Automjete
Deqan

Automjete në shitje në Deqan

 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Deqan 7 gusht 18:15
  458.745 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Deqan 7 gusht 17:59
  7.245.546 €
 • 0 foto
  Oferta/ whatsapp: 002299735184
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Oferta/ whatsapp: 002299735184

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë / whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te g

  Deqan 7 gusht 16:55
  6.554 €
 • 0 foto
  AUSTRALIA\'S LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  AUSTRALIA\'S LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Deqan 7 gusht 15:54
  200 €
 • 0 foto
  LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Autopjese dhe paisje

  LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Deqan 7 gusht 15:54
  200 €
 • 5 foto
  Isuzu Troper
  Vetura

  Isuzu Troper

  Shitet Daihatsu Rocky ne gjendje te mir motorri 2.8 turbo disel shumngjyresh 4x4 i qlajmruar

  Deqan 7 gusht 15:54
  2.100 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë ndërmjet 48 orëve shumë të shpejtë
  Autopjese dhe paisje

  Oferta e huasë ndërmjet 48 orëve shumë të shpejtë

  Oferta e huasë ndërmjet 48 orëve shumë të shpejtë Pershendetje te gjitheve Unë jam një Drejtor i veç

  Deqan 7 gusht 14:22
  636 €
 • 6 foto
  Daihatsu Rocky
  Vetura

  Daihatsu Rocky

  Shitet Daihatsu Rocky ne gjendje te mir motorr 2.8 turbo i qlajmruar 4x4 ne gjendje te rregullt shum

  Deqan 7 gusht 12:42
  2.100 €
 • 8 foto
  Bmw 325i
  Vetura

  Bmw 325i

  Shes BMW 325i benzin E Sapoardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir automatik pulla ne vollan,DVD,Na

  Deqan 6 gusht 20:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  KERRI POSODON GEVINTE FAVERGE ELSTRA DRITATE EPARA EDHE IPUNIM NE MOTORRE ME SHPEJCI NE GJENJE TE M

  Deqan 6 gusht 18:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ne shitje Caddy 1.9 TDI MAXI
  Vetura

  Ne shitje Caddy 1.9 TDI MAXI

  Ne shitje Caddy 1.9 TDI MAXI Po sa ardhun nga gjermonija ne gjendje shum temir KM 200634 viti 15-12

  Deqan 6 gusht 08:52
  3.700 €
 • 5 foto
  Jeep Grand Cherooke
  Vetura

  Jeep Grand Cherooke

  Shitet Jeep Grand Cherooke 4.0 benzin me klim 4x4 funksional

  Deqan 5 gusht 23:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Toyota 4Runner
  Vetura

  Toyota 4Runner

  Shitet Toyota 4Runner 4x4. Serviset e kruera: Rripi i motorrit, rripi i klimes, rripi i dinames, va

  Deqan 5 gusht 18:18
  5.550 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz 250
  Vetura

  Mercedes-Benz 250

  Shitet Qmimi me marreveshje Viber +38344165344

  Deqan 4 gusht 18:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Jeep
  Vetura

  Jeep

  ne gjendje te mir

  Deqan 4 gusht 15:28
  1.990 €
 • 8 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI DSG 140 Ps
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI DSG 140 Ps

  Vw tiguan 2.0 TDI DSG automatik ne gjendje te rregul 210000km te garantum me liber servisi Per me sh

  Deqan 3 gusht 11:03
  8.900 €
 • 7 foto
  Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik

  Shes Vw Tiguan 2.0 TDI 2.0 DSG Automatik 2009 Clim automatik radio aux usb, pullat ne vollon, senzo

  Deqan 3 gusht 11:02
  8.600 €
 • 1 foto
  Shes/ndrroj rimorkion
  Kamionë

  Shes/ndrroj rimorkion

  Shitet ose ndrrohet rimorkio me Smart ose vetur tvogel shtoj para , gjendjen e ka perfekte .

