• Mix për dj

  Mix për dj

  mix pioonier për dj...

  Me Marrveshje
  Dibër
  25 nëntor 19:27
 • PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM PRECOR LIFE FITNES

  PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM PRECOR LIFE FITNES

  TECHNOGYM EXCITE SYNCHRO 700i TV LED 2015 x3 EXCITE 700i LED 2015 Lager Skopje PRECOR AMT 100i LIFE FITNESS 95si PROTEUS PMS -7088 ALPE SPORT Bul.Kuzman Josifovski Pitu 24 1000 Skopje MAKE

  400 €
  Dibër
  25 nëntor 13:58
 • GYM 80 SYGNUM GERMANY HAMER LEXO NË KLUBIN E FITNE

  GYM 80 SYGNUM GERMANY HAMER LEXO NË KLUBIN E FITNE

  LEXO MODELIN E FUNDIT TË GYM 80 EXHIBITIONEVE TË FAJVE TË GJERMANISË 10 MUAJ TË PËRDORURA NË MANIFESTIMET E FAIRIT ÇMIMI 60% NGA RI 1y. KONSUMI I SHFRYTËZIMIT TË GARANCISË SË FABRIKËS ARSYET SHPALLE

  10.000 €
  Dibër
  25 nëntor 13:58
 • KLUBE PROFESIONAL TË USHTRUARA PËR USHTRIM

  KLUBE PROFESIONAL TË USHTRUARA PËR USHTRIM

  KLUBE LAGER SKOPJE TECHNOGYM PURE STRENGTH SERIJA- SCOTT BENCH 2016 ELEMENT+ SCOTT BENCH SIVA 2015 ELEMENT+ HORIZONTAL CRNA BENCH 2015 ELEMENT+ INCLINED BENCH CRNA 2016 ELEMENT+ ADJUSTABLE BENCH SIVA

  350 €
  Dibër
  25 nëntor 13:58
 • REEBOK MAKINA PROFESIONALE PËR KLUBIN E FITNESSËS

  REEBOK MAKINA PROFESIONALE PËR KLUBIN E FITNESSËS

  ÇMIMI PËR SET 1500ЕUR. ÇMIMI PËR PARK. 700EUR. Ato shiten në grupe ose veçmas me makina me garanci njëvjeçare në palestër 1.VERTICAL CHEST PRESS / NJOFTIM PËR BUXHETET 2.CAMBER CURL / BICE

  700 €
  Dibër
  25 nëntor 13:28
 • PROFESIONAL FITNESS MAKINES BAILIH GERMANY

  PROFESIONAL FITNESS MAKINES BAILIH GERMANY

  1 x 1300€ 2 × 2500€ Macina br. 1 PRESA ZA RAMO L*W*H): 980*1600*1483mm NET: 246KG WEIGHT STACK:66kg. Macina br.2 Pek deck Low pectoral fly DIMENSION(L*W*H): 1767*967*1478mm NET: 258KG WEIGHT STA

  1.300 €
  Dibër
  25 nëntor 12:28
 • Harley Davidson Fat Boy Special FLSTF

  Harley Davidson Fat Boy Special FLSTF

  201 fuçi FLSTFB Boy Special Ne i shqyrtojmë të gjitha markat tregtare duke blerë. Motori: Twin Cam 103 (1690) Ftohja: ajri / vaj Shpejtësia: 6 shpejtësi Garanci: 3 muaj garanci standarde. Pajisje: Sta

  2.500 €
  Dibër
  25 nëntor 11:44
 • Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (AT & T)

  Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (AT & T)

  100% origjinal i ri Me fabrikën e hapur 1 vit garanci ndërkombëtare Gjithashtu vjen me faturë dhe fatura

  300 €
  Dibër
  24 nëntor 19:26
 • A class 170 2001

  A class 170 2001

  Shitet MB a class 170 Me dokumenta te rregullta me gjith sherbimet e kryera Mjeti esht ekonomik familjar dhe shum i lehte ne perdorim pasiqe eshte Automatik , dhe mesohet shpejt Nuk ka asnje proble

