• 7 foto
  ULET CMIMI ! SHITET VILE TEK PETRO NINI !
  Shtepi / Vila

  ULET CMIMI ! SHITET VILE TEK PETRO NINI !

  Ambienti pozicionohet buze rruges kryesore, me vizibilitet maksimal nga rruga dhe kalimtaret duke e

  Tiranë Sot, 10:45
  450.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte

  Sarandë Sot, 10:44
  58.000 €
 • 14 foto
  Apartament 3+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Sarande

  Shitet apartament 3+1 ne katin e 5 te nje ndertese cilesore ne qytetin e Sarandes.Apartamenti perbeh

  Sarandë Sot, 10:43
  70.000 €
 • 11 foto
  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.
  Apartment / Banesa

  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.

  Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 700m2 nga ku 100m2 eshte siperfaqe ndertimi.Na kontakton

  Sarandë Sot, 10:41
  180.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 2+1 me 2 ballkona Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me 2 ballkona Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne rrugen Mithat Hoxha ne katin e 4 eshte i mob

  Sarandë Sot, 10:40
  69.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 ne katin e 3 te nje pallati te rri.Apartamenti ndodhet ne nj

  Sarandë Sot, 10:40
  46.000 €
 • 10 foto
  Apartament 1+1 vija e pare,pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 vija e pare,pamje ballore nga deti

  Shitet apartament vija e pare me pamje ballore nga deti dhe me1+1 me siperfaqe totale 70m2.Apartame

  Sarandë Sot, 10:35
  80.000 €
 • 10 foto
  Sarande,Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Sarande,Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje fantastike nga deti,ne katin e 4 te nje ndertese te re dhe

  Sarandë Sot, 10:35
  180.000 €
 • 8 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne nje zone te qete te qytetin.Apartamenti eshte i o

  Sarandë Sot, 10:34
  45.000 €
 • 14 foto
  Apartament 2+1 me pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me pamje fantastike

  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar.Apartamenti ka siperfaqe te

  Sarandë Sot, 10:34
  150.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne rrugen Butrinti dhe ka nje s

  Sarandë Sot, 10:34
  45.000 €
 • 11 foto
  dyer te dhomav
  Materiale ndertimi

  dyer te dhomav

  dyer nga druri me qmime 60euro

  Mitrovicë Sot, 10:33
  60 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma tel:045613117
  Dekorime

  Dyer per dhoma tel:045613117

  dyer me qmime te lira nga 60euro

  Gjilan Sot, 10:32
  60 €
 • 11 foto
  shesim dyer te dhomave
  Mobilje

  shesim dyer te dhomave

  dyer 60-100euro

  Vushtrri Sot, 10:32
  60 €
 • 10 foto
  shes dyer te mbrendshme
  Teknik dhe paisje

  shes dyer te mbrendshme

  dyer 60-100euro

  Kamenicë Sot, 10:32
  60 €
 • 10 foto
  Prodhojm Dyer te Dhomave - punojm dhe me porosi
  Mobilje

  Prodhojm Dyer te Dhomave - punojm dhe me porosi

  Prodhojm dyer te dhomave dhe dyer per gjith shtepin me te gjitha dimenzionet me qmime nga 60euro vi

  Ferizaj Sot, 10:32
  60 €
 • 10 foto
  Dyer per dhoma me qmime te lira
  Teknik dhe paisje

  Dyer per dhoma me qmime te lira

  dyer te lira 60euro e tutje

  Gjakovë Sot, 10:32
  60 €
 • 11 foto
  Bejm prodhimin e dyer te dhomave
  Teknik dhe paisje

  Bejm prodhimin e dyer te dhomave

  dyer 60-100euro

  Prizren Sot, 10:32
  60 €
 • 11 foto
  Shesim dyer te mbrendshme
  Materiale ndertimi

  Shesim dyer te mbrendshme

  dyer 60-100euro

  Shtime Sot, 10:31
  60 €
 • 9 foto
  shes dyer te dhomave
  Dekorime

  shes dyer te dhomave

  dyer 60-100euro

  Graçanicë Sot, 10:31
  60 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen butrinti ne nje zone te preferuar kryesisht nga te huajt.

  Sarandë Sot, 10:31
  64.000 €
 • 11 foto
  dyer te mbrendshme
  Teknik dhe paisje

  dyer te mbrendshme

  dyer 60-100euro

  Klinë Sot, 10:31
  60 €
 • 11 foto
  Punojm dyer te brendshme
  Mobilje

  Punojm dyer te brendshme

  dyer 60-100euro

  Lipjan Sot, 10:31
  60 €
 • 11 foto
  Punojm dyer te mbrendshme
  Materiale ndertimi

  Punojm dyer te mbrendshme

  dyer 60-100euro

  Kaçanik Sot, 10:30
  60 €
 • 11 foto
  Ndertese 3-kateshe ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Ndertese 3-kateshe ne Sarande

  Shitet ndertese 3-kateshe e pershatshme per vile ne nje zone te qete te qytetit dhe me pamje nga det

  Sarandë Sot, 10:30
  120.000 €
 • 11 foto
  Punojm; dyer per shtepi
  Mobilje

  Punojm; dyer per shtepi

  dyer nga 60euro te lira

  Pejë Sot, 10:30
  60 €
 • 10 foto
  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 sallon me guzhine te perbashket ndodh

