• Shes Ww Lupo benz.1.0 rks 2003

  Shes Ww Lupo benz.1.0 rks 2003

  Viti prodhimit 2002 Regj deri ne fund muajit dhjetor 2017 Goma te reja Abs Esp Mbyllje / hapje nga distanca Etj Mundesi ndrrimi Viber +38649148002 044 545 035

  2.999 €
  Mitrovicë
  Dje, 17:24
 • Goma 235/45/17/97w

  Goma 235/45/17/97w

  Shes gomat 235/45/17 jan te mira viti 2010

  20 €
  Rahovec
  Dje, 17:19
 • Fellne per opel u shiten flm merr jep

  Fellne per opel u shiten flm merr jep

  Shes fellne 13 per opel te ardhura nga zvicrra shum te mira Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042/viber +41767510860

  90 €
  Viti
  Dje, 17:18
 • Shes opel astra dizel 1.7

  Shes opel astra dizel 1.7

  Shes opel astra 1.7 dizel asht ne gjendje shum te mir teknike asht e rujshm siq shjet ne foto bejm edhe drrim per info 044194027 044838742

  Me Marrveshje
  Viti
  Dje, 17:18
 • Goma 205 55 16

  Goma 205 55 16

  Shes gomat 205 55 16 te veres viti 2014

  75 €
  Prishtinë
  Dje, 17:17
 • Fellne 18 coll

  Fellne 18 coll

  shes fellnet 18 coll dhe boj ndrrim sepse spom bin ne kerr timin kto jon per golf 4 me 5 sherafa mduhen per golf 5 nese i duhen dikuj bojm ndrrime

  180 €
  Istog
  Dje, 17:16
 • Opel astra

  Opel astra

  Shitet opel astra benzin 1.8 motorr eko tek n gjendje teper t mir ka abes aibeg centrall gjamat me rrym klim 1 vjet regjistrim fellne tip top pa korozion shihet edhe n foto o teper i rujtun qmimi

  1.750 €
  Prishtinë
  Dje, 17:16
 • shes opel zafira 2.0 dizel 7 ulse viti 01

  shes opel zafira 2.0 dizel 7 ulse viti 01

  shes opel zafira 2.0 dizel ne fund te 2001 posedon klim gjamat me rrym pasqyret me rrym 7 ulse 3 qelsa RKS airbeg abes esp centrall servo etj . vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike i shtren

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 17:14
 • Opel.astra.

  Opel.astra.

  Shes opel astra 2.0 dizel viti prodhimit 2002 sapo i.ardhur nga gjermania

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 17:07
 • Peugeot Expert Furgon 1Vit Regjistrim

  Peugeot Expert Furgon 1Vit Regjistrim

  Shitet ose ndrrohet kombi peugeot expert i ardhur nga zvicrra ne vitin 2015 . Eksta i porositur , Me 100 KW edhe 137 PS . Viti i Prodhimit 2007 muji 11 , Kilometra te kaluara 217.000 , Motorri 2.0 H

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 17:07
 • Renault Master 2.5DCI me liber servisi nga zvicra

  Renault Master 2.5DCI me liber servisi nga zvicra

  Shes Renault Master ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga zvcira motorri 2.5DCI te kaluara 242mij me liber te servisit viti i prodhimit 2007 madhsia e koferit 4.10gjatsia,2.20lartsia,2.10gjersia,po

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 17:07
 • Peugeot Expert Furgon 1 Vit Regjistrim

  Peugeot Expert Furgon 1 Vit Regjistrim

  Shitet ose ndrrohet kombi peugeot expert i ardhur nga zvicrra ne vitin 2015 . Eksta i porositur , Me 100 KW edhe 137 PS . Viti i Prodhimit 2007 muji 11 , Kilometra te kaluara 217.000 , Motorri 2.0 H

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 17:06
 • Goma alufellga per te gjitha llojev te veturave

  Goma alufellga per te gjitha llojev te veturave

  Shesim te gjithave lojet e gumave te gjipave veturav kombav 16C edhe ne viber +38649453049 te gjitha jan goma veres te dimrit 14.15.16.17.17.18 19 20 montim ballacim fellne golf 4 sharan pasat golf 5

  Me Marrveshje
  Malisheve
  Dje, 17:06
 • Goma M+Sper golf 4

  Goma M+Sper golf 4

  Goma dhe bandash te hekrit me kapak per golf 4 gomat jan M+S trujtne jan qysh pi she ne foto

