Automjete

Automjete në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Fellne 16 për VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 për VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 19:15
  360 €
 • 1 foto
  Fellne të Reja 17 VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 17 VW

  Shes fellne 17 coll te Reja . Fellnet jon model shum i hjeshëm bajn për Gollf 5,6,7 Passat Tauran Ca

  Prishtinë Sot, 19:15
  470 €
 • 9 foto
  AUDI A6 QUATTRO AUTOMATIC 3.0
  Vetura

  AUDI A6 QUATTRO AUTOMATIC 3.0

  Shume e rujtne-me te gjitha opsionet funksionale.Ne emrin tim personal.Nese me konvenon ndrroj me ma

  Mitrovicë Sot, 19:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 16 Coll pë VW Golf 7,6,5 Passat Tauran etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Coll pë VW Golf 7,6,5 Passat Tauran etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja N

  Prishtinë Sot, 19:15
  380 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 1.6 HDi AUTOMATIK F1 2011 FULL ME DOGAN
  Vetura

  PEUGEOT 1.6 HDi AUTOMATIK F1 2011 FULL ME DOGAN

  Tel & viber 049/+383272687 PEUGEOT 308 1.6 HDi AUTOMATIK F1 FACELIFT Viti i prodhimit 05.12.2010

  Prishtinë Sot, 19:15
  6.500 €
 • 8 foto
  Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014
  Vetura

  Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014

  Golfi 7 GTD 2.0 184 PS eshte me 24.11.2014 me garancion deri ne 24. 11. 2019 ne servis te autorizu

  Mitrovicë Sot, 19:15
  24.900 €
 • 12 foto
  SEAT IBIZA CR STYLE 1.6 TDI FULL OPSION ME DOGAN
  Vetura

  SEAT IBIZA CR STYLE 1.6 TDI FULL OPSION ME DOGAN

  Tel & viber +383/049272687 SEAT IBIZA 1.6 TDI FACELIFT CR STYLE Viti i prodhimit 10.12.2012 Kilo

  Prishtinë Sot, 19:15
  1 €
 • 12 foto
  CITROEN C3 EXCLUSIVE FULL 2012 1.6 eHDi ME DOGAN
  Vetura

  CITROEN C3 EXCLUSIVE FULL 2012 1.6 eHDi ME DOGAN

  Tel & viber +383/049272687 CITROEN C3 1.6 e-HDI Viti i prodhimit 04.10.2011 Motori 1.6 e-HDI 68K

  Prishtinë Sot, 19:15
  1 €
 • 2 foto
  Fellne shum te mira 5x114.3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne shum te mira 5x114.3

  Fellne te reja per Ford-a Nisan etj 17 coll . Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG TAG TAG.fell

  Prishtinë Sot, 19:14
  500 €
 • 3 foto
  Fellne 16 VW Golf 4 Bora Pollo Betle etj 5x100
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 VW Golf 4 Bora Pollo Betle etj 5x100

  Shiten fellne 16 coll te Reja . Fellnet jon model i rrall shum i hjeshëm per Gollf4 Bora Betle Pollo

  Prishtinë Sot, 19:14
  360 €
 • 5 foto
  Fiat Stilo 1.9 jtd 2003
  Vetura

  Fiat Stilo 1.9 jtd 2003

  Shitet fiat stilo 1.9jtd viti I prodhimit 2003. Abs klimatronik centrall esp city mode .. I shtrengu

  Ferizaj Sot, 19:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne te Reja VW 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja VW 16 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 19:14
  324 €
 • 3 foto
  Fellne të Reja për Range Rover 20x8.5J dhe 21x9.5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja për Range Rover 20x8.5J dhe 21x9.5

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 20 Coll 8.5J dhe 21

  Prishtinë Sot, 19:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  T5 MAXI 2.5TDI me klime 2008 nga CH????
  Vetura

  T5 MAXI 2.5TDI me klime 2008 nga CH????

  Kombi T5 MAXI 2.5TDI automatik tiptronik viti i prodhimit 2008 i sapo ardhur nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭pa dogan

  Prishtinë Sot, 19:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per Golf 4 VW Bora, Pollo Betle
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf 4 VW Bora, Pollo Betle

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 19:14
  324 €
 • 4 foto
  Mercedes joystik
  Vetura

  Mercedes joystik

  Joystik për Mercedes 2007.

