• LG G2 32 GIGA

  LG G2 32 GIGA

  Nderroj Lg g2 32 giga me iphone 4s ose e shes 120 mije leke te vjetra i diskutueshem. Telefoni eshte ne gjendje perfekte. Sms dhe whats up 069 73 89 459

  120 Lek
  Berat
  28 prill 11:17
 • Mercedez benz 250 dizel

  Mercedez benz 250 dizel

  Shitet benz 250 96 makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike shitet per arsye emigrimi.

  2.000 €
  Berat
  28 prill 07:44
 • MOTORR HONDA NX 125CC me targa ORIGJINAL HONDA

  MOTORR HONDA NX 125CC me targa ORIGJINAL HONDA

  SHITET MOTORRI HONDA ORIGJINAL 125CC I ARDHUR NGA ITALIA,ME TE GJITHA SHERBIMET ,ZINXHIR FAZE,VAJ,FERROTA,BATERI E RE,XHAMI I MOTORRIT TE INTERESUARIT SERIOZ TE KONTAKTOJNE NE CEL .

  1.200 €
  Berat
  27 prill 22:45
 • Black berry z10 ne gjendje shume te mire

  Black berry z10 ne gjendje shume te mire

  Telefoni eshte ne fjendje te mire

  10.000 Lek
  Berat
  27 prill 22:16
 • Ford transit

  Ford transit

  Shitet ford transit viti 2009 me targa italiane i sapoardhur nga italia ne gjendje te mire me nafte motori 1.8

  4.700 €
  Berat
  27 prill 18:35
 • Shitet benz Mercedes e 250 diesel

  Shitet benz Mercedes e 250 diesel

  Shitet makina Mercedes Benz e 250 eshte shume I vecante ne llojin e tij. Makina eshte ne gjendje shume Te mire.

  1.800 €
  Berat
  27 prill 18:34
 • OKAZION Shitet Shtepia.

  OKAZION Shitet Shtepia.

  Shitet shtepia 2 kateshe me avëlli dhe me baçë, KATI parë:1 dhomë gjumi + guzhinë + sallon +1 banjo. KATI dyte: 2 dhoma + guzhinë + sallon + banjo. Shtëpia ka të gjitha dokumentat përkatëse me çerti

  45.000 €
  Berat
  27 prill 18:22
 • Telefon Uhans 16GB i ri ne kuti Ardhur nga Italia

  Telefon Uhans 16GB i ri ne kuti Ardhur nga Italia

  Telefon Uhans 16GB i ri ne kuti Ardhur nga Italia Rrjeti 3G edhe 4G Lte Memorja 16GB Ram 2GB Kamera mbara 13MP Kamera para 5MP Procesori Quad Core 1.3GHZ Ekrani 4.7 inch Cilesia 720 HD Cmimi 90

  90 €
  Berat
  27 prill 15:19
 • Shtepi private me hipotek 125 m/k afer qendres

  Shtepi private me hipotek 125 m/k afer qendres

  shtepi private Lagja Jani Vruo.Te Abulanca e vjeter .10 Minuta nga qendra e qytetit ne kembe .Ka vende per makine .jane 3 dhoma e nje guzhine me verande , dy banjo. 125 m/kshtepia e 250 m/k kopeshti.

  5.000.000 Lek
  Berat
  27 prill 15:02
 • Kawasaki Ninja 1000c. 2013

  Kawasaki Ninja 1000c. 2013

  Motori esht ne super gjendje dhe shum pak i perdorur. Me marmita te 2016 t shtuara extra me super zhurem .Me letra te rregullta dhe t paguara. Motori shitet ose nderohet .

  4.600 €
  Berat
  27 prill 01:34
 • BMW 318 naft

  BMW 318 naft

  e nderoiii me makin tek der ose me timon kra anglezz Ose e shess ... disje te m3 gomat 4 te reja me letra te prera deri ne fund te gushtit.

  1.700 €
  Berat
  26 prill 22:55
 • Shitet

  Shitet

  Shitet mitsubishi l200 4x4 abs motorr 2.5 nafte disqe alumini timon anglez ne gjendje shum te mir vit prodhimi 2001 Nuk ka nevoj per sherbime vaj filtra vip faze + bateri e re te sapa nderuarr Makina

  5.300 €
  Berat
  26 prill 18:36
 • kaponje dhe pula deti

  kaponje dhe pula deti

  Pula deti kaponje 6 milek kilja me oferta jan bio riten ne mal

  6 €
  Berat
  26 prill 17:36
 • Audi s3

  Audi s3

  Makina ka impiat Stego me te mirin 750€ me tre vjet ngaraci impiati esht i shenuar ne lejen e qarkullimit. Letrat ja paguar para nje muaj per nje vite. Makina esht e lyer ne gjendje te mire e pres bl

