Automjete

Automjete në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 8 foto
  VW PASSAT 2.0TDI DSG PANO DISTONIK KAMER 2015
  Vetura

  VW PASSAT 2.0TDI DSG PANO DISTONIK KAMER 2015

  VW PASSAT 2.0TDI 110KW 150PS AUTOMATIK DSG F1 VITI. O6.2015 LEKUR MASAZH NXEMJE KARIKA KLIMTRONIK K

  Prizren Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  3.5 nafte
  Vetura

  3.5 nafte

  3.5 nafte automat vit 2011

  Tiranë Sot, 08:53
  14.000 €
 • 2 foto
  Yaris 1.5benzine hybrid
  Vetura

  Yaris 1.5benzine hybrid

  1.5b hybrid e Sa Po ardhur me dogan

  Tiranë Sot, 08:53
  10.500 €
 • 5 foto
  Harley Davidson Road Glide
  Motore (mbi 50 cc)

  Harley Davidson Road Glide

  Harley Davidson Road Glide Viti 2010 Mile. 39000 Ne gjendje perfekte siq shihet edhe ne foto. Goma

  Prishtinë Sot, 08:53
  13.000 €
 • 4 foto
  Yaris 1.4 nafte manuale
  Vetura

  Yaris 1.4 nafte manuale

  1.4 nafte manuale vit 2007 me dogan

  Tiranë Sot, 08:53
  3.900 €
 • 3 foto
  fellne per golf,zafir,mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellne per golf,zafir,mercedes

  shes fellnet R13m14 &15&16 me 5 shrafa edhe me 4 shrafa per golf 2 fellne per opel zafira R1

  Mitrovicë Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Jastiqe Ajri - AUDI A6 - A7
  Autopjese dhe paisje

  Jastiqe Ajri - AUDI A6 - A7

  Amortizatore Jastiqe Kompresore Ajri per AUDI A6 - A7. Pjese te reja Gjermane me cmimet me te mira

  Tiranë Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Jastiqe Ajri - TOYOTA LAND CRUISER PRADO
  Autopjese dhe paisje

  Jastiqe Ajri - TOYOTA LAND CRUISER PRADO

  Jastiqe Ajri per TOYOTA LAND CRUISER PRADO. Pjese te reja Gjermane me cmimet me te mira ne treg. Adr

  Tiranë Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SUPER OKAZION OPEL CORSA 1.2 VITI 2010
  Vetura

  SUPER OKAZION OPEL CORSA 1.2 VITI 2010

  SHITET OPEL CORSA 1.2 BENZINE VITI 2010 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

  Tiranë Sot, 08:52
  5.500 €
 • 11 foto
  Range Rover Vogue V8, 4.4 Benzin, Full options
  Vetura

  Range Rover Vogue V8, 4.4 Benzin, Full options

  Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008 , Look 2010, me rreth 200.000 km me

  Tiranë Sot, 08:52
  10.950 €
 • 9 foto
  VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005
  Vetura

  VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005

  VV CECYY 1.9 SDI VITI 2005 KLIM A.C ABS ESP I SERVISUM KOMPLET I DOGANAUR 1 VIT RKS PER MA SHUM NA

  Prishtinë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 6 1.6 nafte manuale
  Vetura

  Golf 6 1.6 nafte manuale

  1.6 nafte manuale vit 2011 me dogan

  Tiranë Sot, 08:52
  6.300 €
 • 0 foto
  Rimork
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimork

  E Shes Rimorkun perj Zvicre kotrullimi teknik esht bëhe ne Gusht 2018 esht ne jgendje shum shum tem

  Gjakovë Sot, 08:52
  2.200 €
 • 11 foto
  Audi A3 2006 1.9 TDI Manuale
  Vetura

  Audi A3 2006 1.9 TDI Manuale

  Audi A3 2006 1.9 TDI Manuale Audi A3 Motorri 1.9 TDI Kambio Manuale Viti 17.11.2006 Xhama elektrik P

  Tiranë Sot, 08:52
  4.800 €
 • 3 foto
  Nissan Almera 1.5 dizel
  Vetura

  Nissan Almera 1.5 dizel

  Shitet Nissan Almera 1.5 nafte e zeze me 5 porta. pasqyra xhama elektrike. komanda ne timon.viti 200

  Vlorë Sot, 08:52
  2.500 €
 • 10 foto
  MERCEDES ML320 CDI 4MATIC VITI 2006
  Vetura

  MERCEDES ML320 CDI 4MATIC VITI 2006

  MERCEDES ML320 CDI VITI 2006 4MATIC KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER SENZOR PARKINGU. ULSET NXE

  Prishtinë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  FIAT DUCATO 2.2.JTD KLIM VITI.2008
  Vetura

