• Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Mirëmbrëma, zotëri, madams të përfundojë shqetësimet tuaja të paturit e një të holla hua, në qoftë se ju jeni serioz, atëherë unë mund të ju ndihmojë. Im kredi duke filluar nga 2000€ për 189.000€ me n

  40 €
  Berat
  11 janar 19:34
 • Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Mirëmbrëma, zotëri, madams të përfundojë shqetësimet tuaja të paturit e një të holla hua, në qoftë se ju jeni serioz, atëherë unë mund të ju ndihmojë. Im kredi duke filluar nga 2000€ për 189.000€ me n

  40 €
  Berat
  11 janar 19:22
 • Okazion

  Okazion

  Teksti: Shitet Daewoo Matiz e vitit 2004...me motorr 800..benzin +gaz..me kondicioner ...me letra te paguara deri ne korrik te 2018...ne gjendje shum te mir ...shum ekonomike..per me teper shikoni fo

  1.900 €
  Berat
  11 janar 14:36
 • iPhone 7 plus

  iPhone 7 plus

  Shitet iphone 7+ ose nderohet me ndonje tel tjeter Iphone 7 plus Gold 256 giga Shoqerohet me karikus origjinal

  150 €
  Berat
  11 janar 14:29
 • Mercedes-Benz sprinter 208cdi

  Mercedes-Benz sprinter 208cdi

  Mercedes Benz 208 cdi i sapoardhur nga Gjermania Km origjinale Cel:0692821515 Me Dogan te paguar Cel:0693694807

  780.000 Lek
  Berat
  11 janar 07:55
 • Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  Përshëndetje z. dhe znj. Në nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi .Ne i paguajmë të kredive nga 2.000 € deri € 8,000,000. Këtu është

  100 €
  Berat
  11 janar 03:38
 • Ssangyong Kornado dizel

  Ssangyong Kornado dizel

  Makina eshte ne gjendje shum te mire, nuk ka nevoj per asnje sherbim. Me te gjitha dekumentat e prera deri ne 28 dhjetor 2018. Nuk nderohet, vetem shitet. cmimi i diskutushem.

  3.300 €
  Berat
  11 janar 01:34
 • Jeep Grand Cherokee

  Jeep Grand Cherokee

  Shitet Jeep Grand Cherokee 4×4, motor 3.1 nafte ne gjendje shume te mire. Ngjyre blu e erret/perle . Vaji,filtra te nderruara. Vaji i kamios i sapo nderruar. Kondicioner, pasqyrat me palosje, salloni

  3.000 €
  Berat
  10 janar 22:44
 • Shitet iphone 7 plus

  Shitet iphone 7 plus

  Shitet iphone 7 Plus 256 giga gold Me karikus origjinal.ska asnje gervishje 068 311 4065

  200 €
  Berat
  10 janar 20:16
 • Shitet Xiaomi

  Shitet Xiaomi

  Xiaomi Mi 5s gjendja 10/10 Kontaktoni per me teper info 0693177343 Parametrat ketu ——> https://xiaomi-mi.com/mi-5s/xiaomi-mi-5s-3gb64gb-dual-sim-gold/

  250 €
  Berat
  10 janar 19:18
 • Iphone 6s

  Iphone 6s

  Shitet iphone 6s 16gb ne gjendje t shkelqyer

  250 €
  Berat
  10 janar 18:18
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  Përshëndetje z. dhe znj. Në nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi .Ne i paguajmë të kredive nga 2.000 € deri € 8,000,000. Këtu është

  6.000 €
  Berat
  10 janar 14:15
 • Nissan Navara

  Nissan Navara

  Makina eshte ne gjendje perfekte si motorike dhe xhenerike... Makine eshte viti 2004 ,me klima,baxha,4 goma te reja ,sendilet me ngroje dhe shum e paster .... Cmimi 6500 euro i diskutushem me dogan te

  6.500 €
  Berat
  10 janar 12:44
 • Ford

  Ford

  Ford Focus 1.8 tdci ne gjendje shume te mire motorike. Mbyllje qendrore me pult. Goma 70%.

