Automjete
Deqan
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Automjete në shitje në Deqan

 • 3 foto
  Goma dhe Bandazha ne shitje
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe Bandazha ne shitje

  Gomat jan mbajtur ne Veturen Mitsubishi Galloper. Gomat jan me nje gjendje te rregull. Edhe pse 2 Go

  Deqan 20 gusht 12:25
  200 €
 • 0 foto
  Kater rrotsh
  Motore (mbi 50 cc)

  Kater rrotsh

  Arsya pse dua ta heki kete kater rrotsh osht sepse osht me shpejtsi e dua te bej ndrim me nje kater

  Deqan 20 gusht 12:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ne shitje Opell 2.0 Dizell
  Vetura

  Ne shitje Opell 2.0 Dizell

  Ne shitje Opell insigma 2.0 Dizell Biturbo Po sa i ardhun nga zvicrra eshte shum ngjendje te mir mot

  Deqan 20 gusht 10:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes BMW 2.0 Dizell
  Vetura

  Shes BMW 2.0 Dizell

  Shes BMW 2.0 Dizell Modeli 18 me 143 PS Eshte doganu edhe regjistru me 31-12-2018 Eshte e ardhne nga

  Deqan 20 gusht 10:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ne Shitje WV CADDY 2.0 Dizell
  Vetura

  Ne Shitje WV CADDY 2.0 Dizell

  Ne Shitje WV CADDY 2.0 Dizell Maxi DSG Me140 PS Eshte ne gjendje shum te mir teknike edhe motorrike

  Deqan 20 gusht 10:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makine Toyota Yaris
  Vetura

  makine Toyota Yaris

  Largësia: 78.100 km Zhvendosja: 1,329 cc Fuqia: 73 kW (99 kf) Lloji i karburantit: benzinë Konsumi:

  Deqan 20 gusht 00:02
  1.600 €
 • 0 foto
  UK-BRUNEI-UAE-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  UK-BRUNEI-UAE-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 19 gusht 17:33
  200 €
 • 2 foto
  Shes suzukin x90 4x4 ne gjendje te mir mundsi ndr
  Vetura

  Shes suzukin x90 4x4 ne gjendje te mir mundsi ndr

  Shes suzukin x90 4x4 ne gjendje te mir boj edhe ndrrim

  Deqan 19 gusht 09:42
  2.450 €
 • 2 foto
  Peugeot Partner 1.6 HDI,VITI 2007
  Vetura

  Peugeot Partner 1.6 HDI,VITI 2007

  Pikapi eshte shum ne gjendje te rregullt, viti 2007 ,Rrypin e motorrit ,pompen e ujit, shpanerat ,1

  Deqan 18 gusht 23:32
  2.200 €
 • 3 foto
  Shes motorr komplet me ndrrus te mazdes 2.0 d
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr komplet me ndrrus te mazdes 2.0 d

  Motorri eshte i ardhun nga Gjermania, ne gjendje te mir pune, per Info.na kontaktoni ne viber +49157

  Deqan 18 gusht 23:00
  200 €
 • 5 foto
  BMW 320 Disel Facelift
  Vetura

  BMW 320 Disel Facelift

  Shitet BMW 320 DISEL ne gjendje shume te mire. Vetura nuk ka asnje defekt apo problem. Ekstra ka.

  Deqan 18 gusht 21:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 2 Country
  Vetura

  Golf 2 Country

  Shitet Golf 2 Country pa defekte i çlajmruar

  Deqan 18 gusht 18:31
  1.800 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz

  Shitet mercedesi i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir vit prodhim 2004 KM 227000 per me shum

  Deqan 18 gusht 18:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej Vetura Rks Defekt Aksident Me Denim Qlajmrum
  Vetura

  Blej Vetura Rks Defekt Aksident Me Denim Qlajmrum

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Deqan 18 gusht 17:23
  505 €
 • 10 foto
  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport prej 15€/dite!
  Vetura

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport prej 15€/dite!

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Tel/ viber/ whats: +38345450454 Tel: 049303591 Viber/ whats: +

  Deqan 18 gusht 13:42
  15 €
 • 4 foto
  Mercedes Avangard
  Vetura

  Mercedes Avangard

  Shiten ne gjendje te rregullt mercedesi 270 e cdi

  Deqan 18 gusht 12:50
  7.000 €
 • 0 foto
  Motorr BMW 1.6 i
  Vetura

  Motorr BMW 1.6 i

  Shitet motorri komplet i bmw e36 e30 316i

  Deqan 17 gusht 18:59
  400 €
 • 5 foto
  Golf pasat 3 1.9 dizel
  Vetura

  Golf pasat 3 1.9 dizel

  Shes pasatin 3 1.9 dizel ne gjendje te mire rexhistrim i skadum motor te golfit 4 1.9 tdi

  Deqan 17 gusht 17:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 3 1.6 Dizel
  Vetura

  Golf 3 1.6 Dizel

  Shes golfin 3 16 dizel ne gjendje te mire rexhistrim i skadum viti 93

  Deqan 17 gusht 17:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN Mikser 32-403
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN Mikser 32-403

  I sapo ardhur i doganuar , viti 1997 , km 410 000 , mikserin 2014

  Deqan 17 gusht 12:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kamjoni Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamjoni Mercedes

  Qmimi me marrveshje

  Deqan 17 gusht 12:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes motorr fordit 1.8 d
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr fordit 1.8 d

  I Ardhun nga Gjermania shum ne gjendje te mir pune. Per Info.na kontaktoni ne keta nr. 044 617393 o

  Deqan 16 gusht 21:29
  200 €
 • 3 foto
  Jep shiroko 5.200 kubik
  Vetura

  Jep shiroko 5.200 kubik

  Shitet gjipi me targa te hujat i arrdhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir

  Deqan 16 gusht 17:57
  3.200 €
 • 8 foto
  Rimorkj
  Kamionë

  Rimorkj

  Rimorkjo per bagera viti 2006 pesha 7500 kg e rixhistrur 1 viti

  Deqan 16 gusht 12:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Shes veturen Opel Agila 1,2 Benzin.
  Vetura

  Shes veturen Opel Agila 1,2 Benzin.