  FIAT DUCATO 2.2.JTD KLIM VITI.2008

  FIAT DUCATO 2.2 JTD VITI 2008 KLIM A.C ABS.ESP DRITARET ELWKTRIKE CENTRALL I.SERVISUM.KOMPLET I.DOG

  Prishtinë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne per Audi.A4.A5.A6.A7 2017
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A4.A5.A6.A7 2017

  Shes Fellnet 17 coll per Audi A5 ne gjendje shum t mir me goma po thuaj se t reja pa as nje defekt p

  Podujevë Sot, 08:52
  380 €
 • 11 foto
  Toyota Corolla Verso 2.2 Nafte 2006 Manuale
  Vetura

  Toyota Corolla Verso 2.2 Nafte 2006 Manuale

  Toyota Corolla Verso 2.2 Nafte 2006 Manuale Toyota Corolla Verso Motorr 2.2 Nafte D4D Kamjo Manuale

  Tiranë Sot, 08:52
  5.200 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005
  Vetura

  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005

  PEUGEOT 307 1.6 HDI VITI 2005 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT ULSET ME.NXEMJE GOMA.TREJA I.SERVISUM KOM

  Prishtinë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW X3 3.0D M_PACET AUTOMATIK VITI 2005
  Vetura

  BMW X3 3.0D M_PACET AUTOMATIK VITI 2005

  BMW X3 3.0 D VITI 2005 M_PACET AUTOMATIK KLIM TRONIK ABS.ESP TEMPOMAT KOMANDA TIMON ULSET.LIKUR ULSE

  Prishtinë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AUDI A4 2.0 TDI 6SHPESJI VITI 2006
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI 6SHPESJI VITI 2006

  AUDI A4 TDI 2.0 TDI VITI 2006 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B,KOJUTER SENON BIG SENON GOMA TREJA I SER

  Prishtinë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf V 1.9 Nafte 2005 Manuale
  Vetura

  VW Golf V 1.9 Nafte 2005 Manuale

  VW Golf V 1.9 Nafte 2005 Manuale Motorr : 1.9 Nafte Viti : 12.07.2005 Kambio : Manuale Lenda Djegese

  Tiranë Sot, 08:52
  4.400 €
 • 5 foto
  Fiat grande punto
  Vetura

  Fiat grande punto

  Shitet fiat grande punto ne gjendje perfekte xhenerike motorrike condicioner kambio manuale komanda

  Tiranë Sot, 08:52
  3.500 €
 • 9 foto
  Pjes per golf 2&4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per golf 2&4

  shiten 2 branika tgjan mrapa osht me kukë dhe me rrym me instalim jon orgjinal. kemi edhe pjes tjera

  Mitrovicë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPRESORE AJRI
  Autopjese dhe paisje

  KOMPRESORE AJRI

  Amortizatore Kompresore Jastiqe Ajri per MERCEDEZ BENZ BMW AUDI RANGE ROVER PORSCHE. Pjese te

  Tiranë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jastiqe Kompresor Ajri - BMW X5 - X6
  Autopjese dhe paisje

  Jastiqe Kompresor Ajri - BMW X5 - X6

  Jastiqe Kompresore Ajri per BMW X5 - X6. Pjese te reja Gjermane me cmimet me te mira ne treg. Adre

  Tiranë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Jastiqe Kompresore Ajri - MERCEDEZ BENZ W212 W218
  Autopjese dhe paisje

  Jastiqe Kompresore Ajri - MERCEDEZ BENZ W212 W218

  Amortizatore Jastiqe Kompresore Ajri per MERCEDEZ BENZ W212 W218. Pjese te reja Gjermane me cmimet m

  Tiranë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH

  TRASPORTE TE NDRYSHME ME AUTO VINXH NE TE GJITH SHQIPERINE ME FATURE TE RREGULLT DHE CMIME TE ARSYES

  Tiranë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 GTD vw golf 7/6/5 passat jetta touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 GTD vw golf 7/6/5 passat jetta touran

  Fellne 17 vw golf GTD golf 7/6/5 passat 3c jetta touran me goma te veres BRIGSTONE profili 225-45-17

  Podujevë Sot, 08:51
  490 €
 • 8 foto
  MERCEDES C KLASS 220 CDI BLYFFICENT VITI 2010
  Vetura

  MERCEDES C KLASS 220 CDI BLYFFICENT VITI 2010

  MERCEDES C KLASS 220 CDI VITI 2010 6 SHPESJI BLYFFICENT KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER NAVI

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne per Audi A3.A4.A5.A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3.A4.A5.A6

  Shiten fellnet 17 coll per Audi ne gjendje shum t mir me goma t mira pa as nje defekt per me shum Vi

  Podujevë Sot, 08:51
  350 €
 • 10 foto
  VV GOLF 6 PLUS 2.0 TDI COMFORLAJN VITI 2010
  Vetura

