Automjete
Shkodër

Automjete në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  okazion -Kemi motorra ,manjeta dhe grupe timonash
  Autopjese dhe paisje

  okazion -Kemi motorra ,manjeta dhe grupe timonash

  manjeta te reja dhe grupe timonash

  Shkodër 16 shtator 14:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet BMW Seria 5 2008 Ose nderrohet.
  Vetura

  Shitet BMW Seria 5 2008 Ose nderrohet.

  Shitet. BMW Seria 5 e 2008 2.5 benzin gaz # Automat # Xhama te zi Perde elektrike origjinale. kapan

  Shkodër 16 shtator 12:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz S CLAS 320 LUX.dogan.08.FULL FULL
  Vetura

  Mercedes Benz S CLAS 320 LUX.dogan.08.FULL FULL

  Okazion shitet Mercedes Benz S 320 naft full extra Lux president. E ardhur nga Austria me dogan te p

  Shkodër 16 shtator 12:24
  11.998 €
 • 11 foto
  Okazion audi a 4.top.1.9 naft.dogan.06.ekonomik
  Vetura

  Okazion audi a 4.top.1.9 naft.dogan.06.ekonomik

  Okazion shitet Audi a 4 naft 1.9 shum ekonomike ardhur nga jashte me dogan te paguar makina esht top

  Shkodër 16 shtator 12:23
  4.299 €
 • 3 foto
  Disqe golf 4-golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Disqe golf 4-golf 5

  disqe 18 origjinale woxelvagen

  Shkodër 16 shtator 12:10
  300 €
 • 3 foto
  Shitet R class per pjese kembimi
  Vetura

  Shitet R class per pjese kembimi

  shitet per pjese

  Shkodër 16 shtator 12:10
  100 Lek
 • 2 foto
  Fener Ford Galaks 2012
  Autopjese dhe paisje

  Fener Ford Galaks 2012

  Shiten

  Shkodër 16 shtator 12:10
  300 Lek
 • 4 foto
  Shitet jubitell kabriolet 2007?
  Vetura

  Shitet jubitell kabriolet 2007?

  Shitet wolksvagen jubitell kabriolet vitit 2006 Motorr 1.9 nafte (shume ekonomike) Kambio manuale

  Shkodër 16 shtator 12:10
  3.000 €
 • 0 foto
  E clas 2013
  Autopjese dhe paisje

  E clas 2013

  Per pjese kembimi

  Shkodër 16 shtator 12:10
  1.111.111 Lek
 • 4 foto
   C clas 220 CDI
  Vetura

  C clas 220 CDI

  Kambio automat klima automat sensor parkimi sensor shiu+drite drita xenon Letra te paguara deri me

  Shkodër 16 shtator 12:03
  3.200 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 124 200 D / 1992
  Vetura

  Mercedes Benz 124 200 D / 1992

  Shitet Mercedes Benz Me letra te prera deri Nentor 2019 Me siguracion deri Gusht 2020 Te interesuar

  Shkodër 16 shtator 09:57
  1.600 €
 • 3 foto
  Volvo s80
  Vetura

  Volvo s80

  volvo s80 2.4 Naft 2000

  Shkodër 16 shtator 09:46
  3.250 €
 • 5 foto
  Okazion Golf 4 1.9 nafte T-DI t\'kuqe 6 marsha !!!
  Vetura

  Okazion Golf 4 1.9 nafte T-DI t\'kuqe 6 marsha !!!

  Shitet Golf 4 1.9 nafte T-DI te kuqe motorr golf 5 6+1 marsha viti:99-00 4 dyer kondicioner gjitha

  Shkodër 16 shtator 07:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet furgon ford \"transit custom\"
  Vetura

  shitet furgon ford \"transit custom\"

  furgoni eshte ne gjendje shume te mire. mjeti ndodhet ne gjermani. me kete cmim perfshihet edhe tran

  Shkodër 15 shtator 20:57
  7.300 €
 • 7 foto
  Audi A4 Avant. 2.0 nafte
  Vetura

  Audi A4 Avant. 2.0 nafte

  FULL OPTIONS! Makina eshte ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet tek Audi, 235 km Kambio automat

  Shkodër 15 shtator 18:14
  9.700 €
 • 2 foto
  Shitet autobuz isuzi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet autobuz isuzi

  Shitet isuzi viti 2005

  Shkodër 15 shtator 18:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  A170
  Vetura

  A170

  Makina esht ne gjendje shum te mir .. me letra te sapo prera . E gatshme per cdo lloj prove

  Shkodër 15 shtator 16:42
  2.000 €
 • 3 foto
  VW Polo dizel -02
  Vetura

  VW Polo dizel -02

  Shitet VW Polo viti 2002 1.9 Nafte TDI,DI te kuqe.Me letra te prera deri ne qeshor 2020.Makina eshte

