen te gatshme me se largu ne dhjetor 2021. Marrve

  Fushë Kosovë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OFROHET BANESA ME QERA
  Apartment / Banesa

  OFROHET BANESA ME QERA

  OFROHET Banesa ME qera në Bregun E Diellit te Banesat Ngjyr Hiri . Banesa ndodhet në një nga z

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne katin e I-re tek Parku i Qytetit.Banesa eshte perball Parkut te Qytetit dhe 4 min

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Sot, 20:20
  770 €
 • 6 foto
  ⭕Shitet Banesa 84.50m2 në FushëKosovë ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 84.50m2 në FushëKosovë ⭕

  ⭕Shitet Banesa 84.50m2 në katin 3-të (Lindje) në FushëKosovë ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon â­

  Fushë Kosovë Sot, 20:20
  41.000 €
 • 10 foto
  Super cls full full sherbimet ne Mercedes benz!!!
  Vetura

  Super cls full full sherbimet ne Mercedes benz!!!

  Auto-Loreni

  Fier Sot, 20:20
  8.800 €
 • 6 foto
  Goma te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Goma te ndryshme

  Shes goma te ndryshme shum pak te perdorura per shum lloje te veturave.

  Prizren Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet per shitje banesa 80m2 ne Aktash !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 80m2 ne Aktash !DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 80m2 ne Aktash. Banesa ndodhet afer postes nr.6 dhe gjendet ne katin e 9te

  Prishtinë Sot, 20:20
  105.000 €
 • 9 foto
  Fellge me goma te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Fellge me goma te ndryshme

  Shes Fellge me gjith goma shum pat te perdorura per shum lloje te veturave.. 1.195/65/R15 2.205/40/R

  Prizren Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕Shitet lokali 46m2 neto në lagjen Dardania (te sa
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet lokali 46m2 neto në lagjen Dardania (te sa

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 20:20
  220.000 €
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP

  Shitet Shtepia ne lagjen Kodra e Trimave. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2003 dhe ka flete posedues

  Prishtinë Sot, 20:20
  230.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Qender te Prishtines #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Qender te Prishtines #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne qender te Prishtines,konkretisht tek Qafa.Banesa eshte e renovuar dhe ne gjendje pe

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Urgjent Shiten Banesat)486/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Urgjent Shiten Banesat)486/18

  Urgjent Shiten Banesat ne Rr.Vellezerit Gervalla te \"Idea Invest\": Banesat jane: 132.4 m2-Kati 3

  Ferizaj Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat te Shkolla Gjon Sereqi)368
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat te Shkolla Gjon Sereqi)368

  Shiten Banesat te Shkolla Gjon Sereqi: Banesat kane m2 te ndryshme dhe ne kate te ndryshme 80m2 90

  Ferizaj Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

  Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr.Agim Qela (Lagjja Kalabria): Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari o

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Porsche Cayenne 4.5 Gaz+Benzine Automatike
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.5 Gaz+Benzine Automatike

  Shitet Porsche Cayenne 4.5 Gaz+Benzine Automatike Viti 2006 Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Makina

  Berat Sot, 20:20
  6.800 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO

  Shitet banesa ne qender te qytetit perball restorant Pishat. Banesa eshte mjafte e mire dhe ka nje h

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten banesat ne ndertim e siper ne Kalabri tek Tregu Group.Kompleksi eshte ne ndertim e siper nga

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten 4 banesa ne Emshir-Kalabri me cmim mjaft te volitshem.Banesat jane ndertim i kompanise ndert

  Prishtinë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes mshtjerr spari me viq
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerr spari me viq

  Shes mshtjerr spari me viq femen e shnosh e mir e urt 044682588....049577697

  Pejë Sot, 20:20
  1.250 €
 • 6 foto
  SHES PULA AMROK SHUM TMIRA TUBO VEZ
  Kafshe ferme

  SHES PULA AMROK SHUM TMIRA TUBO VEZ

  Shes pula amrok Pulat jan te mira dhe te shendosha Ikam 30 copa pula edhe 1 gjel per shitje Pulat j

  Lipjan Sot, 20:20
  17 €
 • 12 foto
  Bmw 1 Facelift Full opsion
  Vetura

  Bmw 1 Facelift Full opsion

  Bmw 116d 2.0diesel 11/2010 Manual 6+R 227mi km te garantuara,2qelsa,i servisuar Senzor parkingu,na

  Ferizaj Sot, 20:20
  8.200 €
 • 9 foto
  sprinter
  Vetura

  sprinter

  SHITET FURGONI SPRINTER 311 VITI 2003 NE GJENDJE TE MIR ME LETRA GOMA TE REJA DERA ME KORENT VEND

  Tropojë Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 20:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  A170 Nafte Automatike Viti 2001 AVANGARDE
  Vetura

  A170 Nafte Automatike Viti 2001 AVANGARDE

  Shitet Mercedes A170 Nafte Automatike Viti 2001 AVANGARDE Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Makina P

  Tiranë Sot, 20:20
  2.300 €
 • 10 foto
  Nisan Note Automatike GT 1.6 Gaz+Benzine
  Vetura

  Nisan Note Automatike GT 1.6 Gaz+Benzine

  Shitet Nisan Note Automatike GT 1.6 Gaz+Benzine Viti 2006 Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Makina P

  Tiranë Sot, 20:20
  3.500 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 307, VITI 12/2007,MANUALE,MOTORR 1.6 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 307, VITI 12/2007,MANUALE,MOTORR 1.6 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Sot, 20:20
  3.600 €