Deqan

Sport & Rekreacion në shitje në Deqan

 • 2 foto
  Shitet bicikleta e veqant ?
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta e veqant ?

  Shitet bicikleta e veqant

  Deqan Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  beautiful Maltese babies
  Kafshe shtepiake

  beautiful Maltese babies

  Our beautiful Maltese babies have arrived. We have one little boy to find his home Liangliang have b

  Deqan Sot, 03:04
  100 €
 • 8 foto
  Biciklet per E re Goma 27.5 Mosha:13-21 Vjeq
  Paisje per sport

  Biciklet per E re Goma 27.5 Mosha:13-21 Vjeq

  Bicikleta osht e re Fringo 2020 Full Alumin Extra Goma 27.5 Extra Line Prodhim Suedez Per mosh 13-22

  Deqan 31 maj 16:59
  170 €
 • 12 foto
  Biciklet 29 XL Me Goma 29 Pliot slloven Extra
  Paisje per sport

  Biciklet 29 XL Me Goma 29 Pliot slloven Extra

  Bicikleta osht e re Fringo 2020 Prodhim Slloven Profesional Extra Line Me Goma 29 Full Shimano Lexii

  Deqan 31 maj 16:51
  270 €
 • 8 foto
  Scott E-Sub Sport 10 Men
  Paisje per sport

  Scott E-Sub Sport 10 Men

  Shes Bicikleten Elektrike “ Scott E-Sub Sport 10 Men“ Ne gjendje perfekte . E-SUB Alloy Frame Sunt

  Deqan 30 maj 16:09
  1.380 €
 • 4 foto
  American bulldog
  Kafshe shtepiake

  American bulldog

  American bulldog Hello Looking to give a puppy/dog a new loving home dog experience based in Warwick

  Deqan 30 maj 14:38
  100 €
 • 1 foto
  Qentë të bukur frëngjisht dem për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë të bukur frëngjisht dem për shitje

  * pjellë mahnitëse e 6 bulldogëve francezë * x4 vajza x2 djem këto bukuri të vogla janë rritur në

  Deqan 29 maj 20:05
  150 €
 • 2 foto
  Shitet belgu
  Kafshe shtepiake

  Shitet belgu

  Shitwt belgu 10 muajsh shum i mire

  Deqan 27 maj 21:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET Mini Stani per Kafsh (Qen, Mace etj)
  Kafshe shtepiake

  SHITET Mini Stani per Kafsh (Qen, Mace etj)

  Eshte e punuar nga llamarina me dimensione Gjatsi 55cm gjersi 45cm lartesi 60cm

  Deqan 27 maj 15:17
  50 €
 • 3 foto
  Qen belg 11 muaj
  Kafshe shtepiake

  Qen belg 11 muaj

  Qen protektiv shum i shoqerushem me njerez

  Deqan 27 maj 12:47
  230 €
 • 4 foto
  Belgian Malinois
  Kafshe shtepiake

  Belgian Malinois

  Shes Qenin Belg 10 muj e gjys , rac e paster , per me shum kontakt.

  Deqan 27 maj 12:15
  195 €
 • 4 foto
  Dynacord Cobra 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord Cobra 2

  shes dynacord cobra 2 esht ne gjendje shum te mir esht e perdorne basi ka 700-1400 watt satelit

  Deqan 26 maj 20:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AB STYLE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  AB STYLE

  shes USB AB STYLE ne gjendje te rregullt

  Deqan 26 maj 20:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  dynacord f8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord f8

  shes basat dynacord f8

  Deqan 26 maj 20:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  dynacord f150
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord f150

  shes satelitat dynacord f 150

  Deqan 26 maj 20:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ore per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore per meshkuj

  Me marrveshje

  Deqan 26 maj 19:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ebike
  Paisje per sport

  Ebike

  Merida Ebike 28” top-form. Per me shum info https://www.merida.nl/e-bike/e-spresso-tour-408-eq

  Deqan 26 maj 15:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Trak vrapimi
  Paisje per sport

  Trak vrapimi

  Shes trake e vrapimit ne gjendje shum te mir e arrdhur nga jasht

  Deqan 24 maj 18:03
  400 €
 • 3 foto
  Puppies fantastike Boston Terrier.
  Kafshe shtepiake

  Puppies fantastike Boston Terrier.