  Deqan 3 gusht 10:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ose ndrrohet Yamaha Dragstar 650cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ose ndrrohet Yamaha Dragstar 650cc

  Shitet ose nderrohet me vetur Yamaha Dragstar XVC 650cc 1997 i ruajtur ngjendje perfekte e posedoj

  Deqan 3 gusht 10:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes-benz e220 cdi
  Vetura

  Mercedes-benz e220 cdi

  Shitet Mercedes e class 220cdi ne gjendje perfekte si jasht edhe brenda , servisi madh i kryer , gom

  Deqan 3 gusht 10:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2003 Nissan Xterra
  Vetura

  2003 Nissan Xterra

  Nissan Xterra 3.3 litra benzine 4x4 model Amerikan ne gjendje te rregullt, rrypin e motorrit dhe ven

  Deqan 2 gusht 15:55
  3.800 €
 • 10 foto
  Vw Touran 1.6TDI (2012)
  Vetura

  Vw Touran 1.6TDI (2012)

  Shitet Tourani 1.6 TDI vitit 2012 me 149000km i sapo ardhun nga Zvicrra I pa Doganuar . Makina osht

  Deqan 1 gusht 14:41
  10.000 €
 • 6 foto
  Ne shitje Skuter Yamaha YQ 100
  Motore (mbi 50 cc)

  Ne shitje Skuter Yamaha YQ 100

  Ne shitje Skuter Yamaha YQ 100 Po sa ardhun nga zvicrra Eshte ne gjendje shum te mir Kapacateti mat

  Deqan 1 gusht 14:01
  750 €
 • 3 foto
  Goma te Veres 215 60 R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Veres 215 60 R16

  Shiten Goma te Veres te sapo ardhura nga gjermanija. Madhsija 215 60 R16 95V Per me shum informata

  Deqan 1 gusht 11:55
  120 €
 • 2 foto
  Kerkoj ket Kompjuter per suzuki
  Vetura

  Kerkoj ket Kompjuter per suzuki

  Kerkoj ket kompjuter per suzuki vitara

  Deqan 1 gusht 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ktm 620 enduro
  Motore (mbi 50 cc)

  Ktm 620 enduro

  shitet ktm 620 ne gjendje tw rregullt uljen dhe filtera te nderruara gjitha ashtu ne gjendje perfekt

  Deqan 31 korrik 22:13
  1.200 €
 • 5 foto
  ktm 620 enduro
  Motore (mbi 50 cc)

  ktm 620 enduro

  shitet KTM enduro ne gjendje shum te rregullt ulje dhe filtera te ndërruar n gjendje perfekt viber

  Deqan 31 korrik 21:00
  1.400 €
 • 6 foto
  Bager Neuson 5Ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Neuson 5Ton

  Importuar nga Gjermania , viti 1999 , ore pune 5000

  Deqan 31 korrik 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  KERRI POSODON GEVINTE FAVERGE ELSTRA DRITATE EPARA EDHE IPUNIM NE MOTORRE ME SHPEJCI NE GJENJE TE M

  Deqan 31 korrik 12:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Cube e re
  Motore (mbi 50 cc)

  Cube e re

  Shitet bicikleta e re cube e ardhur prej gjermanije👌

  Deqan 30 korrik 21:12
  430 €
 • 0 foto
  Vetura ne shitje
  Vetura

  Vetura ne shitje

  Vetura ne shitje

  Deqan 30 korrik 20:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Renault Clio Klim
  Vetura

  Renault Clio Klim

  Shes renault Clio 1.2 benzin 4 dyr viti 98 Klim me regjistrim 05.2019 tabela RKS asht ne gjendje te

  Deqan 30 korrik 20:01
  1.000 €
 • 6 foto
  Renault Clio Klim RKS
  Vetura

  Renault Clio Klim RKS

  Shes renault Clio 1.2 benzin 4 dyr viti 98 Klim me regjistrim 05.2019 tabela RKS asht ne gjendje te

  Deqan 30 korrik 16:27
  1.100 €
 • 1 foto
  Fellne bmw audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne bmw audi

  Shes fellnet 16 me goma ngjendje shum te mir Fellne bmw 17

  Deqan 30 korrik 15:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA / WHATSAPP / 0022997351844
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  OFERTA / WHATSAPP / 0022997351844

  Ofrimi serioz : WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilët k

  Deqan 30 korrik 14:39
  951.241 €
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Vetura

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz : WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilët k

  Deqan 30 korrik 12:26
  96.554.514 €
 • 0 foto
  Opel Vivaro 1.9 disel
  Vetura

  Opel Vivaro 1.9 disel

  Ne gjendje te rregullt , servisi i spo kryer.

