Patundshmeri
Deqan

Patundshmeri në shitje në Deqan

 • 0 foto
  Banes e kompletuar me mobile
  Apartment / Banesa

  Banes e kompletuar me mobile

  Shes banes te kompletuar me mobile, 2 dhoma gjumi, sallon kuzhin te veqant Kuzhina e kompletuar. Nje

  Deqan 22 janar 22:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  Garazh

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Deqan 19 dhjetor 13:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337
  Garazh

  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Deqan 19 dhjetor 13:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  Garazh

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Deqan 19 dhjetor 13:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337
  Garazh

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Deqan 19 dhjetor 13:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Garazhë
  Garazh

  Garazhë

  Garazhë komplet e montuar fabrikisht,e kompletuar me dyer dhe dritare, e izoluar dhe e fasaduar,e t

  Deqan 11 dhjetor 14:30
  4.000 €
 • 9 foto
  GENERAL TORE 044-166-288
  Garazh

  GENERAL TORE 044-166-288

  HÖRMANN numer 1 ne botë per dyer automatike per garazha, Tani edhe ne kosovë per dyer automatike per

  Deqan 10 dhjetor 21:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet lokali prej 56 m2 NE DEQAN
  Shtepi / Vila

  shitet lokali prej 56 m2 NE DEQAN

  SHITET LOKALI NE DEQAN TE KANALLI NE NDERTESEN DEQANI 2008 LOKALI OSHTE I RREGULLUM MIR OSHTE 5

  Deqan 10 nëntor 08:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes banesen ne Durres
  Apartment / Banesa

  Shes banesen ne Durres

  Shes banesen ne plazh te Durresit. Plani dhe pajisjet: kati i katert, koridori, nje dhome e ndejes,

  Deqan 4 shtator 21:20
  48.000 €
 • 8 foto
  Kompania Extra Per Pastrim
  Shtepi / Vila

  Kompania Extra Per Pastrim

  Kompania extra e specializuar per Pastrim.Shtepi Banes Kuqat(gejat) Etj.Me Qmimet Me Te Volishem Ne

  Deqan 4 shtator 20:16
  1 €
 • 0 foto
  FREE BUSINESS MAGIC SPELLS +27839620753
  Garazh

  FREE BUSINESS MAGIC SPELLS +27839620753

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 24 gusht 12:34
  200 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPINË-1hk TOKË QENDËR VITOMERICE
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPINË-1hk TOKË QENDËR VITOMERICE

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPINË dhe 1 Hektarë Tokë . Shesim 1 hektarë e 10 ari tokë në Vitomeric To

  Deqan 17 korrik 09:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NE BUKURESHT MAHALL
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NE BUKURESHT MAHALL

  AGENCY HOME VIP SHETË APO eh NDRRONË DYQANIN me BANES . -Shesim apo bejmë Ndrrim me Banesë ne qyte

  Deqan 16 korrik 16:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  HOME VIP SHETË BANESË 119 m2 kati parë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË 119 m2 kati parë

  AGENCY HOME VIP-a SHETË DY BANESA KATIN e -1- -Shesim dy Banesa Që jonë ne ndertimë e siper që dot

  Deqan 16 korrik 15:48
  700 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË NDRRON SHTEPIN e Mobiluar ME BANES
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË NDRRON SHTEPIN e Mobiluar ME BANES

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI TË MOBILUAR ME 4ari . Shesim Shtepinë apo nderrojmë më Banesë në qytet

  Deqan 16 korrik 13:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP LESHON DYQANIN 350m2 me QERA BANJE PEJËS
  Apartment / Banesa

  HOME VIP LESHON DYQANIN 350m2 me QERA BANJE PEJËS

  AGENCY HOME VIP LESHONË ME QERA LOKALIN 350-m2 - Home VIP-a leshonë me qera lokalin Aferistë që nd

  Deqan 16 korrik 09:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPIN MOBILUAR më 6ha DARDANI PEJ
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPIN MOBILUAR më 6ha DARDANI PEJ

  AGENCY HOME VIP-a SHETË SHTEPIN më 6.5ari në DARDANI -1 Shesim Shtepin kompletë të mobiluar me tr

  Deqan 16 korrik 08:50
  110.000 €
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa qender Deqan ndertues Agullimi-A
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa qender Deqan ndertues Agullimi-A

  Shes 2 banesa te reja me siperfaqe 80.5 meter katror dhe 94.7 meter katror me cmim te volitshem dhe

  Deqan 16 korrik 07:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HOME VIP SHETË BANESA LAGJEN PUHOVC PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESA LAGJEN PUHOVC PEJË

  AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e Banesave në Lagjen e Puhovcit Pejë - Banesat gjinden në loka

  Deqan 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP
  Shtepi / Vila

  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është t

  Deqan 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP
  Apartment / Banesa

  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është t

  Deqan 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHET BANES 60m2 te stacioni i Atobusav
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 60m2 te stacioni i Atobusav

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN MOBILUAR VETEM 35mij Euro kati -4- Pej mbas stacjonit Atobusave . Ban

  Deqan 15 korrik 16:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HOME VIP SHET BANES 60m2 te ProCreditBank 23mij€
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 60m2 te ProCreditBank 23mij€

  Vetem 23mi euro BANESA 60m2 me dy dhoma gjumi AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro Agj

  Deqan 15 korrik 15:58
  23.000 €
 • 10 foto
  Home Vip-a Shet Banesën 50m2 në Kapeshnicë
  Apartment / Banesa

  Home Vip-a Shet Banesën 50m2 në Kapeshnicë

  AGJENCIONI PËR PATUNDSHMËRI AGENCY HOME VIP-a Shet Banesë ndertim i ri 3min nga qendra e Pejës Banes

  Deqan 15 korrik 15:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  HOME VIP SHETË BANESË 46m2 në Pejë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË 46m2 në Pejë

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a BANES 46m2 -PEJ TE FAKULLTETI BIZNESIT 23mi Euro Kati 1

  Deqan 15 korrik 15:46
  23.000 €
 • 11 foto
  Risiii edhe në Junik !Filloi shitja e banesave
  Apartment / Banesa

  Risiii edhe në Junik !Filloi shitja e banesave

  Risiii edhe në Junik !Filloi shitja e banesave ne Kompleksin TILIA Tipi A.89.10m2 Tipi B.91.40m2 Ti

  Deqan 10 korrik 21:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SUPER OFERT BANESA TE GATSHME NE JUNIK
  Apartment / Banesa

  SUPER OFERT BANESA TE GATSHME NE JUNIK

  ***SUPER OFERT *** BANESA TE GATSHME NE JUNIK SE SHPEJTI EDHE FLETA POSEDUESE Banesat në kompleksi

  Deqan 9 korrik 15:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***
  Apartment / Banesa

  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***

  ***OFERT FANTASTIKE*** Shiten 7 banesa me FLET POSEDUESE dhe 7 garazha me keste deri 60 muaj pa KAMA

  Deqan 9 korrik 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kifa mont motorra per dyer
  Apartment / Banesa

  kifa mont motorra per dyer

  motorra per dyer

  Deqan 1 korrik 05:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banes ne Ulqin
  Apartment / Banesa

  Banes ne Ulqin

  Lokacioni si dhe gjendja e baneses jane te dukshme ne imazhet e postuara.

  Deqan 5 qershor 23:24
  99.000 €
 • 6 foto
  SHES SHTEPINE NE QENDER
  Shtepi / Vila

  SHES SHTEPINE NE QENDER

  Shes shtëpinë dy katëshe të mobiluar,me sip.240m2 dhe me 5 ari truall me aneks shtese me sip.125 m2

  Deqan 15 maj 11:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SUPER OFERT - SHITEN 7 BANESA ME KESTE PA KAMAT
  Apartment / Banesa

  SUPER OFERT - SHITEN 7 BANESA ME KESTE PA KAMAT

  Shiten 7 banesa dhe 7 garazha me keste deri 60 muaj pa KAMAT ne kompleksin TILIA ne JUNIK. 30% Para

  Deqan 25 prill 12:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRONI TA SHISNI HOME VIP
  Apartment / Banesa

  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRONI TA SHISNI HOME VIP

  RISI RISI AGENCY HOME VIP-a Ka filluar të bejë Fotografimin dhe Rekllamimin e Pronave Qe ju deshir

  Deqan 22 prill 22:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  REKLLAMO PRONEN QË KENI PER TA SHITUR HOME VIP
  Shtepi / Vila

  REKLLAMO PRONEN QË KENI PER TA SHITUR HOME VIP

  RISI RISI AGENCY HOME VIP-a Ka filluar të bejë Fotografimin dhe Rekllamimin e Pronave Qe ju deshir

  Deqan 22 prill 22:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes banese eksluzive ne qender te Decanit
  Apartment / Banesa

  Shes banese eksluzive ne qender te Decanit

  Shes banese eksluzive dhe te cilesise shume te larte ne qender te Decanit. Plani dhe pajisjet: kati

  Deqan 14 prill 23:09
  75.000 €
 • 7 foto
  Shes banese eksluzive ne qender te Decanit
  Apartment / Banesa

