Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 5 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 14 shtator 12:42
  4.100 €
 • 6 foto
  VOLKSWAGEN GOLF 2.0
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF 2.0

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 14 shtator 10:43
  6.000 €
 • 9 foto
   MB E Class 220 Bluefficiency
  Vetura

  MB E Class 220 Bluefficiency

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Dibër 14 shtator 08:43
  8.300 €
 • 5 foto
  VW TOURAN HIGHLINE 2007
  Vetura

  VW TOURAN HIGHLINE 2007

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 14 shtator 07:37
  5.400 €
 • 5 foto
  SHITET MAKINA
  Vetura

  SHITET MAKINA

  • Audi
  • A6
  • Nafte
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Dibër 13 shtator 19:58
  15.999 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 206 VITI 2010
  Vetura

  PEUGEOT 206 VITI 2010

  • Peugeot
  • 206
  • Benzinë + Gaz
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 13 shtator 12:27
  3.500 €
 • 2 foto
  in stock cas:16648-44-5  BMK whatsapp:+19599771248
  Autopjese dhe paisje

  in stock cas:16648-44-5 BMK whatsapp:+19599771248

  E-mail:[email protected] Whatsapp:+1 (...

  Dibër 13 shtator 11:02
  10 Lek
 • 5 foto
  OKAZION SHITET OPEL
  Vetura

  OKAZION SHITET OPEL

  • Opel
  • Astra
  • Nafte
  • 30 000 - 34 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 13 shtator 08:59
  2.000 €
 • 9 foto
  ??Mercedes Benz ML 350
  Vetura

  ??Mercedes Benz ML 350

  • Mercedes-Benz
  • ML 350
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Dibër 13 shtator 07:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Okazion ? ford fiesta 1.4 nafte
  Vetura

  Okazion ? ford fiesta 1.4 nafte

  • Ford
  • Fiesta
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 13 shtator 02:57
  1.650 €
 • 7 foto
  Shitet golf 4 0692380296
  Vetura

  Shitet golf 4 0692380296

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 30 000 - 34 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 12 shtator 23:17
  2.000 €
 • 12 foto
  Audi A3 2.0 Naft Automat 2007 panoramike Germanie Fulle
  Vetura

  Audi A3 2.0 Naft Automat 2007 panoramike Germanie Fulle

  • Audi
  • A3
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Dibër 12 shtator 22:35
  6.700 €
 • 5 foto
  “OKAZION”Shitet Toyota land cruiser 3.0 turbo
  Vetura

  “OKAZION”Shitet Toyota land cruiser 3.0 turbo

  • Toyota
  • Land Crusier
  • Nafte
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 12 shtator 16:23
  8.500 €
 • 7 foto
  Mitsubishi Pajero
  Vetura

  Mitsubishi Pajero

  • Mitsubishi
  • Pajero
  • Nafte
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 12 shtator 10:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet ose ndrohet 3.000 euro
  Vetura

  shitet ose ndrohet 3.000 euro

  • Mercedes-Benz
  • 270
  • Nafte
  • 25 000 - 29 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Dibër 12 shtator 08:46
  3.000 €
 • 10 foto
  Tiguan 2.0 TDI 4 motion
  Vetura

  Tiguan 2.0 TDI 4 motion

  • VW Volkswagen
  • Tiguan
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Dibër 12 shtator 07:27
  7.500 €
 • 2 foto
  high purity CAS:14176-50-2 Tiletamine whatsapp:+19599771248
  Autopjese dhe paisje

  high purity CAS:14176-50-2 Tiletamine whatsapp:+19599771248

  E-mail:[email protected] Whatsapp:+1 (...

  Dibër 11 shtator 05:00
  5 Lek
 • 2 foto
  Toyota 2.4 nafte
  Vetura

  Toyota 2.4 nafte

  • Toyota
  • Model tjetër
  • Nafte
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 10 shtator 12:49
  10.000 €
 • 2 foto
  Mercedes benz 1622
  Vetura

  Mercedes benz 1622

  • Mercedes-Benz
  • 190
  • Nafte
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 10 shtator 12:49
  10.000 €
 • 3 foto
  CAS 49851-31-2 2-бром-1-фенил-1-пентанон
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  CAS 49851-31-2 2-бром-1-фенил-1-пентанон

  Если у вас есть вопросы или вам нужны не...

  Dibër 8 shtator 20:02
  300 €
 • 1 foto
  CAS 123-75-1 Пирролидин
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  CAS 123-75-1 Пирролидин

  Если у вас есть вопросы или вам нужны не...