  Pejë Sot, 19:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BEJM BARTJEN E AUTOMJETVE 24H\"AUTO BULI\" (SHLEP)
  Kamionë

  BEJM BARTJEN E AUTOMJETVE 24H\"AUTO BULI\" (SHLEP)

  Bejm bartjen e automjeteve 24h be gjith kosoven gjithashtu per gjitha automjetet per me shum info:04

  Gjilan Sot, 19:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejm bartjen e automjetve 24h”Auto Buli” (SHLEP)
  Vetura

  Bejm bartjen e automjetve 24h”Auto Buli” (SHLEP)

  Bejm bartejn e gjithave veturave ne gjith kosoven 24h”Auto buli”044-165-541

  Gjilan Sot, 19:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne për Golf 4 VW Bora Pollo Betle 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Golf 4 VW Bora Pollo Betle 16 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Sot, 19:14
  324 €
 • 0 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven nga viti 2000-2020
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven nga viti 2000-2020

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Gjakovë Sot, 19:13
  18.500 €
 • 0 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven Te Cilat nuk i Perdorn
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven Te Cilat nuk i Perdorn

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Ferizaj Sot, 19:13
  8.500 €
 • 0 foto
  Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN + RKS
  Vetura

  Blejm Gjitha Modelet e Veturav PA DOGAN + RKS

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Rahovec Sot, 19:13
  3.555 €
 • 0 foto
  Citroen C4 1.6 HDI 2009 ULSE 7 PA DOGAN Euro 4
  Vetura

  Citroen C4 1.6 HDI 2009 ULSE 7 PA DOGAN Euro 4

  citroen

  Mitrovicë Sot, 19:13
  1.900 €
 • 0 foto
  Goma 16 per dimer
  Autopjese dhe paisje

  Goma 16 per dimer

  12345

  Ferizaj Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Shtime Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Prishtinë Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUTO BARTJE 24H “AUTO BULI” ME QMIM T’VOLITSHEM?
  Vetura

  AUTO BARTJE 24H “AUTO BULI” ME QMIM T’VOLITSHEM?

  Bejm bartjen e automjeteve te ndyshme si:piruna,komba,maxi komba,vetura te ndryshme si SUV,HATCHBACK

  Gjilan Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Caddy 1.9TDI me klime regjistrim i pare RKS
  Vetura

  Caddy 1.9TDI me klime regjistrim i pare RKS

  Pikap Caddy 1.9TDI viti i prodhimit 2006 me klime i ardhur nga jashte regjistrimi i pare ne Kosove

  Prishtinë Sot, 19:13
  4.400 €
 • 2 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Autopjese dhe paisje

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Prishtinë Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne për Audi Q7 Taureg Porsche 19 dhe 20 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Audi Q7 Taureg Porsche 19 dhe 20 Coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 19 coll dhe 20 coll

  Prishtinë Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF 4 1.9 TDI.
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI.

  ☆.GOLF 4 1.9 TDI. ( I ) TKUQE. ☆.VITI- 2002. ☎️.044-821-325. ☆.KLIMA AC. ☎️.045-954-297. ☆.ABS. ESP.

  Prishtinë Sot, 19:13
  4.300 €
 • 5 foto
  Fellne Mercedes AMG 18 dhe 19 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Mercedes AMG 18 dhe 19 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 18 kushtojn 495€ dh

  Prishtinë Sot, 19:13
  495 €
 • 1 foto
  AUTO BARTJE 24/7 ME MJETE TE PERSOSURA “AUTO BULI”
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTO BARTJE 24/7 ME MJETE TE PERSOSURA “AUTO BULI”

  Bejm bartjen e gjdo lloji te auto mjeti me makina me te sigurta kategori e lart cilsi dhe gjithashtu

  Gjilan Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Passat viti 2011 2.0 tdi 4X4 automatik
  Vetura

  Passat viti 2011 2.0 tdi 4X4 automatik

  Vetura është ne gjendje perfekte 2.0 tdi 4X4 viti i prodhimit 2011 regjistrimi i par ne Kosov rks 20

  Prishtinë Sot, 19:13
  8.950 €
 • 1 foto
  AUTO BARTJE “24H” AUTO BULI
  Vetura

  AUTO BARTJE “24H” AUTO BULI

  auto bartje 24h me kron dhe me sajlle per me shum info”044-165-541

  Gjilan Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Skënderaj Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vespa 200 GTS i doganuar
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa 200 GTS i doganuar