  2.399 €
  Berat
  26 prill 13:49
 • Audi s3

  Audi s3

  Makina ka impiat Stego me te mirin 750€ me tre vjet ngaraci impiati esht i shenuar ne lejen e qarkullimit. Me drita kseno .Letrat ja paguar para nje muaj per nje vite. Makina esht e lyer ne gjendje t

  2.399 €
  Berat
  26 prill 13:48
 • Shitet Passat 200 TDI

  Shitet Passat 200 TDI

  Shitet Passat 200 TDI vit prodhimi 2000 ne gjendje te mire. Cmimi 350000 i padiskutushem

  Me Marrveshje
  Berat
  26 prill 13:48
 • iPhone 6 16GB

  iPhone 6 16GB

  Iphone 6 me shenja perdorimi full unlocked Full cover Cmimi pak i diskutueshem flm

  3.500 Lek
  Berat
  26 prill 13:19
 • Audi A3 mundesi nderrimi

  Audi A3 mundesi nderrimi

  Audi A3 i sapo ardhur nga itali dhe sapo i jan bere targat, me 187.000 kilometra originale, tapiceri rrobe shum e paster, me kambio manuale, motorri ne super gjendje dhe shum ekonomik. Shitet ose nder

  2.700 €
  Berat
  26 prill 10:34
 • Ford Fiesta Okazion

  Ford Fiesta Okazion

  Shitet Ford Fiesta ne gjendje shum te mire.Letrat e paguara deri ne shkurt 2018.Gomat e sapo vene ne 80%.Vaj filtra kam pak qe i kam bere.Shitet per arsye emigrimi.Ju letem kontajtoni.Cmimi 700Euro.

  700 €
  Berat
  26 prill 00:05
 • Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Berat
  25 prill 23:16
 • Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Berat
  25 prill 23:16
 • Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Berat
  25 prill 23:16
 • I ri dhe i mbyllur Apple iPhone 7 Plus ari dhe u

  I ri dhe i mbyllur Apple iPhone 7 Plus ari dhe u

  Ju lutem kontaktoni në whatsap për më shumë informacion: +97433826495 I ri dhe i mbyllur Apple iPhone 7 Plus ari dhe u rrit ari 128GB Fabrika e hapur GSM Kushti: E re: Një artikull i ri, i papërdor

  300 €
  Berat
  25 prill 23:16
 • Volvo FM12 380. Viti i prodhimit 2000

  Volvo FM12 380. Viti i prodhimit 2000

  Shitet Volvo FM12 380. Viti i prodhimit 2000. Dokumentat te gjitha te paguara deri ne gusht 2017.Makina eshte ne gjendje shume te mire.

  3.000.000 Lek
  Berat
  25 prill 15:35
 • Kymco People 50cc

  Kymco People 50cc

  motori esht ne gjendje te mire pa letra shum ekonomik cmimi i diskutushem

  350 Lek
  Berat
  25 prill 14:36
 • VW Golf

  VW Golf

  Shitet golf 4 ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera.gaz benzin 1.6 me impiant Landi Renzo.cmimi 2000 euro i diskutueshem.e shes per arsye emigrimi.

  2.000 €
  Berat
  25 prill 13:57
 • Fishe ekrani per DELL Inspiron 1545

  Fishe ekrani per DELL Inspiron 1545

  Fisha eshte e re e pa perdorur . Per Dell Inspiron 1545

  20 Lek
  Berat
  25 prill 09:29
 • Ford fiesta benzin

  Ford fiesta benzin

  Shes ford fiesta 1.2 benzine viti 1999 ne gjendje te mire me dekumenta te regullta deri ne dhjetor 2017 cmimi 140000 i diskutueshem ...

  140.000 Lek
  Berat
  24 prill 23:34
 • iPhone 6s Plus

  iPhone 6s Plus

  Iphone 6s Plus i ri i markës 128GB Fabrika e Rozës së Ari Lexuara Ende vulosur në kutinë. Shkyçur në çdo rrjet. Kamera kap të gjitha momentet e çmuara me stabilizimin e imazhit automatik dhe HDR, ndër

  300 €
  Berat
  24 prill 18:17
 • Fiat Bravo 1.6 Benzinë

  Fiat Bravo 1.6 Benzinë

  Makina ka ardhur nga Italia dhe ësht pêrdorur vetëm nga 1 person.Esht e mbajtur nga brênda dhe jasht.Motor 1.6 Benzinë.Impianti gazit i sapo montuar.Ësht shum ekonomike.Cmimi Diskutueshëm

  1.800 €
  Berat
  24 prill 16:45
 • Parfume Origjinal Gjerman Guido Maria nga Firma LR

  Parfume Origjinal Gjerman Guido Maria nga Firma LR

  Parfume Origjinale Gjermane Guido Maria nga Firma (LR). Cmimi 37.99 Euro

  38 €
  Berat
  24 prill 16:28
 • Parfume Origjinale Gjermane LR Classic per Meshkuj

