Automjete
Berat

Automjete në shitje në Berat

 • 10 foto
  Ford kuga
  Vetura

  Ford kuga

  Ford kuga (titanium) 2.0 diesel Kamio manual Ka dhe 4 goma dimerore rezerv Makina esht bler ne nje a

  Berat 1 maj 16:40
  14.000 €
 • 2 foto
  Goma 11R22.5
  Autopjese dhe paisje

  Goma 11R22.5

  Shiten 6 goma me gjith disqe 11R22.5 cmimi 300 mij lek

  Berat 1 maj 16:32
  300 Lek
 • 3 foto
  Mini kuper 2003
  Vetura

  Mini kuper 2003

  Mini kuper 2003 me letra te paguara 1.6 benxin gjendje te mire

  Berat 1 maj 15:27
  1.900 €
 • 4 foto
  Nissan Veneto
  Vetura

  Nissan Veneto

  Ne gjendje shum te mire per me shume kontaktoni

  Berat 1 maj 13:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sharon automatik 1.9tdi-02
  Vetura

  Sharon automatik 1.9tdi-02

  Sharon automatik 1.9tdi -02 Xhama te Zinje origjinal disje 16, ne letra 4+1 me letra per nje vit .

  Berat 1 maj 11:51
  1.650 €
 • 0 foto
  Seat Ibiza benzin
  Vetura

  Seat Ibiza benzin

  Shes seat Ibiza me gjendje te mir....I kan mbaruar letrat ne nentor..shum ekonomike... Cmimi 500 mij

  Berat 30 prill 14:51
  500 Lek
 • 2 foto
  Nderrohet fiat punto 2005 gaz benzin
  Vetura

  Nderrohet fiat punto 2005 gaz benzin

  Fiat punto i vitit 2005 1.2 benzin gaz ne leje Tek der manuale Dy xhamat e zinj origjinal Me taksa

  Berat 30 prill 13:37
  1.400 €
 • 1 foto
  Tqifsha Ropt ty qe i poston kto kaq shum her
  Vetura

  Tqifsha Ropt ty qe i poston kto kaq shum her

  Motren pidh

  Berat 30 prill 13:37
  1 €
 • 5 foto
  Mercedes E280 evo 12 2006
  Vetura

  Mercedes E280 evo 12 2006

  Makina bler ne ankand dyzendorf gjermani

  Berat 30 prill 11:05
  7.300 €
 • 0 foto
  Shes Nissan navara
  Vetura

  Shes Nissan navara

  Shes Nissan navara Le 4x4 gjendja motorike e perkryer e gatshme per cdo lloj kontrolli sallon leku

  Berat 30 prill 00:57
  11.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E270
  Vetura

  Mercedes-Benz E270

  Mercedes benz i vitit 2001 ,me 220 000 km ne gjendje shume te mire ,kambio manuale shume i pater si

  Berat 30 prill 00:16
  3.000 €
 • 2 foto
  Okazion!!! Opel corsa 1.1
  Vetura

  Okazion!!! Opel corsa 1.1

  Sheitet Opel corsa viti 1996 makina eshte me gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e kryera me

  Berat 30 prill 00:06
  719 €
 • 3 foto
  Tuareg
  Vetura

  Tuareg

  Jeep 4x4 3000 Naft 180000 Km Cmim i diskutueshe

  Berat 29 prill 23:02
  11.000 €
 • 3 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  shitet pasat viti 99 benzin+gas ne gjendje te mire

  Berat 29 prill 21:16
  1.400 €
 • 7 foto
  Shitet opel asta g
  Vetura

  Shitet opel asta g

  Shitet per arsye mos perdorimi 1.4 bezin motor ecotek xhama para mbrapa elektonik pasqyra elektronik

  Berat 29 prill 19:48
  2 €
 • 6 foto
  Shitet ndrohet
  Vetura

  Shitet ndrohet

  Shitet rang rover vogue 3.6 viti 2008 me ndrim preferohet audi a8 ose benx klasi s

