Deqan

Biznes & Punësime në shitje në Deqan

 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Deqan Dje, 22:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lopm qumstore extra klas nga gjermonija
  Kafshe ferme

  Lopm qumstore extra klas nga gjermonija

  Shesim lop qumshtore Holstein Deutsche Fleckvieh kja rrac osht per mish dhe per qumsht lopt vin vet

  Deqan Dje, 10:29
  1.800 €
 • 6 foto
  Mzat
  Kafshe ferme

  Mzat

  Shes mzatin me kg ka 2.90 i rritur me ballgur dhe grun.

  Deqan Dje, 01:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten mzort
  Kafshe ferme

  shiten mzort

  shiten mzort e ardhun prej bjeshke me marrveshje

  Deqan 17 shtator 17:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fito Green Card - LLOTARIA AMERIKAN NË DEÇAN
  Sherbime

  Fito Green Card - LLOTARIA AMERIKAN NË DEÇAN

  Apliko për Green Card - USA , Fito GREEN CARD dhe jetoni në Amerikë APLIKIME PERSONALE DHE FAMILJAR

  Deqan 17 shtator 13:34
  10 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: [email protected]

  Deqan 17 shtator 12:18
  5.556 €
 • 3 foto
  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PA RREZIK KUNDER BUBASHFABAV
  Sherbime

  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PA RREZIK KUNDER BUBASHFABAV

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Deqan 17 shtator 03:37
  1 €
 • 1 foto
  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA BUBASHFABA
  Sherbime

  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA BUBASHFABA

  DEZINSEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA milingona BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE NE M

  Deqan 16 shtator 15:35
  1 €
 • 0 foto
  Enelarse Hobart
  Makineri dhe inventare

  Enelarse Hobart

  Enelarese Hobart shume pak e perdorur , per me shume me shkruani ne viber ose whats app

  Deqan 16 shtator 15:32
  900 €
 • 6 foto
  3 bika
  Kafshe ferme

  3 bika

  Shiten bikat Jan majtun me ballgur. 100 % bijo, per mish ju garantoi. Transporti gratis. Viber: +383

  Deqan 14 shtator 18:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Sherbime

  Oferte falas.

  : 30 000 € Trego distancën(Dragash) Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale e

  Deqan 13 shtator 19:01
  5.000 €
 • 0 foto
  Oferte falas 100%
  Sherbime

  Oferte falas 100%

  Për t\'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë \

  Deqan 13 shtator 16:42
  2.000 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Deqan 13 shtator 12:33
  4.256 €
 • 11 foto
  KOMPANIA PËR- PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE
  Sherbime

  KOMPANIA PËR- PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE

  KOMPANIA -EXTRA .E- SPECIALIZUAR -PËR .PASTRIM - SHTEPIVE - LOKALET -OBJEKTET. BËJM- PASTRIM -KONFO

  Deqan 12 shtator 19:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet mzati
  Kafshe ferme

  Shitet mzati

  Shitet mzati osht shum i mir ika dikun 300 kg qmimi me marrveshje

  Deqan 11 shtator 20:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej lop bars ose me viq
  Kafshe ferme

  Blej lop bars ose me viq

  Blej lop me viq ose bars te ket minimum 10L tomel te jet qmimi i arsyshem

  Deqan 10 shtator 19:38
  1.000 €
 • 0 foto
  Shes blete
  Kafshe ferme

  Shes blete

  Shese blete duke filluar nga 5 konriza deri me 20 konriza te cilat jane 1 kateshe ose 2 kateshe. Cmi

  Deqan 9 shtator 12:02
  50 €
 • 0 foto
  Oferte falas
  Sherbime

  Oferte falas

  Për t\'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë \

  Deqan 7 shtator 18:22
  2.000 €
 • 8 foto
  Inventar per Sallon Ondulimi apo Frizerk
  Makineri dhe inventare

  Inventar per Sallon Ondulimi apo Frizerk

  Shitet Inventari per Sallon Ondulimi. Inventari është ne gjendje shum te mir. Per çdo informat, ju

  Deqan 6 shtator 10:06
  1.500 €
 • 10 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Dekorim i Oborreve,Fejesa, Mar

  Deqan 3 shtator 13:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dekorojme Auto te Nuses
  Sherbime

  Dekorojme Auto te Nuses

  Fati-m Ballona. Dekorim i Autos . Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Marte

  Deqan 3 shtator 13:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cow/ Ox Gallstones available
  Biznes ne shitje / me qera

  Cow/ Ox Gallstones available

  Cow/ Ox Gallstones available Specifications Cow /Ox Gallstones for sale (wholestone / brokenstone

  Deqan 2 shtator 21:22
  1 €
 • 0 foto
  Tershër
  Kafshe ferme

  Tershër

  Shiten 25 thasë tershër.0.30 vent,per kg.

