Deqan

Shtepi & Familje në shitje në Deqan

 • 0 foto
  BOJLERa ME PLIN ,VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLERa ME PLIN ,VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Deqan Sot, 15:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Deqan Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Deqan Dje, 08:46
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Deqan Dje, 08:37
  799 €
 • 10 foto
  PUNOJM ROLETA TE JASHTME SIPAS DIMENSIONEVE
  Mobilje

  PUNOJM ROLETA TE JASHTME SIPAS DIMENSIONEVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Deqan 22 janar 21:46
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  Prodhojm dyer te dhomave te Hymjes nr:045963649
  Mobilje

  Prodhojm dyer te dhomave te Hymjes nr:045963649

  Prodhojm dyer te dhomave te Hymjes me qmime 60 deri 140euro nr:045963649

  Deqan 21 janar 18:23
  60 €
 • 2 foto
  TAVOLINA DRURI
  Mobilje

  TAVOLINA DRURI

  Shiten tavolina 55 x55 nalsia 50 cm shum te pershtatshme per sallone lokale etj produkt gjerman ...

  Deqan 20 janar 21:13
  14 €
 • 14 foto
  TOP Doors - Dyer te brendshme - 048183943
  Mobilje

  TOP Doors - Dyer te brendshme - 048183943

  Top Doors - Dyer te brendshme 048183943 +38348183943 Transporti dhe montimi ne ter Kosoven. d

  Deqan 20 janar 09:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Deqan 17 janar 19:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Deqan 8 janar 23:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer per dhoma me montim ADI DOORS 045806223
  Mobilje

  dyer per dhoma me montim ADI DOORS 045806223

  shesum dyer per dhoma me qmime 60 deri 120 euro

  Deqan 8 janar 20:51
  60 €
 • 5 foto
  Maqina te Drunit
  Makina dhe vegla

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me trans

  Deqan 7 janar 18:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Landrover Defender Fellne
  Makina dhe vegla

  Landrover Defender Fellne

  Shes 5 Copa fellne me gjeth Goma Te sapo Ardhura nga gjermanija Jan ne gjendje shum te mir Gomat

  Deqan 7 janar 18:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  DYER PER DHOMA SUPER ZBRITJE
  Materiale ndertimi

  DYER PER DHOMA SUPER ZBRITJE

  DYER PER DHOMA SUPER ZBRITJE

  Deqan 7 janar 10:08
  55 €
 • 5 foto
  Invertar
  Mobilje

  Invertar

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Deqan 4 janar 19:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kreveta me dysheka per femij viber+38345805512
  Mobilje

  kreveta me dysheka per femij viber+38345805512

  kreveta dysheka garnitura dhoma gjumi karrika tavolina

  Deqan 4 janar 07:35
  75 €
 • 10 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  Mobilje

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  \"GERMAN TORE\" Ofron dyer të kualitetit të lartë Dyer për garazha Dyer industriale Dyer senzorike D

  Deqan 19 dhjetor 13:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  Mobilje

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  German Tore German Tore ofron dyer të kualitetit të lartë të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. German To

  Deqan 19 dhjetor 13:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Deqan 17 dhjetor 07:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makita 18V Li-ion 11 Piece Combo LXT-COMBO-111
  Makina dhe vegla

  Makita 18V Li-ion 11 Piece Combo LXT-COMBO-111

  Makita 18V Li-ion 11 Piece Combo LXT-COMBO-111 For INSTANT Reply About Delivery To Your HOME ADDR

  Deqan 29 nëntor 11:04
  700 €
 • 1 foto
  2019 UPPAbaby Vista Twins Sistemi i Udhëtimit
  Makina dhe vegla

  2019 UPPAbaby Vista Twins Sistemi i Udhëtimit

  2019 UPPAbaby Vista Twins Sistemi i Udhëtimit Pricemimi im: 1,324.93 $ plus tarifë transporti në

  Deqan 9 nëntor 23:23
  1.192 €
 • 2 foto
  Ponuda zajma između pojedinih 72h
  Materiale ndertimi

  Ponuda zajma između pojedinih 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit za 72 sata i koji su u

  Deqan 5 nëntor 01:29
  123.456 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Deqan 21 tetor 15:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Deqan 21 tetor 15:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes dyer dhe dritare 80x140 30 euro 045823581
  Mobilje

  shes dyer dhe dritare 80x140 30 euro 045823581

  dyer 70-120 euro dritaret 30 euro 045823581

  Deqan 18 tetor 20:05
  70 €
 • 11 foto
  tavolina seoare krevata 044945648
  Materiale ndertimi

  tavolina seoare krevata 044945648

  Punojm sepere tavolina krevata dyer nga druri me kualitet te lart ju mirpresum 044945648

