Automjete
Shkodër

Automjete në shitje në Shkodër

 • 5 foto
  Mercedes Benz C220 NAFTE AUTOMAT- 09 I SAPO ARDHUR
  Vetura

  Mercedes Benz C220 NAFTE AUTOMAT- 09 I SAPO ARDHUR

  Mercedes Benz C220 CDI NAFTE.. AVANGARDE VITI 2009...SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA..KLIMA..SEDILJE

  Shkodër Dje, 10:57
  10.500 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9 TDI 2005
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI 2005

  Makina eshte e sapo ardhur dhe me dogane te paguar. Me sherbime te bera gati per cfare do lloj prove

  Shkodër Dje, 09:45
  3.999 €
 • 2 foto
  XHUP MOTORRI SPIDI
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  XHUP MOTORRI SPIDI

  Masa M,marka spidi,mbrojtese ne shpine e berryla dhe shpatulla,ngushtuese me ngjitese tek krahet dhe

  Shkodër Dje, 09:37
  100 €
 • 6 foto
  Iveco mago
  Kamionë

  Iveco mago

  Shitet autobus Iveco Mago ne gjendje shum te mir me sherbime te sapo bera.Shum ekonomik motorr 2.8 t

  Shkodër Dje, 09:19
  10.000 €
 • 4 foto
  Vinc me krah te gjate
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc me krah te gjate

  vinci atlas i 97 me krah te gjate, 2.5 ton, me organell 3 tonshe, me 100 meter kavo, plus pincete.

  Shkodër Dje, 09:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  C200 cdi
  Vetura

  C200 cdi

  Mercedes Benz C200 CDI Viti 2004 EURO 4 nafte Manuale Motorr EVO Me dogane te paguar Ne gjendje t

  Shkodër Dje, 09:12
  4.500 €
 • 9 foto
  MITSUBISHI L200 Automatike
  Vetura

  MITSUBISHI L200 Automatike

  Mitsubishi L200 2.5TD 4x4 Diesel Automatike Sedilje me ngrohje 4 xhama elektik Goma te reja Kondici

  Shkodër Dje, 09:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW CADDY 07
  Vetura

  VW CADDY 07

  VW CADDY VITI 11.2007 1.9 DIESEL MANUALE ME DOGANE ME KLIME NE GJENDJE TE SHKELQYER ME LIBER SER

  Shkodër Dje, 09:12
  5.300 €
 • 4 foto
  OKAZION B CLAS 180 CDI VITI 2009 AUTOMATIK
  Vetura

  OKAZION B CLAS 180 CDI VITI 2009 AUTOMATIK

  B CLAS VITI 2009 MOTORR 180 CDI KAMBIO AUTOMATIK TAPICERI LEKURE DHE PEC NAVIGATOR TE MADHE SENSOR P

  Shkodër Dje, 09:06
  8.200 €
 • 5 foto
  OKAZION S CLAS 320 CDI VITI 2007 FULL OPTIONS
  Vetura

  OKAZION S CLAS 320 CDI VITI 2007 FULL OPTIONS

  S CLAS 320 CDI VITI 2007 MAKINA ESHTE SUPER GJENDJE DHE FULL OPSION XHAMA TERMIK ME NUANCE PERDE MBR

  Shkodër Dje, 09:05
  13.000 €
 • 6 foto
  Mercedes E220 dizel
  Vetura

  Mercedes E220 dizel

  Makina esht ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha sherbimet e bera

  Shkodër Dje, 09:04
  5.700 €
 • 5 foto
  OKAZION RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFT 2010
  Vetura

  OKAZION RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFT 2010

  RANGE ROVER SPORT VITI 2010 AUTOBIOGRAPHY MOTORR 3.0 NAFT MAKINA ESHTE FULL OPTION SUPER GJENDJE GJI

  Shkodër Dje, 09:03
  20.000 €
 • 4 foto
  Shitet autobus isuzu
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet autobus isuzu

  Shitet autobus ISUZU ne super gjendje.Viti i prodhimit 2005.Nr i vendeve 32+1.Me letra te paguara pe

  Shkodër Dje, 08:58
  215.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedes C klas -03
  Vetura

  Mercedes C klas -03

  C klas 220 cdi motorr evo, kamio manuale . Me dokumenta deri ne fund te vitit super gjendje

  Shkodër Dje, 08:25
  3.500 €
 • 4 foto
  Nissan pathfinder 2.5 automat
  Vetura

  Nissan pathfinder 2.5 automat

  Nissan pathfinder viti 2006 , motor 2.5 nafte kamio automatike . 4x4 me 4 pozicione . 7 vende, 5 ve

  Shkodër Dje, 08:25
  7.600 €
 • 6 foto
  Audi a4 2006 1.9
  Vetura

  Audi a4 2006 1.9

  Audi a 4 manuale 2006 motorr 1.9 tdi gjendje e shkelqyer dogane e paguar e sapo ardhur nga italia .

