• Baume&mercier Hampton magnum xxl

  Baume&mercier Hampton magnum xxl

  Eshte ne gjendje shume te mire 100% orgjinale per info WhatsApp ‭‭+46 76-056 07 92‬‬

  Me Marrveshje
  Berat
  6 gusht 22:28
 • Macaw parrots

  Macaw parrots

  Parrots macaw është specie më e madhe e zogjve të kafshëve shtëpiake, ato janë blu dhe shumë inteligjente, ata janë shumë të ndjeshëm dhe përshtaten lehtësisht, janë shumë të mirë në të folur dhe të m

  500 €
  Berat
  6 gusht 19:58
 • Kelysh pitbull eshte femer

  Kelysh pitbull eshte femer

  Shitet kelyshi

  150 €
  Berat
  6 gusht 17:58
 • Mercedes E 300 dizel

  Mercedes E 300 dizel

  Mercedes e 300 motorri thjesht..

  1.200 €
  Berat
  6 gusht 17:54
 • bichon frise

  bichon frise

  Bichon Frise është një qen i gëzuar dhe i vogël, i lindur me një dashuri të keqe dhe shumë dashuri për të dhënë. Me sytë e tij të zinj dhe pallto me gëzof të bardhë, Bichon duket pothuajse si një lodë

  200 €
  Berat
  6 gusht 05:58
 • Opel Corsa benzin

  Opel Corsa benzin

  Mali e shtator 2003 1.2 benxin letrat der ne korrik 2018

  2.000 €
  Berat
  5 gusht 21:35
 • Lavatest parukerie

  Lavatest parukerie

  Lavatesti eshte perdorur vetem 6 muaj cmimi i diskutueshem

  25.000 Lek
  Berat
  5 gusht 21:08
 • Citroen Xsara Picasso

  Citroen Xsara Picasso

  Citroen Xsara Picasso viti 2000 Makina esht si me pjes xhenerike dhe mekanike esht shume e provuar dhe e siguruar. Motori esht 1.9 HDI Naft E paster si brenda dhe jashte. Letra te paguara deri ne 7 ko

  2.500 €
  Berat
  5 gusht 12:34
 • Ford Focus

  Ford Focus

  Shitet Ford Focus station vagon prodhim i vitit 2007 (gjerman) . Makina është në gjendje të mirë shumë pak e përdorur në Shqipëri. Kambio automatike Ajër i kondicionuar Dokumenta të paguara deri në

  3.500 €
  Berat
  4 gusht 19:38
 • SAMSUNG GALAXY J5 I 2016

  SAMSUNG GALAXY J5 I 2016

  Shitet samsung galaxy j5 prodhimi i 2016 .... esht e 20 dite i perdorur eshte me kuti me aksesoret e tij origjinal ...ngjyra esht gold ....CAMERA Primary 13 MP, f/1.9, 28mm, autofocus, LED flash, Vi

  200 Lek
  Berat
  4 gusht 16:16
 • KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  BIZNES SERIOZ Kredi Ofrojnë 100% e Garantuar Dhe Serioze nga 10.000 në 1.000.000 Në Një Normë Prej 2%. Shpejtë Dhe të Lehtë, Shumë praktikë për të zhvilluar aktivitetet tuaja dhe projektet tuaja.

  Me Marrveshje
  Berat
  4 gusht 16:00
 • KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  Kredi Ofrojnë 100% e Garantuar Dhe Serioze nga 10.000 në 1.000.000 Në Një Normë Prej 2%. Shpejtë Dhe Të Lehtë - në Mega investime për të zhvilluar aktivitetet tuaja dhe projektet tuaja. *Nëse j

  Me Marrveshje
  Berat
  4 gusht 15:34
 • Mercedes viano vito

  Mercedes viano vito

  Viano 7+1 full ekstra xhama te zinj porta elektrike sallon meshin mjeti ka nje muj qe esht targuar.

  13.500 €
  Berat
  4 gusht 07:44
 • Okazion Rottweiler 100% racë e pastër !!!

  Okazion Rottweiler 100% racë e pastër !!!

  Shitet Rottweiler mashkull 1 vjec 100% racë e pastër .

