Automjete
Shkodër

Automjete në shitje në Shkodër

 • 4 foto
  Motorr 110c loncin
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 110c loncin

  Cmimi eshte i diskutushem

  Shkodër 21 shtator 00:55
  300 €
 • 4 foto
  Golf 5 2.0 tdi
  Vetura

  Golf 5 2.0 tdi

  Golf 5 2.0 tdi full options gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike shitet per arsye mosperdorimi

  Shkodër 20 shtator 22:58
  4.000 €
 • 5 foto
  Disqe ml 164 origjinal nr 20 goma pirelli dimiri
  Autopjese dhe paisje

  Disqe ml 164 origjinal nr 20 goma pirelli dimiri

  Disqe ml 164 origjinal nr 20 goma pirelli dimiri Pothuajse te reja

  Shkodër 20 shtator 22:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe origjinal ml 164 nr 20
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal ml 164 nr 20

  Disqe origjinal ml 164 nr 20 goma pirelli dimri pothuajse te reja

  Shkodër 20 shtator 22:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ford Focus 1.6 naft 07
  Vetura

  Ford Focus 1.6 naft 07

  Ford Focus 🔶viti 2007🔶 1.6 naft 🔶5+1 marrshe🔶 Euro 4🔶173000 km origjinale Kondicioner🔶xhama elektik🔶

  Shkodër 20 shtator 21:52
  3.300 €
 • 9 foto
  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin -07
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin -07

  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin / viti 2007 / 5+1 marrsha / kondicioner / xhama te zi origjinal + elekt

  Shkodër 20 shtator 21:51
  2.600 €
 • 8 foto
  Mercedes E 200 CDi -05
  Vetura

  Mercedes E 200 CDi -05

  Mercedes E 200 / Viti dhjetor 2005 / 204 km / kamjo automatike /Euro 4 / Kondicioner me 2 zona / Nav

  Shkodër 20 shtator 21:50
  5.700 €
 • 6 foto
  VW Passat TD 1.9
  Vetura

  VW Passat TD 1.9

  Makine e ardhur nga Franca, e pa perdorur ne Shqiperi e targuar per efekt te VKM. Manuale, Ekonomike

  Shkodër 20 shtator 21:34
  5.000 €
 • 8 foto
  C200 cdi
  Vetura

  C200 cdi

  Mercedes Benz C200 CDI Viti 2004 EURO 4 nafte Manuale Motorr EVO Me dogane te paguar Ne gjendje t

  Shkodër 20 shtator 20:43
  4.500 €
 • 9 foto
  MITSUBISHI L200 Automatike
  Vetura

  MITSUBISHI L200 Automatike

  Mitsubishi L200 2.5TD 4x4 Diesel Automatike Sedilje me ngrohje 4 xhama elektik Goma te reja Kondici

  Shkodër 20 shtator 20:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW CADDY 07
  Vetura

  VW CADDY 07

  VW CADDY VITI 11.2007 1.9 DIESEL MANUALE ME DOGANE ME KLIME NE GJENDJE TE SHKELQYER ME LIBER SER

  Shkodër 20 shtator 20:43
  5.300 €
 • 8 foto
  SHITET VW CADDY 1.9 TDI VITI 2006  & 6+1 VEND
  Vetura

  SHITET VW CADDY 1.9 TDI VITI 2006 & 6+1 VEND

  SHITET MAKINA E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUM TE MIR 1.9 TDI LIFE VITI 2006 180000 K

  Shkodër 20 shtator 20:42
  5.100 €
 • 3 foto
  BMW 325i automat
  Vetura

  BMW 325i automat

  Okazion 1500€ pa letra

  Shkodër 20 shtator 20:42
  1.500 €
 • 7 foto
  A4 2.0 nafte automat
  Vetura

  A4 2.0 nafte automat

  Audi a4 viti 2005 automat 2.0 naft full navi sedile lekure gjendje super gjitha sherbimet e bera

  Shkodër 20 shtator 20:40
  5.500 €
 • 6 foto
  Opel zafira 4+1 nafte
  Vetura

  Opel zafira 4+1 nafte

  Opel zafira 4+1 nafte 2001

  Shkodër 20 shtator 20:26
  2.150 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 5 2.0 6+1 marsha 200kw-06
  Vetura

  Shitet Golf 5 2.0 6+1 marsha 200kw-06

  Shitet VW Golf 5 Per Pjes!! 2.0 nafte manual 6+1 marsha 200kw fuqi shum e shpejt viti 2006 Gjama el

  Shkodër 20 shtator 20:12
  2.000 €
 • 7 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 1.9