  2.650 €
  Dibër
  24 nëntor 13:45
 • Mercedes Benz 270 cdi 2003

  Mercedes Benz 270 cdi 2003

  Shitet Mercedes Benz naft viti 2003 pa dogan i sapo ardhur nga zvicra Makina ka sensor parkimi sedilje me ngrohje disqe r16 me goma te mira

  3.000 €
  Dibër
  24 nëntor 13:35
 • Shes sebring 20l nafte

  Shes sebring 20l nafte

  Shes crysler sebring 20l nafte 140 ps ne gjendje super super te mire makina gjindet ne zvicerr

  5.300 €
  Dibër
  24 nëntor 05:34
 • Bokse FBT

  Bokse FBT

  Shiten bokse të markës FBT vertus Cla208 kollonë të përshtatshëm për lokale dj etj.....

  Me Marrveshje
  Dibër
  23 nëntor 19:18
 • Mercedes c klass 220 cdi automat

  Mercedes c klass 220 cdi automat

  Makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga gjermania e gateshme per cdo lloj prove, Automat cmimi i diskutueshem , pa dogan

  2.200 €
  Dibër
  23 nëntor 15:45
 • Fiat Punto 1.2 benzine 2005

  Fiat Punto 1.2 benzine 2005

  shitet fiat punto 1.2 benzine e vitit 2005 e sapoardhur nga italia me dogane te paguar.kondicjoner,timon city,xhama elektrik,goma te reja,airbeg.makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike,xheneri

  1.900 €
  Dibër
  23 nëntor 10:54
 • Fiat Grande Punto benzine gaz

  Fiat Grande Punto benzine gaz

  shitet fiat grande punto benzine gaz fundi 2005 i sapo ardhur nga italia me dogane te paguar, impjant gazi landi renzo,sensor parkimi prapa,abs,airbeg para dhe prapa,xhama elektrik,pasqyra elektrike,g

  2.900 €
  Dibër
  21 nëntor 18:34
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Dibër
  21 nëntor 13:54
 • shitet

  shitet

  Shitet Daimler chrysler 203,c270 cdi me gjama te zi origjinal.Ne gjendje perfekte,eshte e perdorur shum pak.

  8.000 €
  Dibër
  21 nëntor 07:54
 • Ford Galaxy dizel

  Ford Galaxy dizel

  Shitet ford galaxy 6+1 ne gjendje perfekte me taksa deri ndhjetor e siguracion deri 10 shtator 2018.me goma te reja.i diskutueshem Mundesi nderrimi

  2.200 €
  Dibër
  20 nëntor 22:54
 • Mercedes c klass 220 cdi

  Mercedes c klass 220 cdi

  Makina e sapo ardhur nga gjermania super gjendje automat e gateshme per cdo lloj prove cmimi i diskutueshem. Pa dogan

  2.200 €
  Dibër
  20 nëntor 20:34
 • Workstation HP z600. 2 x Xeon e5620 16 GB ram

  Workstation HP z600. 2 x Xeon e5620 16 GB ram

  Workstation HP z600 2 processors fizik Xeon e5620 16 GB ram HDD 512 GB GPU quadro fx 1700 Ose nderohet me nje PC tjeter me parametra me te mira perkundrejt pageses.

  450 €
  Dibër
  20 nëntor 18:28
 • Mercedes benz E270

  Mercedes benz E270

  E270 nafte ne gjendje sh mir motorrike dhe xhenerike me goma 90% te reja kamio manuale vit prodhim 2001 me kamer mbrapa me navigator xhama elektrik baxho sendile elektrike lekure e vecant ne llojin e

  3.700 €
  Dibër
  20 nëntor 15:34
 • Toyota Yaris 1.4 nafte

  Toyota Yaris 1.4 nafte

  Shitet toyota ne gjendje te mire motor 1.4 nafte shume ekonomike me te gjitha sherbimet e bera ne kohe me disqe alimini...