  Deqan 2 shtator 12:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BEST SUPPLIERS OF SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK MONEY | Activation Powder +27780171131
  Sherbime

  BEST SUPPLIERS OF SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK MONEY | Activation Powder +27780171131

  BEST SUPPLIERS OF SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK MONEY | Activation Powder +27780171131 i

  Deqan 2 shtator 00:59
  100 €
 • 3 foto
  Lop ekstra klas qumshtore ne shitje
  Kafshe ferme

  Lop ekstra klas qumshtore ne shitje

  Shesim lop qumshtore me porosi nga gjermonija Franca Austrija kontrata bohet te noteri Copa 1650eu

  Deqan 31 gusht 21:54
  1.650 €
 • 1 foto
  FREE BUSINESS MAGIC SPELLS +27839620753-USA-QATAR
  Sherbime

  FREE BUSINESS MAGIC SPELLS +27839620753-USA-QATAR

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 31 gusht 10:16
  200 €
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Deqan 29 gusht 08:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pula
  Kafshe ferme

  Pula

  Shiten pulat 70copa pula katuni Ka 6€

  Deqan 27 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Asnjëherë nuk është parë !!!
  Sherbime

  Asnjëherë nuk është parë !!!

  Asnjëherë nuk është parë !!! Ju dëshironi të konkretizoni ëndrrat tuaja, por nuk keni mundësi të rea

  Deqan 26 gusht 19:04
  100 €
 • 3 foto
  Shes viqin mashkull
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkull

  shes viqin 5 dite mashkull i lopve qeke i shendosh per ma shum na kontaktoni tel ose viber

  Deqan 26 gusht 13:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Deqan 26 gusht 08:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina qese druri Corali
  Makineri dhe inventare

  Makina qese druri Corali

  Shitet linja e plote per montimin e arka druri. Përbëhet nga: Robber Corali M50s 2 copë Veshja Coral

  Deqan 25 gusht 23:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY FOR SALE WhatsApp :+1
  Sherbime

  TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY FOR SALE WhatsApp :+1

  Buy high quality counterfeit money with us. we produces top grade counterfeit money with different c

  Deqan 24 gusht 16:00
  200 €
 • 0 foto
  USA-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Kafshe ferme

  USA-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 24 gusht 12:34
  200 €
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Deqan 24 gusht 03:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lost Love spells @ Marriage Spells $ Love spells in Belgium Thailand Norway Call On +27605775963 Johannesburg Botswana, Lesotho, UAE, Egypt, Kuwait, Turkey Love spells, marriage spells, protection spells UK, Australia, USA and Canada
  Sherbime

  Lost Love spells @ Marriage Spells $ Love spells in Belgium Thailand Norway Call On +27605775963 Johannesburg Botswana, Lesotho, UAE, Egypt, Kuwait, Turkey Love spells, marriage spells, protection spells UK, Australia, USA and Canada

  Lost Love spells @ Marriage Spells $ Love spells in Belgium Thailand Norway Call On +27605775963 Joh

  Deqan 23 gusht 22:49
  200 €
 • 1 foto
  +27605775963 strongest fast working lost love spell caster and traditional healer in USA,UK,UAE,CANADA,SOUTH AFRICA,AUSTRALIA
  Sherbime

  +27605775963 strongest fast working lost love spell caster and traditional healer in USA,UK,UAE,CANADA,SOUTH AFRICA,AUSTRALIA

  God/Allah gifted lost Lover Spells Caster to reunite you with your ex within a short period of time

  Deqan 23 gusht 22:46
  200 €
 • 0 foto
  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset

  Të dashur individë dhe kompani private, tani e tutje keni më shumë sesa të bëni për kërkesën tuaj pë

  Deqan 23 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ANCIENT $MODERN LOVE SPELLS WITH +27735172085
  Sherbime

  ANCIENT $MODERN LOVE SPELLS WITH +27735172085

  ANCIENT $MODERN LOVE SPELLS WITH (TRUSTED HEALER) +27735172085 IN USA HAITI,ALBANIA MY MOST VALUED

  Deqan 22 gusht 12:21
  100 €
 • 0 foto
  SUPPORTIVE JINN SPELLS TO BOOST YOUR BUSINESS +277
  Sherbime

  SUPPORTIVE JINN SPELLS TO BOOST YOUR BUSINESS +277

  SUPPORTIVE JINN SPELLS TO BOOST YOUR BUSINESS +27735172085 IN S.AFRICA,NAMIBIA,BOTSWANA , Port Eliza

  Deqan 22 gusht 12:21
  100 €
 • 0 foto
  AUTHENTIC STRONG LOVE SPELLS +27735172085 in Oman,
  Sherbime

  AUTHENTIC STRONG LOVE SPELLS +27735172085 in Oman,

  AUTHENTIC STRONG LOVE SPELLS +27735172085 in Oman,South Africa,Denmark Love spells to attract a new

  Deqan 22 gusht 12:21
  100 €
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Deqan 22 gusht 10:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët

  Në ditët e sotme, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Shumica e agjentëve në mbarë botën ja

  Deqan 21 gusht 11:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lopa
  Kafshe ferme

  Shitet lopa

  Shitet lopa,lopa osht 4 pjellsh,viqin e 5 e ka ne bark,lopa tomel i qet 20 litra ne ditë,per te gjit

  Deqan 21 gusht 10:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Deqan 21 gusht 05:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Deqan 21 gusht 05:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta:whatsap 0022997351844
  Sherbime

  Oferta:whatsap 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Deqan 20 gusht 17:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta:whatsap 0022997351844
  Lokale / Punetori / Magazina

  Oferta:whatsap 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Deqan 20 gusht 16:54
  555 €
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Deqan 20 gusht 03:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Deqan 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje