Deqan

Biznes & Punësime në shitje në Deqan

 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Hi Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do të na duhe

  Deqan 12 prill 07:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lopa me gjith viq
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me gjith viq

  Shitet lopa me gjith viq

  Deqan 11 prill 07:40
  1.600 €
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve

  Përshëndetje Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do t

  Deqan 10 prill 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Përshëndetje Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do t

  Deqan 10 prill 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për të gjithë
  Sherbime

  Financimi me garanci për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Deqan 9 prill 10:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten gjelat
  Kafshe ferme

  Shiten gjelat

  Xhelat Wyandotte ne shitje te moshes 10 muaj

  Deqan 7 prill 20:38
  25 €
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Deqan 6 prill 15:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Qenin Kangall
  Kafshe ferme

  Shes Qenin Kangall

  Shes Qen Kangall , shum i mir per Oborr ,i majtun mir dhe shum i nigushem , pres blers serioz

  Deqan 6 prill 15:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes bojler 120 litra gorenje urgjent
  Kafshe ferme

  Shes bojler 120 litra gorenje urgjent

  Urgjent ngjendje tmir

  Deqan 5 prill 00:51
  50 €
 • 5 foto
  Shiten Karrika dhe Tavolina ng Plastika
  Makineri dhe inventare

  Shiten Karrika dhe Tavolina ng Plastika

  Shes 100 karrige dhe 20 Tavolina nga Plastika,Karriget dhe Tavolinat jan far pak te perdorura.Gjith

  Deqan 4 prill 18:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Shes viqin te races montebilard viqi shyt femen esht love te qekis te intersuarit mund te lajmro

  Deqan 4 prill 18:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes urgjent kompletin per frizere
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes urgjent kompletin per frizere

  Shes kto paisje 2 ulse dhe nje ulse per larje flokve per frizere urgjent

  Deqan 4 prill 10:15
  300 €
 • 4 foto
  Karrikat + stufa
  Makineri dhe inventare

  Karrikat + stufa

  Shitet 3 komleta karrikat me tavolina qmim me marrveshje eshte edhe stufa ?

  Deqan 4 prill 09:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pula dhe gjela ne shitje
  Kafshe ferme

  Pula dhe gjela ne shitje

  Shiten pula dhe gjela te races weindote 3+3 bllu red 3+3 silver 4+1 splash Mosha 7muaj

  Deqan 4 prill 09:11
  20 €
 • 0 foto
  Shiten urgjent
  Kafshe ferme

  Shiten urgjent

  Shes 4 lop shum te mira njo pjell ket jav njo osht barrs e 7 mujve njo osht shterrp njo osht barrs e

  Deqan 4 prill 01:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes lopen urgjent ecila po pritet me pjell eka viqin e katert.

  Deqan 4 prill 00:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mshtjerr 7 mujsh
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerr 7 mujsh

  Shitet viqi femen ika afer 7 muj esht shum e shendosh dhe shum hes han qka ti qitsh..esht e rritur m

  Deqan 3 prill 23:26
  625 €
 • 2 foto
  vitrin per ftofse per embelsira
  Makineri dhe inventare

  vitrin per ftofse per embelsira

  qmimi sipas marrveshjes nr.+37744513657

  Deqan 3 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes dashin
  Kafshe ferme

  shes dashin

  shes dashin sykan 18mujsh

  Deqan 3 prill 21:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vjeta
  Kafshe ferme

  vjeta

  viçi ka një vit dhe peshon afer 500 kg ësht kuq e bardh numri i telefonit : 044 626 773. ose viber

  Deqan 3 prill 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vjeta
  Kafshe ferme

  vjeta

  viqi ka 10 muaj dhe peshon afer 450 kg dhe ësht bardh e zi numri i telefonit 044 626 773 ose viber

  Deqan 3 prill 21:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mzat
  Kafshe ferme

  Mzat

  Shes mzatin eshte i rritur me ballgur dhe grun, per me shume kontaktoni ne numer ose viber.

  Deqan 3 prill 19:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kropolic
  Sherbime

  Kropolic

  Qes kropolicen ne gjendje te mir

  Deqan 3 prill 16:40
  100 €
 • 1 foto
  Vjeta flm u shit
  Kafshe ferme

  Vjeta flm u shit

  flm merr e jep u shit

  Deqan 3 prill 16:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet mzati
  Kafshe ferme

  Shitet mzati

  Shitet mrati i rritur vetem me produkte bimore (sanë dhe ballgurë). Me daten 2 i ka bo 7 muaj Deri

  Deqan 3 prill 15:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes bikat
  Kafshe ferme