  Sarandë Sot, 10:30
  54.000 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma

  dyer 60-100euro

  Prishtinë Sot, 10:30
  60 €
 • 9 foto
  shes dyer te dhomave
  Makina dhe vegla

  shes dyer te dhomave

  dyer 60-100euro

  Istog Sot, 10:30
  60 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti dhe siperfaqe totale 65m2.Apartamenti ndodhet ne kat

  Sarandë Sot, 10:29
  48.000 €
 • 11 foto
  Dyer te drurit nga 60euro
  Dekorime

  Dyer te drurit nga 60euro

  punojm dyer nga 60 euro

  Malisheve Sot, 10:29
  60 €
 • 14 foto
  Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne nje zone te qete te qytetit prane cdo sherbimi.Apartamenti ndodh

  Sarandë Sot, 10:29
  48.000 €
 • 12 foto
  OKAZION APARTAMENT 1+1 NE SARANDE
  Apartment / Banesa

  OKAZION APARTAMENT 1+1 NE SARANDE

  Shitet apartament 1+1 50000 euro me pamje ballore nga deti ne zonen me te preferuar shume prane bule

  Sarandë Sot, 10:28
  50.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament ne sarande ne rrugen studenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone prane cdo institucio

  Sarandë Sot, 10:28
  36.000 €
 • 12 foto
  Shitet apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me siperfaqe totale 80m2 me pamje fantastike.Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë Sot, 10:27
  88.000 €
 • 10 foto
  Apartament 1+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne rrugen Butrinti ne zonen me te prefer

  Sarandë Sot, 10:25
  57.000 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa rr.Muharrem Fejza Mat 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa rr.Muharrem Fejza Mat 1

  Shitet Banesa ne Mat 1 rr.Muharrem Fejza Banesa gjindet ne katin e dyt dhe ka këtë renditje *Sall

  Prishtinë Sot, 10:25
  43.500 €
 • 1 foto
  Kat shtëpije me qira përball rrugës B
  Shtepi / Vila

  Kat shtëpije me qira përball rrugës B

  Lëshohet kati i shtëpise me qira në Lagjen e Universitetit, përballe rrugës B. Kati ka këtë renditj

  Prishtinë Sot, 10:25
  250 €
 • 12 foto
  Shitet penthouse me pamje fantastike ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet penthouse me pamje fantastike ne Sarande

  Shitet papafingo ne Sarande.Prona duke qene vija e pare ne det ka nje pamje mahnitese.Ndodhet ne kat

  Sarandë Sot, 10:25
  350.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa ne Mat 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Mat 1

  Shitet banesa në Mat 1 ndertim I VG Construction Banesa gjindet ne katin e pare dhe ka këtë rendi

  Prishtinë Sot, 10:25
  50.000 €
 • 10 foto
  shitet Apartament+garage Vija e pare ne det.
  Apartment / Banesa

  shitet Apartament+garage Vija e pare ne det.

  Shitet apartament 1+1+garazh vija e pare me pamje ballore nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 4

  Sarandë Sot, 10:24
  69.000 €
 • 6 foto
  shtepi me qira te 8parku i qytetit
  Shtepi / Vila

  shtepi me qira te 8parku i qytetit

  Leshohet shtepia me qera ne qender te Prishtines, afer parkut te qytetit. Shtepija leshohet vetem pe

  Prishtinë Sot, 10:23
  600 €
 • 7 foto
  Shitet apartament me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne nje zone te qete te qytetin.Apartamenti eshte i organizu

  Sarandë Sot, 10:23
  35.000 €
 • 1 foto
  Shtepi me qira përball rruges B
  Shtepi / Vila

  Shtepi me qira përball rruges B

  Lëshohet shtëpija me qira ne lagjen e universitetit përball rrugës B Shtepija Posedon 2 kate * tri

  Prishtinë Sot, 10:23
  450 €
 • 2 foto
  Lokali me qira në Emshir
  Apartment / Banesa

  Lokali me qira në Emshir

  Lëshohet me qira lokali në lagjen Emshir te banesat e Nartelit Lokali ka 55 metra katror Çmimi 30

  Prishtinë Sot, 10:23
  300 €
 • 7 foto
  Banes me qira te Parku i qytetit
  Apartment / Banesa

  Banes me qira te Parku i qytetit

  Lëshohet banesa me qira te parku I qytetit Banesa gjindet në katin e gjashtë dhe ka këtë renditje:

  Prishtinë Sot, 10:23
  400 €
 • 7 foto
  Banes me qira te viva freshi Rr.B
  Apartment / Banesa

  Banes me qira te viva freshi Rr.B

  Lëshohet banesa me qira ne Mat 1 te Viva freshi Rruga B Banesa gjindet në katin e parë dhe ka kët

  Prishtinë Sot, 10:22
  450 €
 • 10 foto
  Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 90m2 mbi bulevardin e Qytetit te Sarandes me pamje ballore nga deti.Apartament

  Sarandë Sot, 10:21
  73.000 €
 • 10 foto
  Godine ne shitje ne Sarande
  Truall / Toke

  Godine ne shitje ne Sarande

  Shitet godine karabina ne Sarande ne rruge kryesore e pajisur me certifikat pronesie.Prona perbehet

  Sarandë Sot, 10:19
  170.000 €
 • 8 foto
  Apartament + Garazh ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament + Garazh ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie ne nje residence shume cilesore ndertuar ne 2014 ndodh

  Sarandë Sot, 10:18
  49.000 €