• Mercedes Benz E 250 Avantgarde

  Mercedes Benz E 250 Avantgarde

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike e xhenerike. Eshte e paisur me dokumenta te rregullta deri ne Gusht 2017. Goma 60%. Cmimi i diskutueshem. Cel.0696261818

  1.599 €
  Dibër
  2 dhjetor 22:54
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact wATSAPP: +234 9057178562 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unlocked smart phones includi

  500 €
  Dibër
  2 dhjetor 21:16
 • Ploter canon IPF5100

  Ploter canon IPF5100

  SHES 2 PLOTERA CANON IPF5100 TE PERDORUR NE GJENDJE TE MIRE POR DUHET TE PASTROHEN KOKAT E PRINTIMIT OSE MUNDTE NDERROHEN ME NJE PLOTER OSE FOTOKOPJE TJETER

  100 €
  Dibër
  2 dhjetor 10:16
 • OFERTA FAST

  OFERTA FAST

  Përshëndetje për të gjitha nevojat tuaja të kredisë ju lutem më kontaktoni për më shumë informacion ju lutem më tregoni se sa ju duhet dhe sa muaj do të shlyer kredi me falenderoj unë jam i hapur për

  250 €
  Dibër
  1 dhjetor 23:03
 • Apple Iphone 5s 16gb

  Apple Iphone 5s 16gb

  Promo Offer Blej 2 merrni 1 Markë pa pagesë New Original   Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: të tilla si të reja iPhone, iPad,   MacBook, Samsung, Digital Cameras, origjinale

  200 €
  Dibër
  1 dhjetor 07:55
 • Audi A4 dizel -05

  Audi A4 dizel -05

  Shitet Audi A4 2.0 TDI e vitit 2005 Makina eshte ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike e porsa ardhur nga Italia me te gjitha sherbimet e bera ne itali ..makina eshte gati per cdo lloj prove .

  5.500 €
  Dibër
  24 tetor 14:49
 • (whatsapp: +447572845719) APPLE IPHONE 6,6+,6S,6S+

  (whatsapp: +447572845719) APPLE IPHONE 6,6+,6S,6S+

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  200 €
  Dibër
  24 tetor 02:12
 • Audi A4 dizel -01

  Audi A4 dizel -01

  makina esht ne gjendje perfekte sapo nderruar rripi i fazes makina esht 4x4, esp, full opshen, lekur ne gjendje perfekte

  3.500 €
  Dibër
  23 tetor 19:45
 • HTC One S

  HTC One S

  Htc one s 1g ram 16gb viber kontakt

  50 €
  Dibër
  23 tetor 19:29
 • (whatsapp: +447572845719) APPLE IPHONE 6,6+,6S,6S+

  (whatsapp: +447572845719) APPLE IPHONE 6,6+,6S,6S+

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  200 €
  Dibër
  23 tetor 01:26
 • Seat ibiza 1.9 nafte 2001

  Seat ibiza 1.9 nafte 2001

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Me xhama elektrik kondicioner mbyllje qendrore Me sherbime te sapobera goma 70% per me shum informacion na kontaktoni

  2.200 €
  Dibër
  22 tetor 19:39
 • Alfa Romeo 156 -98

  Alfa Romeo 156 -98

  Shes alfa romeo 1.9 jtd vit prodhimi 1998 (look 2003) dokumenta te paguara deri ne qershor 2017 makines nuk i funksionon vetem amperi i kilometrazhit sebashku me abs gjendja motorike dhe xhenerike

  1.700 €
  Dibër
  22 tetor 10:44
 • Audi A4 1.9 2002

  Audi A4 1.9 2002

  Makina esht e sapo ardhur nga italia dhe eshte ne gjendje shum shum te mir shitet per arsye mosperdorimi .

  3.000 €
  Dibër
  21 tetor 22:34
 • Rimorkio

  Rimorkio

  Eshte me dogan te paguar. Goma te reja(ka dhe 2 tjera rezerve). E regullt me frena dhe sinjale. Cel.064580731 Cel.0682371482

  950 €
  Dibër
  20 tetor 23:36
 • BMW 320 -00

  BMW 320 -00

  shitet me pjese kembimi

  Me Marrveshje
  Dibër
  17 tetor 22:35
 • Mercedez benz 250

  Mercedez benz 250

  Mercedez benz 250. Ne gjendje shume te mire motorike, motor normal kaucuku. Kamje manuale. Viti i prodhimit 94, kondicioner dhe abs. Targa shqiptare , letrat i kan perfunduar me 6/9/2016.. Cmimi 2000

  2.000 Lek
  Dibër
  17 tetor 21:55
 • Samsung Galaxy S7 Edge

  Samsung Galaxy S7 Edge

  Të përfshira:              Kufje me mikrofon              USB kabllo ngarkues              përshtatës pushtet              Box (si në foto)              12 Muaj Official Manufacturers Garanci I gara