  Shitet Vespa 200 GTS i doganuar - (27mi km) (Posedon goma te reja 2019 michelin) (Extra Armotizerin

  Prishtinë Sot, 19:13
  2.550 €
 • 12 foto
  OPEL CORSA 1.3ECOFLEX COSMO 2010
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3ECOFLEX COSMO 2010

  Opel Corsa 1.3ECOFLEX ( Diesel ) Viti 2010 Sapoardhur Nga Gjermania Para dy Diteve ne gjendje shum t

  Prishtinë Sot, 19:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  OPEL MERIVA 1.3ECOFLEX POSAARDHUR GJERMANIA 2010
  Vetura

  OPEL MERIVA 1.3ECOFLEX POSAARDHUR GJERMANIA 2010

  Opel Meriva 1.3ECOFLEX ( Diesel ) Viti 2010 Sapoardhur Nga Gjermania ME DOGAN Vetura eshte e Garantu

  Prishtinë Sot, 19:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Gollf 7 1.6 dizell automatik viti 2014
  Vetura

  Gollf 7 1.6 dizell automatik viti 2014

  Vetura është ne gjendje perfekte 1.6 dizell automatik viti i prodhimit sakt 06.04.2014 vetem dogan t

  Prishtinë Sot, 19:12
  8.400 €
 • 11 foto
  Renault megan 1.5 dci viti 2010 manual
  Vetura

  Renault megan 1.5 dci viti 2010 manual

  Vetura oshte ne gjendje perfekte 1.5 dci dizell manual 6 shpejtsi me R 7 viti sakt 02.03.2010 regjis

  Prishtinë Sot, 19:12
  5.950 €
 • 1 foto
  Fellne per Mercedes AMG 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG 18 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 18 coll te Reja per

  Prishtinë Sot, 19:12
  495 €
 • 2 foto
  Fellne te Reja per BMW 17dhe18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja per BMW 17dhe18 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 17x8j qmimi 405€

  Prishtinë Sot, 19:12
  405 €
 • 12 foto
  Doodg grand caravan 3.5 benzin viti 2016 automatik
  Vetura

  Doodg grand caravan 3.5 benzin viti 2016 automatik

  Vetura është ne gjendje perfekte motorri 3.5 benzin automatik viti sakt 01.01.2016 posedon:pulla ne

  Prishtinë Sot, 19:12
  10.500 €
 • 8 foto
  PASSAT 2.0 TDI VITI 2016 LLED ME 160 MI KILOMETRA
  Vetura

  PASSAT 2.0 TDI VITI 2016 LLED ME 160 MI KILOMETRA

  Pasat

  Lipjan Sot, 19:12
  15.900 €
 • 1 foto
  DIGITKOS IPTV  KUALITETI I GARANTUAR
  Vetura

  DIGITKOS IPTV KUALITETI I GARANTUAR

  FACEBOOK DIGITKOS IPTV MBI 7500 KANALE TELEFIVIZE Ofrojme kanale televizive cilesore në Kosove, Dias

  Prishtinë Sot, 19:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 316 D 2.0 LUXORY LINE VITI 2015 ME 190 mi klm
  Vetura

  BMW 316 D 2.0 LUXORY LINE VITI 2015 ME 190 mi klm

  SHES BMW 320 D LUXURY VITI 2015 E ARDHU BMW 320 LUXURY ▪️Viti i prodhimit : 2015 ▪️Motorri : 2.0 d

  Lipjan Sot, 19:11
  14.999 €
 • 6 foto
  Opel Combo 1.7 Disel
  Vetura

  Opel Combo 1.7 Disel

  Shitet Opell Combo viti 2010 1.7 Disel tabela te huja, 5 ulse, klim, navigacion, goma te reja. +383

  Mitrovicë Sot, 19:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  shitet vetura merrcedes E220 avantgard ,viti 2001 , I doganuar ne fund te vitit 2016 me liber te se

  Ferizaj Sot, 19:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LAND ROVER FREELANDER 2 dizell 2.2
  Vetura

  LAND ROVER FREELANDER 2 dizell 2.2

  Land rover freelander 2 viti 07.05.2007 dizell 2.2 automatik rks 20.05.2020 4x4 full opcion per me s

  Prishtinë Sot, 19:11
  6.900 €