  Shkodër 15 shtator 16:36
  2.500 €
 • 5 foto
  PJES KEMBIMI A CLASS 2005
  Autopjese dhe paisje

  PJES KEMBIMI A CLASS 2005

  Kemi pjes kembimi per a klas dhe vaneo

  Shkodër 15 shtator 15:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ALUMINI PER MERCEDES A CLASS B CLASS
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI PER MERCEDES A CLASS B CLASS

  KARIKUS RRYPI PER B CLAS STOPA DISQE ALUMINI

  Shkodër 15 shtator 15:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi mercedes benz a class dhe VANEO
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi mercedes benz a class dhe VANEO

  Disponojme pjese kembimi per mercedes A class 2001-2005

  Shkodër 15 shtator 15:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  mercedes e class
  Vetura

  mercedes e class

  E class viti 2011,kamio automatike ,2 pale disqe

  Shkodër 15 shtator 15:16
  13.000 €
 • 6 foto
  Shitet benz 220 cdi EVO viti 2007
  Vetura

  Shitet benz 220 cdi EVO viti 2007

  Shitet benz 220 cdi EVO ne gjendje super si motorrike ashtu dhe estetike fotot flasin me mir.me sh

  Shkodër 15 shtator 14:50
  7.500 €
 • 11 foto
  GOLF 5 KAMIO AUTOMATIKE AUTO OTLI
  Vetura

  GOLF 5 KAMIO AUTOMATIKE AUTO OTLI

  Shitet golf 5 1.9 kamio automatike dogane te pagume sensor pargingu vanigator te madh xhama te zi or

  Shkodër 15 shtator 14:48
  5.200 €
 • 10 foto
  Hyundai Tucson dizel
  Vetura

  Hyundai Tucson dizel

  Miakima esht ne gjende shum te mir motorrike dhe xhenerike shum e paster jasht dhe brenda vaj e filt

  Shkodër 15 shtator 13:31
  5.100 €
 • 10 foto
  MERCEDEZ BENZ AVANGARD 2005
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ AVANGARD 2005

  Shitet mercedez benz avangard viti 2005 kamio automatike dogane te pagume sesor pargingu gjys lekur

  Shkodër 15 shtator 13:07
  4.500 €
 • 8 foto
  Range Rover Sport 2.7 HSE - 2006
  Vetura

  Range Rover Sport 2.7 HSE - 2006

  Shitet Land Rover Range Rover Sport 2.7 HSE E ardhur ne janar nga Gjermania Makina e perdorur per p

  Shkodër 15 shtator 12:46
  9.600 €
 • 9 foto
  CKLAS VITI 2006 AUTOMATIK SPORT EDTION LINE AMG
  Vetura

  CKLAS VITI 2006 AUTOMATIK SPORT EDTION LINE AMG

  0673001300 SHITET CKLAS VITI 2006 MODELI SPORT EDITION LINE AMG MOTOR EVO 2.0 NAFTE KAMBJO AITOMATI

  Shkodër 15 shtator 11:12
  1 €
 • 9 foto
  BMW 530
  Vetura

  BMW 530

  Shitet Bmw 530d M//-Look Automatike E Vitit 2005 Makina Posedon: -Komanda Ne Timon -Sendilje Me Ngro

  Shkodër 15 shtator 11:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  C Class 220 CDI Automatik
  Vetura

  C Class 220 CDI Automatik

  shitet C class 220 CDI kambio Automatike Viti 2001 Kondicioner Radio CD sedilje elektrike disq

  Shkodër 15 shtator 10:31
  3.600 €
 • 4 foto
  Shitet Ford Fiesta 1.4 naft viti 2004
  Vetura

  Shitet Ford Fiesta 1.4 naft viti 2004

  makina eshte ne super gjendje me dogan t paguar e gatshme per gjdo lloj prove mo kondicioner CD etj

  Shkodër 15 shtator 09:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes C klas -03
  Vetura

  Mercedes C klas -03

  C klas 220 cdi motorr evo, kamio manuale . Me dokumenta deri ne fund te vitit super gjendje

  Shkodër 15 shtator 09:03
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet Scooter Kymco People s125
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Scooter Kymco People s125

  Shitet scooter Kymco People S125 4ter kohesh,me te gjitha sherbimet e sapo bera,me dekomenta italian

  Shkodër 14 shtator 22:56
  700 €
 • 5 foto
  Nissan Navara 2008
  Vetura

  Nissan Navara 2008

  Nissan Navara 2008 motorr 2.5 Naft me kilometra origjinale 72000. mund ta kontrolloni ku te doni ju.