  2.400 €
  Berat
  10 janar 08:55
 • VW Golf 5 GTI

  VW Golf 5 GTI

  Vw Golf 5—2.0 Benzin Viti Prodhimit 2006 me 200.000 km , kamio automatic DSG , sendilje sport , disqe alumini GTI,xeno bixeno,tapiceri e zez, ekran me touch ,Dvd,Usb,Bluetooth, , me te gjitha sherbi

  6.500 €
  Berat
  9 janar 23:35
 • Golf4. 1.4 benzin

  Golf4. 1.4 benzin

  Mjeti eshte ne gjendje shum te mire Letrate te sapo bere ne dt 04 01 2018 deri ne dt 04 01 2019 mjeti eshte shum ekonomik gomat pothujse te reja nr 0696734665

  2.300 €
  Berat
  9 janar 20:36
 • Shitet Mercedes-Benz C-klase, 220 evo full full

  Shitet Mercedes-Benz C-klase, 220 evo full full

  Shitet Mercedes-Benz, C-klase Evo,220 ngjyre blu e erret metalizato perle, disqe 16 me goma te reja, sensor parkimi para prapa, sensor shiu, timon elektrik me kater pozicione si dhe me memorie, sendil

  5.100 €
  Berat
  9 janar 20:36
 • Shiten syze LV

  Shiten syze LV

  Syzet jan shume te mbajtura pa asnje gervishje , me numer serie me kutin dhe aksesoret e saj origjinal

  75 €
  Berat
  9 janar 14:28
 • Touran 1.9 naft kamjo manuale 2008

  Touran 1.9 naft kamjo manuale 2008

  7 vendeshe. Goma te reja mishelin disqe 16 akull të rinj .dhjetor i 2008 .E gatshme për çdo lloj prove .km origjinale 224000.klima me 2 zona .plus control.shume ekonomike 6 masha. 7500 euro wats app 0

  7.499 €
  Berat
  9 janar 10:55
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Unë ofroj kredi në dispozicion të partneriteteve dhe kompanive, të tjera publike dhe private dhe shumë të tjerë. Ne ju sigurojmë një kredi prej € 5,000 deri në € 2,500,000 në kushte shumë të favorshme

  1 €
  Berat
  9 janar 06:17
 • Audi A3 1.9 i turbo

  Audi A3 1.9 i turbo

  me nje vit letra te paguara ska asnje problem... mund ta coni te mekaniku juaj 6+1 marsha flm...

  Me Marrveshje
  Berat
  8 janar 23:34
 • Seat Ibiza 1.9TDI

  Seat Ibiza 1.9TDI

  Seat Ibiza 6k2 1.9TDI 2002 shume ekonomik .Vaj Filtrvaj. 4 Ferota . Pompen e ujit . 3 KEMBET E MOTORIT . Filter Air. 2 Amurtizatoret e pare .Turbon. te nderuar makina ka nevoj per konvergjenc dhe per

  1.200 €
  Berat
  8 janar 20:44
 • arsye emigrimi

  arsye emigrimi

  monitor pc

  4.900 Lek
  Berat
  8 janar 19:17
 • Mercedes benz c270

  Mercedes benz c270

  Mercedes benz c270 full opsion sherbime te sapo kryera ..navigator sensor parkimi para dhe mbrapa sendljet me ngrohese dritat xeno cmim i diskutueshem

  3.800 €
  Berat
  8 janar 17:34
 • Pioner

  Pioner

  Shitet kasetofoni mp3 me aux me usb shitet bashk me usb 4g shitet per arsye mospërdorimi

  50 €
  Berat
  8 janar 17:18
 • IPhone 5C ne gjende shum te mire

  IPhone 5C ne gjende shum te mire

  IPhone 5C pa asnje gervishje ne gjendje shum te mire .Cmimi i diskutueshem.

