Automjete
Berat
Posto shpallje
 • Audi a3 mundesi nderimi

  Audi a3 mundesi nderimi

  Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, makina cdo gje e ka fuksjonale, me klima pasqyrat me palosje etj, shum e paster si jasht dhe brenda, 1.9 naft viti 2000 mundesi nde

  2.300 €
  Berat
  Dje, 19:34
 • Shitet Mercedes Benz E class 320 look a EVO AMG

  Shitet Mercedes Benz E class 320 look a EVO AMG

  Shitet Mercedes Benz e class 320 look EVO AMG Ose ndrrohet vetem me Audi A8. 4.2 ose 5.2 benzine

  8.000 €
  Berat
  Dje, 17:46
 • shitet traktor international 86 kuaj fuqi

  shitet traktor international 86 kuaj fuqi

  Traktor 86 kuaj fuqi prodhim anglez ,traktori esht shum i mbajtur shum ne gjendje eshte i pa perdorur shume ska asnje rrjedhje teper i fuqishem ,shoqerohet dhe me plug ,per info kontaktoni 0684670353

  130.000 Lek
  Berat
  13 dhjetor 22:02
 • Shitet MAN 18 480 D26,viti 2007. 4X4 hydrodrive

  Shitet MAN 18 480 D26,viti 2007. 4X4 hydrodrive

  Shitet MAN 18 480 D26 i vitit 2007 4X4 hydrodrive.Sistem hidraulik per kazan. Kilometrazhi 750330 km. Gomat e perparme 100% te reja,te pasmet 70% Letrat te paguara deri ne nentor 2018 -Clima -Sobë -Fr

  25.000 €
  Berat
  13 dhjetor 13:44
 • Mercedes benc 180 benzin gaz

  Mercedes benc 180 benzin gaz

  Shitet mercedes benz i sapo ardhur nga zvicrra me dogan letrate paguara per nje vit makina ka 1 muaj qe ka ardhur me motorr 1.8 benzin gas kompresor makina esht shum ne gjendje impjandi i gazit i mont

  6.800 €
  Berat
  13 dhjetor 11:35
 • Fiat Stilo 1.9 -1700 €

  Fiat Stilo 1.9 -1700 €

  Fiat stilo 1.9 nafte makina eshte ne gjendje shum te mir. Me dokumenta te pagura deri ne nentor 2018.

  1.700 €
  Berat
  12 dhjetor 23:36
 • Okazion Mercedes 220 cdi

  Okazion Mercedes 220 cdi

  Shes mercedes c klas 220 cdi viti 2002.kambio automatike.xhama elektrik.radio cd.tapiceri shum e paster.full opsion..makina esht ne gjendje perfekte.te gjitha sherbimet e bera gjithmon ne kohe.makin m

  3.700 €
  Berat
  12 dhjetor 22:38
 • Lancia lybra

  Lancia lybra

  Lancia lybra 1.9 JTD me letra te prera deri ne nentor 2018

  1.700 €
  Berat
  11 dhjetor 15:44
 • VW GOLF 4 2001 BENZIN-GAZ

  VW GOLF 4 2001 BENZIN-GAZ

  Golf 4 1.6 16v 2001 benzin-gas Ne gjendje shume te mir sherbimet e bera rripi fazes etj goma te reja 90% shume i paster brenda dhe jashte makina eshte me dogan te paguar per me shum info Tel..069793

  2.600 €
  Berat
  11 dhjetor 14:44
 • Fiat Punto

  Fiat Punto

  Shitet Fiat punto 1.2 benzine sherbimet te bera ne kohe. Makines nuk i mungon asgje .

  1.500 €
  Berat
  11 dhjetor 11:34
 • Cekic per eskavator

  Cekic per eskavator

  Shitet Cekic 1.5 ton per eskavator me servise te bere ne Austri,i pa perdorur ne Shqiperi.Per info kontakt ne tel

  7.500 €
  Berat
  10 dhjetor 18:37
 • Shitet Audi a4

  Shitet Audi a4

  audi a4 e fundit dhjetor 2002 te gjitha sherbimet te bera 5 muaj e perdor ne shqiperi makina esht ne gjendje te mir dhe shum ekonomike cmimi 5000 lek

  5.000 Lek
  Berat
  10 dhjetor 17:45
 • Mercedes Benz 200

  Mercedes Benz 200

  Shes mercedes benz te vitit 1988 me motorr 2000 dhe me kambio automatike. Makina i ka te gjitha letrat e prera dhe te rregullta dhe eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.