  Shkodër Dje, 08:25
  4.500 €
 • 11 foto
  Okazion fiat grande punto 1.3 multijet sport e veq
  Vetura

  Okazion fiat grande punto 1.3 multijet sport e veq

  Okazion shitet Fiat grande punto 1.3 multijet naft shum ekonomike ardhur nga Italia me dogan te pagu

  Shkodër Dje, 08:13
  2.999 €
 • 10 foto
  Volswagen frigorifer
  Vetura

  Volswagen frigorifer

  E ardhur nga Belgjika ne gjendje te perkryer .

  Shkodër Dje, 07:53
  8.000 €
 • 3 foto
  Kasetofon + sub +amblifik
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon + sub +amblifik

  shiten kasetofon amblifik subuf dhe bokse te vogla per pastrim zeri te ardhura nga italia 600 W

  Shkodër Dje, 07:50
  230 €
 • 9 foto
   Mercedes~Benc
  Vetura

  Mercedes~Benc

  Shes Mercedes ~Benc e klas evo 2.8 shum e majtun me te gjitha sherbimet 8300€ i diskutushe.

  Shkodër Dje, 07:31
  8.300 €
 • 0 foto
  yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha

  shitet r6 super super gjendje me letra te prera deri ne MAJ 2020

  Shkodër Dje, 04:16
  2.300 €
 • 4 foto
  Motorr 110c loncin
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 110c loncin

  Cmimi eshte i diskutushem

  Shkodër Dje, 00:55
  300 €
 • 1 foto
  Kit freksioni
  Vetura

  Kit freksioni

  Shitet kit freksioni 2 muaj i perdorur Luk per Passat 1.9 manual 6 marsha 2001-2005

  Shkodër Dje, 00:40
  120 €
 • 3 foto
  MERCEDES BENZ E220 DIESEL AUTOMAT 2011 nga ANGLIA
  Vetura

  MERCEDES BENZ E220 DIESEL AUTOMAT 2011 nga ANGLIA

  MERCEDES BENZ E220 nafte i vitit 2011.Kambio Automatike.Disqe 18 me goma te reja. Sapoardhur nga Ang

  Shkodër 25 qershor 23:40
  6.000 €
 • 8 foto
  Mercedes E klase 220 cdi
  Vetura

  Mercedes E klase 220 cdi

  Viti 2005 Tel ☎️📞🇦🇱0686666183🇦🇱☎️📞 🇩🇪E klase 🇩🇪Elegance 🇩🇪E 220 Cdi 🇩🇪Viti 2005 🇩🇪Naft 🇩🇪Mot

  Shkodër 25 qershor 22:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Parakolp golfi 5
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp golfi 5

  Shiten parakolpa golfi 5 ne gjendje shum te mire ...

  Shkodër 25 qershor 22:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw turan 1.9 Tdi
  Vetura

  Vw turan 1.9 Tdi

  🇩🇪Vw Turan 2010 Tel 0686666183 🇩🇪1.9 Tdi 🇩🇪Viti 2010 🇩🇪Sensor Parkini 🇩🇪Naft 🇩🇪 Serdile me ngrohje 🇩

  Shkodër 25 qershor 22:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz E220 NAFTE
  Vetura

  Mercedes-Benz E220 NAFTE

  MERCEDES-BENZ E220 NAFTE VITI 1998 KONDICIONER AIRBAG BAXHO KAMBIO MANUALE DISQE ALUMINI GOMA TE R

  Shkodër 25 qershor 22:12
  1.450 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E220 W211
  Vetura

  Mercedes Benz E220 W211

  letrat sapo te paguara te gjitha sherbimet e bera super gjendje

  Shkodër 25 qershor 21:20
  5.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz SLK320
  Vetura

  Mercedes Benz SLK320

  SLK 320 benzin model amerikan USA style shum e shpejt gjendja perfekte te gjitha sherbimet e bera

  Shkodër 25 qershor 21:18
  3.000 €
 • 1 foto
  Pomp 12w
  Autopjese dhe paisje

  Pomp 12w

  Shitet pomp 12 Volt. Çmimi 40 mij lek.

  Shkodër 25 qershor 18:55
  40 Lek
 • 4 foto
  SHITET KAMA
  Vetura

  SHITET KAMA

  Shitet kamioncini KAMA,viti 2007 1.5 nafte shume ekonomik,me letra te paguara deri ne 2020.Motorri e

  Shkodër 25 qershor 18:43
  400.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet mercedez benc E220
  Vetura

  Shitet mercedez benc E220

  Shitet mercederz benc E class viti 2002 naft tapiceri bezh xham siper +hapet makina èsht super me

  Shkodër 25 qershor 18:27
  5.700 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz 48 500 KM
  Vetura

  Mercedes-Benz 48 500 KM

  Shitet Mercedes-Benz E Classe 200d ,manuale, 48.500 km, vlen deri ne centesimon e fundit.pothuajse e