  12.000 Lek
  Berat
  8 janar 16:16
 • Mercedes-Benz C class 250 nafte viti 1997

  Mercedes-Benz C class 250 nafte viti 1997

  Shitet Mercedes-Benz C class 250 nafte viti 1997 , Makina eshte me kambio manuale,, me kondicioner ne gjendje te shkelqyer, , disqe alumini ,,te gjitha sherbimet e sapo kryera , vaj dhe filtra te sapo

  2.160 €
  Berat
  8 janar 14:44
 • shitet per arsye mosperdorimi

  shitet per arsye mosperdorimi

  Makina Esht pa letra te paguara

  900 €
  Berat
  8 janar 13:44
 • Audi A4. 1.8 benzin.2004. Full options

  Audi A4. 1.8 benzin.2004. Full options

  Audi A4. 1.8 benzin.2004. Full options. , Sensore parkimi ,Kambio Automatike , Navigator te madh me te gjithe hartat e Europes me 1 disc origjinale. Karikator me 6 cd origjinal.Mbyllje qendrore , pasq

  5.500 €
  Berat
  8 janar 11:44
 • Opel Zafira 2.2 benzin viti 2003.

  Opel Zafira 2.2 benzin viti 2003.

  Opel Zafira 2.2 benzin viti 2003. Makina eshte perfekte per impiant gazi Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar. Ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet me liber servisi dhe vu

  2.500 €
  Berat
  8 janar 10:34
 • Mercedes-Benz 211_ 280 Elegance Makin GJermane

  Mercedes-Benz 211_ 280 Elegance Makin GJermane

  Mercedes-Benz Elegance Motor 280 Cdi Viti 2006 Kambio Automatike TipTronike Klima me 4 zona para edhe mbrapa.Perde Mbrapa Navigator te vogel .Sendilie me fryerje sipas deshires .Sensor shiu .Drita an

  6.300 €
  Berat
  7 janar 23:54
 • Mercedes benc

  Mercedes benc

  Shitet E220 Avangarde 2004dhjetorit . Disje 16orgjinal Amg marmita Evo me pak zhurem xhama orgjinal te zinje dritat mbi kseno vaj kamje vaj motori sa po jam ndruar jan ber te mercdezi ne tr ...kilome

  7.500 €
  Berat
  7 janar 22:48
 • Shitet

  Shitet

  Shitet ekubator per nxjerrjen e vezeve, ekubatori gjithsej mban 300 veze , 200 kokrra me veterrotullim dhe 100 te tjera pa vetrrotullim. Ekubatori eshte ne gjendje shume te mire I sapoardhur nga

  800 €
  Berat
  7 janar 20:53
 • Audi a3 mundesi nderimi

  Audi a3 mundesi nderimi

  Eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje e ka fuksjonale pasqyrat me palosje , koncjoner klima etj , shum e paster si jasht dhe brenda, 1.9 naft viti 2000, mundesi nderimi

  2.300 €
  Berat
  7 janar 18:55
 • SHES QEN TE RACES ROTWAILER

  SHES QEN TE RACES ROTWAILER

  Shes qen te races rotwailer 100% e paster.Qente jan te gjinive te ndryshme sipas deshires tuaj,pres vetem telefonata serioze.

  150 €
  Berat
  7 janar 17:28
 • Shitet Fiat Doblo

  Shitet Fiat Doblo

  Shitet fiat doblo 1.9 nafte me kondicioner . makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike . letra deri ne maj 2018 . cmimi i diskutueshem mundesi nderrimi

  2.500 €
  Berat
  7 janar 15:55
 • Citroen xantia 2.0 HDI

  Citroen xantia 2.0 HDI

  citroen xantia 2.0 nafte shume ekonomike..sherbimet e sapo bera gomat 90% amortizator me vaj 3 pozicione ..makina pak dit ka qe ka ardhur ne shqiperi eshte me dogan te paguar e gatshme per targa.