  3.400 €
  Dibër
  20 nëntor 09:54
 • Bmw X5

  Bmw X5

  Shitet bmw x5

  8.500 €
  Dibër
  18 nëntor 23:46
 • Audi a8 4+4

  Audi a8 4+4

  Audi A 8 viti 2004 luk 2009.Full opsion.sensor parkimi,drita kseno levizin me timon,telefon Audi, kater gomat aktive sipas terenit,goma 80% disqee alumini. Etj..

  9.750 €
  Dibër
  18 nëntor 02:34
 • kredi të thjeshtë, të shpejtë dhe të besueshëm

  kredi të thjeshtë, të shpejtë dhe të besueshëm

  ju keni nevojë për të blerë të holla ose keni nevojë për një makinë, faturat tuaja shtëpi vonë ose projekt betalen.Wij ofrojnë lloje të ndryshme të kredive në normë shumë të ulët interesi prej 3% dhe

  Me Marrveshje
  Dibër
  16 nëntor 20:53
 • Furgon ne super gjendje

  Furgon ne super gjendje

  fugon me dokumenta te rregullta me motor 5 pistona super eshte e mirmbajtur si nga ana xhenerike motorike ashtu edhe estetike esht çdo sherbim i bere ne koh e shes per arsye se kam marr Sprinter.çmimi

  3.500 Lek
  Dibër
  16 nëntor 09:54
 • KONDICIONER INVERTER 26BTU ideaclima

  KONDICIONER INVERTER 26BTU ideaclima

  Kondicioner inverter monofaze 2600btu/h,te dhenat e tjera i keni ne foto.eshte ne gjendje pune i montuar per cdo prove.eshte ekonomik ne konsumin e energjise.as 3 muaj i perdorur.eshte bler 1200euro

  850 €
  Dibër
  14 nëntor 18:34
 • kerkoj fiat punto deri ne 500€

  kerkoj fiat punto deri ne 500€

  kerkoj fiat punto deri ne 500€ ... nuk ka problen nqs. eshte pa letra vetem te jete ne gjendje te mire.

  500 €
  Dibër
  14 nëntor 18:03
 • Fiat Grande Punto benzine gaz

  Fiat Grande Punto benzine gaz

  shitet fiat grande punto 1.2 benzine-gaz fundi i 2005 e sapo ardhur nga italia,impjanti gazit landi renzo. eshte me dogane te paguar.gomat i ka te reja sensor parkimi prapa airbeg para dhe prapa,abs,

  3.200 €
  Dibër
  13 nëntor 10:45
 • I perdorur

  I perdorur

  I perdorur, nuk ka asnje defekt.

  100 €
  Dibër
  12 nëntor 11:16
 • Karikues per bateri makinash

  Karikues per bateri makinash

  Car jump starter Karikues per Bateri makinash 12 Volt e ardhur nga Anglia tel 0686427679

  Me Marrveshje
  Dibër
  11 nëntor 13:19
 • Marshall Bluetooth

  Marshall Bluetooth

  Marshall Bluetooth e cable

  100 €
  Dibër
  10 nëntor 13:17
 • Okazion

  Okazion

  Shiten 2 Komplete Tavolina Karrige ne gjendje shum te mire te interesuarit te kontaktojne te Nr tel me Poshte 👇

  9.000 Lek
  Dibër
  9 nëntor 20:34
 • Mercedes C 180 benzin gaz

  Mercedes C 180 benzin gaz

  shitet c clas benzin gaz ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove me dokumenta te rregullta deri ne shtator 2018 gaz benzine cmimi 2200 euro i diskutushem

  2.200 €
  Dibër
  9 nëntor 10:40
 • E class 270 cdi avangarde

  E class 270 cdi avangarde

  Mercedez E 270 cdi avangard i vitit 2000. Makina eshte ne gjendje perfekte... 6+1 marsha , cdo gje funksionale , te gjitha sherbimet e kryera ... letrat e prera deri me gusht 2018..Disqe alumini (16)

  3.000 €
  Dibër
  8 nëntor 23:35
 • Ping pong dhe bilardinjo

  Ping pong dhe bilardinjo

  Shitet ping pong dhe bilardinjo profesionale. Te dyja jane ne gjendje shume te mire. Shiten per arsye mosperdorimi. Cmimi I diskutueshem.

