• GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT

  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT

  KËPUCËT PROFESIONAL TË FLOORIT NË ROLL SPORTEC GJERMANI PËRKUFIZIMI PËR GOMAT: 0.5MM.06 M.M. I 0.8 M.M. SIRINA: 1,25M. LENGTH: 10M. PESHA TE ROLL 75KG. Dysheme dekorative në roll bërë nga granula go

  8 €
  Dibër
  Dje, 20:28
 • KOMPJUTERA

  KOMPJUTERA

  PER ME SHUM INFO TEL CMIMI I DISKUTUESHEM

  2.500 Lek
  Dibër
  Dje, 20:19
 • PËRDORIMI I PËRDORIMIT NGA 24 REFERENCAT GYM 80

  PËRDORIMI I PËRDORIMIT NGA 24 REFERENCAT GYM 80

  ËSHTË SHITJE USED KUZHINA E 20 MJETEVE (MAQINË) ME LIBRIN E VETË + LIDHJE EKZISTUESE + BIKES GYM 80 SERIES GELSENKIRCHEN PRODHIMET NË GJERMANI Makinat janë në një gjendje të enigmatizuar të paraqitu

  12.800 €
  Dibër
  Dje, 19:58
 • Man 41 373 Mundesi nderimi

  Man 41 373 Mundesi nderimi

  I ardhur nga gjermania. 432 mij km origjinale.ne gjendje perfekt. Me dogane.i pa targuar. Ndrim vetem me banes te re.

  35.000 €
  Dibër
  Dje, 14:46
 • Range rover

  Range rover

  Makines sa po i kan mbaruar letrat eshte ne gjendje te mire pune.cmimi 1600€ i diskutushem

  1.600 €
  Dibër
  18 shkurt 20:55
 • shes mercedes benz 250 D

  shes mercedes benz 250 D

  eshte ne gjendje shume te mire. me letra te paguara deri ne dhjetor 2018. eshte e zeze,manuale, nafte, me baxho dhe shume e mbajshme.Nuk ka asnje difekt. e gatshme per cdo lloj prove.i diskutueshem

  2.200 €
  Dibër
  18 shkurt 10:26
 • C220 CDI EVO

  C220 CDI EVO

  shitet c220 cdi motor Evo viti 2006 automat gjitha sherbimet e kryera marsha ne timon navi te madh baxho xhami sensor parkimi sedilje me fryerje cmimi diskutueshem mundesi nderimi me makin me te madh

  6.200 €
  Dibër
  17 shkurt 23:34
 • Okazion c class 220 CDI motorr evo

  Okazion c class 220 CDI motorr evo

  Okazion shitet c class i vitit 2004 me motorr evo 192000 km origjinal model avangard me dogane të paguar me disqe alumini dhe goma 90% sherbimet e bera né itali. Makina eshte né super gjendje motorrik

  45 €
  Dibër
  17 shkurt 20:37
 • Oneplus 3

  Oneplus 3

  shitet oneplus 3 64 g memorie 6 gb ram ekran 5.5 inch

  290 Lek
  Dibër
  17 shkurt 13:27
 • Shitet

  Shitet

  Makina eshte ne gjendje te mire si motorike ashtu dhe gjenerike sherbimet e bera Me disqe OZ origjinale dhe me goma si te reja Kasetafon origjinal Panasonic me Cd dhe subufer Me sinjale ne pasqyre

  2.700 €
  Dibër
  15 shkurt 19:55
 • Shitet makina

  Shitet makina

  Mitsubishi L200 American sport viti 2003 me klima ardhur nga gjermania ne gjendje perfected Brenda dhe jashte Xhama Pasqyra elekrike 4x4

  8.100 €
  Dibër
  13 shkurt 23:44
 • Makine ne shitje

  Makine ne shitje

  Shitet mitsubishi L200 American sport ka dy muaj ne shqiperi ardhur nga gjermania viti prodhimit 2003 me klima ne gjendje perfekte brenda dhe jashte

  8.100 €
  Dibër
  13 shkurt 23:35
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Dibër
  13 shkurt 22:16
 • BENZ E 220

  BENZ E 220

  Makina eshte ne gjendje te mir letrat ika deri ne tetor 2018

  22.000 Lek
  Dibër
  13 shkurt 20:36
 •  Makita XWT08Z LXT Lithium-Ion Brushless Cordless

  Makita XWT08Z LXT Lithium-Ion Brushless Cordless

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura si hilti makita metabo Bosch dewalt hitachi etj me qmime te lira. Unaza e re tiran. Si dhe servis profesjonal.

  350 €
  Dibër
  12 shkurt 14:34
 • C320

  C320

  Makina eshte ne gjendje shum te mire ka 2 pal disce goma verore dhe dimrore.e gatshme per ca do lloj prove kamio manuale nuk e kap taska luksit..