  15.000 Lek
  Berat
  3 gusht 20:58
 • Mercedez Benz E220

  Mercedez Benz E220

  Shitet mercedes bens E-Class 220 cdi krah anglez ne gjendje shum te mire , letra e sapo bera te vlefshme deri ne gusht 2018 makina eshte super e mbajtur tapiceri lekure shume e paster .. sherbimet e

  3.900 €
  Berat
  3 gusht 19:54
 • Mercedes E270 avangard

  Mercedes E270 avangard

  Mercedes - Benz E 270 avangard , sallon lekure ngjyre bezhe ,viti prodhimit 12/2004 , makina eshte ne gjendje shume te mire .

  6.500 €
  Berat
  3 gusht 15:54
 • Renault / Clio

  Renault / Clio

  viti I prodhimit 2002, nafte ,1.5, Manuale, blu e erret, abs,alarm,mbyllje me pult, 5 dyer, ne gjendje shume te mire motorike dhye xhenerike.

  2.000 €
  Berat
  3 gusht 13:54
 • Okazion Mercedez Benz E220

  Okazion Mercedez Benz E220

  Makina i ka te gjitha Sherbimet e Bera ne Kohe! Letrat e Sapo Prera , Vaj Filtra te Sapo Ndruara ! Kamjo Automatike , Kilometrat Te Veta 160.000 , Makina ka motor 220 ! Esht e gatshme per cdo lloj

  3.900 €
  Berat
  3 gusht 11:44
 • VW Passat

  VW Passat

  passat 2.0tdi,kamio manual,klima tronic ,ndezje me buton start,shum ekonomik, ne.gjendje te mir pune, klm origjinale mund ti kontrolloni, e ardhur nga italia,me dokumenta te paguara(cmimi i padiskutue

  5.300 €
  Berat
  3 gusht 09:55
 • Mercedes E 250/2009BLUE EFFICIENCY

  Mercedes E 250/2009BLUE EFFICIENCY

  Makina eshte ne gjendje super e sapo ardhur dhe e sapo targuar.Sensor parkimi para,mbrapa kamera parkime mbrapa,sediljet para me masazh,levizja e dritave me timon,dritat e gjata automatike,navigator,a

  15.000 €
  Berat
  3 gusht 08:37
 • A keni nevojë për një kredi ose financim

  A keni nevojë për një kredi ose financim

  Përshëndetje Z. dhe Znj Duke përfshirë të veçantë dhe e gjithë bota e modës që kam bërë me një kredi deri në € 1,000 më shumë, unë gjithashtu të bëjë kredi vendore dhe investimet ndërkombëtare në kre

  2.000 €
  Berat
  3 gusht 07:44
 • Iphone 6 16 gb ne gjendje shume te mire

  Iphone 6 16 gb ne gjendje shume te mire

  Shes iphone 6 16 gb ngjyra gold ne gjendje shume te mire. Telefoni ka shenja shume te lehta perdorimi pothuajse te padukshme. Cdo gje funksionon sic duhet. Bateria eshte zevendesuar me te re. Telefoni

  320.000 Lek
  Berat
  2 gusht 20:16
 • Audi

  Audi

  Shitet Audi A3 viti 2004 ne gjende te mir dhe te mbajtur letart e paguar per 1 vit ose bej ndrim me golf 5 plus diferenca ndja jush flm vetem serjoz ju lutem

  3.300 €
  Berat
  2 gusht 18:34
 • Ford fiesta 3500€

  Ford fiesta 3500€

  Esht ne gjendje shum te mir shitet per arsye mosperdorimi

  3.500 €
  Berat
  2 gusht 00:00
 • Apple Macbook Pro 15 Inch

  Apple Macbook Pro 15 Inch

  Renai LED backlight display me teknologjinë e IPS 2880 nga 1800 pixels 2.7 GHz core quad core Intel I7 me 8mb L3 cache turbo rritur deri në3.6gh Touch Bar dhe Touch ID Plani i Mbrojtjes AppleCare p

  425 €
  Berat
  1 gusht 23:17
 • MSI GT62VR Dominator Pro 15.6" i7-6700HQ GTX 1070/

  MSI GT62VR Dominator Pro 15.6" i7-6700HQ GTX 1070/

  MSI GT62VR Dominator Pro 15.6 "i7-6700HQ GTX 1070 / 8GB + 16GB mem + 1TB HDD + 256GB SSD Laptop i ri i markës MSI. Realiteti virtual është gati. Përsosur për krijuesit e lojërave ose të përmbajtjeve.

