Automjete
Dibër
Posto shpallje
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  300 €
  Dibër
  Dje, 20:35
 • 2015 - 2017 Yamaha R1 Exhaust Kit

  2015 - 2017 Yamaha R1 Exhaust Kit

  2015 - 2017 Yamaha R1 Exhaust Kit

  1.148 €
  Dibër
  Dje, 00:44
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  40.000 €
  Dibër
  13 dhjetor 09:37
 • Audi A4 3.0 automat naft

  Audi A4 3.0 automat naft

  Shitet audi a4 e sapoardhur nga italia me dokumeta te regullta fundi 2007 4x4 automat me marsha formula uno full option ne llojin e vet per me shum info kontaktoni cmimi i diskutueshem

  6.000 €
  Dibër
  11 dhjetor 22:34
 • Okazion shitet autobus

  Okazion shitet autobus

  Autobus 814 22+1 viti 90 ngjyre e bardhe ne gjendje shum te mire si motorrike ashtu dhe xhenerike tapiceri dhe sedile te reja shitet per arsye mos perdo rimi per me shume informacion na kontaktoni ne

  800.000 Lek
  Dibër
  9 dhjetor 14:46
 • Shes ndrroj

  Shes ndrroj

  Land rover frelander 4×4 shum ne gjendje te mir me dokumenta deri ne tetor te 2018

  4.000 €
  Dibër
  8 dhjetor 19:37
 • A class 170 Automatik

  A class 170 Automatik

  Shitet a class 170 viti 2001 Ne gjendje shume te mire E mirmbajtur estetik si brenda dhe jashte Cdo sherbim i kryer ne kohe Cmimi i diskutueshem

  2.300 €
  Dibër
  7 dhjetor 14:44
 • Mercedes benz sl 7.3 AMG Blind president

  Mercedes benz sl 7.3 AMG Blind president

  Shitet Mercedes benz sl class 7.3 amg.... E sjelle nga Anglia.Makina ndodhet ne Shqiperi. Pa dogane,,,makina ndodhet ne tirane, e blinduar. Presidenciale

  23.000 €
  Dibër
  4 dhjetor 16:34
 • Mitsubish pajero

  Mitsubish pajero

  Makina esht perfekt e disponueshme ne cdo lloi prove ..motori 2.5 naft 4×4 me taksat Jan ber tani

  5.400 €
  Dibër
  4 dhjetor 09:44
 • 2012 BMW 6 Series 650i xDrive CLEAN CARFAX W/ EVER

  2012 BMW 6 Series 650i xDrive CLEAN CARFAX W/ EVER

  Pre-Owned Clear Title 73483 4.4L 8 CYLINDER Automatic All Wheel Drive Jet Black Interior Black 894104 WBALX5C51CC894104 Limited

  3.800 €
  Dibër
  2 dhjetor 19:55
 • Audi A6 2.5nafte -02

  Audi A6 2.5nafte -02

  Shitet audi a6 2.5nafte

  2.000 €
  Dibër
  2 dhjetor 19:54
 • gomisteri

  gomisteri

  shesim goma

  6.500 Lek
  Dibër
  2 dhjetor 03:34
 • Ford Galaxy

  Ford Galaxy

  Shesim ford galaxy per arsye mos perdorimi.eshte me letra te paguara. eshte me siguraciob te jashtem per nje vit cmimi 5500€ i diskutushem .....ju faliminderit

  5.500 €
  Dibër
  2 dhjetor 00:34
 • Grup timoni per citroen xsara 1.9td 1999

  Grup timoni per citroen xsara 1.9td 1999

  Grup timoni per citroen xsara 1.9td 1999

  5.000 Lek
  Dibër
  1 dhjetor 18:55
 • mercedes benz c220 cdi viti 2002

  mercedes benz c220 cdi viti 2002

  shitet mercedes benz c220 cdi viti 2002 nafte.makina eshte ne gjendje shume te mire,portobagazh me dokumenta te rregullta deri ne qershor 2018.cmimi 3200 euro i diskutueshem ose ndrohet me makine tjet

  3.200 €
  Dibër
  1 dhjetor 15:56
 • Sprinter 313 CDI MAXI 5+1

  Sprinter 313 CDI MAXI 5+1

  Sprinter 313 CDI Maxi 5+1. Makina eshte me dogane, km:175mije makina sapo ka ardhur nga Gjermania makina ka pasqyra elektrike ka goma 100% te reja xhama te zinj origjinal, + edhe 4 goma te tjera ma

  Me Marrveshje
  Dibër
  30 nëntor 19:54
 • VW Crafter dizel

  VW Crafter dizel

  Ne gjendje shume te mire. I ardhur nga zvicra.