  400 €
  Dibër
  16 tetor 19:22
 • Nokia Biznes

  Nokia Biznes

  Shes Nokia Biznes,tel mban 2 deri 3 dite bateri...gjendja tel e shihni ne foto...ju lutem vetem te interesuarit te kontaktojne flm

  30 €
  Dibër
  14 tetor 18:26
 • Apple iphone 7 brand new

  Apple iphone 7 brand new

  na kontaktoni blej 2 merrni 1 falas Email: [email protected] skype :: clerk.mikaelson Mail.ru Agent: [email protected] Apple iphone 7 Brand new Specifikimet teknike Pi

  407 €
  Dibër
  14 tetor 12:53
 • Samsung Galaxy A5

  Samsung Galaxy A5

  Disponoj një samsung galaxy A5 ngjyr e zez 16 memorje e 2 rami , në gjendje përfekte estetike she teknike , eshtë celulari më elegant i prodhuar nga samsung , shoqërohet bashk me xham mbrojtës dhe co

  200 €
  Dibër
  13 tetor 14:16
 • Qen

  Qen

  QEN STANI !!

  100 €
  Dibër
  12 tetor 22:28
 • shitet

  shitet

  shitet kamioncine nisan capstar e vitit 99 motorr 2.5 nafte,ne gjenje te shkelqyer,letra shiqiptare,me karroceri vetshkarkuese,cmimi 5000 euro i diskutueshem,ose nderrim me makine tjeter.

  5.000 €
  Dibër
  12 tetor 02:25
 • sprinter

  sprinter

  shitet sprinteri - (315) - kilometra - (25370) - me kondicioner - makina ka - (15 vende) - makina ne gjende prefetkte per me shum informacin mund te kontaktoni ne numrin -(0683103744)

  16.000 €
  Dibër
  11 tetor 19:37
 • Të forcuar gjendjen e tyre ekonomike

  Të forcuar gjendjen e tyre ekonomike

  Ne u shqetësoni për asgjë, sepse ne ju sjellim zgjidhje për situatën tuaj ekonomike. Në kohën e tanishme, me krizën aktuale, asnjë bankë nuk do të japë financime. Ne kemi ardhur pastaj të ju ndihmojë

  Me Marrveshje
  Dibër
  11 tetor 18:53
 • OFERTA KREDI

  OFERTA KREDI

  Ne u shqetësoni për asgjë, sepse ne ju sjellim zgjidhje për situatën tuaj ekonomike. Në kohën e tanishme, me krizën aktuale, asnjë bankë nuk do të japë financime. Ne kemi ardhur pastaj të ju ndihmojë

  Me Marrveshje
  Dibër
  11 tetor 18:53
 • Mercedes E320 CDI Avantgarde

  Mercedes E320 CDI Avantgarde

  ..

  3.000 €
  Dibër
  11 tetor 03:54
 • Galaxy Alpha

  Galaxy Alpha

  Shes Galaxy Alpha,32 giga memoria 2 giga ram,camera 12 megapixel...gjendja celularit 8/10 cmimi 200 euro

  200 €
  Dibër
  9 tetor 17:26
 • VW Golf 4 tdi -99

  VW Golf 4 tdi -99

  golf 4 1.9 tdi me i te kuqe...ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike shume ekonomike... e gatshme per cdo lloj prove..cmimi 2000€ i pa diskutueshem...///okazion

  2.000 €
  Dibër
  8 tetor 18:44
 • Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Contact us on the whatsapp and email below for more information:: Whatsapp number:- +1 2675278846 Email: [email protected]

  500 €
  Dibër
  7 tetor 20:16
 • Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Contact us on the whatsapp and email below for more information:: Whatsapp number:- +1 2675278846 Email: [email protected]

  500 €
  Dibër
  7 tetor 02:16
 • KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVID

  KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVID

  [email protected] Përshëndetje Për të gjitha nevojat tuaja financiare, organizuar financat më shumë është për të dhënë kredi afat-gjatë të shkurtër dhe private duke filluar nga 1000 Eur

  Me Marrveshje
  Dibër
  6 tetor 11:53
 • land rover

  land rover

  Cmimi i padiskutueshem

  2.500 €
  Dibër
  5 tetor 23:34
 • është e qartë se ju keni kredi tuaj

  është e qartë se ju keni kredi tuaj

  Ju jeni ka e kërkimit për financimin ose për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një projekti, ose për të blerë ju një apartament, por për fat të keq banka paraqet për ju ka kushtet t

  24.245 €
  Dibër
  5 tetor 18:59
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Dibër
  4 tetor 20:14
 • Përdorni një pajisje profesionale palestër SHKUP

  Përdorni një pajisje profesionale palestër SHKUP

  TË NDERUAR, ALPE SPORT Bul.Kuzman Josifovski Pitu 24/15 1000 SHKUP MAQEDONI +38970681784 +38922461547 +38978359359 Robe është e ekspozuar në 2x depo NË SHKUP PRISTIGNATA E NOVA PRATKA JULI 2016