  140 €
  Suharekë
  Dje, 17:06
 • Shitet Citroën C5 viti 2002 2.0 HDi

  Shitet Citroën C5 viti 2002 2.0 HDi

  Vetura është në gjendje te rregullt, ka regjistrim deri në muajin Maj 2017. Motori 2.0 e ruajtur dhe shum komfort gjate vozitjes, ekonomike. Qmimi është i negociueshëm

  3.800 €
  Prishtinë
  Dje, 17:06
 • shitet 2.0

  shitet 2.0

  Shitet esht ne gjendje shum te mir 4 goma te reja fellne i regjistruar edhe ne viber +37745411084

  4.500 €
  Ferizaj
  Dje, 17:06
 • Pasqyre mercedes E. C class

  Pasqyre mercedes E. C class

  Pasqyre per mercedes per e Dhe c classe e majta

  25 €
  Podujevë
  Dje, 17:06
 • shes ose ndrroj golf turbo dizel !

  shes ose ndrroj golf turbo dizel !

  Shes golf 2 ngjendje t'mir 1.6 tubo dizel fabrikisht dizel viti 1990 regjistrimi i ka skadu osht i qlajmrun nuk ka denim , Vretje dera ka ana majt osht e ndrrune dallohet edhe ne foto ! Boj ndrrim m

  750 €
  Prizren
  Dje, 17:06
 • Renault Clio RS I 1.8 benxin

  Renault Clio RS I 1.8 benxin

  shitet vetura n'gjendje shum te mir edhe stabile...... hidrolik central gjamat me rrym RKS i skadum 150 euro denim..... fellne 14

  570 €
  Prishtinë
  Dje, 17:06
 • Golf 7 *DSG* 2.0 *Kamer*Navi*Lleda*Xenon*Distanc*

  Golf 7 *DSG* 2.0 *Kamer*Navi*Lleda*Xenon*Distanc*

  Golf 7 Highline 2.0 Tdi 150 PS. DSG. Automatik. * Dogana dhe akciza i ka te paguara golfi. * Gjendje perfekte si brenda edhe jasht. I sapo servisuar komplet vaji dhe filterat komplet te rej

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 17:05
 • VW Golf 2 1.6 turbo disel

  VW Golf 2 1.6 turbo disel

  shes vw golf 2. 1.6 turbo dizel 5 shpejtsi ne gjendje jasht zakonisht te mir teknike goma te dimrit te treja muzik tmir pasqyret me rrym per me shum na kontaktoni ne nr tl 044 73 72 70 regjistim edh

  650 €
  Prishtinë
  Dje, 17:05
 • Peugeot Expert Furgon 1 Vit Regjistrim

  Peugeot Expert Furgon 1 Vit Regjistrim

  Shitet ose ndrrohet kombi peugeot expert i ardhur nga zvicrra ne vitin 2015 . Eksta i porositur , Me 100 KW edhe 137 PS . Viti i Prodhimit 2007 muji 11 , Kilometra te kaluara 217.000 , Motorri 2.0 H

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 17:04
 • Golf4 Specjal 74 kave 2002

  Golf4 Specjal 74 kave 2002

  Shes golf4 Specjal viti 2002 TDI I te kuqe 74 kave 101 pese i po sa ardhur nga gjermonija osht Pa Dogan osht shum gjedje te miri klm i ka 216000 te Garatur per kto ka klima ACE karrika me Nxemje ka Bo

  2.900 €
  Vushtrri
  Dje, 17:04
 • Shes gollf 1.6 turbo gjendje tshkelqyeshme

  Shes gollf 1.6 turbo gjendje tshkelqyeshme

  Shes golfin turbo diesel 1.6 motorr teper tmir regjistrim edhe 3 muj karasori shum te rujtun interierin shum te mir ne trapa shum i shtrengum golfi ka 4 goma te reja m+s fellne shum te mira osht me 4

  1.250 €
  Vushtrri
  Dje, 17:04
 • Karrotrec sipas kerkeses tuaj

  Karrotrec sipas kerkeses tuaj

  Tek firma Auto S-I Trucks cranes munt te beni porosi per karrotrec pe parameter sipas kerkese ..per me teper na kontaktoni ne 00355682004563 ose 0355684013373 ..ne Facebook Auto S-I Tr

  Me Marrveshje
  Kavajë
  Dje, 16:45
 • Shitet ose ndrohet

  Shitet ose ndrohet

  Shitet ose ndrohet Lifan 100cc viti 2016 me 4000kilometra me pak fjal esht i ri me letra te paguara.cmimi 700€

  700 €
  Tiranë
  Dje, 16:45
 • Mercedes E 250 dizel

  Mercedes E 250 dizel

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, mundesi ndrrimi, çmimi i diskutueshem!