  Berat 29 prill 19:07
  18.000 €
 • 3 foto
  Benz
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Benz

  Makina esht ne gjendje e mir viti 2003 esht automatike

  Berat 29 prill 19:07
  4.800 €
 • 5 foto
  Audi S8  5.2 V10  SHITET OSE NDERROHET
  Vetura

  Audi S8 5.2 V10 SHITET OSE NDERROHET

  AUDI S8 5.2 V10 SHITET GJENDJA PERFEKT PA ASNJE LLOJ DIFEKTI PER MOMENTIN.KILOMETRAT ORIGJINALE.GOM

  Berat 29 prill 17:56
  1 €
 • 8 foto
  Golf 4.  V5
  Vetura

  Golf 4. V5

  Shes golf 4 benzin motor 2.4.Makina eshte ne gjendje perfekte i jan ber te gjitha serviset goma 100%

  Berat 29 prill 15:57
  3.200 €
 • 1 foto
  Motor
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor

  Kerkoj te ble motor , per gjendje pune

  Berat 29 prill 13:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Suzuki Burgman 400
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Burgman 400

  Shitet Suzuki Burgman 400 Viti 2000 25000 kilometra

  Berat 28 prill 19:58
  900 €
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet per arsyeje mosperdorimi

  Berat 28 prill 19:40
  6.300 €
 • 9 foto
  Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco

  Shes autobus iveco mago 2 makina eshte ne gjendje te mir posedon kondicioner televizor frigorifer go

  Berat 28 prill 17:37
  19 Lek
 • 2 foto
  Motorr autobusi 302 6 pistona
  Vetura

  Motorr autobusi 302 6 pistona

  Shitet motorr autobusi 6 pistona naft ne gjendje shum te mire nuk ka rrjedhje as vaji nuk harxhon nd

  Berat 28 prill 17:17
  1 Lek
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mos perdorimi

  Berat 28 prill 16:07
  2.100 €
 • 4 foto
  Kamioncine Mercedes
  Vetura

  Kamioncine Mercedes

  shitet per arsye mosperdorimi ose nderrohet me 4x4

  Berat 28 prill 14:49
  6.300 €
 • 6 foto
  Sherbimet te bera
  Vetura

  Sherbimet te bera

  Sherbimet te bera gati per cdo prove

  Berat 28 prill 14:16
  1.700 €
 • 2 foto
  fiat marea 1.6 benzin gas
  Vetura

  fiat marea 1.6 benzin gas

  e shes ose e nderroj me ndonje makin naft..makina esht ne gjendje te mire 1 vit i montuar inpianti d

  Berat 28 prill 13:10
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet mercedes benz vito
  Vetura

  Shitet mercedes benz vito

  Shitet mercedes benz vito.makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike .sherbimet e sapo

  Berat 28 prill 11:56
  7.000 €
 • 11 foto
  Mercedes C200 kompresor benzine 2006
  Vetura

  Mercedes C200 kompresor benzine 2006

  Mercedes C200 kompresor benzine makina bler ne ankand ne gjermani sport edition :makina vjen per nje

  Berat 28 prill 07:28
  4.400 €
 • 9 foto
  E270 , Okazion 3500€ per pak dit.
  Vetura

  E270 , Okazion 3500€ per pak dit.

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer. Motor 270 nafte Avangard. Full nga te gjitha anet. Kamio auto

  Berat 28 prill 06:56
  3.500 €
 • 6 foto
  B klas 180
  Vetura

  B klas 180

  B klas 180 cdi automat. Viti 2005 e ardhur nga italia ne 15 korrik 2018 . Gjendja shum e mir si moto

  Berat 28 prill 00:21
  5.500 €
 • 5 foto
   Mercedes Benz E270 Advangard
  Vetura

  Mercedes Benz E270 Advangard

  Makina esht me gjendje perfekte e sapo hardhur nga hollanda me te gjitha sherbimet e kryera drita xe

  Berat 27 prill 22:59
  2.650 €
 • 8 foto
  Renault Clio automat
  Vetura

  Renault Clio automat

  Shitet Renault Clio viti 2003,kambio automatike.Gjendje shume te mire,e gatshme per cdo lloj prove.c