  Me Marrveshje
  Dibër
  4 tetor 19:28
 • Renault Kangoo 1.9 dci 4x4

  Renault Kangoo 1.9 dci 4x4

  Makina eshte me dogan te paguar. Ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike. Gomat e reja 90 %. Radio & CD. Me liber sherbimesh 150.000km Cel.0684580731 Cel.0696261818

  3.000 €
  Dibër
  4 tetor 17:45
 • Të merrni kredi tuaj në një klik

  Të merrni kredi tuaj në një klik

  Ne ju ofrojmë kredi me kushte shumë normat e interesit souple.Nos ndryshojnë në varësi të shumës së kërkuar dhe vonesat règlement.Notre norma është relativisht i ulët dhe është 3%, kjo nuk ndryshon pë

  6.554.666 €
  Dibër
  4 tetor 16:53
 • Mercedes Benz C 220 Me Dogan

  Mercedes Benz C 220 Me Dogan

  Makina eshte me dogan te paguar. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Goma te reja 100 %. Radio Cd. Sherbimet e bera te gjitha. Cel:0682371482 Cel:0684580731 Cmimi i diskutueshem

  4.300 €
  Dibër
  3 tetor 21:44
 • Mini Rimorkio

  Mini Rimorkio

  Goma te reja. Drita dhe sinjale te regullta

  280 €
  Dibër
  3 tetor 21:36
 • Mini Rimorkio

  Mini Rimorkio

  Goma te reja. Drita sinjale te regullta

  280 €
  Dibër
  3 tetor 21:36
 • Rimorkio 2007

  Rimorkio 2007

  Goma te reja. Me dogane te paguar. Dirta dhe sinjale te regullta Frena te regullta

  580 €
  Dibër
  3 tetor 21:35
 • Mercedes Benz C 220 Me Dogan

  Mercedes Benz C 220 Me Dogan

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Eshte me dogan te paguar. Gomat e reja 100 %. Radio & Cd. Cmimi i diskutueshem

  4.300 €
  Dibër
  3 tetor 21:34
 • Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ju jeni të veçantë, ju keni një biznes, ose ju do të ri-fillojë atë. Ju jeni përballur me vështirësi financiare. Nuk ka më merak ju bëni. Kontaktoni me mua dhe për të marrë ndihmë financiare përmes

  Me Marrveshje
  Dibër
  2 tetor 20:44
 • VW Golf 3 -96

  VW Golf 3 -96

  Golf 3 Viti prodhimit 1996,1.6 benzin ,Air bag ,Abs,Kondicioner ,Xhama elektrik ,5 porta Me dokumenta te rregullta deri fund janarit 2017 si dhe siguracion deri gusht 2017.. Cmimi;1400 euro i diskutue

  1.400 €
  Dibër
  1 tetor 17:55
 • Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ju jeni të veçantë, ju keni një biznes, ose ju do të ri-fillojë atë. Ju jeni përballur me vështirësi financiare. Nuk ka më merak ju bëni. Kontaktoni me mua dhe për të marrë ndihmë financiare përmes

  Me Marrveshje
  Dibër
  1 tetor 15:21
 • OKAZION! Shitet Shtepia !

  OKAZION! Shitet Shtepia !

  Shitet shtepia ne lagjen gjoke doci shtepi e kompletura me zdo gje lagje e qete mundesi per te ngritur dhe kate tjera me dokumenta te kompletume 38.000 euro i diskutueshem

  38.000 €
  Dibër
  30 shtator 16:02
 • financim dhe hua

  financim dhe hua

  Ky mesazh është për individët, të varfërit, dhe të gjithë ata në nevojë për një kredi të veçantë për akuzat e tyre të ndryshme (gati me qira, borxhet, duke blerë makinë, apartament me qira, Investimet

  100.000 €
  Dibër
  29 shtator 19:53
 • Brand new Apple MacBook Pro Original

  Brand new Apple MacBook Pro Original

  eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj, kështu që ju do të fitojë çmimin më të mirë! Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni me ndonjë

  600 €
  Dibër
  28 shtator 20:16
 • Mercedes 250 bejm edhe ndrim ma mak me te re

  Mercedes 250 bejm edhe ndrim ma mak me te re

  Shitet ose nderohet benz 250 i 90-es ... Benzi ka goma te reja 70% gjendje motorike dhe xhenerike shum i mbajtur tapiceri brenda ngjyre gri me baxho siper . Benzi ka ABS dhe SRS .Cmimi pak.i diskuties

  1.500 Lek
  Dibër
  28 shtator 19:44
 • Financave të grupit

  Financave të grupit

  Biznes serioz: Kredi ndërkombëtare Unë jam Drejtori i Financave të grupit; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendje për t

  Me Marrveshje
  Dibër
  28 shtator 17:21