Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 4 foto
  Diskut
  Vetura

  Diskut

  Shitet Audi a3 2.0 tdi i 2007 i ardhur nga Gjermania ne dhjetor 2019 ne gjendje shum te mir per me s

  Dibër 6 maj 14:25
  4.000 €
 • 10 foto
  W203 c clas evo
  Vetura

  W203 c clas evo

  Makina esht super gjendje ..4 goma te reja pa asnje kalbezim ..gati oer cdo lloj prove .

  Dibër 5 maj 10:17
  4.800 €
 • 7 foto
  Shitet toyota 4 runer viti 1996
  Vetura

  Shitet toyota 4 runer viti 1996

  makina esht ne gjendje shum te mir e modifikuar parakolp hekuri mrapakolp hekuri zgar leda etj cdo g

  Dibër 4 maj 22:09
  2.700 €
 • 5 foto
  Shes mercedes benz 250
  Vetura

  Shes mercedes benz 250

  Shes mercede benz 250 Kamjo automat Kondicjoner Dokumettat deri ne: Maj Mbyllje qndrore me pult

  Dibër 4 maj 13:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  C class W203 EVO
  Vetura

  C class W203 EVO

  Shitet c class 220 evo. Makina esht e perdorur nje vit ne shqiperi. Te gjitha sherbimet e bera, 4 go

  Dibër 3 maj 20:51
  4.800 €
 • 4 foto
  volvo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  volvo

  kamioni eshte ne gjendje te mire shitet per arsye mos perdorimi

  Dibër 3 maj 19:51
  4.000 €
 • 0 foto
  Okazion disqe R 16
  Autopjese dhe paisje

  Okazion disqe R 16

  Disqet bashk me goma

  Dibër 3 maj 12:39
  250 Lek
 • 4 foto
  opel zafira 2002 ,2.2 nafte
  Vetura

  opel zafira 2002 ,2.2 nafte

  shes opel zafira motor 2.2 nafte,viti prodhimit 2002

  Dibër 2 maj 13:35
  2.200.000 Lek
 • 2 foto
  MERCEDES SPRINTER 416
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES SPRINTER 416

  Mercedes Sprinter 416 i ardhur nga Italia me dogan te paguar ne gjendje shum te mire doppie gabbie v

  Dibër 2 maj 11:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sharan 2002
  Vetura

  Sharan 2002

  Makina ne gjendje shume te mire pa asnje difekt .

  Dibër 30 prill 15:16
  2.500 €
 • 4 foto
  Okazioonn/Ndrrim
  Vetura

  Okazioonn/Ndrrim

  Shitet e270 viti 2004 dokumentat deri 2021

  Dibër 30 prill 14:57
  99 €
 • 5 foto
  Golf 5 2.0 GTD
  Vetura

  Golf 5 2.0 GTD

  Ne gjendje shume te mire

  Dibër 30 prill 14:55
  7.000 €
 • 9 foto
  Vw volkswagen.sharan
  Vetura

  Vw volkswagen.sharan

  Shitet per arsye te e,migrimit makina esht ne gjendje shum te mir me servis gjith mon ne kohen e duh

  Dibër 30 prill 01:06
  3.500 €
 • 2 foto
  Audi A6 2.5nafte -02
  Vetura

  Audi A6 2.5nafte -02

  Shitet audi a6 2.5nafte

  Dibër 29 prill 20:51
  2.000 €
 • 3 foto
  Audi A4 1,9 TDI
  Vetura

  Audi A4 1,9 TDI

  Makina eshte ne gjendje shum te mir Me goma te reja,me sherbime te bera Kondicjoner etj Shitet 2 mi

  Dibër 29 prill 20:30
  200.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedes benz C200 evo
  Vetura

  Mercedes benz C200 evo

  ✔Shitet! ✔Mercedes Benz C 200 evo ✔Viti:2005 ✔Km:200000 ✔Kambio:manuale ✔Pilot automatik

