Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 0 foto
  Shirts makine
  Vetura

  Shirts makine

  Makina ne gjendje shume te mire

  Dibër 7 gusht 00:10
  500 €
 • 11 foto
  VW Golf-5 1.9 TDI
  Vetura

  VW Golf-5 1.9 TDI

  Volswagen Golf naft 1.9 TDI,Maj i 2008. Shum ekonomike 6 litra 100 km.Sherbime te sapo kryera si nde

  Dibër 6 gusht 12:37
  5.500 €
 • 0 foto
  Ndihma monetare për të thyer bllokimin
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ndihma monetare për të thyer bllokimin

  Ndihma monetare për të thyer bllokimin Përshëndetje artizanë, tregtarë, sipërmarrës, fermerë dhe p

  Dibër 5 gusht 11:54
  12 €
 • 1 foto
  Shes mercedes benx e 220
  Vetura

  Shes mercedes benx e 220

  Makina eshte ne gjendej shum te mir me kondiciner xhama elektrik disqe amg sistem muzike harman dri

  Dibër 4 gusht 19:55
  1.700 Lek
 • 4 foto
   shitet benz 220
  Vetura

  shitet benz 220

  shitet benz c class 220,viti 94,me letra ,siguracion dhe kolaudim deri ne korrik 2020,ne gjendje shu

  Dibër 4 gusht 11:45
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Shifet benz c class 220
  Vetura

  Shifet benz c class 220

  Shifet makina c class 220.viti 94.me letra siguracion dhe kolaudim deri ne korrik 2020.makina ne gje

  Dibër 4 gusht 11:25
  200.000 Lek
 • 1 foto
  Tdi me di te kuqe
  Vetura

  Tdi me di te kuqe

  Shitet golf 4 tdi ..DI e kuqe me dokomente deri ne korrik 2020

  Dibër 2 gusht 21:13
  2.200 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndërrohet me E clas.
  Vetura

  Shitet ose ndërrohet me E clas.

  Makina eshte ne gjendje super,gjenerike dhe motorrike e gateshme per prove.Voland dhe freksion te ri

  Dibër 2 gusht 17:59
  4.000 €
 • 6 foto
  C 220 cdi sport etition per pjes
  Autopjese dhe paisje

  C 220 cdi sport etition per pjes

  Shiten pjes c clasi viti 2006 luk amg i sapo ardh nga anglia super gjendje tapiceri lekure parakolp

  Dibër 2 gusht 12:45
  111 Lek
 • 11 foto
  Shitet BMV seria1 viti 2005
  Vetura

  Shitet BMV seria1 viti 2005

  makina esht ne gjendje shum te mir me dokumenta per nje vit, e gateshme per cdo lloj prove cmimi dsk

  Dibër 2 gusht 11:33
  4.300 €
 • 5 foto
  Land rover dicoveri Tdi
  Vetura

  Land rover dicoveri Tdi

  Shitet Land-Rover Discoveri Tdi ne gjendje shume.Me letra te rregullta te sapo bera (kaulidim,sigura

  Dibër 1 gusht 23:23
  3.900 €
 • 6 foto
  Kia Sorento 2.5 naft 2007
  Vetura

  Kia Sorento 2.5 naft 2007

  makian esht ne gjendje shum te mir shum e paster si nga brenda edhe jasht esapo ardhur nga hollanda

  Dibër 1 gusht 03:53
  4.500 €
 • 2 foto
  Makina esht sikur e shikoni
  Vetura

  Makina esht sikur e shikoni

  Makina Ska asnje llojj difekti

  Dibër 31 korrik 16:40
  5.000 €
 • 5 foto
  Ford fiesta 1.8 nafte
  Vetura

  Ford fiesta 1.8 nafte

  Shitet ford fiesta 2001 me letra deri ne qershor 2020 Sherbimet e bera ,vaj filtra 4 goma te reja

  Dibër 28 korrik 11:13
  1.250 €
 • 4 foto
  mercedes benz E320 EVO
  Vetura

  mercedes benz E320 EVO

  mercedes benz e320 evo tgjitha sherbimet e kryera dokumenta te paguara

  Dibër 26 korrik 14:31
  8.200 €
 • 1 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Shitete per arsye mos perdorimi me dokumenta te regullta ne gjendje te mir motorike gjenerike

