Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 4 foto
  U shit flm ??
  Vetura

  U shit flm ??

  Makina esht ne gjendje prefekte e sapo ardhur nga italia pa dogan cmimi disk

  Dibër 3 prill 19:27
  2.000 €
 • 8 foto
  mercedes c200 viti 2005
  Vetura

  mercedes c200 viti 2005

  shitet mercedes c200 nafte.vit prodhimi 2005 full options.makina eshte me targa shqiptare ka nje 1 v

  Dibër 3 prill 19:18
  5.500 €
 • 6 foto
  Audi A4 1.9 nafte
  Vetura

  Audi A4 1.9 nafte

  audi a4 1.9 nafte.airbag,abs.dokumenta deri ne fund te nentorit.makina nuk ka nevoje per asnji sherb

  Dibër 3 prill 19:17
  1.600 €
 • 8 foto
  mercedes benz 515 viti 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mercedes benz 515 viti 2007

  shitet Mercedes Benz 515,vit prodhimi 2007. ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.makina k

  Dibër 3 prill 19:17
  25.800 €
 • 7 foto
  BMW 318 benzin+gaz
  Vetura

  BMW 318 benzin+gaz

  Bmw 316, 1,6 benzin + gaz, 4 dyer, viti 1999 Me letra te paguara deri 30 janar 2018 Cmimi i diskutue

  Dibër 3 prill 19:06
  250.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET MERCEDES BENZ E CLASS 200 EVO
  Vetura

  SHITET MERCEDES BENZ E CLASS 200 EVO

  Mercedes benz e class 200 evo ngjyre e zeze sendilje lekure me ngrohje viti 12 2006 192 mije km ori

  Dibër 3 prill 18:46
  6.500 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedez Benz 3600 €
  Vetura

  Shitet Mercedez Benz 3600 €

  Eshte ne gjendje shume te mire.Shitet per arsye mosperdorimi.Kilometrat i ka origjinale te vetat.Es

  Dibër 3 prill 18:42
  3.600 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ ML 280 4 MATIC
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML 280 4 MATIC

  Mercedes benz ml 280 4 matic viti prodhimit 2009 kilometra 195000 camio automat tronik sallon le

  Dibër 3 prill 18:30
  12.500 €
 • 4 foto
  Nderim
  Vetura

  Nderim

  Shitet ford fiesta i 2004 motorr 1.2 benzine me kondicioner me xhamat para elektrik te gjitha sherbi

  Dibër 3 prill 18:14
  2.000 €
 • 5 foto
  BMW 320 COUPE
  Vetura

  BMW 320 COUPE

  SHITET BMW 320 VITI 2004 Kambjo manual Super gjendje 220000 km origjinale mund ti kontrolloni ku te

  Dibër 3 prill 18:06
  4.000 €
 • 4 foto
  Mini Cooper d 1.6
  Vetura

  Mini Cooper d 1.6

  SHES MINI COOPER 2012 1.6 NAFT shum ekonomik,50 mij kilometra,e gatshme per cdo lloj prove.7000€ nr:

  Dibër 3 prill 18:04
  7.000 €
 • 4 foto
  Ford Fiesta 2004
  Vetura

  Ford Fiesta 2004

  shitet forf fiesta 1.2 benzin ne gjendje shum te mir me kondicioner,te gjitha sherbimet e sapo kryer

  Dibër 3 prill 18:01
  2.000 €
 • 6 foto
  Benz 200
  Vetura

  Benz 200

  Shitet mercedes benz 200 i 93 me letra te paguar deri ne 22 shkurt 2019 makina eshte ne gjendje te

  Dibër 3 prill 17:32
  1.300 €
 • 1 foto
  Disqe motosport 18 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe motosport 18 inch

  SHES DISQE BMW serie 3...5...7 18 inch disqet jan motosport origjinale si te reja cmimi 300€ i disk

  Dibër 3 prill 17:15
  300 €
 • 3 foto
  Benz motorr 1.9 naft
  Vetura

  Benz motorr 1.9 naft

  Shitet benzi ne gjendje shum te mir ....vetem nga gjendja e gomave sesht e mir dmth ka nevoj per gom

  Dibër 3 prill 16:44
  700 Lek
 • 3 foto
  pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi

  Shiten disqe dhe ferota per fiat bravo Gjendja 10/10 Cmimi 50 mij lek t vjetra T ardhura nga itali

  Dibër 3 prill 16:36
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Benz pa dokumenta
  Vetura

  Benz pa dokumenta

  Shitet benz 200 pa dokumenta shum gjendje te mir si motorrike ashtu dhe xhenerike

  Dibër 3 prill 16:13
  600 Lek
 • 3 foto
  Shitet Audi 4
  Vetura

  Shitet Audi 4

  Makina eshte ne gjendje te mire xhama te Zij origjinale sendile me ngrohje Kamosh lekure komanda ne

  Dibër 3 prill 15:52
  4.300 €
 • 5 foto
  Golf 5 ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Golf 5 ne gjendje shum te mire

  Golf 5 ne gjendje shume te mire

  Dibër 3 prill 15:38
  4.300 €
 • 3 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  Shitet man viti 1993 me dokumenta te rregullta deri me gusht 2019 goma te reja Shitet per arsye mosp

  Dibër 3 prill 15:30
  20.000 €
 • 2 foto
  16+1
  Vetura

  16+1

  Ne ngjendje shum te Mir bejm dhe kembim

  Dibër 3 prill 15:26
  3.500 €
 • 0 foto
  Honda cbr f 600cc
  Autopjese dhe paisje

  Honda cbr f 600cc

  Shes per pjes motorr honda cbr 600 f sport vit 2004

  Dibër 3 prill 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat 1.9 Jtd i sapo ardhur nga Zvicrra
  Vetura

  Fiat 1.9 Jtd i sapo ardhur nga Zvicrra

  Shes Fiat punto 1.9 Jtd me 85 ps i sapo ardhur nga Zvicrra me vetem 109 mi km te kaluara dhe garanto

  Dibër 3 prill 15:10
  1.450 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz c200 1999
  Vetura

  Mercedes Benz c200 1999

  Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. E perdorur ne Shqiperi vetem nga nje person. Me taksa dh

  Dibër 3 prill 14:54
  3.100 €
 • 4 foto
  E Clas 270
  Vetura

  E Clas 270

  Shitet E clas 270 Viti 2003

  Dibër 3 prill 14:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi a6 2.5TDI
  Vetura

  Audi a6 2.5TDI

  Audi a6 motor 2.5TDI pa te kuqe.6 marshe

  Dibër 3 prill 14:33
  3.000 €
 • 5 foto
  MERCEDES BENZ C220 Classic 1998
  Vetura

  MERCEDES BENZ C220 Classic 1998

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Eshte e sapo ardhur nga gjermania me dokumente te rregullta m

  Dibër 3 prill 14:05
  3.600 €
 • 1 foto
  Citroen C4 1.6Nafte AUTOMATIKE -2008
  Vetura

  Citroen C4 1.6Nafte AUTOMATIKE -2008

  Citroen C4 1.6 nafte automat viti 2008 i sapo targuar Cmimi: 5,300€ i diskutushem Cel : 0698906788

  Dibër 3 prill 13:50
  5.300 €
 • 4 foto
  Aprilia Atlantic 2003 200cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilia Atlantic 2003 200cc

  Shitet aprila atlantic viti 2003. Motorri eshte ne gjendje shume te mire i gatshem per cdo lloj prov

  Dibër 3 prill 13:38
  1.200 €
 • 3 foto
  .......
  Vetura

  .......

  E sapoardhur nga zvicra 1.4 hdi nafte shume ekonomike

  Dibër 3 prill 13:25
  2.300 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 !!
  Vetura

  Peugeot 307 !!

  Shes peugeot 307 2.0hdi e sapo ardhur nga franca me dogane te paguar

  Dibër 3 prill 13:18
  2.500 €
 • 4 foto
  U shit flm ???
  Vetura

  U shit flm ???