  600 €
  Berat
  10 dhjetor 15:34
 • Shitet

  Shitet

  Shitet audi a 6 ,,1.9 nafte ,,ne gjendje te mire ,,letrat deri.ne shtator 2018

  2.000 €
  Berat
  10 dhjetor 12:54
 • Fiat punto

  Fiat punto

  Shitet fiat punto sherbimet te sapo bera mund ta kontrolloni ku te deshironi gomat 60 % letrat te prera per 1 vit

  1.200 €
  Berat
  10 dhjetor 12:54
 • mercedes benz

  mercedes benz

  Shitet ne gjendje shum te mit te gjitha sherbimet e bera

  1.500 €
  Berat
  10 dhjetor 12:35
 • Polo me sherbime te sapokryera

  Polo me sherbime te sapokryera

  Shitet Volkswagen Polo me sherbime te sapo kryera: Vaj filtra nderruara para 300km, sapo nderuar pompa hidraulike, kandele sapo nderruara dhe siguracioni i prere para 1 muaji. Makina shitet per arsye

  1.000 €
  Berat
  9 dhjetor 23:34
 • AUDI a6 benzin + gas viti 1999

  AUDI a6 benzin + gas viti 1999

  AUDI A6 2.4 BENZIN + GAS VITI 1999 KAMJE AUTOMATIKE SALLON MESHIN IMPJANTI I GAZIT I SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI DHE ESHT AKOMA NE GARACI CMIMI : 2.800 EURO

  2.800 €
  Berat
  9 dhjetor 21:55
 • VW Polo benzin

  VW Polo benzin

  Shitet urgjent! Wolksvagen polo 1.2 benzin shum e paster shum ekonomike te gjitha sherbimet e bera mund ta kontrolloni ne mekanikun tuaj te besuar.2650 euro i diskutueshem.

  2.650 €
  Berat
  9 dhjetor 20:45
 • Fiat 500 dizell 1.3 jtd manual

  Fiat 500 dizell 1.3 jtd manual

  fiat 500 dizell 1.3 jtd manual iposa ardhur prej zvicrre makina gjindet n Kosov ferizaj ka klim fellne panoram timon city gjitha serviset ekryar per mashum na kontaktoni nr 044 561 215 qmimi 3600 euro

  3.600 €
  Berat
  9 dhjetor 20:34
 • Fiat doblo 2005

  Fiat doblo 2005

  Shes furgon fuat doblo 1.3 naft 140 mij km origjinale te gjitha sherbimet te kryera per informacion tel.0693158173

  4.500 Lek
  Berat
  9 dhjetor 19:57
 • Shitet ose Nderrohet Mazda B2600

  Shitet ose Nderrohet Mazda B2600

  Shitet ose Nderrohet Foristrad Mazda Cab Maxi B2600( E VECANT ne llojin e saj) me dogane, taksat i ka sa foristradat e tjera me karoceri nuk ka te thoj fr viti ,makina eshte ne gjendje perfekt, si jas

  5.900 €
  Berat
  9 dhjetor 12:45
 • Vito

  Vito

  Shitet vito viti 2001 ne gjendje shum t mir me dokumenta t prera kondisjoner

  3.200 €
  Berat
  8 dhjetor 21:55
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Bonjour Il est avec une profonde gratitude que je veux présenter mon témoignage ici, vous qui êtes à la recherche d'un prêt d'argent, ne savent pas comment exprimer ma joie parce que je suis à

  600 €
  Berat
  7 dhjetor 14:00
 • Golf 5 automat shitet dhe nderohet okazion pak dit

  Golf 5 automat shitet dhe nderohet okazion pak dit

  Shitet golf 5 automat luk gti r 32 mot 2 mish naft i zi jasht shum i paster gri brenda shum i paster marshe ne timon sensor parkimi dritat kseno disqe plus goma 17 te reja r 32 muzika harman kar