  Dibër 29 prill 20:19
  4.200 €
 • 4 foto
  SHITET BENZ C200
  Vetura

  SHITET BENZ C200

  SHITET MAKINA SHERBIME SA PO BERA TE GJITHA OSE NDROHET ME MAKIN ME TE VOGEL JO PORTOBAGAZH CMIMI

  Dibër 29 prill 12:49
  4.800 €
 • 0 foto
  gomisteri
  Autopjese dhe paisje

  gomisteri

  shesim goma

  Dibër 29 prill 04:13
  6.500 Lek
 • 5 foto
  Ford Galaxy
  Vetura

  Ford Galaxy

  Shesim ford galaxy per arsye mos perdorimi.eshte me letra te paguara. eshte me siguraciob te jashtem

  Dibër 29 prill 01:21
  5.500 €
 • 5 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Shite sprinter 518 cdi me dokumenta te rreggullta 23 vende me kondicjoner para e mbrapa Per info te

  Dibër 28 prill 15:08
  23.000 €
 • 0 foto
  Land Rover Discovery dizel
  Vetura

  Land Rover Discovery dizel

  viti prodhimit 1996 gjendja perfekte me sendile td5 timon td5...

  Dibër 28 prill 14:16
  4.500 €
 • 10 foto
  Shitet Skoda fabia 2003 1.9 naft
  Vetura

  Shitet Skoda fabia 2003 1.9 naft

  Makina eshte ne super gjendje me 134000 kilometra te veta origjinale mund te kontrollohen ku te doni

  Dibër 28 prill 13:56
  3.000 €
 • 8 foto
  Okazion!Peugeot 307 1.6Hdi 2004
  Vetura

  Okazion!Peugeot 307 1.6Hdi 2004

  Okazion!Peugeot 307 1.6Hdi 2004 E ardhur nga Italia Me dogan te paguar, Ne Gjendje Shum te mir Motor

  Dibër 25 prill 21:49
  1.900 €
 • 7 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet! Ford Fiesta Viti 2005.. motorr 1.4 nafte 114 mij km origjinale Sherbime te bera+goma te rej

  Dibër 25 prill 20:32
  2.750 €
 • 3 foto
  SHITET MAKINA
  Vetura

  SHITET MAKINA

  Land Rover _5 porta 10 Goma _ 5 dimerore _5 verore me disqe Dokumenta deri ne 2021 Motorr 2000

  Dibër 24 prill 20:36
  5.500 €
 • 0 foto
  Mercedes Sprinter
  Vetura

  Mercedes Sprinter

  Nbzkzh

  Dibër 24 prill 11:19
  4.000 €
 • 5 foto
  Shitet Fiat bravo 1.6 nafte 2008
  Vetura

  Shitet Fiat bravo 1.6 nafte 2008

  makina esht ne super gjendje shum e paster 1.6 multijet me dokumenta per nje vit cmimi dsk

  Dibër 23 prill 23:36
  3.500 €
 • 11 foto
  Shitet mercedes c220 viti 2005
  Vetura

  Shitet mercedes c220 viti 2005

  Makina esht ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga gjermania avangard me dokumenta per nje vit e g

  Dibër 23 prill 15:47
  5.000 €
 • 7 foto
  Sprinter 316 cdi
  Vetura

  Sprinter 316 cdi

  Shitet sprinti 316 per arsye mos perdorimi me kondicjoner goma te reja shum e paster si breda dhe ja

  Dibër 23 prill 14:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe per Mercedes-Benz R 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe per Mercedes-Benz R 16

  Shiten disqe R 16 me goma 225/55 R16.Gomat jan 2 cop Bridgestone dhe 2 cop Michelin kan 30% lule. Di

  Dibër 23 prill 10:47
  250 €
 • 1 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Shitet makina per arsye mosperdorimi te gjith sherbimet e sapo bera cmimi i diskutueshem

  Dibër 22 prill 23:28
  2.700 €
 • 4 foto
  Schmitz cargobull -08
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Schmitz cargobull -08

  Shitet ose nderohet traileri me mushama, shasi alumini ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale.