  Me Marrveshje
  Dibër
  8 nëntor 20:58
 • Mercedes c klass 220 cdi

  Mercedes c klass 220 cdi

  Makina esht ne gjendje te shkelqyer esapo targuar me gjitha sherbimet e bera letrat per nje vit tetor 2018 e gateshme per cdo lloj prove

  2.900 €
  Dibër
  8 nëntor 17:46
 • Shitja e markës së re të hapur Apple iPhone X 256g

  Shitja e markës së re të hapur Apple iPhone X 256g

  Shitja e markës së re të hapur Apple iPhone X 256gb vjen me fatura KËTË TJETËR. BLENI 3 GET 1 FREE U provua dhe u testua. I sigurt dhe efektiv. Aprovuar, Dhuruar, 100% nga SHBA. Apple inc Merrni tuaj

  700 €
  Dibër
  8 nëntor 11:20
 • Shitja e markës së re të hapur Apple iPhone X 256g

  Shitja e markës së re të hapur Apple iPhone X 256g

  KËTË TJETËR. BLENI 3 GET 1 FREE U provua dhe u testua. I sigurt dhe efektiv. Aprovuar, Dhuruar, 100% nga SHBA. Apple inc Merrni tuajat dhe shikoni ndryshimin! Ju lutem kontaktoni: skype: o2telecompla

  700 €
  Dibër
  8 nëntor 11:20
 • Marshall

  Marshall

  Marshall Bluetooth e cable 3.5

  150 €
  Dibër
  7 nëntor 16:19
 • Sobe corrente 220v

  Sobe corrente 220v

  Sobe Hyundai corrente

  100 €
  Dibër
  7 nëntor 15:57
 • Karoca esht gjermane

  Karoca esht gjermane

  Karoca e sapo ardhur nga gjermania me sistem frenimi sinjale gom rezerv me mbules me librez gjermane gati per dogan super karoc

  1.000 €
  Dibër
  6 nëntor 21:45
 • Benz c class 2003

  Benz c class 2003

  Benz c class 270 ne gjendje shum të mir si motorrike dhe gjenerike,me te gjitha sherbimet e bera goma 90%,,,vaj e filtra Te nderruara dhe me liber sherbimesh,,veshje lekure dhe letrat e prera deri ne

  3.400 €
  Dibër
  6 nëntor 20:00
 • Mitsubishi Pajero gls 2.5

  Mitsubishi Pajero gls 2.5

  Mitsubishi Pajero Gls 2.5 Super select 4wd Gomme Mont Pro

  3.000 €
  Dibër
  6 nëntor 15:30
 • Peugeot 307 1.9HDI

  Peugeot 307 1.9HDI

  Makina esht ne gjendje shum te mir nga ana xhenerike dhe motorrike me dokument dhe siguracion nderkombetar per 1 vit..makina esht e gatshme per cfar do lloj prove nga ana juaj.. cmimi 2600000 lek i d

  2.600.000 Lek
  Dibër
  4 nëntor 23:36
 • mercedes benz W203 EVO c220

  mercedes benz W203 EVO c220

  W203 EVO c220

  6.000 €
  Dibër
  1 nëntor 23:55
 • Bose sundlink

  Bose sundlink

  Bose sundlink Bluetooth Jack

  50 €
  Dibër
  1 nëntor 13:17
 • Ford Kuga

  Ford Kuga

  Makina esht be gjendje perfekt 4×4..e disponushme ne cdo lloj prove

  15.000 €
  Dibër
  1 nëntor 12:47
 • MERCEDES SPRINTER 416

  MERCEDES SPRINTER 416

  Mercedes Sprinter 416 i ardhur nga Italia me dogan te paguar ne gjendje shum te mire doppie gabbie viti 2005

  Me Marrveshje
  Dibër
  31 tetor 14:58
 • Mercedes Sprinter

  Mercedes Sprinter

  Shitet per arsye mos perdorimi

  12.000 Lek
  Dibër
  31 tetor 14:57