  4.500 €
  Berat
  6 dhjetor 23:54
 • Benz a-class 140 benzin-gaz

  Benz a-class 140 benzin-gaz

  shitet benz a-class benzin gaz ne gjendie te mire sherbimet e bera goma te reja amortizatoret para te rinje vaj filtra te nderuar. letrat deri ne 20.02.2018. çmim i diskutushem

  1.800 €
  Berat
  6 dhjetor 23:34
 • Benc E class 270 cdi 2003

  Benc E class 270 cdi 2003

  Makina esht n gjendje shum t mir pune si motorrike dhe xhenerike servire t sapo kryera . Goma t reja drita xenon , baxha sallon mershin sendile me ngrohje ethnic

  6.300 €
  Berat
  6 dhjetor 22:54
 • Shitet Audi a4 1.9 naft full opsion

  Shitet Audi a4 1.9 naft full opsion

  Makina eshte e sapo ardhur nga italia me letrat te gjitha te paguara dije Makina esht full opsion dhe e vecant ne llojn e saj Tapiceri mershin shum te paster sensor parkimi para dhe mbrapa Makina n

  4.900 €
  Berat
  6 dhjetor 21:35
 • Disqe 18 Goma Pirelli PZERO NERO GT

  Disqe 18 Goma Pirelli PZERO NERO GT

  Shiten Disqet bashke me gomat Pirelli te 2017 te hequra nga mercedes benz C class i 2016 gomat jane te reja 95 % 225/45/18 para 245/40/18 mbrapa . disqet jane te gjere te katert 8.0 Cmimi i padisk

  1.000 €
  Berat
  6 dhjetor 21:35
 • Ford

  Ford

  Ford focus 2003 1 .8 benzin gaz me letra te paguara deri n gusht 2018 . Makina esht n gjendje perfekte

  2.000 €
  Berat
  6 dhjetor 19:56
 • Renault Megane 1.4 16v

  Renault Megane 1.4 16v

  Renault Megane 1.4 16v ..171000KM orgjinale Ne gjendje shume te mire sapo ardhur ne shqiperi me dogan te paguar e gatshme per targa..Gomat e rreja 80% disqe alumini..Me impjant gazi..shume e paster ja

  2.600 €
  Berat
  6 dhjetor 19:44
 • VW PASSAT 1.9 TDI

  VW PASSAT 1.9 TDI

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA TAPICERIA ,MOTORIKE DHE XHENERIKE.KILMA, ABS,AIRBAG,DRITA XENON, SEDILJET MESHIN,LETRAT TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2018,KASETOFON ME BAGAZHIER 10 CD,MOTORI 1,9

  2.700 €
  Berat
  5 dhjetor 23:54
 • MERCEDES ML270 -03 SHITET NDEROHET

  MERCEDES ML270 -03 SHITET NDEROHET

  Ml 2003 full opsion naft motor 270 cdi.viti 2003 navigator bagazhjer pasqyra elektrike dhe me palosje sendile me ngrohje sensor parkimi sensor shiu sensor dritash tapiceri meshine goma te reja motori

  5.000 €
  Berat
  5 dhjetor 17:54
 • Yamaha r6

  Yamaha r6

  Shitet yamaha r6 ne gjendje shum te mire pune me te gjitha sherbimet e bera

  1.500 Lek
  Berat
  5 dhjetor 16:45
 • PASAT 1.8 TURBO BENZIN-GAZ AUTOMATIK 150 HP 2002

  PASAT 1.8 TURBO BENZIN-GAZ AUTOMATIK 150 HP 2002

  Shitet pasat 1.8turbo benzin-gaz kambio automatike 150 kuaj fuqi, makina ka ardhur nga zvicra me liber servisi, sedilje full lëkur me ngrohje, klima auto,me baxha elektrike,xhama elektrik,shërbime xh

  4.300 €
  Berat
  5 dhjetor 12:44
 • BMW ME TARGA GREKE 24000 KM

  BMW ME TARGA GREKE 24000 KM

  BMW ME TARGA GREKE 24000 KM

  3.500 €
  Berat
  5 dhjetor 11:44
 • Urgjente

  Urgjente

  Shitet kamjon mercedes benz 19-22 n gjendje t mir pune .esht i gatshem per cdo lloj prove per me shum info na kontaktoni ne numrin e telefonit

  Me Marrveshje
  Berat
  5 dhjetor 10:38
 • Shitet. Golf 4

  Shitet. Golf 4

  Makina esht ne gjendje super te mir si na ana motorike dhe xhenerike. Goma shum te mir 80 % te reja.