  Shes veturen Opel Agila 1,2 Benzin. Viti: 2001. Kilometra: 186 607 Karburant: Benzinë.( Prej 4,5

  Deqan 16 gusht 11:16
  850 €
 • 0 foto
  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844
  Vetura

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Toshtë për të informu

  Deqan 15 gusht 18:46
  975.656 €
 • 0 foto
  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Toshtë për të informu

  Deqan 15 gusht 18:38
  5.256 €
 • 7 foto
  Shum ne gjendje te mir
  Vetura

  Shum ne gjendje te mir

  Shum ne gjendje te mir

  Deqan 15 gusht 13:06
  1.000 €
 • 10 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Deqan 14 gusht 20:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Renault Clio Klim
  Vetura

  Renault Clio Klim

  Shes renault Clio 1.2 benzin 4 dyr viti 98 Klim me regjistrim 05.2019 tabela RKS asht ne gjendje te

  Deqan 14 gusht 12:17
  999 €
 • 11 foto
  BMW F10
  Vetura

  BMW F10

  Shes bmw f10 viti ne fund 2014 me 150 mi te kalume me liber te servisit km te garantume e spapo ardh

  Deqan 14 gusht 10:24
  17.900 €
 • 1 foto
  Matorr per femij
  Motore (mbi 50 cc)

  Matorr per femij

  Matorr per femij i pa perdorur Me 4 rrota osht shum i sigurt per femij me lodra me muzik osht

  Deqan 14 gusht 08:56
  99 €
 • 3 foto
  shiten zingjirt per kamjona
  Kamionë

  shiten zingjirt per kamjona

  te ri pa perdorun nga zvicrra

  Deqan 13 gusht 20:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sister per nafte
  Kamionë

  Sister per nafte

  Sister per naft ose benzin 1000 kg

  Deqan 13 gusht 20:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet rrafshsja per korpa te bagerav te mdhej pe
  Kamionë

  shitet rrafshsja per korpa te bagerav te mdhej pe

  1 meter e gjat

  Deqan 13 gusht 20:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten alarmat 24 volltesh
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shiten alarmat 24 volltesh

  te ardhur nga gjermoni

  Deqan 13 gusht 20:35
  150 €
 • 1 foto
  Shiten drirat per kamjona ndriqim te madhe
  Kamionë

  Shiten drirat per kamjona ndriqim te madhe

  jan mer kamjona te mdhaj 24 volt

  Deqan 13 gusht 20:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes korpr
  Kamionë

  Shes korpr

  Shes korpe me sistem rrafshuse 180 e gjone

  Deqan 13 gusht 20:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Atego 1323
  Kamionë

  Atego 1323

  Shes Atego 1323 me dogan viti 2006 me klim bllokada me pum kiperit orgjinal +383 44 415 045

  Deqan 13 gusht 20:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Atego 12 23
  Kamionë

  Atego 12 23

  Shese Atego 1223 me kran me dogon te kryme viti 2005

  Deqan 13 gusht 20:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Actros 18-31
  Kamionë

  Actros 18-31

  shum ne gjendje te mir doganen e kryme eka per ma shum thirr ne 044-297-510 viti 1998

  Deqan 13 gusht 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes ATEGO1017
  Kamionë

  Shes ATEGO1017

  Shes Atego 1017 viti2000 me dogan

  Deqan 13 gusht 20:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kran
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kran

  Shese kran euro 131

  Deqan 13 gusht 20:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Merrcdes18 24
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Merrcdes18 24

  Shes merrtdes 1824 me kran viti 1996 me dogan pagume krani me tele komand

  Deqan 13 gusht 20:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes 18-31 kiper 4*4
  Kamionë

  Mercedes 18-31 kiper 4*4

  shes mercded. 1831 4•4. me dogan viti 1998

  Deqan 13 gusht 20:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Merrcdes 4148
  Kamionë

  Merrcdes 4148

  Shes Merrcdes 4148 viti 2001 me dogan

  Deqan 13 gusht 20:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Prokolic
  Kamionë

  Shes Prokolic

  Shes tiflada viti 1990 Pesha komplet 8900 kg

  Deqan 13 gusht 20:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Merrcdes 1317
  Kamionë

  Merrcdes 1317

  Shes Merrcdes 1317 me kran viti 1996 me dogan

  Deqan 13 gusht 20:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes 2 Goma Uniroyal 9/22,5
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2 Goma Uniroyal 9/22,5

  Gomat jan te mira per Info.na kontaktoni ne kta nr. Viber ose waths app +4915786611212 ose 044617393

  Deqan 13 gusht 13:52
  150 €
 • 4 foto
  4 Goma Kumho 225/75 R16, 110/107Q
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma Kumho 225/75 R16, 110/107Q

  Gomat jan shum te ruajtne te vitin 2013, drei tani kan qen ne vend te errt dhe te fresket.per infor

  Deqan 13 gusht 13:44
  140 €