  Berat 27 prill 22:30
  2.100 €
 • 6 foto
  Sendilje
  Vetura

  Sendilje

  Sendilje vito/ viano viti 2017 8+1

  Berat 27 prill 20:46
  1.250 €
 • 5 foto
  bmw 320
  Vetura

  bmw 320

  shitet per arsyje mos perdorimi bmw 320d E46 2.0 turbo naft shum e shpejt dhe ekonomike viti 2003

  Berat 27 prill 18:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ne gjendje shum tmir
  Vetura

  Shitet ne gjendje shum tmir

  1.2benzin letra der janar 2019siguracjoni nentor

  Berat 24 prill 22:28
  1.300 Lek
 • 1 foto
  Pjes 190
  Vetura

  Pjes 190

  Pjes 190 benzin

  Berat 24 prill 20:48
  1 €
 • 0 foto
  Mitsubishi l200
  Autopjese dhe paisje

  Mitsubishi l200

  Shesim pjes l200 te 2004 vetem per pjes

  Berat 24 prill 18:59
  1 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet:Bmw 645Ci Cabrio
  Vetura

  Shitet&Nderrohet:Bmw 645Ci Cabrio

  📌Shitet&Nderrohet:Bmw 645Ci Cabrio 📌Viti i prodhimit:2004 📌Forca motorrike:4.4 📌Karburanti:Gaz+B

  Berat 24 prill 16:24
  7.200 €
 • 11 foto
  X5 3.5 BiTurbo 2010
  Vetura

  X5 3.5 BiTurbo 2010

  Shitet Bmw X5 3.5 Biturbo Nafte. Shume e mbajtur me 147.000KM Look M brenda jasht, timoni dhe sendil

  Berat 24 prill 15:53
  20.000 €
 • 1 foto
  Shitet okazion opel astra
  Vetura

  Shitet okazion opel astra

  Shitet makina arsyia mos perdorim makina eshet ekonomike benzin motor 1.4 me sherbim te bera

  Berat 24 prill 14:48
  690 Lek
 • 3 foto
  NISSAN 2010
  Vetura

  NISSAN 2010

  nissan pixo viti 2010 motor 1.0 benzine 130.000km 2muaj e perdorur ne shqiperi motori perfekt dhe sh

  Berat 24 prill 11:47
  3.600 €
 • 5 foto
  BMW Seria7
  Vetura

  BMW Seria7

  viti 2012 207.000km 3.0 nafte ( JO takse luksi ) makine eshte full opsion. shitet per arsye mos per

  Berat 24 prill 11:47
  22.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz C200CDI Nafte Automat-02
  Vetura

  Mercedes-Benz C200CDI Nafte Automat-02

  Shes cklas 200 nafte Automat...teper ekonomik Sherbimet e bera ne kohe... nuk ka nevoj per asnje she

  Berat 23 prill 23:58
  1 €
 • 0 foto
  KERKOI NUSE
  Vetura

  KERKOI NUSE

  Uuu

  Berat 23 prill 21:28
  100 €
 • 5 foto
  Fiat
  Vetura

  Fiat

  Fiat Grande Punto viti 2008 motor 1.4 bezin-gas kambio automat Makina e sapoardhur

  Berat 23 prill 19:35
  3.500 €
 • 6 foto
  Viano
  Vetura

  Viano

  Viano viti 2006 motor 2.2 naft kambio automat 7+1

  Berat 23 prill 19:27
  8.300 €
 • 0 foto
  SHITET Prapakolp Mercedes W211
  Autopjese dhe paisje

  SHITET Prapakolp Mercedes W211

  SHITET Prapakolp Mercedes Benz E class W211 2002-2009 Cmimi 60 Euro

  Berat 23 prill 10:05
  60 €
 • 1 foto
  Mercedes 190 Benz per pjes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 190 Benz per pjes

  Mercedes 190 pjes benz

  Berat 22 prill 21:16
  1 €