  12.500 €
  Dibër
  12 shkurt 13:38
 • 2013 Škoda Octavia III SKODA

  2013 Škoda Octavia III SKODA

  2013 Å koda Octavia III SKODA Volkswagen Mercedes Audi Bmw

  4.000 €
  Dibër
  12 shkurt 00:34
 • Play station 3

  Play station 3

  Shitet ps3 ne gjendje shum tmir .Ka 2 leva origjinale Me çip 5 lojra brenda :BLUR CALL OF DUTY PES 2017 PES 2013 ME UPDATE 2017 GTA 5

  250 €
  Dibër
  11 shkurt 17:16
 • Mercedes c180 benzine viti 19999

  Mercedes c180 benzine viti 19999

  Makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga sllovenia clima sendiljet me ngrohje gomat e reja e gateshme per cdo lloj prove cmimi i disk

  1.400 €
  Dibër
  11 shkurt 00:34
 • Mercedes benz 190 dizel

  Mercedes benz 190 dizel

  shitet benz 190 ne gjendje te shkelqyer ...makina ka dokumentat e prera deri ne nentor 2018....shitetet per arsye emigrimi

  Me Marrveshje
  Dibër
  10 shkurt 20:54
 • Peugeot 307 me portobagazh

  Peugeot 307 me portobagazh

  Shitet pezho 307 me portobagazh me letra te regullta deri ne maj te 2018.. 2300 euro cmimi i diskutueshem

  2.300 €
  Dibër
  10 shkurt 15:54
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB

  550 €
  Dibër
  9 shkurt 23:26
 • kredi në veçanti

  kredi në veçanti

  Për të gjitha projekteve personale dhe të kërkoni për të marrë një kredi ofrojnë të shpejtë dhe të besueshëm. Telefon : +33756822854 (Whatsapp)

  Me Marrveshje
  Dibër
  9 shkurt 19:54
 • iPhone 5

  iPhone 5

  Shitet iPhone 5 ne gjendje shume te mire

  140 Lek
  Dibër
  9 shkurt 18:18
 • German Professional Work Tools (ALBAVEGLA)

  German Professional Work Tools (ALBAVEGLA)

  Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura si hilti makita metabo Bosch dewalt hitachi etj me qmime te lira. Unaza e re tiran. Si dhe servis profesjonal. Chat

  350 €
  Dibër
  9 shkurt 13:37
 • Per arsye mosperderimi

  Per arsye mosperderimi

  shitet fiat punto 1.2 8v letra te rregulla makina eshte ne gjendje te shkeqyer shume e paster goma te reja,kondicioner, airbeg,xhama elektrik,timon city e vitit 2001nuk ka nevoj per asnji sherbim cmim

  1.800 €
  Dibër
  8 shkurt 23:45
 • Mercedes benz 250 dizel

  Mercedes benz 250 dizel

  Makina me dokumenta deri ne janar 2019 me sherbime te kriera me kondicjoner makina shitet per arsie emigrimi vetem kta tre dit cmim i padiskutueshem 1 100 euro

  1.100 €
  Dibër
  7 shkurt 20:34
 • Brand new product

  Brand new product

  100% brand new original product come with bills and warranty only interested buyer should message asap Whatsap chat:+12093130258

  700 Lek
  Dibër
  7 shkurt 15:34
 • Ford Galaxy dizel

  Ford Galaxy dizel

  Makina eshte me gjendje shum te mir e gatshme per qdo lloj prove .Arsya se heq kam tjetr Makina eshte 6+1 vende Tavan xham

  6.500 €
  Dibër
  7 shkurt 09:54
 • fiat punto 1.2

  fiat punto 1.2

  shitet fiat punto 1.2 16v benzine e sapoardhur nga italia me dogane te paguar.makina eshte ne gjendje te shkeqyer shume e paster goma te reja,kondicioner, airbeg,xhama elektrik,timon city e vitit 2000

  1.600 €
  Dibër
  6 shkurt 10:34
 • Super okazion

  Super okazion

  Shitet apartament 1+1 me hapsir I pershtatshem dhe per 2+1. I mobiluar me shije dhe cilsi nga produkte Italian. pamje te kendshme ,kati 4 me ashensor ne qender te peshkopis. 20 m pas shtepis se bardhe

  4.500 €
  Dibër
  5 shkurt 19:51
 • VW Touran dizel

  VW Touran dizel

  Kambio automate (6 marsha)/// Viti 11/2007/// KONDICIONER//// RADIO CD,NAVI,MP3,AUX/// 5 VENDE// KATALITI (EURO 4)// SEDILJE ME NGROHJE// PILOT AUTOMATIK SHPEJTSIE// PASQYRA ELEKTRIKE + ME NGROHJE// F

  7.000 €
  Dibër
  5 shkurt 18:55
 • Mikser Iveco EuroTrakker 410E42 me Cifa

  Mikser Iveco EuroTrakker 410E42 me Cifa

  Mikser betonjerk impiant Iveco Trakker 410E42 viti 1999 4 Akse PTO, e demtuar Pajisje Cifa RY 1300 Gomuar 50% Gjendje shume të mirë, në dispozicion menjëherë. Ndodhet ne Itali.