  Parfume Origjinale Gjermane LR Classic per Meshkuj

  Parfume Origjinale Gjermane LR Classic per Meshkuj Cmimi 15.99 Euro

  16 €
  Berat
  24 prill 16:28
 • Mundesi nderimi me makin plus diferenca

  Mundesi nderimi me makin plus diferenca

  Shes ose nderoj motorin kavasaki me makin plus diferenca se kam dy motora

  1.400 Lek
  Berat
  24 prill 15:55
 • Motora

  Motora

  Shes motorin kavasaki ose nderoj me makin super motor po kam tjeter motor esht me letra motori

  1.400 Lek
  Berat
  24 prill 10:56
 • iPhone 6 Gold 16GB

  iPhone 6 Gold 16GB

  Iphone 6 Gold 16GB ne gjendje perfeckt 10/10

  Me Marrveshje
  Berat
  24 prill 09:26
 • Mercedes Benz E220 CDI AUTOMATIKE

  Mercedes Benz E220 CDI AUTOMATIKE

  Mercedes-Benz E220 CDI AUTOMATIKE viti 2005 Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Sendilje lekure bezh. Letra te paguara per nje vit. cmimi 7000Euro i Diskutueshem. Per me shume informacion kontak

  Me Marrveshje
  Berat
  23 prill 22:56
 • Eskavator

  Eskavator

  Eskavator Kobelco sk250 nlc 27 ton viti 96 motorr 6cilndra cumins pompa kavasaki impjant cekici gjendja e pergjithshme shum e mir .

  25.000 €
  Berat
  23 prill 19:36
 • Uncharted 4 (Ps4)

  Uncharted 4 (Ps4)

  Disqe Uncharted 4 per Playstation 4

  50 Lek
  Berat
  23 prill 18:18
 • Shes 2 makina tatto set valixhe ..shum te mira .

  Shes 2 makina tatto set valixhe ..shum te mira .

  Shes 2 makina ttatto shum te mira set me valixhe

  260 Lek
  Berat
  23 prill 12:53
 • OKAZION Mercedes 200 benzin

  OKAZION Mercedes 200 benzin

  Makina eshte ne gjendje super .nga ana xhenerike dhe motorrike...c class shum i mbajtur .me baxha kofk eleganc.. Benzin-gas impjant dixhital 60 litra 1.8 motorr i thjesht ..mjaft ekonomike..disje spo

  2.000 €
  Berat
  23 prill 11:45
 • Samsung S7 edge

  Samsung S7 edge

  Shes samsung s7 edge prodhim europian.esht bler ne dyqan i ri.ka akoma edhe nje vit e gjysem garanci.esht perdorur shum pak dhe ska asnje gervishtje.fotot tregojn vet ska nevoj per reklam.super telefo

  6.000 Lek
  Berat
  23 prill 10:26
 • Minimoto

  Minimoto

  50cc 2T

  200 €
  Berat
  23 prill 08:34
 • Renault Espace

  Renault Espace

  Shes Renault Espace 3.0 naft Kambjo automat 7 masha + indietron 8 klima dixhitale me dy zona sallon gjysme lekur gjysem robe nr i vendeve 4 +1 abs esp srs 8 aierbag makina ka nevoj per disa sherbime t

  2.300 €
  Berat
  22 prill 21:54
 • Kelysh Sharri

  Kelysh Sharri

  Shes kelysh Sharri 1 muajsh .gjinia mashkull,rrac super e paster.i vaksinuar. Cmimi 100 euro

  100 €
  Berat
  22 prill 20:28
 • Lavazho 3 fazore

  Lavazho 3 fazore

  lavazho 3 fazore me naft dhe uije te ngroht deri 150 grad

  800 €
  Berat
  22 prill 19:34
 • Mitsubish Pajero

  Mitsubish Pajero

  4x4 funksionale,goma te reja ,bateria e re ,me rimorkio , letrat te paguara deri ne fund te vitit 2017

  4.300.000 Lek
  Berat
  22 prill 16:44
 • iPhone

  iPhone

  4 ab

  60 €
  Berat
  22 prill 15:17
 • Mercedes viano vito

  Mercedes viano vito

  7+1

  2 Lek
  Berat
  22 prill 13:44
 • iphone 5s

  iphone 5s

  Shitet ose nderrohet me galaxy s5.Telefoni eshte ne gjendje shum te mir.

  25.000 Lek
  Berat
  21 prill 20:27
 • Laptop Asus Intel core i3

  Laptop Asus Intel core i3

  Laptopi eshte i paperdorur fare...shitet per arsye mosperdorimi...cmimi i padiskutueshem..faleminderit presim telefonata serioze.

  300 €
  Berat
  21 prill 11:27