  Shkodër 25 qershor 18:26
  11.500 €
 • 11 foto
  Okazion VW dodge 1.9 naft 4x4.full.2010.e veqant
  Vetura

  Okazion VW dodge 1.9 naft 4x4.full.2010.e veqant

  Okazion shitet foristrada 4x4 VW dodge 1.9 naft shum ekonomike motor te golfit 6..edhe pjeset tjera

  Shkodër 25 qershor 18:03
  4.500 €
 • 8 foto
  Fiat Punto 1.9 Nafte 2001
  Vetura

  Fiat Punto 1.9 Nafte 2001

  Shitet fiat punto 1.9 Nafte viti 2001..kondicioner Airbag...disqe alumini...goma te reja.. dokumenta

  Shkodër 25 qershor 18:03
  1.550 €
 • 11 foto
  Foristrada 4x4 BMW X1. Automatik 1.9 naft perfect
  Vetura

  Foristrada 4x4 BMW X1. Automatik 1.9 naft perfect

  Okazion shitet foristrada 4x4 BMW X1.. Makina esht per marakli. Shum e mbajtur mbrenda e jashte. E p

  Shkodër 25 qershor 17:51
  8.999 €
 • 1 foto
  PIAGGIO
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  PIAGGIO

  SHITET PIAGGIO PUCH Ne gjendje shume te mire. cmimi 60 000 lek per me teper informacion telefononi

  Shkodër 25 qershor 17:42
  60.000 Lek
 • 5 foto
  Audi A8 3.0 Quattro Diesel
  Vetura

  Audi A8 3.0 Quattro Diesel

  Audi A8 3.0 diesel fund viti 04 Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike ,shum

  Shkodër 25 qershor 16:54
  8.250 €
 • 10 foto
  OPEL ZAFIRA OKAZION!!!
  Vetura

  OPEL ZAFIRA OKAZION!!!

  Opel Zafira ne gjendje shum te mir. Makina eshte dore e dyte dhe eshte perdorur gjithmone vetem si m

  Shkodër 25 qershor 16:52
  2.500 €
 • 9 foto
  mercedes benz e-class 220d
  Vetura

  mercedes benz e-class 220d

  makina eshte ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga gjermania e bler tek mercedesi

  Shkodër 25 qershor 16:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  E class 220 / 2005 / Automat / Sapoardhur / ??
  Vetura

  E class 220 / 2005 / Automat / Sapoardhur / ??

  Mercedes-Benz E class 220 CDI / Automat / 241.000 km / Advangarde / baxha xhami / xenon bi xenon / M

  Shkodër 25 qershor 16:28
  5.700 €
 • 2 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Shitet wv passat 1.9 tdi di e kuqe. Sedilje me ngrohje. Me te gjitha sherbimet e kryera. Me letra d

  Shkodër 25 qershor 16:07
  2.850 €
 • 7 foto
  Audi S4 nderrohet me Defender 90 ose 110
  Vetura

  Audi S4 nderrohet me Defender 90 ose 110

  Audi s4 Dtm 4.2 me 81 mij km origjinale full optional benzin gaz i mbajtur ne menyre pefekte si nga

  Shkodër 25 qershor 16:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Smart Nafte 799
  Vetura

  Smart Nafte 799

  Ndrohet&Shitet smart For Two naft automat ardhur nga italiame letra te pagume deri ne mars 2020

  Shkodër 25 qershor 16:03
  2.700 €
 • 5 foto
  Mercedes 220
  Vetura

  Mercedes 220

  Shitet E class 220 cdi avangard ,Viti I prodhimit 2011.makina eshte blere ne gjermani,ka hyre ne shq

  Shkodër 25 qershor 15:56
  20.000 €
 • 6 foto
  Shitet Ford Fiesta 1.4 naft 2005
  Vetura

  Shitet Ford Fiesta 1.4 naft 2005

  makina e sapo ardhur nga gjermania me te gjitha sherbimet e bera ska nevoj per asgje vitprodhim 2005

  Shkodër 25 qershor 15:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Fusion 1.4 naft 2005
  Vetura

  Shitet Fusion 1.4 naft 2005

  Makina ne super gjendje nga te gjitha drejtimet e sapo ardhur nga gjermania me dogan t paguar e gats

  Shkodër 25 qershor 15:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Ford Focus 1.6 2007
  Vetura

  Shitet Ford Focus 1.6 2007

  Makina eshte ne super gjendje Euro 4 e sapo ardhur nga gjermania me dogan t paguar e gatshme per tar

  Shkodër 25 qershor 15:49
  3.300 €
 • 7 foto
  Fiat Grande Punto 1.2 benzin 2009
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.2 benzin 2009

  makina ne super gjendje me dogan t paguar Euro 4 standart europian teper ekonomike kamio manuale me

  Shkodër 25 qershor 15:49
  Me Marrveshje