Deqan

Biznes & Punësime në shitje në Deqan

 • 3 foto
  Shiten dy dhi me cjap
  Kafshe ferme

  Shiten dy dhi me cjap

  Shiten per arsye si spoka kush mi kqyr ja shum te mira per me shum kontaktoni ne nr.045537391

  Deqan Dje, 23:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Deqan Dje, 22:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa per kurban
  Kafshe ferme

  Shitet lopa per kurban

  Shitet lopa osht e mir per kurban lopa osht 1 pjellshe boj edhe ndrrim me naj lop tomlit qmimi sipas

  Deqan Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  shes viqin femer rac e lopve te qekis viqi oshte i shnosh per ma shum na kontaktoni en tel ose viber

  Deqan Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Deqan Dje, 20:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Magjin per kaqkavall
  Makineri dhe inventare

  Magjin per kaqkavall

  Maqina per blurjen e mishit edhe kaqkavallit per pica ne gjendje te mir shum e ardhur prej gjermanij

  Deqan Dje, 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes gjelin 2 vjeqar
  Kafshe ferme

  Shes gjelin 2 vjeqar

  Shes gjelin 2 vjeqar osht i mir per mar

  Deqan Dje, 15:49
  30 €
 • 1 foto
  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA BUBASHFABA
  Sherbime

  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA BUBASHFABA

  DEZINSEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA milingona BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE NE M

  Deqan Dje, 15:35
  1 €
 • 1 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin dhe pastrimin e gypave te lavamanve kuzhinave pusetave wc-ve si dhe shiqimin e tyre

  Deqan Dje, 09:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  3 bika
  Kafshe ferme

  3 bika

  Shiten bikat Jan majtun me ballgur. 100 % bijo, per mish ju garantoi. Transporti gratis. Viber: +383

  Deqan Dje, 08:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Deqan Dje, 03:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Deqan Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA EGZONI
  Sherbime

  TENDA EGZONI

  Tenda egzoni ofron tenda karrika tavolina me qera

  Deqan Dje, 01:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej lop bars ose me viq
  Kafshe ferme

  Blej lop bars ose me viq

  Blej lop me viq ose bars te ket minimum 10L tomel te jet qmimi i arsyshem

  Deqan 20 korrik 16:32
  1.000 €
 • 6 foto
  Mzat
  Kafshe ferme

  Mzat

  Shes mzatin me kg ka 2.90 i rritur me ballgur dhe grun.

  Deqan 20 korrik 01:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fito Green Card - LLOTARIA AMERIKAN NË DEÇAN
  Sherbime

  Fito Green Card - LLOTARIA AMERIKAN NË DEÇAN

  Apliko për Green Card - USA , Fito GREEN CARD dhe jetoni në Amerikë APLIKIME PERSONALE DHE FAMILJAR

  Deqan 19 korrik 13:34
  10 €
 • 3 foto
  Vejeta te races simentall
  Kafshe ferme

  Vejeta te races simentall

  Viqi ashte mashkull

  Deqan 19 korrik 11:07
  300 €
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Deqan 19 korrik 05:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Deqan 19 korrik 05:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj
  Sherbime

  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj

  Me vetëm një normë interesi prej 3% ju keni mundësinë për të bërë një hua që varion nga 3000 në 1500

  Deqan 19 korrik 04:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PA RREZIK KUNDER BUBASHFABAV
  Sherbime

  DEZINFEKTIM EKOLOGJIK PA RREZIK KUNDER BUBASHFABAV

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Deqan 19 korrik 03:37
  1 €
 • 0 foto
  Shitet Dhija e kuqe
  Kafshe ferme

  Shitet Dhija e kuqe

  Ngjendje tmire , mjelet

  Deqan 18 korrik 20:30
  100 €
 • 1 foto
  lop
  Kafshe ferme

  lop

  shes lopen

  Deqan 18 korrik 00:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E ardhmja më e mirë
  Sherbime

  E ardhmja më e mirë

  E ardhmja më e mirë Në këtë kohë për të realizuar ëndrrat tona është e vështirë për ne, pothuajse e