  7.200 €
  Dibër
  30 nëntor 18:44
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  300 €
  Dibër
  29 nëntor 22:20
 • Mercedes C220

  Mercedes C220

  Shitet mercedez benz , tipi 220 c klas cdi, viti i prodhimit 2000, me ngjyre gri, kilometra 267228, ne gjendje shume te mire, motorike dhe mekanike. ka nevoje, per nderimin e nje kandilete, kavon e xh

  2.500 €
  Dibër
  26 nëntor 13:54
 • Mercedes C220 cdi viti 2002

  Mercedes C220 cdi viti 2002

  shitet mercedes benz c220 cdi e vitit 2002 ose ndrohet me makine tjeter.makina eshte ne gjendje te mire me sherbime te bera dhe me dokumenta te rregullta. cmimi 3000 euro i padiskutueshem. makina ndod

  3.300 €
  Dibër
  25 nëntor 19:35
 • Harley Davidson Fat Boy Special FLSTF

  Harley Davidson Fat Boy Special FLSTF

  201 fuçi FLSTFB Boy Special Ne i shqyrtojmë të gjitha markat tregtare duke blerë. Motori: Twin Cam 103 (1690) Ftohja: ajri / vaj Shpejtësia: 6 shpejtësi Garanci: 3 muaj garanci standarde. Pajisje: Sta

  2.500 €
  Dibër
  25 nëntor 11:44
 • A class 170 2001

  A class 170 2001

  Shitet MB a class 170 Me dokumenta te rregullta me gjith sherbimet e kryera Mjeti esht ekonomik familjar dhe shum i lehte ne perdorim pasiqe eshte Automatik , dhe mesohet shpejt Nuk ka asnje proble

  2.650 €
  Dibër
  24 nëntor 13:45
 • Mercedes Benz 270 cdi 2003

  Mercedes Benz 270 cdi 2003

  Shitet Mercedes Benz naft viti 2003 pa dogan i sapo ardhur nga zvicra Makina ka sensor parkimi sedilje me ngrohje disqe r16 me goma te mira

  3.000 €
  Dibër
  24 nëntor 13:35
 • Shes sebring 20l nafte

  Shes sebring 20l nafte

  Shes crysler sebring 20l nafte 140 ps ne gjendje super super te mire makina gjindet ne zvicerr

  5.300 €
  Dibër
  24 nëntor 05:34
 • Mercedes c klass 220 cdi automat

  Mercedes c klass 220 cdi automat

  Makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga gjermania e gateshme per cdo lloj prove, Automat cmimi i diskutueshem , pa dogan

  2.200 €
  Dibër
  23 nëntor 15:45
 • Fiat Punto 1.2 benzine 2005

  Fiat Punto 1.2 benzine 2005

  shitet fiat punto 1.2 benzine e vitit 2005 e sapoardhur nga italia me dogane te paguar.kondicjoner,timon city,xhama elektrik,goma te reja,airbeg.makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike,xheneri

  1.900 €
  Dibër
  23 nëntor 10:54
 • Fiat Grande Punto benzine gaz

  Fiat Grande Punto benzine gaz

  shitet fiat grande punto benzine gaz fundi 2005 i sapo ardhur nga italia me dogane te paguar, impjant gazi landi renzo,sensor parkimi prapa,abs,airbeg para dhe prapa,xhama elektrik,pasqyra elektrike,g

  2.900 €
  Dibër
  21 nëntor 18:34
 • shitet

  shitet

  Shitet Daimler chrysler 203,c270 cdi me gjama te zi origjinal.Ne gjendje perfekte,eshte e perdorur shum pak.

  8.000 €
  Dibër
  21 nëntor 07:54
 • Ford Galaxy dizel

  Ford Galaxy dizel

  Shitet ford galaxy 6+1 ne gjendje perfekte me taksa deri ndhjetor e siguracion deri 10 shtator 2018.me goma te reja.i diskutueshem Mundesi nderrimi

  2.200 €
  Dibër
  20 nëntor 22:54
 • Mercedes c klass 220 cdi

  Mercedes c klass 220 cdi

  Makina e sapo ardhur nga gjermania super gjendje automat e gateshme per cdo lloj prove cmimi i diskutueshem. Pa dogan

  2.200 €
  Dibër
  20 nëntor 20:34
 • Mercedes benz E270

  Mercedes benz E270

  E270 nafte ne gjendje sh mir motorrike dhe xhenerike me goma 90% te reja kamio manuale vit prodhim 2001 me kamer mbrapa me navigator xhama elektrik baxho sendile elektrike lekure e vecant ne llojin e

  3.700 €
  Dibër
  20 nëntor 15:34
 • Toyota Yaris 1.4 nafte

  Toyota Yaris 1.4 nafte

  Shitet toyota ne gjendje te mire motor 1.4 nafte shume ekonomike me te gjitha sherbimet e bera ne kohe me disqe alimini...

  3.400 €
  Dibër
  20 nëntor 09:54
 • Bmw X5

  Bmw X5

  Shitet bmw x5

  8.500 €
  Dibër
  18 nëntor 23:46
 • Audi a8 4+4

  Audi a8 4+4

  Audi A 8 viti 2004 luk 2009.Full opsion.sensor parkimi,drita kseno levizin me timon,telefon Audi, kater gomat aktive sipas terenit,goma 80% disqee alumini. Etj..

  9.750 €
  Dibër
  18 nëntor 02:34
 • Furgon ne super gjendje

  Furgon ne super gjendje

  fugon me dokumenta te rregullta me motor 5 pistona super eshte e mirmbajtur si nga ana xhenerike motorike ashtu edhe estetike esht çdo sherbim i bere ne koh e shes per arsye se kam marr Sprinter.çmimi

  3.500 Lek
  Dibër
  16 nëntor 09:54
 • kerkoj fiat punto deri ne 500€

  kerkoj fiat punto deri ne 500€

  kerkoj fiat punto deri ne 500€ ... nuk ka problen nqs. eshte pa letra vetem te jete ne gjendje te mire.

  500 €
  Dibër
  14 nëntor 18:03
 • Fiat Grande Punto benzine gaz

  Fiat Grande Punto benzine gaz

  shitet fiat grande punto 1.2 benzine-gaz fundi i 2005 e sapo ardhur nga italia,impjanti gazit landi renzo. eshte me dogane te paguar.gomat i ka te reja sensor parkimi prapa airbeg para dhe prapa,abs,

  3.200 €
  Dibër
  13 nëntor 10:45
 • Mercedes C 180 benzin gaz

  Mercedes C 180 benzin gaz

  shitet c clas benzin gaz ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove me dokumenta te rregullta deri ne shtator 2018 gaz benzine cmimi 2200 euro i diskutushem

  2.200 €
  Dibër
  9 nëntor 10:40
 • E class 270 cdi avangarde

  E class 270 cdi avangarde

  Mercedez E 270 cdi avangard i vitit 2000. Makina eshte ne gjendje perfekte... 6+1 marsha , cdo gje funksionale , te gjitha sherbimet e kryera ... letrat e prera deri me gusht 2018..Disqe alumini (16)

  3.000 €
  Dibër
  8 nëntor 23:35
 • Mercedes c klass 220 cdi

  Mercedes c klass 220 cdi

  Makina esht ne gjendje te shkelqyer esapo targuar me gjitha sherbimet e bera letrat per nje vit tetor 2018 e gateshme per cdo lloj prove

  2.900 €
  Dibër
  8 nëntor 17:46
 • Karoca esht gjermane

  Karoca esht gjermane

  Karoca e sapo ardhur nga gjermania me sistem frenimi sinjale gom rezerv me mbules me librez gjermane gati per dogan super karoc

  1.000 €
  Dibër
  6 nëntor 21:45
 • Benz c class 2003

  Benz c class 2003

  Benz c class 270 ne gjendje shum të mir si motorrike dhe gjenerike,me te gjitha sherbimet e bera goma 90%,,,vaj e filtra Te nderruara dhe me liber sherbimesh,,veshje lekure dhe letrat e prera deri ne

  3.400 €
  Dibër
  6 nëntor 20:00
 • Mitsubishi Pajero gls 2.5

  Mitsubishi Pajero gls 2.5

  Mitsubishi Pajero Gls 2.5 Super select 4wd Gomme Mont Pro

  3.000 €
  Dibër
  6 nëntor 15:30
 • Peugeot 307 1.9HDI

  Peugeot 307 1.9HDI

  Makina esht ne gjendje shum te mir nga ana xhenerike dhe motorrike me dokument dhe siguracion nderkombetar per 1 vit..makina esht e gatshme per cfar do lloj prove nga ana juaj.. cmimi 2600000 lek i d

  2.600.000 Lek
  Dibër
  4 nëntor 23:36
 • mercedes benz W203 EVO c220

  mercedes benz W203 EVO c220

  W203 EVO c220

  6.000 €
  Dibër
  1 nëntor 23:55
 • Ford Kuga

  Ford Kuga

  Makina esht be gjendje perfekt 4×4..e disponushme ne cdo lloj prove

  15.000 €
  Dibër
  1 nëntor 12:47
 • MERCEDES SPRINTER 416

  MERCEDES SPRINTER 416

  Mercedes Sprinter 416 i ardhur nga Italia me dogan te paguar ne gjendje shum te mire doppie gabbie viti 2005

  Me Marrveshje
  Dibër
  31 tetor 14:58
 • Mercedes Sprinter

  Mercedes Sprinter

  Shitet per arsye mos perdorimi

  12.000 Lek
  Dibër
  31 tetor 14:57
 • shitet peugeot 306

  shitet peugeot 306

  Makina eshte super gjendje

  100.000 Lek
  Dibër
  31 tetor 10:46
 • Mercedez benz d 312 1999

  Mercedez benz d 312 1999

  Shitet mercedez benz d 312 nafte viti i prodhimit 1999 ne gjendje shume te mir pune sherbimet e bera. 0696660211

  3.400 €
  Dibër
  29 tetor 23:38