  Shes bikat

  Shes bikat jon te majtun me drith , perafersisht 500 kg Qmimi: 2.70€ / kg

  Deqan 3 prill 14:16
  1 €
 • 1 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes lopen urgjent. Lopa per momentin ika 35 litra tomel me gjitha garancionet osht shtu para ni muj

  Deqan 3 prill 13:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes viqin urgjent
  Kafshe ferme

  Shes viqin urgjent

  Shes viqin 6 mush

  Deqan 3 prill 13:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  Jan 400 kg

  Deqan 3 prill 12:53
  1 €
 • 2 foto
  Shes Peshore Digitale mat deri 300 kg e Re
  Kafshe ferme

  Shes Peshore Digitale mat deri 300 kg e Re

  Shes peshoren mat deri 300 kg e re ne najllon me adapter shum e mir

  Deqan 3 prill 12:46
  85 €
 • 0 foto
  Shes qeremine urgjent lir..ndrrim..
  Kafshe ferme

  Shes qeremine urgjent lir..ndrrim..

  Shes qerminet lir dhe tmira vetem 10 cent copa ndrrim me najsen ..

  Deqan 3 prill 12:19
  10 €
 • 1 foto
  Shiten pulat
  Kafshe ferme

  Shiten pulat

  Shiten pulat

  Deqan 3 prill 12:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ushit flm merr jep
  Kafshe ferme

  Ushit flm merr jep

  Shitet lopa per posterm Qmimi sipas marrveshjes

  Deqan 3 prill 11:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dongji
  Kafshe ferme

  Dongji

  Shes dongji per lop, te kualitetit te lartë, nuk kan erë dhe jan gjysëm të terur.

  Deqan 3 prill 10:07
  40 €
 • 0 foto
  Ndriçimi i ndriçuesit të rrjetit të gjallë të akus
  Sherbime

  Ndriçimi i ndriçuesit të rrjetit të gjallë të akus

  Stud Center Finder ,Metal and AC live wire detector Description This WELQUIC metal detector features

  Deqan 3 prill 10:02
  100 €
 • 0 foto
  Shes dongji
  Kafshe ferme

  Shes dongji

  Shes dongji me kualitet te lart,jan gjysem te terur dhe nuk kan erë, qmimi 40 euro per nje rrumbulla

  Deqan 3 prill 10:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  vjeta flm u shit
  Kafshe ferme

  vjeta flm u shit

  flm u shit

  Deqan 3 prill 10:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vjeta flm u shit
  Kafshe ferme

  vjeta flm u shit

  flm merr e jep u shit

  Deqan 3 prill 08:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  duj sane
  Kafshe ferme

  duj sane

  duj

  Deqan 3 prill 08:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  vjeta flm u shit
  Kafshe ferme

  vjeta flm u shit

  flm u shit

  Deqan 3 prill 06:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  2.5 tdi 1 vit regjistrim.klim.shum ngjendje tmir
  Kafshe ferme

  2.5 tdi 1 vit regjistrim.klim.shum ngjendje tmir

  Shes opell fronter 2.5 turbo dizell ngjendje shum tmir me klim 4×4 shum tfort gumat e reja korizion

  Deqan 3 prill 06:32
  2.500 €
 • 0 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes lopen urgjent osht shtu qe 5 jav ika 30-35litra tomel

  Deqan 3 prill 06:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes kamjoneten urgjent apo sanakin prej alumini medimenzione 3.80×2.20

  Deqan 3 prill 00:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes
  Kafshe ferme

  Shes

  Shes urgjent lopen me viq mashkull osht shtu qe 3 jav

  Deqan 2 prill 23:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes lopen qe osht shtu spari ka viqin mashkull tomel ka afer 15 litra

  Deqan 2 prill 21:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes urxhent
  Kafshe ferme

  Shes urxhent

  Shes lopen me viq qe osht shtu afer 1 muj.

  Deqan 2 prill 21:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Frezen me Garancion Urgjent ndrrim me lop ose
  Kafshe ferme

  Shes Frezen me Garancion Urgjent ndrrim me lop ose

  Shes frezen per traktor shum tmir me 6 rena origjinal model i moqem .. teper e rujtne zingjirt e ri

  Deqan 2 prill 21:22
  530 €
 • 1 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes lopen e races gjermane qe po pritet mu shtu ket jav zdyt

  Deqan 2 prill 17:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes urgjent
  Kafshe ferme

  Shes urgjent

  Shes urgjent lopen me viq femen viqin e 4 eka bo tomel 12-15litra

  Deqan 2 prill 17:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes ose NDROJ me mzet ose lop
  Kafshe ferme

  Shes ose NDROJ me mzet ose lop

  Shes Opell Vektra B Benzin 1.8 viti 2000 regjistrim i skaduar ndrim i mundshem me mzet ose lop me vi

  Deqan 2 prill 16:50
  1.000 €