Deqan

Shtepi & Familje në shitje në Deqan

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Deqan Sot, 09:19
  550 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Deqan Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE TE PLASTIKES MODERNE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE TE PLASTIKES MODERNE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Deqan Sot, 08:57
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Deqan Sot, 08:56
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Deqan Sot, 08:55
  85 €
 • 10 foto
  PUNOJM ROLETA TE JASHTME SIPAS DIMENSIONEVE
  Mobilje

  PUNOJM ROLETA TE JASHTME SIPAS DIMENSIONEVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Deqan Sot, 03:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA & ALUMINI - MIZORE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA & ALUMINI - MIZORE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Deqan Sot, 03:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLERa ME PLIN ,VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLERa ME PLIN ,VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Deqan Dje, 22:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Deqan Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Deqan Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Deqan Dje, 19:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofert separe me super qmim +38344945578
  Mobilje

  Ofert separe me super qmim +38344945578

  shes separe komplet 1+1+2+2+tavolina 160 euri viber +38344945578

  Deqan Dje, 16:46
  160 €
 • 10 foto
  prodhojm separe te ndryshme tel.045805512
  Mobilje

  prodhojm separe te ndryshme tel.045805512

  separe

  Deqan Dje, 16:38
  150 €
 • 0 foto
  suxhuk
  Makina dhe vegla

  suxhuk

  eshte i mire i but i kuq shum ta then

  Deqan Dje, 15:53
  90.021 €
 • 11 foto
  dyer separe-tavolina ADI doors viber+38345806223
  Mobilje

  dyer separe-tavolina ADI doors viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro separe me qmime 160 euro-----

  Deqan Dje, 15:16
  60 €
 • 11 foto
  ofert separe me super qmim 044945578
  Mobilje

  ofert separe me super qmim 044945578

  shes separe me qmime te lira viber +38344945578

  Deqan Dje, 13:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shpric per autolarje
  Makina dhe vegla

  Shpric per autolarje

  Shpris eshte ne gjndje te mir teknike eshte me uj te mgrot dhe te fotof

  Deqan 22 maj 10:55
  450 €
 • 9 foto
  separe tavolina viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  separe tavolina viber+38345805512

  separe

  Deqan 21 maj 21:41
  150 €
 • 2 foto
  TAVOLINA DRURI
  Mobilje

  TAVOLINA DRURI

  Shiten tavolina 55 x55 nalsia 50 cm shum te pershtatshme per sallone lokale etj produkt gjerman ...

  Deqan 21 maj 21:11
  14 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Deqan 21 maj 14:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofert Dyer te hymjes me te gjitha Masat
  Materiale ndertimi

  Ofert Dyer te hymjes me te gjitha Masat

  Prodhojm dyer per krejt shtepin nga druri me qmime duke fillu nga 60euro

  Deqan 21 maj 11:20
  60 €
 • 8 foto
  dyer me te gjitha dimenzjonet +38345327459
  Mobilje

  dyer me te gjitha dimenzjonet +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me modele e ngjyra te ndryshme ju mirpresum tel.044945

  Deqan 20 maj 23:44
  70 €
 • 9 foto
  Dyer per garazha novoferm germany
  Materiale ndertimi

  Dyer per garazha novoferm germany

  posedojm ghitha llojet e dyerve si dhe aksesor te ndryshem motorra rampa etj

  Deqan 20 maj 17:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Deqan 20 maj 15:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes shporetin me plin
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin me plin

  Shes shporetin me plin ne gjendje te mire.