  Puppies fantastike Boston Terrier. Vajza jonë e bukur Evie ka pasur një pjellë të mrekullueshme, të

  Deqan 23 maj 11:15
  300 €
 • 0 foto
  Shiten boksat HH pro 700
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten boksat HH pro 700

  Shiten 2 boksa HH pro 700, made in England pothuajse të ri, janë origjinal të pa riparuar, bashk me

  Deqan 22 maj 21:10
  400 €
 • 6 foto
  Chihuahuas
  Kafshe shtepiake

  Chihuahuas

  Chihuahuas Për shkak të nevojës për të qenë realist dhe i shkurtuar me chihuahuas e mia brenda shtëp

  Deqan 22 maj 18:10
  100 €
 • 0 foto
  SHES BICIKLETA SCOTT QMIM I VOLITSHEM
  Paisje per sport

  SHES BICIKLETA SCOTT QMIM I VOLITSHEM

  PER ME SHUM INFO VIBER OSE WhatsApp +38344710370

  Deqan 22 maj 15:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kc regjistron bulldog frengjisht
  Kafshe shtepiake

  kc regjistron bulldog frengjisht

  kc regjistron bulldog frengjisht Gati për t’u larguar. Kemi mbetur 3 djem nga një pjellë e 6. Dexey

  Deqan 21 maj 19:16
  250 €
 • 5 foto
   kc zarejestrowany beagle
  Kafshe shtepiake

   kc zarejestrowany beagle

   kc zarejestrowany beagle Nasza piękna „Rzeka” urodziła 6 wspaniałych szczeniąt, pozostały tylko 4.

  Deqan 21 maj 19:09
  300 €
 • 4 foto
   K.c Reg ma niesamowity temperament
  Kafshe shtepiake

   K.c Reg ma niesamowity temperament

   K.c Reg ma niesamowity temperament Oto mój ostatni 1 miot z 4 pełnymi rodowodowymi źrebakami K.c R

  Deqan 21 maj 19:06
  170 €
 • 5 foto
  chow chow szczenięta
  Kafshe shtepiake

  chow chow szczenięta

  chow chow szczenięta Na sprzedaż najwyższej jakości szczenięta chow chow zarejestrowane w KC. Tutaj

  Deqan 21 maj 19:01
  200 €
 • 6 foto
  zarejestrowana przez chi chihuahua
  Kafshe shtepiake

  zarejestrowana przez chi chihuahua

  zarejestrowana przez chi chihuahua Mam tę cudowną malutką szczenię z litej czekolady, którą można z

  Deqan 21 maj 18:57
  220 €
 • 4 foto
  Kc reg. pomorskie ...
  Kafshe shtepiake

  Kc reg. pomorskie ...

  Kc reg. pomorskie ... Mam czystej krwi pomorskiego chłopca do adopcji. Urodził się w lipcu w miocie

  Deqan 21 maj 18:51
  150 €
 • 5 foto
  Bulldog Angielski .....
  Kafshe shtepiake

  Bulldog Angielski .....

  Bulldog Angielski ..... Przedstawiamy Monty nasz reg NEBBR w pełni dopasowany liliowy i podpalany b

  Deqan 21 maj 18:47
  200 €
 • 4 foto
  kc zarejestrował buldogi francuskie
  Kafshe shtepiake

  kc zarejestrował buldogi francuskie

  kc zarejestrował buldogi francuskie Gotowy do wyjścia. Mamy 3 chłopców z miotu 6. Dexey jest naszą

  Deqan 21 maj 18:42
  250 €
 • 4 foto
  Kotele të bukura Ragdoll për shitje
  Kafshe shtepiake

  Kotele të bukura Ragdoll për shitje

  Kotele të bukura Ragdoll për shitje (Prindërit kampionë të mëdhenj në rrëmushje) Studi i mahnitshëm

  Deqan 21 maj 18:36
  110 €
 • 4 foto
  Kotele britanike Shorthair për shitje
  Kafshe shtepiake

  Kotele britanike Shorthair për shitje

  Kotele britanike Shorthair për shitje Kotele e mrekullueshme për krehje Kotele Britanike Shorthai

  Deqan 21 maj 18:30
  170 €
 • 4 foto
  KC regjistroi kotele britanike të gjata për shitje
  Kafshe shtepiake

  KC regjistroi kotele britanike të gjata për shitje

  KC regjistroi kotele britanike të gjata për shitje Belle Ayr Cattery - Silver Shaded Silver Shaded

  Deqan 21 maj 18:25
  250 €
 • 4 foto
  Kotele të bukura të Bengalit për shitje
  Kafshe shtepiake

  Kotele të bukura të Bengalit për shitje

  Kotele të bukura të Bengalit për shitje 3 kotele mahnitëse të kryqëzuara me tabela të Bengalit 2 va

  Deqan 21 maj 18:19
  150 €
 • 4 foto
  Kotele shorthair amerikane për shitje
  Kafshe shtepiake

