Automjete
Shkodër

Automjete në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Stopa Golfi 4
  Autopjese dhe paisje

  Stopa Golfi 4

  shiten çift gjendje super

  Shkodër 23 qershor 09:19
  40 Lek
 • 0 foto
  Fiat palio
  Vetura

  Fiat palio

  Fiat palio 1.7 nafte. Me letra deri nentor 2019 .. Ne gjendje te mire motorrike. . ka nevoje per

  Shkodër 23 qershor 08:27
  900 €
 • 5 foto
  SHITET OSE NDRROHET SUZUKI 800 me letra italiane
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET OSE NDRROHET SUZUKI 800 me letra italiane

  SHITET OSE NDRROHET SUZUKI 800 viti 2000 super gjendje i sapo ardhur nga italia pa dogane motori esh

  Shkodër 23 qershor 00:28
  1 €
 • 5 foto
  Audi a6
  Vetura

  Audi a6

  📂Audi a6 📂Km 220.000 📂Naft 2987 📂Automat 📂4x4 📂xhama te zinj origjinal 📂Full opsion ! Nr cel:069513

  Shkodër 22 qershor 23:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet suzuki intruder clasic 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet suzuki intruder clasic 250cc

  Shitet suzuki intruder clasic250cc ne gjendje perfekte me dokumenta te rregudhta

  Shkodër 22 qershor 22:52
  2.000 €
 • 0 foto
  Benz mersedez c220
  Vetura

  Benz mersedez c220

  Benz mersedez c220 me gjitha sherbimet e bera .

  Shkodër 22 qershor 21:28
  3.499 €
 • 0 foto
  GOLF 5 PANEL QELESASH GJAMASH
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 5 PANEL QELESASH GJAMASH

  SHES PANEL QELESASH PER GOLF 5

  Shkodër 22 qershor 20:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes ML 320 version amerikan
  Vetura

  Mercedes ML 320 version amerikan

  Shitet ML 320 version amerikan .super gjendje e gatshme per qdo prove

  Shkodër 22 qershor 17:39
  7.500 €
 • 2 foto
  motor bmw 650 cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  motor bmw 650 cc

  motori esht i aksidentuar shitet 250 euro cmimi i padiskutushem nr Tel 0693908063

  Shkodër 22 qershor 15:39
  250 €
 • 11 foto
  Shitet Vw Golf 6 2009 2.0 Nafte Automatike
  Vetura

  Shitet Vw Golf 6 2009 2.0 Nafte Automatike

  Shitet Vw Golf 6 2009 2.0 Nafte Automatike Cmimi:8500 Euro i Diskutueshem Nr Cel:‭+355693057086 M

  Shkodër 22 qershor 14:38
  8.500 €
 • 10 foto
   Vw Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte
  Vetura

  Vw Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte

  Shitet Vw Touran Automatik Viti Fundi 2007 1.9 Nafte Cmimi:5500 Euro Nr cel:+355682594618 Makina Po

  Shkodër 22 qershor 14:38
  5.500 €
 • 6 foto
  Range Rover Sport 3.0 Nafte
  Vetura

  Range Rover Sport 3.0 Nafte

  •Range Rover Sport •Viti fund 2013 •KM 195mij •Full extra

  Shkodër 22 qershor 14:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  okazion volkswagen1.9tdi
  Vetura

  okazion volkswagen1.9tdi

  okazion caddy super gjendje ju lutemi mos tel per ndrrime 0688707040mjeti eshte super gjendje .

  Shkodër 22 qershor 13:59
  4.000 €
 • 8 foto
  Shitet audi a6 2.5 tdi quatro
  Vetura

  Shitet audi a6 2.5 tdi quatro

  Audi a6 2.5 tdi quatro manual 6+1 marrsha sendilje me ngrohje kondicioner sherbimet e sapobera letra

  Shkodër 22 qershor 13:51
  1.700 €
 • 6 foto
  Kamioncin kama viti 2010 me te gjitha letrt
  Vetura

  Kamioncin kama viti 2010 me te gjitha letrt

  Shitet kamioncina kama viti 2010 me te gjitha letrat ,ne gjendje shum tmir motorrike e gjenerike dhe

  Shkodër 22 qershor 13:51
  4.800 Lek
 • 2 foto
  Okazion goma r15
  Autopjese dhe paisje

  Okazion goma r15

  Shiten 4 goma r15 195/65 origjinale vw me gjith disqet e vet. Te sapo ardhura nga gjermania 2 jan mi

  Shkodër 22 qershor 13:49
  100 €
 • 8 foto
  Mercedes GLK 220 cdi automat
  Vetura

  Mercedes GLK 220 cdi automat

  makina sapo ka ardhur nga jashte me dogan te pagur.ne gjendje perfekt me liber shrbimesh shum e mbaj

  Shkodër 22 qershor 12:53
  12.900 €
 • 7 foto
  frilander 2.0 s td4 manual
  Vetura

  frilander 2.0 s td4 manual

  makina sapo ka ardhur nga jshte,me dogan te paguar,makina esht ne gjendje shum te mire shum e mbajtu