  510 €
  Berat
  1 gusht 23:17
 • NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 1070 8 GB Windforce OC

  NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 1070 8 GB Windforce OC

  Madhësia e kujtesës: 8GB Markë: Gigabyte Modeli i chipset / GPU: NVIDIA GeForce GTX 1070 Chipset / GPU Prodhuesi: NVIDIA

  204 €
  Berat
  1 gusht 23:16
 • Zotac GeForce GTX 1070 Mini 8 GB Graphics Cards

  Zotac GeForce GTX 1070 Mini 8 GB Graphics Cards

  Kushti: E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku paketimi është i aplikueshëm). Paketimi duhet të jetë i njëjtë me atë që gjendet në një dyqan t

  203 €
  Berat
  1 gusht 23:16
 • ASUS ROG GeForce GTX 1070 STRIX 8GB Graphics Cards

  ASUS ROG GeForce GTX 1070 STRIX 8GB Graphics Cards

  Plotësisht markë ASUS ROG 1070 STRIX GAMING kartë grafike nvidia. 100% e papërdorur, ende fabrika e mbyllur. Perfect për minierat, 4K, dhe lojrave VR. Markë: ASUS Modeli i chipset / GPU: NVIDIA GeFor

  212 €
  Berat
  1 gusht 23:16
 • NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 PCI Express 3.0

  NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 PCI Express 3.0

  NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 PCI Express 3.0 karta grafike e certifikuar me XLR8 Specs: Madhësia e kartës: Standard Sistemi i ftohjes: Ajri Lloji i lidhjes: Brenda Teknologjia e përzgjedhur: NV

  221 €
  Berat
  1 gusht 23:16
 • NVIDIA Founders Edition GeForce GTX 1070 8GB GDDR5

  NVIDIA Founders Edition GeForce GTX 1070 8GB GDDR5

  NVIDIA Founders Edition GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 Kartela grafike PCI Express 3.0 Kushti: E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku paketimi ës

  238 €
  Berat
  1 gusht 23:16
 • NEW Nvidia GeForce GTX 1070 Founders Edition 8GB G

  NEW Nvidia GeForce GTX 1070 Founders Edition 8GB G

  Nvidia GeForce GTX 1070 Themelues Edition 8GB GDDR5 Grafikë Kartelë GPU Minierave GTX 1070 Founders Edition, i mbyllur. Ka garanci 3 vjeçare nga prodhuesi Kushti: E re: Një artikull i ri, i papërd

  200 €
  Berat
  1 gusht 23:16
 • XOTIC PC MSI GT62VR Dominator-240 15.6" i7-7700HQ

  XOTIC PC MSI GT62VR Dominator-240 15.6" i7-7700HQ

  XOTIC PC MSI GT62VR Dominator-240 15.6 "i7-7700HQ GTX1060 32GB RAM 1TB M.2 1TB XOTIC PC siguron kompjutera me konfigurime me porosi të përditësuara. Nëse kompjuteri ka modifikime, kutia e prodhuesit

  553 €
  Berat
  1 gusht 23:16
 • MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8GB GDDR5 SLI

  MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8GB GDDR5 SLI

  MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8 GB GDDR5 SLI DirectX 12 VR kartelë grafike të gatshme KJO KARTELA GRAFIKE ËSHTË SHITUR EVERYWHERE! Merrni të dyja në krye të linjës në lojrat e PC dhe teknologjinë e

  255 €
  Berat
  1 gusht 23:16
 • AMD RYZEN 5 1600X 6-Core 3.6 GHz (4.0 GHz Turbo)

  AMD RYZEN 5 1600X 6-Core 3.6 GHz (4.0 GHz Turbo)

  AMD RYZEN 5 1600X 6-Core 3.6 GHz (4.0 GHz Turbo) Socket AM4 95W YD160XBCAEWOF PËRSHKRIMI I ARTIKULLIT AMD Ryzen 5 procesor 1600X (YD160XBCAEWOF) Frekuenca: 4.0 GHz Precision Boost 6 Bërthama / 12 Fij