  2.800 €
  Berat
  4 dhjetor 12:34
 • Opel vectra 1.9 naft

  Opel vectra 1.9 naft

  Makina eshte ne gjendje prefekt ekonomike dhe dokumentat te paguara deri ne 20.12.2017 shitet per arsyhe emigracioni cmimi i diskutushem .

  1.600 €
  Berat
  4 dhjetor 09:34
 • SHITET & NDERROHET ML270 dizel -03

  SHITET & NDERROHET ML270 dizel -03

  Ml 270 Look AMG

  4.499 €
  Berat
  4 dhjetor 02:34
 • VW Passat benzin

  VW Passat benzin

  Passat me baxha,1.6 benzine dhjetor 1998!ne gjendje te shkelqyee motorike dhe xhenerike! Me dekumenta te rregullta!Gati per cdo kontroll! Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike! 233.000 Km! Ka

  1.300 €
  Berat
  3 dhjetor 18:44
 • Ford Focus 1.8 okazion

  Ford Focus 1.8 okazion

  shitet ford fokus okazion 20000lek 1.8 naft ne gjendje te shkelqyer pune

  20.000 Lek
  Berat
  3 dhjetor 12:44
 • Ford Fiesta 1.2 Benzin

  Ford Fiesta 1.2 Benzin

  Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. E gatshme per cdo lloj prove . Makina ka goma te reja. Letrat i mbarojne ne qershor 2018

  100.000 Lek
  Berat
  3 dhjetor 12:36
 • SMART FORTWO 600cc Pa Dogan ( PANARAM )

  SMART FORTWO 600cc Pa Dogan ( PANARAM )

  Smart 600 cc Panoram Automatik tiptronik Pa dogan i sa po ardhur nga gjermania Ne gjendje perfekte Me full servis Goma te reja 044 517 968

  1.200 €
  Berat
  2 dhjetor 16:54
 • Ford Fiesta dizel

  Ford Fiesta dizel

  Shitet Ose Nderrrohet Ford Fiesta Viti : 2007 Ngjyra : Gri e erret 1.4 Naft . Dokumentat te prera per 1 vit ne date 01/12/2018 Makina ka 189 mij kilometra te vetat Disqe alumini me goma te reja .

  3.900 €
  Berat
  2 dhjetor 16:44
 • Peugeot 207 benzin+gaz

  Peugeot 207 benzin+gaz

  Shitet pezho 207 1.4 benzin+gas manual viti 2007 makina eshte shum ne gjendje te mire

  4.000 €
  Berat
  1 dhjetor 22:36
 • BMW 535 BITURBO DIZEL

  BMW 535 BITURBO DIZEL

  shitet ose nderohet bmw 535d e 2008 naft blu e eret makina eshte ne gjendje shum te mir si nga ana xhenerike ashtu dhe motorike nuk e kap taksa e luksit kambion e ka si X6 per me shum info 068514846

  12.500 €
  Berat
  1 dhjetor 16:45
 • Toyota Celicia super gjendje

  Toyota Celicia super gjendje

  Toyota celica viti prodhimit 2004 1800 kubik 140 kuaj fuqi 80.000 milje Cmimi i disk

  2.000 €
  Berat
  1 dhjetor 15:35
 • Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde

  Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde

  Mercedes-Benz C-Class 220 CDI W204 Avantgarde Viti 2009 Tapiceri gjysem lekure NAVIGATOR i madh: Tel. me BLUETOOTH - CD, DVD + opsione te ndryshme te lidhjes audio + memorje ne makine - komand zanore

  10.000 €
  Berat
  1 dhjetor 13:57
 • VW Golf dizel

  VW Golf dizel

  Makina eshte ne gjendje te mire sherbimet te gjitha te bera ,mund te nderohet me bmw seria 5 seria 3,audi a6,benz e klas. te jet me kambio automat. plus_minus diferencen ne leke.

  4.800 €
  Berat
  1 dhjetor 13:44