• 2015 - 2017 Yamaha R1 Exhaust Kit

  2015 - 2017 Yamaha R1 Exhaust Kit

  2015 - 2017 Yamaha R1 Exhaust Kit

  1.148 €
  Dibër
  14 dhjetor 00:44
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Dibër
  14 dhjetor 00:43
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Dibër
  14 dhjetor 00:32
 • Komplet kolltuqe

  Komplet kolltuqe

  Shitey komplet kolltuqesh ne gjendje shume te mire. Cmimi 50 000 leke. I diskutueshem

  50.000 Lek
  Dibër
  13 dhjetor 19:34
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  40.000 €
  Dibër
  13 dhjetor 09:37
 • Audi A4 3.0 automat naft

  Audi A4 3.0 automat naft

  Shitet audi a4 e sapoardhur nga italia me dokumeta te regullta fundi 2007 4x4 automat me marsha formula uno full option ne llojin e vet per me shum info kontaktoni cmimi i diskutueshem

  6.000 €
  Dibër
  11 dhjetor 22:34
 • RAM 4 GB DD3 per Laptop

  RAM 4 GB DD3 per Laptop

  RAM 4 GB DD3 per Laptop

  2.000 €
  Dibër
  11 dhjetor 22:20
 • Okazion shitet autobus

  Okazion shitet autobus

  Autobus 814 22+1 viti 90 ngjyre e bardhe ne gjendje shum te mire si motorrike ashtu dhe xhenerike tapiceri dhe sedile te reja shitet per arsye mos perdo rimi per me shume informacion na kontaktoni ne

  800.000 Lek
  Dibër
  9 dhjetor 14:46
 • Shes ndrroj

  Shes ndrroj

  Land rover frelander 4×4 shum ne gjendje te mir me dokumenta deri ne tetor te 2018

  4.000 €
  Dibër
  8 dhjetor 19:37
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  150 €
  Dibër
  8 dhjetor 17:51
 • A class 170 Automatik

  A class 170 Automatik

  Shitet a class 170 viti 2001 Ne gjendje shume te mire E mirmbajtur estetik si brenda dhe jashte Cdo sherbim i kryer ne kohe Cmimi i diskutueshem

  2.300 €
  Dibër
  7 dhjetor 14:44
 • Oferta e shpejte dhe e besueshme e kredise ne Shqiperi

  Oferta e shpejte dhe e besueshme e kredise ne Shqiperi

  Keni nevojë për një kredi studentore, një kredi për të marrë një patentë shoferi, një kredi makine, një hipotekë, një kredi, një financim personal të projektit? Me një kapital që do të përdoret për të

  110 €
  Dibër
  7 dhjetor 06:26
 • ZGJIDHJA JUAJ FINANCIARE NË 48 ORË

  ZGJIDHJA JUAJ FINANCIARE NË 48 ORË

  Të nderuar zonja dhe zonja! A po kërkoni një hua parash për realizimin e projektit tuaj? A jeni refuzuar nga bankat tuaja? A keni nevojë për një hua për të pastruar borxhet tuaja, për të paguar fat

  130 €
  Dibër
  6 dhjetor 22:01
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  105 €
  Dibër
  6 dhjetor 18:39
 • Siberian Husky

  Siberian Husky

  Kupa të bukura meshkuj dhe femra siberian husky në dispozicion. të dy puppies janë vaksinuar dhe dewormed dhe do të vijnë së bashku me pasaportë. kontaktoni për më shumë detaje.

  99 €
  Dibër
  6 dhjetor 09:28
 • Mercedes benz sl 7.3 AMG Blind president

  Mercedes benz sl 7.3 AMG Blind president

  Shitet Mercedes benz sl class 7.3 amg.... E sjelle nga Anglia.Makina ndodhet ne Shqiperi. Pa dogane,,,makina ndodhet ne tirane, e blinduar. Presidenciale

  23.000 €
  Dibër
  4 dhjetor 16:34
 • Mitsubish pajero

  Mitsubish pajero

  Makina esht perfekt e disponueshme ne cdo lloi prove ..motori 2.5 naft 4×4 me taksat Jan ber tani

  5.400 €
  Dibër
  4 dhjetor 09:44
 • Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB

  Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB

  Samsung Galaxy S7 Edge / Galaxy S7 / Samsung Galaxy S8 + / Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB Për shitje krejt të re origjinal vulosur në produkt kuti. Ne jemi te specializuar në të gjitha produktet e

  550 €
  Dibër
  3 dhjetor 22:16
 • Makineri per prodhim lengjesh nga frutat

  Makineri per prodhim lengjesh nga frutat

  Shitet linja e makinerive per prodhim lengjesh nga frutat . Linja perbehet nga keto makineri : 1.Elevator - funksioni : larjen dhe transportimin e frutave drejt preses 2.Presa -funksioni: shtrydhjen

  40.000 €
  Dibër
  3 dhjetor 13:53
 • 2012 BMW 6 Series 650i xDrive CLEAN CARFAX W/ EVER