  2.200 €
  Tiranë
  Dje, 16:45
 • Mercedes benz c class

  Mercedes benz c class

  Mercedes benz c class 220 nafte Kambio automatike -xhama te zinj origjinal -baxha xhami- ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera ne kohe

  4.200 €
  Tiranë
  Dje, 16:45
 • VW Passat Benzin-Gaz

  VW Passat Benzin-Gaz

  Vw pasat 1.8 turbo benzin gaz i ardhur nga zvicra 15.01.17 impjant gazi shum te mir i montuar te Juli auto gaz.Esht ne gjendje prefekt.Dokumentat per nje vit.

  3.300 €
  Tiranë
  Dje, 16:45
 • BMW 530 dizel

  BMW 530 dizel

  BMW 530-3.0 Diesel X-DRIVER Navigator , komando ne timon , cd player , bagazhier , tel,disqe alumini + gomat 80 % te reja , kompjuter bordi , pilot automatik , fener me lupa , sallon lekure ngjyre b

  Me Marrveshje
  Pogradec
  Dje, 16:44
 • VW T5 Caravelle TDI

  VW T5 Caravelle TDI

  VW T5 Caravelle TDI Interior EXLUSIVE shume i ruajtur AIR CONDITIONER ABS ASR GJAMA Kollor Gjithashty Bëjm Edhe Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave ( Setra , Mercedes , Iveco , Renault , Man , VD

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 16:44
 • Porsche cayenns 4.5 S benzin + gas vini 2005

  Porsche cayenns 4.5 S benzin + gas vini 2005

  PORSCHE CAYENNE S 4.5 Benzin+Gas Fundi 2005 Te gjitha sherbimet e sapo te bera me 150.000 km marsha ne timon sallon lekure ngjyre bezhe shum te paster sendilje elektrrike ngrohje,xhema te zinj origji

  11.400 €
  Elbasan
  Dje, 16:35
 • BMW 118i 2006 benzine

  BMW 118i 2006 benzine

  Super gjendje nga zvicra.sapo ardhur km te garantuara me liber

  5.500 €
  Tiranë
  Dje, 16:35
 • Piaggio Si

  Piaggio Si

  Shitet motorr Piaggio Si ne gjendje te mire. Shume ekonomik, nuk ka nevoj per patente motori. Vetem telefonata serioze, jo humbje kohe

  25.000 Lek
  Lushnjë
  Dje, 16:35
 • VW Golf 5 gti benzin gaz

  VW Golf 5 gti benzin gaz

  Golf 5 gti 2.0 turbo (tfsi) benzine gaz,impjanti gazit sapo montuar, kamio automatike,te gjitha sherbimer e kryera ne kohe,gjendje optimale,lekur e zez,interior karboni origjinal,navi origjinal me tou

  6.500 €
  Tiranë
  Dje, 16:35
 • BI-KSENO ME LUPE PER H4 !!! OKAZION!!!

  BI-KSENO ME LUPE PER H4 !!! OKAZION!!!

  SHES BI-KSENO ME LUPE PER MAKINA QE JANE ME LLAMBE H4! 2 HERE ME SHUM DRITE SE LLAMBAT KONVEKCIONALE. KITI PERFSHIN LUPAT + PAKETAT+ RELEN. CMIMI 50 MIJE LEK

  50 Lek
  Fier
  Dje, 16:34
 • PEUGEOT 308 1.6 HDI I DOGANUAR -08

  PEUGEOT 308 1.6 HDI I DOGANUAR -08

  Shitet VETURA MARKA : PEUGEOT TIPI : 308 VITI I PRODHIMIT : 02.11.2008 LLOJI I MOTORRIT : DIEZEL VELLIMI : 1.6 HDI NUMRI I DYERVE : 5 KM T KALUARA: 167425 KM TE GARANTUARA KLIMA : KLIMATRONIC