  Dibër 22 korrik 21:58
  1.700 €
 • 7 foto
  Audi A4 2005
  Vetura

  Audi A4 2005

  Shitet a4 2005 motor 2.0 naft marsha 6+R shum e shpejt si makin super gjendje motorike xhenerike viz

  Dibër 22 korrik 14:45
  4.500 €
 • 4 foto
  Gjendje shum e mire
  Vetura

  Gjendje shum e mire

  Makina ne gjendje shum te mire gjenerike dhe mekani letrat 1 vit deri ne qershor te 2020 shitet per

  Dibër 21 korrik 11:04
  2.000 €
 • 0 foto
  Text WhatsApp
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Text WhatsApp

  Shitet Mercedes Vito Viti 97 7+1 vende 2.2 naft Letra deri ne dhjetor

  Dibër 21 korrik 10:34
  2.000 €
 • 4 foto
  VW Golf 5 plus 1.9 viti 2008
  Vetura

  VW Golf 5 plus 1.9 viti 2008

  makina esht ne super gjendje esapo ardhur nga hollanda shum shum e paster, cmimi dsk

  Dibër 20 korrik 23:32
  4.500 €
 • 6 foto
  Shitet caddy 1.9 tdi 2007
  Vetura

  Shitet caddy 1.9 tdi 2007

  makina esht ne super gjendje shum e paster brenda dhe jashta e sapo ardhur nga zvicra e gateshme per

  Dibër 20 korrik 14:57
  4.600 €
 • 4 foto
  Landi
  Vetura

  Landi

  Makina eshte ne gjendje perfekte si gjenerike dhe estetike per me shum info kontakt ne nr

  Dibër 19 korrik 20:25
  2.000 €
 • 2 foto
  2500 € i diskutueshem
  Vetura

  2500 € i diskutueshem

  Volkswagen sharan 1.9 nafte Viti 1999. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. 6 + 1 vende.

  Dibër 19 korrik 18:59
  2.500 €
 • 0 foto
  cmimi i arsyeshem
  Vetura

  cmimi i arsyeshem

  makina eshte ne gjendje per cdo lloj kontrolli

  Dibër 18 korrik 20:19
  1.500 €
 • 2 foto
  shitet benz-200
  Vetura

  shitet benz-200

  shitet benz 200

  Dibër 17 korrik 17:45
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes
  Vetura

  Shitet Mercedes

  Shitet makina per arise mos perdorimi makina posedon te gjitha dokumentat.makina eshte e mbajtur mir

  Dibër 17 korrik 08:16
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet motori
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motori

  Motori ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem

  Dibër 16 korrik 17:51
  600 €
 • 8 foto
  Shitet Land Rover Discovery 1999.
  Vetura

  Shitet Land Rover Discovery 1999.

  Shitet Land rover discovery i vitit 1999, Motor 2.5nafte td5.250000 km, 4+1 vende, kambio Manuale ,

  Dibër 16 korrik 14:58
  3.500 €
 • 6 foto
  BMW X5 3.0i benzin|gaz
  Vetura

  BMW X5 3.0i benzin|gaz

  Shitet bmw x5 motor 3.0 benzin me impjant gazi te montuar ne itali.viti i prodhimit fundi 2001.e per

  Dibër 15 korrik 11:04
  5.500 €
 • 1 foto
  Shineray
  Motore (mbi 50 cc)

  Shineray

  Shitet motori 200cc gjendja shume e mire,shitet per arsye mosperdorimi dokumenta te regullta.cmimi 1

  Dibër 15 korrik 08:53
  1.400 €
 • 0 foto
  Traktor Kubota 30kv fuqi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Traktor Kubota 30kv fuqi

  Shitet Traktor Kubota me frez ,plluk,mbjellese misri,dhe korrese bari

  Dibër 14 korrik 18:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nderrohet Audi a6 me evo
  Vetura

  Nderrohet Audi a6 me evo

  Nderrohet audi a6 3:0 quattro...me 280 ose 320 evo ose ml 2006 2008

  Dibër 14 korrik 03:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makina
  Autopjese dhe paisje

  Makina

  Shitet per pjes kembimi Mercedes Benz cclass 220 Nuk ka asnje demtim ne motor, sikur esht ndizet pra