  170 €
  Berat
  1 gusht 23:16
 • New 2017 Apple iMac 27" Retina 5K Core i5 3.8GHz

  New 2017 Apple iMac 27" Retina 5K Core i5 3.8GHz

  Për shitje të ri të mbyllur 2017 Apple iMac 27 inç Retina 5K Core i5 3.8GHz 8G 2TB Fusion Drive MNED2LL / A Ajo ka 1 vit Garanci nga Apple specifikat e produktit Intel Core i5 Quad Core me 3.8 GHz m

  510 €
  Berat
  1 gusht 23:16
 • Rregullim makine qethese WAHL

  Rregullim makine qethese WAHL

  Rregullim makine qethese WAHL

  20 Lek
  Berat
  1 gusht 22:53
 • S320 Me luk AMG viti 2011

  S320 Me luk AMG viti 2011

  Makina eshte ne gjendje shum te mir. Me sherbimet e fundit te bera ne belgjik. Dhe me fatura.. per me shum te fhena shkruaj inbox , ose WhatsApp.

  21.000 €
  Berat
  1 gusht 21:54
 • ALCATEL ONETOUCH POP

  ALCATEL ONETOUCH POP

  Shitet tl tre muaj i përdorur ne gjendje te shkëlqyer i bler ne gr 120e shitet per 80e

  80 €
  Berat
  1 gusht 20:18
 • Gilera

  Gilera

  Gilera 49 cc te gjitha funksionale pa dekumenta

  450 Lek
  Berat
  1 gusht 19:35
 • C180

  C180

  Gjendje perfekte !! Shume ekonomike!! Me dogan te paguar.

  3.500 €
  Berat
  1 gusht 18:54
 • Kredi ofrojnë seriozisht të shpejtë dhe të sinqert

  Kredi ofrojnë seriozisht të shpejtë dhe të sinqert

  Përshëndetje Z. / Znj / Ms Ky mesazh caters të individëve, apo për të gjithë ata që janë në nevojë për një kredi të caktuar për të rindërtuar jeta e tyre , ju jeni duke kërkuar për kredi ose për të ri

  10 €
  Berat
  1 gusht 17:53
 • african grey parrots

  african grey parrots

  Ata janë më inteligjentë të të gjitha llojeve të zogjve, flasin mirë dhe mund të përsërisin më shumë se 1500 fjalë, janë shokë shumë të mirë dhe urrejtja për t'u lënë vetëm, ata janë trajnuar mirë për

  350 €
  Berat
  1 gusht 08:58
 • Fazana

  Fazana

  Fazan i pllatines Mashkull gjindemi ne Kosov(Gjilan)

  50 €
  Berat
  1 gusht 01:58
 • Fazana

  Fazana

  Fazan i eger qift gjindemi ne Kosov(Gjilan)

  50 €
  Berat
  1 gusht 01:28
 • Fazana

  Fazana

  Fazan Gold Mashkull Gjindemi ne Kosov(Gjilan)

  50 €
  Berat
  1 gusht 01:28
 • maltese

  maltese

  Ata janë specie shumë të muskujve të qenve, me strukturë artizanale të ndërtuar, ata janë shumë miqësorë me fëmijët dhe duan të qëndrojnë dhe ndajnë shtratin e tyre me anëtarët e shtëpisë, ata janë tr

  150 €
  Berat
  31 korrik 21:58
 • Oper Vectra 1.6 benzin shitet 1900 euro

  Oper Vectra 1.6 benzin shitet 1900 euro

  Makina eshte e llojit opel vectra 1.6 benzin. Konsumi 5 litra per 100 km, viti 2000. Me dokumenta te paguara. Eshte ne gjendje shum te mire. Mind ta provoni dhe ta kontrolloni ne cdo moment. Cmimi 190

  1.900 €
  Berat
  31 korrik 21:54
 • maltese

  maltese

  Ata janë shumë miqësorë me fëmijët dhe anëtarët e familjes, ata janë jashtëzakonisht të bardhë, me zë të ngushtë të ngushtë, kanë sytë ngjyrë kafe me një kafkë të rrumbullakosur, kanë ngjeshur qime të

  150 €
  Berat
  31 korrik 21:28
 • Okazion

  Okazion

  Shitet....lg k4 2017

  120 €
  Berat
  31 korrik 21:16