  Shkodër 22 qershor 12:52
  7.800 €
 • 11 foto
  Okazion Opel Zafira 1.8. Benzin GAZ.super ekonomik
  Vetura

  Okazion Opel Zafira 1.8. Benzin GAZ.super ekonomik

  Okazion shitet Opel Zafira 1.8 benzin GAZ shum ekonomike ardhur nga Italia me dogan te paguar makina

  Shkodër 22 qershor 12:51
  2.299 €
 • 11 foto
  Okazion VW golf.1.6 Benzin Gaz shum ekonomike 06
  Vetura

  Okazion VW golf.1.6 Benzin Gaz shum ekonomike 06

  Okazion shitet VW golf 5..1.6 benzin gaz shum ekonomike 10 lek gaz 300 km super ekonomike.. Makina e

  Shkodër 22 qershor 12:39
  4.399 €
 • 11 foto
  Okazion audi a 4.top.1.9 naft.dogan.06.ekonomik
  Vetura

  Okazion audi a 4.top.1.9 naft.dogan.06.ekonomik

  Okazion shitet Audi a 4 naft 1.9 shum ekonomike ardhur nga jashte me dogan te paguar makina esht top

  Shkodër 22 qershor 12:31
  4.299 €
 • 9 foto
  E-klas 212 blueficenc
  Vetura

  E-klas 212 blueficenc

  E-klas 200. - 212 super gjendje.

  Shkodër 22 qershor 11:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine me qera
  Vetura

  Makine me qera

  Makina me qera per nuse! Jeni te mirepritur! Kontakt dhe ne whatsApp.

  Shkodër 22 qershor 10:32
  90 €
 • 4 foto
  Ford focus 2005 1.6 nafte
  Vetura

  Ford focus 2005 1.6 nafte

  Ford focus 2005 1.6 nafte kamio manuale me dokumenta deri ne gusht 2019 ne gjendje te shkelqyer

  Shkodër 22 qershor 10:19
  3.600 €
 • 10 foto
  Okazion Fiat stilo 1.9 naft ekonomike 04.full ful
  Vetura

  Okazion Fiat stilo 1.9 naft ekonomike 04.full ful

  Okazion shitet Fiat stilo 1.9 naft shum ekonomike ardhur nga Italia me dogan te paguar makina esht t

  Shkodër 22 qershor 10:01
  2.399 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz S CLAS 320 LUX.dogan.08.FULL FULL
  Vetura

  Mercedes Benz S CLAS 320 LUX.dogan.08.FULL FULL

  Okazion shitet Mercedes Benz S 320 naft full extra Lux president. E ardhur nga Austria me dogan te p

  Shkodër 22 qershor 10:01
  11.998 €
 • 11 foto
  Okazion Mercedes Benz E 2.7 naft full automatik.04
  Vetura

  Okazion Mercedes Benz E 2.7 naft full automatik.04

  Okazion shitet Mercedes Benz E 2.7 naft ekonomike ardhur nga jashte me dogan te paguar makina esht t

  Shkodër 22 qershor 10:01
  4.299 €
 • 11 foto
  Foristrada 4x4 naft 1.9 ekonomik 07.automatik
  Vetura

  Foristrada 4x4 naft 1.9 ekonomik 07.automatik

  Okazion shitet foristrada 4x4 chavrolet Captiva 1.9 naft shum ekonomike ardhur nga Italia me dogan t

  Shkodër 22 qershor 09:48
  5.299 €
 • 11 foto
   DOGE NITRO 2.8.NAFT 08.FULL KRET. 4X4.VIP. Nrohet
  Vetura

  DOGE NITRO 2.8.NAFT 08.FULL KRET. 4X4.VIP. Nrohet

  Okazion shitet dodge NITRO 2.8 naft .M VIP...makina kret e veqant per marakli per viteo clipe.per dj

  Shkodër 22 qershor 09:48
  7.999 €
 • 11 foto
  Okazion Volvo v 50.naft 1.9.full.06.dogan ekonomik
  Vetura

  Okazion Volvo v 50.naft 1.9.full.06.dogan ekonomik

  Okazion shitet volvo v 50..ardhur nga italia me dogan te paguar 1.9 naft shum ekonomike .makina esht

  Shkodër 22 qershor 09:48
  3.399 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E Class
  Vetura

  Mercedes-Benz E Class

  Performanca e makines eshte shkelqyer. Letrat makines mbarojne ne Nentor. Opsionet:Kondicioner,koman

  Shkodër 22 qershor 09:32
  4.500 €
 • 3 foto
  Audi Q7 S_line
  Vetura

  Audi Q7 S_line

  shitet per arsye mosperdorimi tdi quatro 3.0 ne gjendje shum te mir si brenda dhe jasht full opti

  Shkodër 22 qershor 09:20
  5.800 €
 • 3 foto
  Ducati monster 600 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Ducati monster 600 cc

  Shitet ducati monster 600 cc ne super gjendje Gjitha sherbimet e kryera( vaj filter goma) dhe letra