  Kotele shorthair amerikane për shitje

  Kotele shorthair amerikane për shitje VAJZA TANI RESSHT RES REZERVO T ON GJITHA FEMIJE ISSHT AV E d

  Deqan 21 maj 18:15
  200 €
 • 5 foto
  Kotele të racave të përziera, Persian-Chinchilla
  Kafshe shtepiake

  Kotele të racave të përziera, Persian-Chinchilla

  Kotele të racave të përziera, Persian-Chinchilla Këtu kemi kotele kryqi Persian Chinchilla. Babi be

  Deqan 21 maj 18:07
  150 €
 • 2 foto
  Shitet qeni i sharit rrac e paster
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni i sharit rrac e paster

  Shitet qeni i sharit rrac e paster i dihet edhe familja.Qmimi sipas marreveshjes.Per me shum informa

  Deqan 21 maj 04:24
  3.342.567 €
 • 8 foto
  Mbreti i Havalit Charles Spaniel
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel Vajza e vogël e bukur ka këtë pjellë të mrekullueshme të qenve kava

  Deqan 20 maj 21:43
  140 €
 • 9 foto
  Scott E-Sub Sport 10 Men
  Paisje per sport

  Scott E-Sub Sport 10 Men

  Shes Bicikleten Elektrike “ Scott E-Sub Sport 10 Men“ Ne gjendje perfekte . E-SUB Alloy Frame Sunt

  Deqan 20 maj 15:22
  1.580 €
 • 5 foto
  Biciklet Whistle elektrike nr 29
  Paisje per sport

  Biciklet Whistle elektrike nr 29

  Shes bicikleten elektrike Whistle nr 29 , ne gjendje perfekte Motorr Bosch Performance Line .

  Deqan 20 maj 15:03
  780 €
 • 4 foto
  Cannondale scalpe 29 L
  Paisje per sport

  Cannondale scalpe 29 L

  Shitet cannondale 29 L 2x10 pjeset XO

  Deqan 17 maj 15:49
  1.150 €
 • 10 foto
  Scott E-Sub Sport 10 Men
  Paisje per sport

  Scott E-Sub Sport 10 Men

  Shes Bicikleten Elektrike “ Scott E-Sub Sport 10 Men“ Ne gjendje perfekte . E-SUB Alloy Frame Sunt

  Deqan 16 maj 21:05
  1.280 €
 • 3 foto
  Shitet bicikleta 29 L me rrym ?
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta 29 L me rrym ?

  Shitet bicikleta me rrym Scott nr 29 L Viti 2019 PO thuajs e re 90 % Pa adapter

  Deqan 15 maj 16:11
  900 €
 • 3 foto
  Canyon RacingFS70
  Paisje per sport

  Canyon RacingFS70

  Canyon Racing FS70 Frenat Shimano Tektro Me vaj Ndrusin e shpejtsive Shimano deoreXT, Altus Armoriz

  Deqan 15 maj 03:28
  390 €
 • 2 foto
  Bulls
  Paisje per sport

  Bulls

  Bulls ebike -29 Per info https://www.eurorad.de/produkt/bulls-e-bike-twenty9-e2/

  Deqan 15 maj 00:42
  980 €
 • 2 foto
  Këlyshët e Kufirit të Kollit gati për shitjeKëto k
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e Kufirit të Kollit gati për shitjeKëto k

  Këlyshët e Kufirit të Kollit gati për shitjeKëto këlyshë kanë pasur raundin e parë të vaksinave dhe

  Deqan 14 maj 15:41
  150 €
 • 1 foto
  Këlyshë kavalier për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë kavalier për shitje

  puppies ...    në shitje, foshnjat tona janë shumë miqësore, të buta dhe me lojëra dhe kanë temperat

  Deqan 14 maj 12:40
  150 €
 • 1 foto
  Këlysh i butë për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlysh i butë për shitje

  3 muajsh pulë blu dhe ari macaw duke kërkuar atë përgjithmonë në shtëpi. I do femrat, jo aq të mira

  Deqan 14 maj 12:40
  150 €
 • 3 foto
  Beautifulokollatë e bukur mashkull me çokollatë
  Kafshe shtepiake

  Beautifulokollatë e bukur mashkull me çokollatë

  ** DUHET NJNE LETR ** Ne kemi 2 qenushë çokollatë absolutisht të bukur të rrallë për tu rezervuar, a

  Deqan 14 maj 09:10
  150 €
 • 2 foto
  Këlyshë të mahnitshëm të Papillon Në dispozicion
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të mahnitshëm të Papillon Në dispozicion

  Këlyshë të mahnitshëm të Papillon Në dispozicion për shitje Këlyshë të vegjël Papillon të dashur, të

  Deqan 14 maj 06:29
  150 €