  Shes banese eksluzive ne qender te Decanit

  Shes banese eksluzive dhe te cilesise shume te larte ne qender te Decanit. Plani dhe pajisjet: kati

  Deqan 8 prill 00:24
  79.000 €
 • 7 foto
  Banesa Gjikante
  Apartment / Banesa

  Banesa Gjikante

  shitet banesa mu ne qender te Deqanit 30 metra afer komunes kati i 7: arsya e shitjes esht qe kam ma

  Deqan 4 prill 17:11
  170.000 €
 • 0 foto
  investimeve ( aigardbisenieks@gmail.com
  Apartment / Banesa

  investimeve ( [email protected]

  Unë jam huadhënës për t\'ju ndihmuar në realizimin e projekteve tuaja të investimeve për një interes

  Deqan 3 prill 04:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HOME VIP SHET BANES QENDER PEJES 95m2 U SHITTTTTTT
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES QENDER PEJES 95m2 U SHITTTTTTT

  ESHTË SHITUR E GEZOFT PRONARI I RI AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 95m2 mu ne Qender te pejes Pikris

  Deqan 2 prill 20:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  HOME VIP SHET 20ari me dy shtepi unike VITOMERIC
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET 20ari me dy shtepi unike VITOMERIC

  AGENCY HOME VIP Shet 20 ari Troll me Dy shtepi Unike Shesim 20 ari dhe dy shtepija te ndertuara me

  Deqan 2 prill 20:34
  140.000 €
 • 9 foto
  HOME VIP SHET BANES 123m2 ne objektin GORENJE pejë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 123m2 ne objektin GORENJE pejë

  AGENCY HOME VIP SHET BANES 123m2 Shesim Banes ne objektin GORENJA Kati i 9 -Banesa esht komplet e

  Deqan 2 prill 20:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP LESHON ME QERA SHTEPIN E. MOBILUAR
  Apartment / Banesa

  HOME VIP LESHON ME QERA SHTEPIN E. MOBILUAR

  AGENCY HOME VIP LESHON ME QERA SHTEPIN Ne VITOMERIC rajoni -1 Shtepija ndodhet pikrisht ne rruge

  Deqan 2 prill 20:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË BANES LUKSOZE 92m2 te mobiluar Pejë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANES LUKSOZE 92m2 te mobiluar Pejë

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESË LUKSOZE NË PEJË për Ballë stacionit Autobusav Shesim Banesën e Mobilu

  Deqan 2 prill 20:34
  89.000 €
 • 8 foto
  AGENCY HOME VIP agjencioni me i madh per PRONA
  Shtepi / Vila

  AGENCY HOME VIP agjencioni me i madh per PRONA

  AGENCY HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE -- N J O F T I M -- Agjencioni Home VIP qe esht me

  Deqan 2 prill 20:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHES SHTEPINE
  Shtepi / Vila

  SHES SHTEPINE

  Shes shtëpinë dy katëshe të mobiluar,me sip.240m2 dhe me 5 ari truall me aneks shtese me sip.125 m2

  Deqan 31 mars 09:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   shitet durres 125m+25m garazh 53000euro
  Apartment / Banesa

  shitet durres 125m+25m garazh 53000euro

  3+2+1 kati 4 ka 3 dhoma 2 wc sallon guxhin 2 ballkona shikon detin

  Deqan 16 mars 11:43
  53.000 €
 • 7 foto
  SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI NE JUNIK
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI NE JUNIK

  ***SUPER OFERT DERI ME 15.01.2019*** BLEJ BANESE DHE MERR GRATIS GARAZHEN Shitet banesa 110.10 m² n

  Deqan 16 janar 12:53
  1 €
 • 2 foto
  Shiten Mobilejet 3+3+2+1
  Dhoma

  Shiten Mobilejet 3+3+2+1

  Shitet Mobilejt shum te rujtne te perdorura shum pak ne gjendje shum te mira te rujtura presim bler

  Deqan 7 korrik 17:07
  1 €
 • 0 foto
  leshohet me qira
  Apartment / Banesa

  leshohet me qira

  leshoj me qira banesen ne qender te Deqanit me sip. 94 m. katror me dhome dite , kuzhine, dy dhoma g

  Deqan 13 nëntor 11:39
  300 €
 • 0 foto
  leshohet me qira
  Apartment / Banesa

  leshohet me qira

  Leshohet me qira banesa ne qender te Deqanit, e pershtatshme per zyre apo lokal afarist, e posa nde

  Deqan 16 tetor 23:26
  400 €