  Dibër 13 korrik 19:10
  1.500 €
 • 4 foto
  Ford focus
  Vetura

  Ford focus

  Fordi eshte ne gjendje shum te mire xhenerike eshe motorike te gjitha sherbimet e bera ne kohe, doku

  Dibër 13 korrik 18:42
  150.000 Lek
 • 3 foto
  L200
  Vetura

  L200

  Mitsubishi l200 2004 2’4 naft xhama te zi origjinal kondicjoner ‘sedile mershini’letra te pagu

  Dibër 12 korrik 15:27
  4.500 €
 • 0 foto
  Kamioncin
  Vetura

  Kamioncin

  Kamioncin vetshkarkuese

  Dibër 11 korrik 11:41
  300.000 Lek
 • 3 foto
  VW wolsvagen Sharan 1.9
  Vetura

  VW wolsvagen Sharan 1.9

  makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike...sherbimet te gjitha te bera...

  Dibër 10 korrik 12:22
  2.500 €
 • 0 foto
  Lance lybra
  Vetura

  Lance lybra

  Shitet ose ndrohet vetem me benc vit 89 deri 95 me dok der me 6 korik 2020 me sherbime te kriera c

  Dibër 9 korrik 11:33
  1.200 €
 • 2 foto
  Nderrim me E clas
  Vetura

  Nderrim me E clas

  Ne gjendje shume te mire.

  Dibër 8 korrik 22:30
  3.500 €
 • 10 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa

  Kamion Iveco Magirus 380E34H Viti 09/02/1998 3 Akse Paisje Cifa SRY 1000 nga 10mc KM 139000 Gomuar 6

  Dibër 8 korrik 16:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Mercedez Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Mercedez Cifa

  Kamion Mercedes-Benz Actros 41.40 Viti 2001 4 Akse Paisje Cifa nga 12mc PTO kanal hidraulik Gomuar

  Dibër 8 korrik 16:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X5 3.5 diesel
  Vetura

  BMW X5 3.5 diesel

  Bmw x5 full opsione Viber +38978228888

  Dibër 8 korrik 15:41
  15.800 €
 • 11 foto
  BMW X5 3.5d xdrive 2012
  Vetura

  BMW X5 3.5d xdrive 2012

  Per me shum ne telefon Viber +38978228888

  Dibër 8 korrik 15:29
  16.000 €
 • 5 foto
  GOLF 5 2.0 Manual
  Vetura

  GOLF 5 2.0 Manual

  Golf 5 2.0 6 marshe , manual, ngjyre gri , xhama elektrik para mbrapa , butona ne timon , kasetofon

  Dibër 7 korrik 22:09
  3.600 €
 • 8 foto
  okazion mercedes e270 cdi
  Vetura

  okazion mercedes e270 cdi

  shitet benc e class E270 cdi super gjendje me letra te paguara deri ne qershor 2020 me sherbime te p

  Dibër 7 korrik 20:17
  5.200 €
 • 6 foto
  Shitet E Class 200
  Vetura

  Shitet E Class 200

  E class 200, viti 2003, kambio manuale, me goma verore dhe dimerore, disqe alumini, te gjitha sherbi

  Dibër 7 korrik 19:29
  5.500 €
 • 4 foto
  volvo s80
  Vetura

  volvo s80

  shitet VOLVO s 80 me documenta te regullta deri ne maij 2020 shitet per arsye mos pordorimi çmimi 12

  Dibër 7 korrik 14:03
  1.200 €
 • 7 foto
  Shes opel corsa 1,3 nafte viti 2012
  Vetura

  Shes opel corsa 1,3 nafte viti 2012

  Shes opel corsa: motor 1,3 naft 95 mi km , viti 2012 ne gjendje te shkelqyer motorike, xhenerike,

  Dibër 6 korrik 22:54
  4.500 €
 • 10 foto
  opel corsa 2005
  Vetura

  opel corsa 2005

  shitet opel corsa 1.2 benzine viti 2005 e sapo ardhur nga italia vetem me dogane te paguar,gjendja e

  Dibër 6 korrik 21:26
  1.800 €
 • 5 foto
  Shitet fiat panda 1.3 nafte 2005
  Vetura

  Shitet fiat panda 1.3 nafte 2005

  makina esht ne super gjendje shum e paster nga brenda edhe jashta e gateshme per cdo lloj prove cmim

  Dibër 5 korrik 22:36
  2.500 €