  VV GOLF 6 PLUS 2.0 TDI COMFORLAJN VITI 2010

  VV GOLF PLUS 2.0 TDI VITI 2010 KLIM TRONIK KOMANDA TIMON ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER. ULSET NXEMJE S

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VV POLO 1.4 TDI BLUMOTIIN VITI 2007
  Vetura

  VV POLO 1.4 TDI BLUMOTIIN VITI 2007

  VV POLO 1.4 TDI VITI 2007 BLUMOTION KLIM A.C ABS ESP B.KOJUTER 4 GUMA TREJA I SERVISUM KOMPLET 10 M

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO FACELIFE VITI 2007
  Vetura

  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO FACELIFE VITI 2007

  AUDI A8 3.0 TDI VITI 2007 QUATTRO FACELIFE LLED MRAPA CD AUX JUZBI NAVI FULL OPSION I DOGANUAR NE

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ❗️Blejm Veura -Vollon Anglez Blej vetura me Defekt
  Vetura

  ❗️Blejm Veura -Vollon Anglez Blej vetura me Defekt

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Gllogoc Sot, 08:51
  15.000 €
 • 8 foto
  ⛔️\"AUTO/ZONA\"⛔️ Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7
  Vetura

  ⛔️\"AUTO/ZONA\"⛔️ Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Deqan Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 120.2.0D FACELIFE VITI.2007
  Vetura

  BMW 120.2.0D FACELIFE VITI.2007

  BMW 120 2.0.D VITI.2007 KLIM. ABS.ESP TEMPOMAT B.KOJUTER I.SERVISUM.KOMPLET I.DOGANUAR NE RKS GOMA.

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A4 2.0 TDI FULL OPSION VITI 2005
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI FULL OPSION VITI 2005

  AUDI A4 2.0 TDI VITI 2005 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER PERDE MRAPA ULSET ME NXEMJE I SERVIS

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fiat punto
  Vetura

  Fiat punto

  Shitet fiat punto 1.1 benzin ngjendje shum te mir Rks regjistrim ska perkthimi behet menjehere hipot

  Mitrovicë Sot, 08:51
  780 €
 • 11 foto
  Shitet Sprinter 313 Cdi Viti 2010
  Kamionë

  Shitet Sprinter 313 Cdi Viti 2010

  Shes sprinter 313 Cdi Viti 2010 Km 191000 Doganen e kryne Fatur te rregullt me Tvsh 7 ulse Gjamat

  Klinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fiat Seicento 2007
  Vetura

  Fiat Seicento 2007

  Fiat 600 Seicento 1.1 benzin ne gjendje te mir RkS regjistrim ska perkthimi behet menjeher interie

  Mitrovicë Sot, 08:51
  1.000 €
 • 7 foto
  KIA CEED 1.6 CRDI VITI 2008
  Vetura

  KIA CEED 1.6 CRDI VITI 2008

  KIA CEED 1.6 CRDI VITI 2008 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT NAVI CD AUX JUZBI GOMA.TREJA DIMRIT 1 VIT R

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003
  Vetura

  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003

  PEUGEOT 307 2.0 HDI VITI 2003 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER E DOGANUAR NE RKS PER INFO NA T

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Jastiqe Kompresore Ajri - BMW-GT BMW SERIA 5
  Autopjese dhe paisje

  Jastiqe Kompresore Ajri - BMW-GT BMW SERIA 5

  Jastiqe Kompresore Ajri per BMW-GT - BMW SERIA 5. Pjese te reja Gjermane me cmimet me te mira ne t

  Tiranë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Seat Toledo \'00 benzin-gaz 1.8 20V Automatike
  Vetura

  Seat Toledo \'00 benzin-gaz 1.8 20V Automatike

  Shitet Seat Toledo e vitit 2000 motor 1.8 20V benzin-gaz me kamio automatike, sallon lekure, 207000

  Korçë Sot, 08:51
  3.500 €
 • 7 foto
  SHES MERCEDES E KLASS 270 CDI Automatik RKS 2003
  Vetura

  SHES MERCEDES E KLASS 270 CDI Automatik RKS 2003

  MERCEDES E KLASS 270 CDI ELEGANC AUTOMATIK TOP TRONIK VITI 2003 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOM

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Amortizatore Jastiqe Ajri - PORSCHE CAYENE TOUAREG
  Autopjese dhe paisje

  Amortizatore Jastiqe Ajri - PORSCHE CAYENE TOUAREG

  Amortizatore Jastiqe Kompresore Ajri per PORSCHE CAYENE - TOUAREG - AUDI Q7. Pjese te reja Gjermane

  Tiranë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Golf.2.3.Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.2.3.Opel

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.2.3.Opel

  Podujevë Sot, 08:50
  340 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 177PS (dogan te paguar)
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 177PS (dogan te paguar)

  Shitet audi a4 2.0 tdi automatik 177PS viti prodhimit 2013 i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te

  Ferizaj Sot, 08:50
  Me Marrveshje