  Dibër 22 prill 22:08
  8.800 €
 • 9 foto
  gomisteri
  Autopjese dhe paisje

  gomisteri

  goma te reja dhe perdorura

  Dibër 22 prill 22:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  U shit
  Vetura

  U shit

  Shitet Passat I ardhur nga Zvicra full opsion

  Dibër 22 prill 17:48
  2.800 €
 • 5 foto
  Kangur per shtipje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kangur per shtipje

  Kangur per shtypje nivelime punime ndertimi ne gjendje shume te mire

  Dibër 21 prill 17:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Benz c220 cdi
  Vetura

  Benz c220 cdi

  Benz c220 cdi goma te reja shum e Mbajtshme letra te paguara ...shitet per arsye mos perdorimi 2.300

  Dibër 21 prill 16:57
  2.300 €
 • 7 foto
  Shitet Passat i ardhur nga Zvicra
  Vetura

  Shitet Passat i ardhur nga Zvicra

  Shitet Passat 2.0TDI I thjesht- dhe shum ekonomike Pa dogan cmimi I padiskutushem Xhama te zinj orig

  Dibër 20 prill 15:17
  2.900 €
 • 5 foto
  Shitet golf 4
  Vetura

  Shitet golf 4

  Golf 4. Makina esht shume e mirmbajtur. Gjendje motorrike gjenerike super. Brenda sallon lekure. Cmi

  Dibër 18 prill 09:55
  1.900 €
 • 4 foto
  Golf2
  Vetura

  Golf2

  Ne gjendje te mir

  Dibër 17 prill 11:37
  650 €
 • 0 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  E 250 letra per 1 vit ‘4 goma te reja ‘ gjendje tmir ‘zero kalbzime ‘ mak garazhi

  Dibër 16 prill 20:53
  1.600 €
 • 8 foto
  Shitet Passat i 2007 ardhur nga Zvicra??
  Vetura

  Shitet Passat i 2007 ardhur nga Zvicra??

  Shitet Passat I ardhur nga Zvicra 2.0 TDI I thjesht- Makina esht ne gjendje shum te mire dhe shume e

  Dibër 16 prill 15:17
  3.100 €
 • 3 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet makina me gjendje shum te mir Sherbimet e sapo bera Viti 2003

  Dibër 12 prill 21:57
  2.000 €
 • 4 foto
  SHITET MAN 4X4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET MAN 4X4

  SHITET MAN 19-293 VITI:1999 I SAPO TARGUAR ME GOMA TE REJA SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI VEC TELEF

  Dibër 12 prill 00:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sharan 1.9
  Vetura

  Sharan 1.9

  Shitet okazion sharan 1.9 nafte cmimi shum i arsyeshem Shitet per arsye mosperdorimi Faleminderit!

  Dibër 11 prill 22:15
  1.800 Lek
 • 6 foto
  Kamjoncine pune
  Vetura

  Kamjoncine pune

  Shitet kamjocina per motiv mosperdorimi ne gjendje hume te mire . vetshkarkuese , dopje gome,

  Dibër 10 prill 15:39
  8.500 €
 • 7 foto
  Okazion shitet Fiat Grande punto
  Vetura

  Okazion shitet Fiat Grande punto

  Fiat Grande Punto I vitit 2008 Me letra te paguara deri ne dhjetor Makina eshte ne gjendje perfekte

  Dibër 9 prill 16:45
  3.200 €
 • 5 foto
  mercedes benx
  Vetura

  mercedes benx

  shitet benx 190 pa letra me te gjitha sherbimet e bera me goma te reja arsyje mosperdorimi

  Dibër 9 prill 13:04
  700 Lek
 • 2 foto
  DISQE A.M.G.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  DISQE A.M.G.

  shiten DISQE originale A.M.G per ML270 per me shum inf.na kontaktoni çmimi 400 €

  Dibër 8 prill 21:37
  400 €
 • 5 foto
  Kamion Mercedes Benz 3 aks 26 32 me bore pastruese
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion Mercedes Benz 3 aks 26 32 me bore pastruese

  Shite per arsyje mos perdorimi kamion mercedes benz 26 32 6x4 Ne gjendje shum te mir me bore past

  Dibër 1 prill 15:37
  20.000 €
 • 5 foto
  16 22
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  16 22

  Kamion 16 22 4x4 me letra te prera dhe 6 goma te reja kamioni disponon dhe borepastruese

  Dibër 1 prill 12:24
  20.000 Lek