  Shkodër 22 qershor 08:34
  1.800 €
 • 11 foto
  Gofl 4 Nafte 1.9 Automatike 2002
  Vetura

  Gofl 4 Nafte 1.9 Automatike 2002

  Golf 4 viti 2002 kambio automatike e tronik 1.9 nafte DI te kuqe ne gjendje perfekte . Te gjitha she

  Shkodër 22 qershor 00:08
  3.499 €
 • 0 foto
  C220 c220 c220
  Vetura

  C220 c220 c220

  Mersedez benz c220 c220 c220

  Shkodër 21 qershor 23:58
  3.499 €
 • 0 foto
  C220 c 220
  Vetura

  C220 c 220

  Shitet ose nderrohet

  Shkodër 21 qershor 23:50
  3.500 €
 • 6 foto
  Sprinter 213
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 213

  Shitet sprindri 213 motorr 2.2me letra te preme dej ne dhjetor viti 2000 makina shitet per arsyje se

  Shkodër 21 qershor 22:10
  6.000 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz E220 Avangard
  Vetura

  Mercedes-Benz E220 Avangard

  Benz E220 Avangard full opsion Fund i 2006 prodhim i vecant me sensor distance para vet frenus ne li

  Shkodër 21 qershor 22:10
  6.700 €
 • 7 foto
  benz c200
  Vetura

  benz c200

  Shitet benzi c klas 200 me kodicioner me nxemje serdilesh sensor parkingu para mbrapa origjinala vit

  Shkodër 21 qershor 22:10
  4.200 €
 • 3 foto
  Renault Laguna 1.9 /2005
  Vetura

  Renault Laguna 1.9 /2005

  shes Renault Laguna 1.9 ne gjendje shum te mir pune me sherbime te bera me cdo gje funksjonale sed

  Shkodër 21 qershor 22:09
  2.200 €
 • 8 foto
  Fiat 500 -10
  Vetura

  Fiat 500 -10

  Shitet Fiat 500 1.2 benzin viti:2010 panorama ngjyr e bardh perl shum e paster me sistem fikje dhe

  Shkodër 21 qershor 20:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Ose Nderrohet me ML 270 ose me L200
  Vetura

  Shitet Ose Nderrohet me ML 270 ose me L200

  Shitet ose nderrohet mercedes c klas 220 nafte Avangard automat me xhama te zi origjinal navi . s

  Shkodër 21 qershor 20:37
  4.600 €
 • 7 foto
  Audi A3 viti 2005
  Vetura

  Audi A3 viti 2005

  viti 2005 motorr 2.0 nafte me dogan te paguar makina asht ne gjendje perfekte

  Shkodër 21 qershor 20:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PASSAT CC SHITET OKAZION
  Vetura

  PASSAT CC SHITET OKAZION

  🇩🇪VW PASSAT CC INDIVIDUAL🇩🇪 🔶VITI 2008 🔶2.0 TDI (Nafte) 174 HP 🔶 Seria HIGHLINE-INDIVIDUAL 🚘EURO 4 🔶

  Shkodër 21 qershor 17:57
  10.000 €
 • 5 foto
  SSANGYONG REXTON 2.7 NAFTE XDI VITI 2005 AUTOMAT
  Vetura

  SSANGYONG REXTON 2.7 NAFTE XDI VITI 2005 AUTOMAT

  Me dokumenta te rregullta.....Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike....Kondicioner....Airb

  Shkodër 21 qershor 17:17
  3.500 €
 • 7 foto
  Toyota Rav4 / 2007 / Full / Me dogan / ??
  Vetura

  Toyota Rav4 / 2007 / Full / Me dogan / ??

  Shkodër Toyota Rav4 Viti 08/2006 / 2.2 Nafte / Kambio Manuale / Xhama te zinj origjinal / Sensor par

  Shkodër 21 qershor 17:04
  7.300 €
 • 4 foto
  VW Golf V / UNITED / 2.0 DSG / 2008 ??
  Vetura

  VW Golf V / UNITED / 2.0 DSG / 2008 ??

  Volkswagen Golf 5 modeli United i vitit 5/2008 me motorr 2.0 modeli i ri me 1 alber si 1.9 me 140 HP

  Shkodër 21 qershor 16:56
  5.900 €
 • 5 foto
  MERCEDES A CLASS
  Vetura

  MERCEDES A CLASS

  SHITET MERCEDES A CLASS MANUAL LETRAT E PAGUARA PER NJI VIT. MAKINA ESHTE TARGUAR PER HER TE PAR

  Shkodër 21 qershor 15:44
  3.800 €
 • 5 foto
  DISQE ALUMINI PER MERCEDES A CLASS B CLASS
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI PER MERCEDES A CLASS B CLASS

  KARIKUS RRYPI PER B CLAS STOPA DISQE ALUMINI

  Shkodër 21 qershor 15:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi mercedes benz a class dhe VANEO
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi mercedes benz a class dhe VANEO

  Disponojme pjese kembimi per mercedes A class 2001-2005

  Shkodër 21 qershor 15:43
  Me Marrveshje