  Me Marrveshje
  Dibër
  5 shkurt 17:34
 • Mercedes-Benz ML 270

  Mercedes-Benz ML 270

  Shitet ML 270 Makina eshte ne gjendje te mir pune .Nuk ka nevoj per asnje sherbim i ka gjith sherbimet e bera.Ka sedilje me ngrohje,sensor parkimi,xhama te zinj ,goma te reja .Esht shum e paster si

  6.500 €
  Dibër
  4 shkurt 15:45
 • Golf 4

  Golf 4

  Shitet Volkswagen Golf 4 ka 240.000 km origjinale.213.000 km I esht nderruar komplet seti I rripit te motorrit.Ne gjendje perfekte e gateshme per cdo lloj prove

  3.000 €
  Dibër
  3 shkurt 21:45
 • 72 Koke dhi

  72 Koke dhi

  Dhi alpine dhe cape 72 Koke me cmim te arsyeshem,ne baz fshat afer burrelit

  Me Marrveshje
  Dibër
  2 shkurt 12:08
 • samsung

  samsung

  per arsye kalimi ne iphone.. 2 muaj i perdorur i blere ne greqi

  440 €
  Dibër
  1 shkurt 22:16
 • Fiat Punto benzin

  Fiat Punto benzin

  Shitet fiat punto viti2000 pa letra fare.cmimi650 euro i pa diskutushem

  650 €
  Dibër
  1 shkurt 16:44
 • Apple iphoe 8 plus 256gb

  Apple iphoe 8 plus 256gb

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  700 €
  Dibër
  1 shkurt 02:16
 • Apple iphone x 256gb

  Apple iphone x 256gb

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  900 €
  Dibër
  1 shkurt 01:26
 • Antminer S9 13.5 TH/s Bitcoin

  Antminer S9 13.5 TH/s Bitcoin

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  1.500 €
  Dibër
  1 shkurt 01:16
 • Limatrice

  Limatrice

  1 miljon leke

  1.000 €
  Dibër
  31 janar 20:34
 • kamjoncine benz 410 dopio gome

  kamjoncine benz 410 dopio gome

  shes kamjoncine benz 410 dopio gome

  4.500 €
  Dibër
  31 janar 17:54
 • Shes iphone 4

  Shes iphone 4

  Ne gjendje perfekte

  45 Lek
  Dibër
  31 janar 17:27
 • Kangal

  Kangal

  Kangal Turk

  550 €
  Dibër
  31 janar 11:28
 • PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE

  PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE

  Piste vrapimi PRECOR EFX 954i 2000€ Biciklete PRECOR 846i 600€ Orbitrek eliptik PRECOR EFX 556i 1100€ Pajisje të përdorura të kardio palestër 6 muaj garanci mund të shihet dhe të ngrihet nga një a

  Me Marrveshje
  Dibër
  31 janar 10:58
 • Okazion golf 4 98 1.9 TD-I

  Okazion golf 4 98 1.9 TD-I

  Shitet golf 4 ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo prov 1800 euro i pa disk

  1.800 €
  Dibër
  30 janar 22:35
 • Sprinter 211 i sapo ardhur ne super gjendje.me dog

  Sprinter 211 i sapo ardhur ne super gjendje.me dog

  furgon Sprinter 211.8+1 ne gjendje te mir mekanike dhe motorike makina sapo ka ardh nga jasht fugon shitet ose nderrohet cmimi i diskutueshem 083760 kilometrat e veta me dogane te paguar.shitet per ar

  Me Marrveshje
  Dibër
  30 janar 09:44
 • Mercedes Vito 230 turbo nafte -98

  Mercedes Vito 230 turbo nafte -98

  shes vito 230 turbo interkuler nafte viti 1998 me letra te rregullta deri tetor 2018. makina eshte ne gjendje shume te mire motorike xhenerike 7+1 vende.sendilje lekure sherbime te sa po bera gjenerik

  Me Marrveshje
  Dibër
  29 janar 16:44
 • Opel astra

  Opel astra

  Shitet ose nderohet vetem me mercedes benz makina o me dekomenta deri ne nentor 2018 cmimi 1 8000 i padiskutueshem ne gjendje super

  1.400 €
  Dibër
  29 janar 14:54