  2012 BMW 6 Series 650i xDrive CLEAN CARFAX W/ EVER

  Pre-Owned Clear Title 73483 4.4L 8 CYLINDER Automatic All Wheel Drive Jet Black Interior Black 894104 WBALX5C51CC894104 Limited

  3.800 €
  Dibër
  2 dhjetor 19:55
 • Audi A6 2.5nafte -02

  Audi A6 2.5nafte -02

  Shitet audi a6 2.5nafte

  2.000 €
  Dibër
  2 dhjetor 19:54
 • gomisteri

  gomisteri

  shesim goma

  6.500 Lek
  Dibër
  2 dhjetor 03:34
 • Ford Galaxy

  Ford Galaxy

  Shesim ford galaxy per arsye mos perdorimi.eshte me letra te paguara. eshte me siguraciob te jashtem per nje vit cmimi 5500€ i diskutushem .....ju faliminderit

  5.500 €
  Dibër
  2 dhjetor 00:34
 • Përdorni një pajisje profesionale palestër SHKUP

  Përdorni një pajisje profesionale palestër SHKUP

  TË NDERUAR, ALPE SPORT Bulevar Kuzman Josifovski Pitu 24/15 1000 Shkup Makedonija AERODROM TE RI stacionin hekurudhor 1.Tel.+38970681784 2.Tel: 0038978359359, VIBER,WHATS UP OFFICE TEL:003892246

  Me Marrveshje
  Dibër
  1 dhjetor 19:28
 • Grup timoni per citroen xsara 1.9td 1999

  Grup timoni per citroen xsara 1.9td 1999

  Grup timoni per citroen xsara 1.9td 1999

  5.000 Lek
  Dibër
  1 dhjetor 18:55
 • Daniel

  Daniel

  Shes 3 komlete tavolina me nga 4 kolltuqe secila, dhe 5 komplete tavolinash me nga 4 karige secila ne gjendje shum te mire.per arsye ndryshim biznesi.

  1.200.000 Lek
  Dibër
  1 dhjetor 16:53
 • mercedes benz c220 cdi viti 2002

  mercedes benz c220 cdi viti 2002

  shitet mercedes benz c220 cdi viti 2002 nafte.makina eshte ne gjendje shume te mire,portobagazh me dokumenta te rregullta deri ne qershor 2018.cmimi 3200 euro i diskutueshem ose ndrohet me makine tjet

  3.200 €
  Dibër
  1 dhjetor 15:56
 • Tavolina

  Tavolina

  3 Komplete tavolinash te reja paperdorura per lokale Kafe tel 0686427679

  Me Marrveshje
  Dibër
  1 dhjetor 12:54
 • Furre Per Pica Byrek

  Furre Per Pica Byrek

  Shitet Furre Per Pica Byrek ....ne gjendje te mire eshte me Gaz dhe Energji tel 0686427679

  Me Marrveshje
  Dibër
  1 dhjetor 12:53
 • MATRIX G3 AURA SERIЕ stërvitje fitnesi për ushtrim

  MATRIX G3 AURA SERIЕ stërvitje fitnesi për ushtrim

  MATRIX G3 SERIE AURA 14 TË SHFRYTËZUAR NGA GJENDJA E ZBATUESHME ME 6 MUAJ GARANCIA Ata janë SHITJA PËRVEÇ NË SET ÇMIMI ËSHTË ME OFRIM NË ÇDO POZICION TË ALBANIA DORËZIMI TANI NGA SHKUPI Mund të pu

  16.800 €
  Dibër
  1 dhjetor 08:28
 • Shitet telefon samsung galaxy

  Shitet telefon samsung galaxy

  Ne gjendje super

  70 Lek
  Dibër
  1 dhjetor 00:16
 • Shitet sharra

  Shitet sharra

  Shitet sharra primultini negjendje pune kareli 6 metra shum emir per meshum njoftim ne numrine tel...

  1.400 €
  Dibër
  30 nëntor 22:34
 • Sprinter 313 CDI MAXI 5+1

  Sprinter 313 CDI MAXI 5+1

  Sprinter 313 CDI Maxi 5+1. Makina eshte me dogane, km:175mije makina sapo ka ardhur nga Gjermania makina ka pasqyra elektrike ka goma 100% te reja xhama te zinj origjinal, + edhe 4 goma te tjera ma

  Me Marrveshje
  Dibër
  30 nëntor 19:54
 • VW Crafter dizel

  VW Crafter dizel

  Ne gjendje shume te mire. I ardhur nga zvicra.