  1.500 €
  Berat
  7 janar 11:45
 • VW Golf 3 GTI 2.0 DOHC

  VW Golf 3 GTI 2.0 DOHC

  Golf 3 gti 2.0 16V DOHC ne gjendje shum te mir shume i shpejt me baxha xhami fener led disqe alumin MOMO te gjitha sherbimet e bera gomat e reja ... Per me shume info na kontaktoni nr 0697934803

  1.300 €
  Berat
  7 janar 11:34
 • Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  TË SHPEJTË TË KREDISË Për të gjithë njerëzit që kanë nevojë të llojeve të ndryshme të financimit për projektet e tyre apo për të zgjidhur një problem, mos hezitoni të na kontaktoni në tonë të ofr

  10.000 €
  Berat
  7 janar 01:58
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  TË SHPEJTË TË KREDISË Për të gjithë njerëzit që kanë nevojë të llojeve të ndryshme të financimit për projektet e tyre apo për të zgjidhur një problem, mos hezitoni të na kontaktoni në tonë të o

  120 €
  Berat
  7 janar 01:31
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  Për të gjithë njerëzit që kanë nevojë të llojeve të ndryshme të financimit për projektet e tyre apo për të zgjidhur një problem, mos hezitoni të na kontaktoni në tonë të ofron së kreditimit të holla k

  230 €
  Berat
  7 janar 01:19
 • Audi A3 S Line

  Audi A3 S Line

  Shitet Audi A3 S line . Makina eshte 2L Turbo me benzine. Viti prodhimit 2006. Fuqi 240kw. Te gjitha serviset e bera. Servisi fundit me gjith rrip motori. 28-12-2017 Concesionario. Makina eshte me t

  5.500 €
  Berat
  7 janar 00:34
 • Mercedes B-Class 200 cdi sport

  Mercedes B-Class 200 cdi sport

  Shitet. Letra t paguara deri n mars

  5.200 €
  Berat
  6 janar 21:44
 • I diskutuahem

  I diskutuahem

  Idiskutishem

  2.700 €
  Berat
  6 janar 21:34
 • Marshall S80

  Marshall S80

  Marshall valvestate esh 120watt rms 2bokse nga 60watt Model origjinal i marshallit Made in England

  200 €
  Berat
  6 janar 19:58
 • Kabin karrocerie per nissan navara 2 dyershe

  Kabin karrocerie per nissan navara 2 dyershe

  Shes kabin per karrocerin e nissan navares 2 dyereshe e cila eshte ne gjendje 9/10 Kabina ka edhe kapset e cila kapet me makinen.

  Me Marrveshje
  Berat
  6 janar 19:54
 • Mercedes viano vito  Dy sendile Te para

  Mercedes viano vito Dy sendile Te para

  Dy sendile te para

  200 €
  Berat
  6 janar 18:54
 • Okazion!!! Manikina,varese rrobash e tjr

  Okazion!!! Manikina,varese rrobash e tjr

  2 manikina t medha,20 manikna te tjera 2 manikina meshkujsh,rreth 150 varese druri ,pjese te montuara ne mure per te varur rrobat.Jane perdorur ne butik me pare .Ne gjendje te mire

  300 €
  Berat
  6 janar 18:53
 • Benz E 250 full

  Benz E 250 full

  Makina ne gjendje shum te mir .Letrat e paguara per 1 vit . me baxha . kambio automatike. shum e paster e gatshme per cdo lloj prove..cmimi i diskutushem ose nderohet

  1.500 €
  Berat
  6 janar 17:55
 • Teknik e bardh nga Suedia, me shumicë

  Teknik e bardh nga Suedia, me shumicë

  Ofert per teknik te bardh nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo asht ne Suedi dhe i tëre malli ështe nga Skandinavia (nuk perziet me mall nga tjera vende Evropiane). I tëre malli asht i dores s

  Me Marrveshje
  Berat
  6 janar 15:54