  Deqan 15 tetor 09:02
  160 €
 • 1 foto
  Shes shporetin ABC 29 kw
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin ABC 29 kw

  Shes shporetin ABC 29kw ne gjendje te mir osht i perdorur 4 vite bashk me te vin edhe qyngat

  Deqan 11 tetor 20:10
  650 €
 • 8 foto
  dyer dritare nga druri 044945648
  Materiale ndertimi

  dyer dritare nga druri 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Deqan 11 tetor 10:10
  60 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA & ALUMINI - MIZORE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA & ALUMINI - MIZORE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Deqan 3 tetor 02:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961
  Mobilje

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961 dyr e dritare 30euro deri 70euro.... dye

  Deqan 28 shtator 07:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maqin per Prerjen e Gurit dhe Hekurit
  Makina dhe vegla

  Maqin per Prerjen e Gurit dhe Hekurit

  Maqin per Prerjen e Gurit dhe Hekurit Me persjon te ujit HYDRO -JET 30-20 ne gjendje shum te mir vit

  Deqan 27 shtator 06:47
  37.000 €
 • 2 foto
  Brand new and original bed cover sheet
  Mobilje

  Brand new and original bed cover sheet

  Brand new and original bed cover sheet whatsapp:+2349079766005

  Deqan 25 shtator 20:54
  100 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Deqan 24 shtator 10:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Agergati Lombardini 10 KW Italian
  Makina dhe vegla

  Shitet Agergati Lombardini 10 KW Italian

  Shitet agergati 10 KW Italian diesel ne gjendje shume te mire.

  Deqan 22 shtator 15:17
  500 €
 • 0 foto
  dritare nga druri 30 euro 045823581
  Materiale ndertimi

  dritare nga druri 30 euro 045823581

  dritare te reja 30 euro +38345823581

  Deqan 20 shtator 09:11
  30 €
 • 1 foto
  Shiten qeremindet
  Materiale ndertimi

  Shiten qeremindet

  Shiten qermindet italijane 2800 copa

  Deqan 18 shtator 13:18
  15 €
 • 2 foto
  Komprosor
  Makina dhe vegla

  Komprosor

  Shes komprosor ne gjendje te rregullt,250L Per me shume mund te na kontaktoni

  Deqan 16 shtator 11:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  punojm karrika per veranda viber+38345805512
  Mobilje

  punojm karrika per veranda viber+38345805512

  separe

  Deqan 14 shtator 16:38
  160 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Makina dhe vegla

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Deqan 13 shtator 12:33
  69.323 €
 • 11 foto
  dyer italiane vetem 89euro
  Mobilje

  dyer italiane vetem 89euro

  dyer 60-120 euro

  Deqan 13 shtator 11:51
  89 €
 • 11 foto
  punojm karrika tavolina separe viber+38345805512
  Mobilje

  punojm karrika tavolina separe viber+38345805512

  separe

  Deqan 13 shtator 09:22
  160 €
 • 1 foto
  Tavolin per telivizor
  Mobilje

  Tavolin per telivizor

  Tavolin per telivizor

  Deqan 10 shtator 16:16
  250 €
 • 11 foto
  dyer separe-tavolina ADI doors viber+38345806223
  Mobilje

  dyer separe-tavolina ADI doors viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro separe me qmime 160 euro-----

  Deqan 10 shtator 16:01
  60 €
 • 4 foto
  DIVAN GARNITURE PER DHOME DITE
  Mobilje

  DIVAN GARNITURE PER DHOME DITE

  Garniturë 3+2+1+1 Treshja ka gjatësinë 2.20m Dyshja 1.50m Njeshet 1m Divanet kane ngjyre te kremt,

  Deqan 10 shtator 14:07
  650 €
 • 3 foto
  Makina per hukurosje
  Teknik dhe paisje

  Makina per hukurosje

  Valak per hukurosjen e shum llojev te materialev per resturante edhe per fabrika te ndryshme.

  Deqan 6 shtator 09:40
  500 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi
  Mobilje

  Dhoma gjumi

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Deqan 5 shtator 17:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dhom Gjumi Komod Dhe Tavolin
  Mobilje

  Dhom Gjumi Komod Dhe Tavolin

  Dhom Gjumi Komod Dhe Tavolin Jan pak te perdorura

  Deqan 5 shtator 16:31
  300 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Deqan 5 shtator 09:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Deqan 5 shtator 08:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Deqan 5 shtator 08:47
  Me Marrveshje