  Makina esht super gjendje super e paster e sapo ardhur nga gjermania e gateshme per cdo lloj prove,

  Dibër 3 prill 13:03
  2.000 €
 • 7 foto
  Shitet ford focus C-max 1.6 diesel viti 2004 klm 2
  Vetura

  Shitet ford focus C-max 1.6 diesel viti 2004 klm 2

  Shitet ford focus C-max 1.6 diesel viti 2004 klm 21500 mij sa po ka ardhur nga italia me dogat te pa

  Dibër 3 prill 12:51
  2.200 €
 • 4 foto
  E clas 270
  Vetura

  E clas 270

  Avangard 270 full opsion tavan panoramik sendilje ngrohje ftohje plus masazh ndizet tek marrshi dopj

  Dibër 3 prill 12:38
  6.800 €
 • 3 foto
  Shitet sharan 1.9 TDI 2004 4motion
  Vetura

  Shitet sharan 1.9 TDI 2004 4motion

  Makina eshte ne gjendje prefekte motorike dhe xhenerike letrat i ka te prera per nje vit kartonin je

  Dibër 3 prill 12:20
  5.500 €
 • 3 foto
  Kamion mercedes benz 13 20
  Kamionë

  Kamion mercedes benz 13 20

  Viti 1995 ,dopjo gabin me dy krevate ,gjatesia 12 meter,letra per nji vit ,goma dhe bateri te reja n

  Dibër 3 prill 11:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Toyota 4-runner
  Vetura

  Toyota 4-runner

  Makina eshte ne super gjendje.

  Dibër 3 prill 11:12
  6.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Sprinter 211
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 211

  Sprinter 211 me letra 8+1 Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike Shitet per arsye mos perd

  Dibër 3 prill 11:03
  5.000 €
 • 2 foto
  shitet sprinter 208
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet sprinter 208

  shitet makina per arsye mosperdorimi makina eshte 8+1 me letra te prera deri ne dhjetor .gjendje shu

  Dibër 3 prill 10:46
  2.760 Lek
 • 2 foto
  Shitet Golf 5 4 motion
  Vetura

  Shitet Golf 5 4 motion

  Sherbimet e bera te gjitha shitet per arsye mosperdorimi

  Dibër 3 prill 10:17
  4.700 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz Evo E220
  Vetura

  Mercedes Benz Evo E220

  shitet Mercedes Benz Evo E220.te gjitha sherbimet sapo bera .ne gjende shume te mire motorike edhe x

  Dibër 3 prill 10:16
  6.500 €
 • 9 foto
  shitet Sprinter 416
  Vetura

  shitet Sprinter 416

  Shitet Sprinter 416, Vende 20, me TV, limitator, frena elektrike, baxho, frigorifer, dere me buton,

  Dibër 3 prill 10:12
  16.000 €
 • 6 foto
  U shit flm ??
  Vetura

  U shit flm ??

  Makina esht e sapo ardhur nga gjermania super gjendje e gateshme per cdo lloj prove, me dogan te pag

  Dibër 3 prill 09:08
  1.400 €
 • 1 foto
  benz C 180
  Vetura

  benz C 180

  shitet benx c180 benzin-gaz ne gjendje shum te mir.gjitha letrat e paguara deri ne shtator 2019 shit

  Dibër 3 prill 08:54
  1.700 €
 • 2 foto
  Tata Xenon 2.2L
  Vetura

  Tata Xenon 2.2L

  Shitet ose nderrohet me sprinter per me shum mund te kontaktoni

  Dibër 3 prill 08:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makina esht ne gjendje prefekte motorike dhe xhenerike sherbimet e sapobera vaj filtra ejt letrat e

  Dibër 3 prill 08:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  bmw x3
  Vetura

  bmw x3

  okazion... shitet x3. viti 2003. me letra deri ne janar te vitit 2019. shitet per arsyje emigrimi...

  Dibër 3 prill 08:43
  1.800 €
 • 0 foto
  fiat doblo
  Vetura

  fiat doblo

  makina esht ne gjendje perfekt 00393248451720 whatsapp

  Dibër 3 prill 08:42
  5.500 €
 • 2 foto
  C klas 220 motor evo
  Vetura

  C klas 220 motor evo

  Mercedes c klas 220 motor evo super gjendje per me shum inf tel 0682291697 sheet per arsye mos perdo

  Dibër 3 prill 08:35
  4.200 €
 • 3 foto
  Dinamo mitsubish-pajero 96
  Autopjese dhe paisje

  Dinamo mitsubish-pajero 96

  Shitet dinamo me vaj e rregullt ne gjendje punee bashke me pomp vaji

  Dibër 3 prill 08:35
  1 €