Patundshmeri
Deqan

Patundshmeri në shitje në Deqan

 • 10 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Deqan Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337
  Garazh

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Deqan 1 korrik 11:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  Garazh

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Deqan 1 korrik 11:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337
  Garazh

  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Deqan 1 korrik 11:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Benes me Qera 64 m
  Apartment / Banesa

  Benes me Qera 64 m

  Banes me Qera e mobiluar me nxemje Qendrore te gjithat mobilet edhe iventari i ri Ka garazhd shpajz

  Deqan 24 qershor 11:57
  1 €
 • 3 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  Garazh

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Deqan 10 qershor 09:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  banesé ne Deçan
  Apartment / Banesa

  banesé ne Deçan

  shitet banesa ne Deçan pamje te bukur prej 180 shkall qmimi volitshem per me shum informata telefono

  Deqan 31 maj 19:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet lokali prej 56 m2 NE DEQAN
  Shtepi / Vila

  shitet lokali prej 56 m2 NE DEQAN

  SHITET LOKALI NE DEQAN TE KANALLI NE NDERTESEN DEQANI 2008 LOKALI OSHTE I RREGULLUM MIR OSHTE 5

  Deqan 30 maj 09:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion
  Apartment / Banesa

  Okazion

  Ghiiio

  Deqan 8 maj 10:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes e kompletuar me mobile
  Apartment / Banesa

  Banes e kompletuar me mobile

  Shes banes te kompletuar me mobile, 2 dhoma gjumi, sallon kuzhin te veqant Kuzhina e kompletuar. Nje

  Deqan 7 maj 16:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa 76m2 te KOMUNA E RE kati 7. E GATSHME
  Apartment / Banesa

  Banesa 76m2 te KOMUNA E RE kati 7. E GATSHME

  Banesa gjindet ne katin e 7 eshte kati parafundit. E gatshme. Marrveshja behet te noteri. Qmimi 34

  Deqan 23 mars 18:19
  34.500 €
 • 0 foto
  Γρήγορη προσφορά δανείου σε 48 ώρες.
  Dhoma

  Γρήγορη προσφορά δανείου σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε χρήματα ή χρηματοδότηση για τις δραστηριότητες και τις ανάγκες σας; Δεν έχετε

  Deqan 4 shkurt 12:24
  100 €
 • 11 foto
  Garazhë
  Garazh

  Garazhë

  Garazhë komplet e montuar fabrikisht,e kompletuar me dyer dhe dritare, e izoluar dhe e fasaduar,e t

  Deqan 11 dhjetor 14:30
  4.000 €
 • 9 foto
  GENERAL TORE 044-166-288
  Garazh

  GENERAL TORE 044-166-288

  HÖRMANN numer 1 ne botë per dyer automatike per garazha, Tani edhe ne kosovë per dyer automatike per

  Deqan 10 dhjetor 21:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes banesen ne Durres
  Apartment / Banesa

  Shes banesen ne Durres

  Shes banesen ne plazh te Durresit. Plani dhe pajisjet: kati i katert, koridori, nje dhome e ndejes,

  Deqan 4 shtator 21:20
  48.000 €
 • 8 foto
  Kompania Extra Per Pastrim
  Shtepi / Vila

  Kompania Extra Per Pastrim

  Kompania extra e specializuar per Pastrim.Shtepi Banes Kuqat(gejat) Etj.Me Qmimet Me Te Volishem Ne

  Deqan 4 shtator 20:16
  1 €
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa qender Deqan ndertues Agullimi-A
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa qender Deqan ndertues Agullimi-A

  Shes 2 banesa te reja me siperfaqe 80.5 meter katror dhe 94.7 meter katror me cmim te volitshem dhe

  Deqan 16 korrik 07:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banes ne Ulqin
  Apartment / Banesa

  Banes ne Ulqin

  Lokacioni si dhe gjendja e baneses jane te dukshme ne imazhet e postuara.

  Deqan 5 qershor 23:24
  99.000 €
 • 9 foto
   shitet durres 125m+25m garazh 53000euro
  Apartment / Banesa

  shitet durres 125m+25m garazh 53000euro

  3+2+1 kati 4 ka 3 dhoma 2 wc sallon guxhin 2 ballkona shikon detin

  Deqan 16 mars 11:43
  53.000 €
 • 2 foto
  Shiten Mobilejet 3+3+2+1
  Dhoma

  Shiten Mobilejet 3+3+2+1

  Shitet Mobilejt shum te rujtne te perdorura shum pak ne gjendje shum te mira te rujtura presim bler

  Deqan 7 korrik 17:07
  1 €
 • 0 foto
  leshohet me qira
  Apartment / Banesa

  leshohet me qira

  leshoj me qira banesen ne qender te Deqanit me sip. 94 m. katror me dhome dite , kuzhine, dy dhoma g

  Deqan 13 nëntor 11:39
  300 €
 • 0 foto
  leshohet me qira
  Apartment / Banesa

  leshohet me qira

  Leshohet me qira banesa ne qender te Deqanit, e pershtatshme per zyre apo lokal afarist, e posa nde

  Deqan 16 tetor 23:26
  400 €
 • 0 foto
  Test
  Shtepi / Vila

  Test

  Test

  Deqan 27 gusht 18:41
  Me Marrveshje