  Shkodër 14 shtator 22:36
  14.500 €
 • 6 foto
  Alfa romeo 147 1.9 jtd 6+R
  Vetura

  Alfa romeo 147 1.9 jtd 6+R

  Shitet makina alfa me dokumenta te rregullta , 1.9 jtd 16v , manuale 6+R ne gjendje shum te mir , i

  Shkodër 14 shtator 20:56
  3.000 €
 • 2 foto
  Shitet Eksxavator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Eksxavator

  Modeli O&K ,cmim i arsyeshem...per informacione te metejshme kontaktoni nr e telefonit

  Shkodër 14 shtator 18:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel 1.3 naft
  Vetura

  Opel 1.3 naft

  Opel corsa ..1.3 naft..me te gjitha sherbimet e sa po bera..e sa po ardhun prej france..

  Shkodër 14 shtator 17:23
  3.200 €
 • 5 foto
  Opel Corsa..1.3 Naft
  Vetura

  Opel Corsa..1.3 Naft

  Opel corsa...1.3 naft..me dogan ...i sa po ardhun nga jasht.me dogan te paguar..e gatshe per cdo llo

  Shkodër 14 shtator 17:13
  3.200 €
 • 11 foto
  Golf 5 1.9 Kamio automatike
  Vetura

  Golf 5 1.9 Kamio automatike

  Shitet golf 5 1.9 kamio automatike me dogane te pagume sensor pargingu xhama te zi origjinal ne gjen

  Shkodër 14 shtator 15:22
  5.500 €
 • 5 foto
  Smart 800 Cdi
  Vetura

  Smart 800 Cdi

  Shes smart 800 cdi ,automatike ,sendilje me ngrohje,kabrio.Makina esht ne gjendje shum te mir.

  Shkodër 14 shtator 14:37
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes-Benz C220 Cdi -99
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz C220 Cdi -99

  Shitet Mercedes Benz c220 cdi viti:1999 kamio:manual gjama elektrik kondicioner gjitha sherbimet e

  Shkodër 14 shtator 14:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  C220 full coupe
  Vetura

  C220 full coupe

  Panorama,me te gjitha sherbimet e bera + 4 goma te reja , komp bordi ekran i madh, klima

  Shkodër 14 shtator 14:13
  3.700 €
 • 11 foto
  Okazion.VW pasat.2012.full 1.9 naft.4 litra ne 100
  Vetura

  Okazion.VW pasat.2012.full 1.9 naft.4 litra ne 100

  Okazion per 2 dit stop..makina full familiare..4 litra ne 100..blu tec..no cument si e re..pa dogan.

  Shkodër 14 shtator 13:38
  7.999 €
 • 3 foto
  Audi A4 Quattro  1.9Tdi
  Vetura

  Audi A4 Quattro 1.9Tdi

  Sensor parkimi , pasqyra elektrike. 1.9 Quattro

  Shkodër 14 shtator 13:34
  3.999 €
 • 6 foto
  GTI Fabrike
  Vetura

  GTI Fabrike

  Gti Fabrike 2011 xhamat e zinje fabrike 220 mije kilometra origjinale Sherbimet e bera ne kohe Moto

  Shkodër 14 shtator 12:37
  10.000 €
 • 5 foto
  Bmw X5 Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Bmw X5 Shitet/Nderrohet

  Bmw X5 motorr 3.0 Nafte Tavan Panoramik Kamio Automatike Cdo sherbim i bere ne kohe,super gjendje. X

  Shkodër 14 shtator 12:37
  7.000 €
 • 3 foto
  vw polo 2002 1.4 nafte
  Vetura

  vw polo 2002 1.4 nafte

  shitet vw polo vitit 2002 1.4 nafte 180mij kl, me targa shqiptare makina eshte perdorur pak dhe shit

  Shkodër 14 shtator 12:07
  2.200 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedes B Clasee viti 2006
  Vetura

  Shitet Mercedes B Clasee viti 2006

  Shitet Mercedes B Clase vitii 2006.makina sapo ka hyr ne shqiperi me dogan dhe e sapo targuar.me let

  Shkodër 14 shtator 11:26
  5.000 €
 • 0 foto
  Audi A7 2012 3.0 Nafte - Mundesi Nderrimi
  Vetura

  Audi A7 2012 3.0 Nafte - Mundesi Nderrimi

  Audi A7 Look RS 2015 , 3.0 Nafte Kambio Automatike, Shume e Paster e Zeze ne diell Merr ngjyre Kafe.

  Shkodër 14 shtator 11:06
  24.000 €
 • 9 foto
  E klase 280 Evo
  Vetura

  E klase 280 Evo

  Tel ☎️📞🇦🇱0686666183🇦🇱☎️📞 🇩🇪E klase 280 Evo 🇩🇪Avangarde 🇩🇪Naft 🇩🇪Motor Evo 🇩🇪Xhama te erret 🇩

  Shkodër 14 shtator 10:46
  Me Marrveshje