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 16:26
 • AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK I DOGANUAR

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK I DOGANUAR

  Shitet VETURA MARKA : AUDI TIPI : A4 VITI I PRODHIMIT : 2006 LLOJI I MOTORRIT : DIEZEL VELLIMI : 2.0 TDI NUMRI I DYERVE : 5 KM TË KALUARA: 189295 KM KLIMA : KLIMATRONIC NEVIGACION NDRUESI

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 16:26
 • AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK I DOGANUAR

  AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK I DOGANUAR

  Shitet VETURA MARKA : AUDI TIPI : A3 SPORT BACK VITI I PRODHIMIT : 2006 LLOJI I MOTORRIT : DIEZEL VELLIMI : 2.0 TDI NUMRI I DYERVE : 5 KM TË KALUARA: 192295 KM KLIMA : KLIMATRONIC NEVIGACIO

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 16:25
 • AUDI A3 2.0 TDI SPORT BACK

  AUDI A3 2.0 TDI SPORT BACK

  • AUDI A3 2.0 TDI SPORT BACK • Viti 29.11.2006 ~ Modeli 2007 • Vetura i posedon këto gjëra • KM 196307 • I Doganuar • Shpejtesi : MANUEL • Pasqyret : Elektronike • Gjamat : Elektroni

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 16:25
 • PEUGEOT 308 1.6 HDI I DOGANUAR -10

  PEUGEOT 308 1.6 HDI I DOGANUAR -10

  Shitet VETURA MARKA : PEUGEOT TIPI : 308 VITI I PRODHIMIT : 02.11.2009 LLOJI I MOTORRIT : DIEZEL VELLIMI : 1.6 HDI NUMRI I DYERVE : 5 KM T KALUARA: 807425 KM TE GARANTUARA KLIMA : KLIMATRONIC

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 16:25
 • W JETTA 2.0 TDI I DOGANUAR

  W JETTA 2.0 TDI I DOGANUAR

  Shitet Vetura 2.0 tdi i Sa Po DOGANUAR 044442222 049666668

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 16:24
 • OPEL CORSA 1.3 CDTI I DOGANUAR

  OPEL CORSA 1.3 CDTI I DOGANUAR

  Shiten 2 VETURA MARKA : OPEL TIPI : CORSA VITI I PRODHIMIT : 01.12.2008 LLOJI I MOTORRIT : DIEZEL VELLIMI : 1.3 CDTI NUMRI I DYERVE : 5 KM T KALUARA: 117439 KLIMA : KLIM AC NDRUESI I SHPEJCI

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 16:24
 • AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

  Shitet VETURA MARKA : AUDI TIPI : A4 VITI I PRODHIMIT : 2006 LLOJI I MOTORRIT : DIEZEL VELLIMI : 2.0 TDI NUMRI I DYERVE : 5 KM TË KALUARA: 192295 KM KLIMA : KLIMATRONIC NEVIGACION NDRUESI

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 16:24
 • TRANSPORT KONTINJERA TE DRYSHUM TEL 044-250-648

  TRANSPORT KONTINJERA TE DRYSHUM TEL 044-250-648

  AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKiAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE ELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE SHTYLLAT ELEKTRIKE REKLAMAVE PUNOJM EDHE ME KORPË DERI 16 METRRA LARGESI JU MIR PRESIM TEL 044-250-6

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:16
 • BËJM TRANSPORTIN E KONTINJERVE KIOSKAV TE DRYSHME

  BËJM TRANSPORTIN E KONTINJERVE KIOSKAV TE DRYSHME

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:16
 • TRANSPORT DHE SHERBIME ME KRAN BESI 044-250-648

  TRANSPORT DHE SHERBIME ME KRAN BESI 044-250-648

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:16
 • TRANSPORT BEJMË NGRITJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE

  TRANSPORT BEJMË NGRITJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:16
 • TRANSPORT NGARKIM SHKARKIM ME KRAN 16M LARTSI

  TRANSPORT NGARKIM SHKARKIM ME KRAN 16M LARTSI

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:16
 • Ford Fiesta Dizell

  Ford Fiesta Dizell

  Shes Ford Fiesten 1.8 Dizell vetura eshte ne gjendje te mir Rexhistrim ka deri me 30/11/2017 baj ndrrim me pikap kontakt wiber +37745608122

  750 €
  Ferizaj
  Dje, 16:15