  7.200 €
  Dibër
  30 nëntor 18:44
 • Samsung Galaxy J1

  Samsung Galaxy J1

  Samsung Galaxy J1

  80 €
  Dibër
  30 nëntor 16:18
 • Punime artizanale

  Punime artizanale

  Mjeshter i talentuar Rahim Çaushi per prodhimin e daulleve dhe te dajreve si dhe riparimin e klarinetave. Per kontakte te metejshme ju lutem kontaktoni ne nr e telefonit. 0685937142

  Me Marrveshje
  Dibër
  30 nëntor 14:53
 • Vegla

  Vegla

  Shiten bokse per dj cmimi arsyeshem.

  1 €
  Dibër
  29 nëntor 22:58
 • Ev

  Ev

  Shes ev sx 500 ne gjendje perfekte

  800 €
  Dibër
  29 nëntor 22:28
 • Montarbo

  Montarbo

  Shiten 2 cop montarbo 12.I diskutueshem

  550 €
  Dibër
  29 nëntor 22:28
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  300 €
  Dibër
  29 nëntor 22:25
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  300 €
  Dibër
  29 nëntor 22:20
 • Kreditë e pronarëve të grupit, cikli i ri i biznesit

  Kreditë e pronarëve të grupit, cikli i ri i biznesit

  Oferta individuale e kredisë brenda 48 orëve me 100% siguri dhe garanci                                                                                                                                

  5.000 €
  Dibër
  29 nëntor 05:45
 • Mercedes C220

  Mercedes C220

  Shitet mercedez benz , tipi 220 c klas cdi, viti i prodhimit 2000, me ngjyre gri, kilometra 267228, ne gjendje shume te mire, motorike dhe mekanike. ka nevoje, per nderimin e nje kandilete, kavon e xh

  2.500 €
  Dibër
  26 nëntor 13:54
 • Mercedes C220 cdi viti 2002

  Mercedes C220 cdi viti 2002

  shitet mercedes benz c220 cdi e vitit 2002 ose ndrohet me makine tjeter.makina eshte ne gjendje te mire me sherbime te bera dhe me dokumenta te rregullta. cmimi 3000 euro i padiskutueshem. makina ndod

  3.300 €
  Dibër
  25 nëntor 19:35
 • Mix për dj

  Mix për dj

  mix pioonier për dj...

  Me Marrveshje
  Dibër
  25 nëntor 19:27
 • PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM PRECOR LIFE FITNES

  PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM PRECOR LIFE FITNES

  TECHNOGYM EXCITE SYNCHRO 700i TV LED 2015 x3 EXCITE 700i LED 2015 Lager Skopje PRECOR AMT 100i LIFE FITNESS 95si PROTEUS PMS -7088 ALPE SPORT Bul.Kuzman Josifovski Pitu 24 1000 Skopje MAKE

  400 €
  Dibër
  25 nëntor 13:58
 • GYM 80 SYGNUM GERMANY HAMER LEXO NË KLUBIN E FITNE

  GYM 80 SYGNUM GERMANY HAMER LEXO NË KLUBIN E FITNE

  LEXO MODELIN E FUNDIT TË GYM 80 EXHIBITIONEVE TË FAJVE TË GJERMANISË 10 MUAJ TË PËRDORURA NË MANIFESTIMET E FAIRIT ÇMIMI 60% NGA RI 1y. KONSUMI I SHFRYTËZIMIT TË GARANCISË SË FABRIKËS ARSYET SHPALLE

  10.000 €
  Dibër
  25 nëntor 13:58
 • KLUBE PROFESIONAL TË USHTRUARA PËR USHTRIM

  KLUBE PROFESIONAL TË USHTRUARA PËR USHTRIM

  KLUBE LAGER SKOPJE TECHNOGYM PURE STRENGTH SERIJA- SCOTT BENCH 2016 ELEMENT+ SCOTT BENCH SIVA 2015 ELEMENT+ HORIZONTAL CRNA BENCH 2015 ELEMENT+ INCLINED BENCH CRNA 2016 ELEMENT+ ADJUSTABLE BENCH SIVA

  350 €
  Dibër
  25 nëntor 13:58
 • REEBOK MAKINA PROFESIONALE PËR KLUBIN E FITNESSËS

  REEBOK MAKINA PROFESIONALE PËR KLUBIN E FITNESSËS

  ÇMIMI PËR SET 1500ЕUR. ÇMIMI PËR PARK. 700EUR. Ato shiten në grupe ose veçmas me makina me garanci njëvjeçare në palestër 1.VERTICAL CHEST PRESS / NJOFTIM PËR BUXHETET 2.CAMBER CURL / BICE

  700 €
  Dibër
  25 nëntor 13:28
 • PROFESIONAL FITNESS MAKINES BAILIH GERMANY

  PROFESIONAL FITNESS MAKINES BAILIH GERMANY

  1 x 1300€ 2 × 2500€ Macina br. 1 PRESA ZA RAMO L*W*H): 980*1600*1483mm NET: 246KG WEIGHT STACK:66kg. Macina br.2 Pek deck Low pectoral fly DIMENSION(L*W*H): 1767*967*1478mm NET: 258KG WEIGHT STA

  1.300 €
  Dibër
  25 nëntor 12:28