  Shkodër 20 shtator 19:32
  2.600 €
 • 8 foto
  Shitet renault twingo 1.1 benzine viti 97
  Vetura

  Shitet renault twingo 1.1 benzine viti 97

  Shitet makina ne gjendje shum tmir ,me letra ,veq siguracioni i ka mbaruar,makina esht shum ne gjend

  Shkodër 20 shtator 19:24
  600 Lek
 • 10 foto
  Fiat Croma
  Vetura

  Fiat Croma

  Fiat Croma 1.9nafte

  Shkodër 20 shtator 19:24
  3.000 €
 • 4 foto
  Xc 300
  Motore (mbi 50 cc)

  Xc 300

  Shitet yamaha xc 300 kubik

  Shkodër 20 shtator 18:44
  1.600 €
 • 0 foto
  shitet/nderrohet Audi A6 2.7 nafte
  Vetura

  shitet/nderrohet Audi A6 2.7 nafte

  Audi A6 2.7 nafte,shume e paster dhe e mbajtur e sapo ardhur nga gjermania gjendje perfekte e gatshm

  Shkodër 20 shtator 18:32
  8.800 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz 48 500 KM
  Vetura

  Mercedes-Benz 48 500 KM

  Shitet Mercedes-Benz E Classe 200d ,manuale, 48.500 km, vlen deri ne centesimon e fundit.pothuajse e

  Shkodër 20 shtator 18:26
  11.500 €
 • 8 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Makin ne super gjendje per taksi e sapo targume gjithe sherbimet e bame cmim i diskutushem

  Shkodër 20 shtator 17:51
  10.500 €
 • 5 foto
  Audi A8 3.0 Quattro Diesel
  Vetura

  Audi A8 3.0 Quattro Diesel

  Audi A8 3.0 diesel fund viti 04 Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike ,shum

  Shkodër 20 shtator 16:54
  8.250 €
 • 5 foto
  Cls 500 Amg
  Vetura

  Cls 500 Amg

  Shes Cls 5.0 amg me impiant gazi me garanci 5 vjeqare ne gjendje perfekte me 160 mije km origjinale

  Shkodër 20 shtator 16:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet VW Golf 5!
  Vetura

  Shitet VW Golf 5!

  Shitet VW Golf ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike!

  Shkodër 20 shtator 16:12
  3.700 €
 • 2 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Shitet wv passat 1.9 tdi di e kuqe. Sedilje me ngrohje. Me te gjitha sherbimet e kryera. Me letra d

  Shkodër 20 shtator 16:07
  2.850 €
 • 5 foto
  Mercedes 220
  Vetura

  Mercedes 220

  Shitet E class 220 cdi avangard ,Viti I prodhimit 2011.makina eshte blere ne gjermani,ka hyre ne shq

  Shkodër 20 shtator 15:56
  20.000 €
 • 5 foto
  E 270 Avangarde
  Vetura

  E 270 Avangarde

  Shitet E 270 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera full opsion

  Shkodër 20 shtator 14:55
  5.300 €
 • 5 foto
  Fiat Punto 2006
  Vetura

  Fiat Punto 2006

  Shitet fiat punto 2006 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Makina eshte e sapo ardhur

  Shkodër 20 shtator 14:54
  2.700 €
 • 4 foto
  BMW 2008
  Vetura

  BMW 2008

  Shitet bmw ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Makina eshte e ardhur nga jashte dhe i

  Shkodër 20 shtator 14:54
  5.700 €
 • 7 foto
  Jeep 2007
  Vetura

  Jeep 2007

  Shitet Jeep ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Makina ka letrat e prera tavan xhami s

  Shkodër 20 shtator 14:53
  5.500 €
 • 4 foto
  Mercedes A
  Vetura

  Mercedes A

  Makina eshte ne gjendje te mire , shitet per arsye emigrimi

  Shkodër 20 shtator 14:44
  2.400 €
 • 7 foto
  VW Golf 6 2011
  Vetura

  VW Golf 6 2011

  Shes golf 6 2011 1.6 naft 105 kuaj manual me look GTI Makina ka 135 mije km e gatshme per cdo dhoj

  Shkodër 20 shtator 13:17
  9.500 €
 • 7 foto
  Audi S4 nderrohet me Defender 90 ose 110
  Vetura

  Audi S4 nderrohet me Defender 90 ose 110

  Audi s4 Dtm 4.2 me 81 mij km origjinale full optional benzin gaz i mbajtur ne menyre pefekte si nga