  Deqan 17 korrik 14:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Deqan 16 korrik 13:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dyer dhe Dritare ndrrim
  Kafshe ferme

  Dyer dhe Dritare ndrrim

  Shitet dritarja dy kapakshe 120x140 esht e ardhur nga gjermanija e pa perdorne esht edhe nje nje ka

  Deqan 15 korrik 22:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Koshere per blet
  Kafshe ferme

  Koshere per blet

  Shes koshere LR dhe DB me shumic dhe pakic me pod te thjesht dhe antivaro per qdo info shtes +383455

  Deqan 15 korrik 22:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda EGZONI 049633978
  Sherbime

  Tenda EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Deqan 15 korrik 10:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri
  Sherbime

  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Deqan 14 korrik 07:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Deqan 13 korrik 20:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Viqi 4 muajsh
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi 4 muajsh

  Shitet viqi 4 muajsh,mashkull,simental

  Deqan 13 korrik 20:09
  800 €
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ofrojme me qera : *Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme ( me ndriqim ) , *Karrika me mbulesa d

  Deqan 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet interjeri i sallonit
  Makineri dhe inventare

  Shitet interjeri i sallonit

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Deqan 12 korrik 22:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kollomoqi i bardh ne shitje
  Kafshe ferme

  Kollomoqi i bardh ne shitje

  Urgjent shitet kollomoqi i sapo shkoklum shum i mir

  Deqan 12 korrik 20:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 044312509
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 044312509

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 044312509

  Deqan 10 korrik 16:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tenda karrka tavolina me qira 049633978
  Sherbime

  Tenda karrka tavolina me qira 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Deqan 9 korrik 03:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sveiki Jums reikalingas finansavimas jūsų namams,
  Sherbime

  Sveiki Jums reikalingas finansavimas jūsų namams,

  Sveiki Jums reikalingas finansavimas jūsų namams, verslui, automobilio įsigijimas dviračio pirkimu

  Deqan 8 korrik 23:33
  789 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Deqan 8 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shite lopa me viqe
  Kafshe ferme

  Shite lopa me viqe

  Shitet lopa 3 pjellshe per ma ollsisht kotaton ne qet numer 044364625 viber edh ne wacapp i njet

  Deqan 7 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Deqan 3 korrik 14:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Deqan 3 korrik 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036
  Biznes ne shitje / me qera

  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036

  Are you looking for Finance?Are you looking for a Loan to enlarge your business?I think you have com

  Deqan 2 korrik 08:01
  800.000 €
 • 2 foto
  Bletë
  Kafshe ferme

  Bletë

  Shes 4 koshere me Bletë

  Deqan 30 qershor 22:07
  110 €
 • 10 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Dekorim i Oborreve,Fejesa, Mar

  Deqan 29 qershor 18:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dekorojme Auto te Nuses
  Sherbime

  Dekorojme Auto te Nuses

  Fati-m Ballona. Dekorim i Autos . Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Marte

  Deqan 29 qershor 18:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Enelarse Hobart
  Makineri dhe inventare

  Enelarse Hobart

  Enelarese Hobart shume pak e perdorur , per me shume me shkruani ne viber ose whats app

  Deqan 29 qershor 17:20
  900 €
 • 0 foto
  Enelarse Hobart
  Makineri dhe inventare

  Enelarse Hobart

  Enelarese Hobart shume pak e perdorur , per me shume me shkruani ne viber ose whats app

  Deqan 28 qershor 21:25
  900 €
 • 11 foto
  KOMPANIA PËR- PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE
  Sherbime

  KOMPANIA PËR- PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE

  KOMPANIA -EXTRA .E- SPECIALIZUAR -PËR .PASTRIM - SHTEPIVE - LOKALET -OBJEKTET. BËJM- PASTRIM -KONFO

  Deqan 27 qershor 21:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IPEL LOKALI ME QERA QENDER DEQAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  IPEL LOKALI ME QERA QENDER DEQAN

  Ipet lokali me qera ne qender te Deqanit per ball Gjykates,Lokali ka pamjen ka Qendra per momenti

  Deqan 26 qershor 19:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Deqan 25 qershor 17:11
  Me Marrveshje