  Dibër 8 shtator 20:02
  150 €
 • 3 foto
  GLE2504MATIC
  Vetura

  GLE2504MATIC

  • Mercedes-Benz
  • 250
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Dibër 8 shtator 17:36
  33.000 €
 • 4 foto
  Okazzion
  Vetura

  Okazzion

  • Mitsubishi
  • Model tjetër
  • Benzinë + Gaz
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 8 shtator 12:52
  2.000 €
 • 6 foto
  Shitet dhe nrrohet
  Vetura

  Shitet dhe nrrohet

  • VW Volkswagen
  • Sharan
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 7 shtator 21:47
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Toyota
  Vetura

  Toyota

  • Toyota
  • 4-Runner
  • Nafte
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 7 shtator 20:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Sprinter Autobus
  Vetura

  Sprinter Autobus

  • Mercedes-Benz
  • Model tjetër
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Dibër 7 shtator 17:24
  8.000 €
 • 9 foto
  ??Golf 5
  Vetura

  ??Golf 5

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Dibër 7 shtator 07:31
  3.750 €
 • 9 foto
  ??Shitet passat 3c automat
  Vetura

  ??Shitet passat 3c automat

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Dibër 7 shtator 07:26
  4.000 €
 • 4 foto
  Shitet c class 220 cdi
  Vetura

  Shitet c class 220 cdi

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Dibër 6 shtator 18:57
  2.400 €
 • 7 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  • Mercedes-Benz
  • 220
  • Nafte
  • 30 000 - 34 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 6 shtator 13:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet polo 1.9 naft shum ekonomike 0692380296
  Vetura

  Shitet polo 1.9 naft shum ekonomike 0692380296

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Nafte
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 6 shtator 12:38
  2.500 Lek
 • 8 foto
  TOUAREG 2.5 Nafte Manual
  Vetura

  TOUAREG 2.5 Nafte Manual

  • VW Volkswagen
  • Touareg
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 6 shtator 10:44
  5.000 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz ML e ardhur nga Zvicra
  Vetura

  Mercedes Benz ML e ardhur nga Zvicra

  • Mercedes-Benz
  • ML 350
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Dibër 6 shtator 07:16
  20.500 €
 • 10 foto
  ??Shitet passat 3c automat
  Vetura

  ??Shitet passat 3c automat

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Dibër 6 shtator 07:16
  4.000 €
 • 12 foto
  Shitet BMW X5 Msport 3liter nafte
  Vetura

  Shitet BMW X5 Msport 3liter nafte

  • BMW
  • X5
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Dibër 6 shtator 01:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Golf 5
  Vetura

  Shitet Golf 5

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Dibër 5 shtator 19:26
  3.900 €
 • 5 foto
  CAS5086-74-8 Tetramisole hydrochloride
  Motore (mbi 50 cc)

  CAS5086-74-8 Tetramisole hydrochloride

  https://wordpress.com/view/pmkglycidatep...

  Dibër 5 shtator 09:03
  50 €
 • 4 foto
  CAS:209414-07-3 JWH 018
  Autopjese dhe paisje

  CAS:209414-07-3 JWH 018

  CAS:209414-07-3 JWH 018...

  Dibër 5 shtator 08:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CAS236117-38-7
  Motore (mbi 50 cc)

  CAS236117-38-7

  https://wordpress.com/view/pmkglycidatep...

  Dibër 5 shtator 07:50
  50 €
 • 8 foto
  Shitet Passat 2.0 automat DSG
  Vetura

  Shitet Passat 2.0 automat DSG

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Dibër 5 shtator 07:29
  4.200 €
 • 9 foto
  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4 motion
  Vetura

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4 motion

  • VW Volkswagen
  • Tiguan
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Dibër 4 shtator 07:38
  7.500 €
 • 7 foto
  Shitet Touran 1.9 naft 2005
  Vetura

  Shitet Touran 1.9 naft 2005

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Dibër 4 shtator 01:41
  3.700 €
 • 1 foto
  EU DCK
  Motore (mbi 50 cc)

  EU DCK

  My friend, my whatsapp contact informati...

  Dibër 3 shtator 18:03
  900 €
 • 8 foto
  Shitet Mercedes Benz w211 Evo
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz w211 Evo

  • Mercedes-Benz
  • 280
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Dibër 3 shtator 15:40
  7.300 €
 • 9 foto
  Fener audi A3 2007
  Autopjese dhe paisje

  Fener audi A3 2007

  Fener audi a3 bixenon , frenxho 200€ ko...

  Dibër 3 shtator 11:50
  200 Lek
 • 4 foto
  Bmw530
  Vetura

  Bmw530

  • BMW
  • 530
  • Nafte
  • 350 000 - 399 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Dibër 2 shtator 14:14
  7.000 €
 • 4 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  • Audi
  • A5
  • Nafte
  • 20 000 - 24 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Dibër 2 shtator 10:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  • BMW
  • X5
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Dibër 1 shtator 21:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ford fiesta 1.4 nafte
  Vetura

  Ford fiesta 1.4 nafte

  • Ford
  • Fiesta
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Dibër 31 gusht 13:10
  2.200 €
 • 10 foto
  c320 cdi
  Vetura

  c320 cdi

  • Mercedes-Benz
  • C 320
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Dibër 31 gusht 13:05
  6.500 €