  Shkodër 20 shtator 13:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes ML 320 4Matic AMG
  Vetura

  Mercedes ML 320 4Matic AMG

  Mercedes ML 320 4Matic Automatike Sensor Sendilje me nxemje Disqe AMG 20\" Tapiceri lekure+gomosh Pa

  Shkodër 20 shtator 12:00
  10.500 €
 • 2 foto
  Disqe AMG bashke me gomat per Mercedes S-Class
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG bashke me gomat per Mercedes S-Class

  Shiten 4 disqe alumini AMG 19 inch bashke me gomat per Mercedes S-Class ne gjendje shume te mire, ve

  Shkodër 20 shtator 09:42
  1.000 €
 • 6 foto
  Audi i Zi A6 direkt Gjermania Full op. dor e 1!
  Vetura

  Audi i Zi A6 direkt Gjermania Full op. dor e 1!

  AUDI A6 direkt nga Gjermania TDI nafte 2500 cc full option me sedile lekure ortopedike me ngrohje, d

  Shkodër 20 shtator 09:14
  3.300 €
 • 8 foto
  Shitet E250
  Vetura

  Shitet E250

  Shitet E250 viti 95 me kondisoner funksjonal me letra per 1 vit pa asnje kalbzim

  Shkodër 20 shtator 08:50
  3.300 €
 • 2 foto
  Disce Sportive 18-sh
  Autopjese dhe paisje

  Disce Sportive 18-sh

  Disce sportive 18-sh-----. Shiten 500euro ose I nderroj me disce 16-sh original te Benz Mercedes C-c

  Shkodër 20 shtator 04:13
  500 €
 • 0 foto
  Mercedes benz a clas
  Vetura

  Mercedes benz a clas

  Mercedes benz a clas i sapo ardhur nga franca

  Shkodër 20 shtator 03:39
  2.200 €
 • 0 foto
  Fiat palio
  Vetura

  Fiat palio

  Fiat palio 1.7 nafte. Me letra deri nentor 2019 .. Ne gjendje te mire motorrike. . ka nevoje per

  Shkodër 20 shtator 02:45
  900 €
 • 5 foto
  Shiter Fiat Bravo Nentor 2009 1.4 Benzin
  Vetura

  Shiter Fiat Bravo Nentor 2009 1.4 Benzin

  Makina e Sapo ardhur nga Jashte me dogane te pag.

  Shkodër 19 shtator 23:32
  4.700 €
 • 8 foto
  Shitet bmw 525 tds super gjenndje
  Vetura

  Shitet bmw 525 tds super gjenndje

  Shitet bmw 525tds super gjendje me sherbimet sepo tbera vaj filtra etj me tgjitha letrat deri ne fun

  Shkodër 19 shtator 22:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Mercedes B Clase Viti 2006
  Vetura

  Shitet Mercedes B Clase Viti 2006

  Shitet Mercedes B Clase.makina sapo ka hyr ne shqiperi.me dogan dhe e sapo targuar.tapiceri shum e b

  Shkodër 19 shtator 22:32
  5.000 €
 • 5 foto
  GOLF 5 TDI PERFEKT
  Vetura

  GOLF 5 TDI PERFEKT

  Shitet Golf V 2.0 TDI nafte. Gjendja perfekte. Tapiceri shume e paster , xhama te zi origjinal , nav

  Shkodër 19 shtator 22:23
  4.300 €
 • 3 foto
  Nisan Terrano2002
  Vetura

  Nisan Terrano2002

  Shitet nisan terrano ne gjrndje perfekte me te gjitha sherbimet e bera motorr 3.0 naft

  Shkodër 19 shtator 21:20
  4.500 €
 • 11 foto
  Okazion VW dodge 1.9 naft 4x4.full.2010.e veqant
  Vetura

  Okazion VW dodge 1.9 naft 4x4.full.2010.e veqant

  Okazion shitet foristrada 4x4 VW dodge 1.9 naft shum ekonomike motor te golfit 6..edhe pjeset tjera

  Shkodër 19 shtator 21:12
  4.500 €
 • 6 foto
  Iveco mago
  Kamionë

  Iveco mago

  Shitet autobus Iveco Mago ne gjendje shum te mir me sherbime te sapo bera.Shum ekonomik motorr 2.8 t

  Shkodër 19 shtator 21:06
  10.000 €
 • 6 foto
  Audi a7
  Vetura

  Audi a7

  S-line, 3.0 nafte 272cv Makina esht me te gjitha opsionet Liber sherbimesh tek audi

  Shkodër 19 shtator 20:52
  45.000 €