  Deqan 30 korrik 10:58
  3.100 €
 • 2 foto
  VW CRAFTER 2.5 TDI 2008
  Vetura

  VW CRAFTER 2.5 TDI 2008

  Shes kombi volkswagen crafter i sapo ardhur ngs Gjermania pa dogan. Kombi eshte 2.5 TDI me DI tkuqe

  Deqan 29 korrik 16:35
  6.200 €
 • 0 foto
  Shitet OPEL Vivaro 1.9 disel
  Vetura

  Shitet OPEL Vivaro 1.9 disel

  Vetura eshte ne gjendje shum te mire, servisi i sapokryer

  Deqan 29 korrik 08:17
  3.100 €
 • 6 foto
  Renault Clio Klim
  Vetura

  Renault Clio Klim

  Shes renault Clio 1.2 benzin 4 dyr viti 98 Klim me regjistrim 05.2019 tabela RKS asht ne gjendje te

  Deqan 29 korrik 07:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet golf 2 shum i mir
  Vetura

  Shitet golf 2 shum i mir

  Shitet golfi 2 shum i mir hargjimet shum te vogla timon hidraulik goma te reja regjistrim 1vit per m

  Deqan 28 korrik 11:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xhip
  Vetura

  Xhip

  Shitet xhipi Nissan Terrano 2.7 diesel,me tabela ks.

  Deqan 28 korrik 08:04
  3.400 €
 • 2 foto
  Shitet polo 1.6 tdi R-line
  Vetura

  Shitet polo 1.6 tdi R-line

  Ne gjendje perfekte osht. 15000 km

  Deqan 27 korrik 21:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 4 TD(i) 1.9 rks 1vit tplot
  Vetura

  Golf 4 TD(i) 1.9 rks 1vit tplot

  Golf 4 1.9 TD(i) Rks 1vit tplot Ne gjendje perfekte pa asni defekt. Me ulje me filtera te ndrrun p

  Deqan 27 korrik 20:03
  4.500 €
 • 0 foto
  Opel Corsa benzin -94
  Vetura

  Opel Corsa benzin -94

  Shes opel corza gjendje trregull per me shum 049899196

  Deqan 27 korrik 19:31
  430 €
 • 3 foto
  Opel Corsa benzin -94
  Vetura

  Opel Corsa benzin -94

  Shes opel corza 1.4 b ngjendje perfekte

  Deqan 27 korrik 19:24
  420 €
 • 0 foto
  Shitet Sachs 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Sachs 49cc

  Motorri dhez ka nevoj do investime,klipin e ka te ri 49cc Mundet me i kry pune edhe naj kuj per pj

  Deqan 26 korrik 23:13
  60 €
 • 4 foto
  Shitet! Pick Up, Opel Combo 1.7cdti
  Vetura

  Shitet! Pick Up, Opel Combo 1.7cdti

  Shitet pick up Opel Combo 1.7 cdti Viti: 2004 Ne gjendje te mirë I sapo ardhur nga Zvicra

  Deqan 26 korrik 21:23
  1.900 €
 • 7 foto
  TREK carbon 29 xl
  Motore (mbi 50 cc)

  TREK carbon 29 xl

  Shitet bicikleta TREK CARBON 29xl ne gjendje shum te mir e po sa ardhu prej gjermanije❤️

  Deqan 26 korrik 14:30
  600 €
 • 10 foto
  BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET 24h
  Vetura

  BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET 24h

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Deqan 25 korrik 22:22
  1 €