  Deqan 20 maj 14:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer italiane vetem 89euro
  Mobilje

  dyer italiane vetem 89euro

  dyer 60-120 euro

  Deqan 20 maj 12:13
  89 €
 • 5 foto
  Invertar
  Mobilje

  Invertar

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Deqan 19 maj 23:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  dyer italiane ne zbritje viber+38345612876
  Materiale ndertimi

  dyer italiane ne zbritje viber+38345612876

  dyer italiane ne zbritje viber+38345612876 prodhojm dyr 60

  Deqan 19 maj 17:30
  60 €
 • 1 foto
  Sharre
  Makina dhe vegla

  Sharre

  Shes sharren ne gjendje te rregullt

  Deqan 19 maj 11:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pastruse PVC
  Makina dhe vegla

  Pastruse PVC

  SHES MAKINEN PER PASTRIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PVC,ESHTE NE GJENDJE TE MIRE E ARDHUR NGA ZVIC

  Deqan 19 maj 11:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO
  Mobilje

  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime nga 90euro de

  Deqan 18 maj 19:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Deqan 18 maj 16:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Deqan 18 maj 16:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Deqan 18 maj 16:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  dyer dritare nga druri 044945648
  Materiale ndertimi

  dyer dritare nga druri 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Deqan 18 maj 15:38
  60 €
 • 5 foto
  dyer me montim profosjonal 045327459
  Mobilje

  dyer me montim profosjonal 045327459

  dyer dhe dritare nga druri dhe mediapani me te gjitha modelet dhe ngjyrat e ndryshme punojm me krejt

  Deqan 18 maj 15:35
  80 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Deqan 17 maj 18:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer per dhoma me montim ADI DOORS 045806223
  Mobilje

  dyer per dhoma me montim ADI DOORS 045806223

  shesum dyer per dhoma me qmime 60 deri 120 euro

  Deqan 17 maj 16:43
  60 €
 • 10 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  Mobilje

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  \"GERMAN TORE\" Ofron dyer të kualitetit të lartë Dyer për garazha Dyer industriale Dyer senzorike D

  Deqan 17 maj 11:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  Mobilje

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  German Tore German Tore ofron dyer të kualitetit të lartë të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. German To

  Deqan 17 maj 11:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes shporetin ABC 29 kw
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin ABC 29 kw

  Shes shporetin ABC 29kw ne gjendje te mir osht i perdorur 4 vite bashk me te vin edhe qyngat

  Deqan 15 maj 18:17
  650 €
 • 2 foto
  Shiten shporetat e rymes
  Teknik dhe paisje

  Shiten shporetat e rymes

  Shes dy shpireta te rrymes njoni me gjom njoni plloq dhe nje maqin per larjen e eneve te perdorura p

  Deqan 15 maj 18:17
  60 €
 • 2 foto
  Komprosor
  Makina dhe vegla

  Komprosor

  Shes komprosor ne gjendje te rregullt,250L Per me shume mund te na kontaktoni

  Deqan 15 maj 09:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyr te dhomav e dyer te hymjes me montim 045823581
  Materiale ndertimi

  dyr te dhomav e dyer te hymjes me montim 045823581

  shes dyer 60-120 euro edhe i montojm punojm edhe me porosi viber +38345823581

  Deqan 14 maj 18:19
  60 €
 • 5 foto
  Maqina te Drunit
  Makina dhe vegla

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me trans

  Deqan 13 maj 04:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117
  Materiale ndertimi

  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117

  Punojm dyer me cmime 60 deri 100euro me dizajne te ndryshme dhe me te gjitha ngjyrat per me shum inf

  Deqan 6 maj 20:52
  60 €
 • 11 foto
  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117
  Mobilje

  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-100euro n

  Deqan 6 maj 20:51
  60 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma +38345613117
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma +38345613117

  Shesim dyer te ndryshme me cmime prej 60euro punojm me porosi me dizajne te ndryshme per me shum na

  Deqan 6 maj 20:49
  60 €
 • 14 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758
  Materiale ndertimi

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme

  Deqan 30 prill 18:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te Bardha me qmime te lira +38345612876
  Materiale ndertimi

  Dyer te Bardha me qmime te lira +38345612876

  Bejm prodhimin e dyerve per krejt shtepin dyer te dhomav dyer te hymjes dyer me xhom dyer te banjos

  Deqan 29 prill 12:33
  60 €