Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 114M2 AFER VIVA FRESH
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 114M2 AFER VIVA FRESH

  Shitet Banese 114m2 kati 6- Banim *Banesa perbehet prej: *3Dhoma gjumi *Qendrimi ditor *Kuzhina *Ban

  Lipjan Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( r

  Podujevë Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH - Lokali 80 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA125M2-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA125M2-LIPJAN

  Banesa gjindet afer ambulantes kompleksi VERA ne Lipjan banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhin 2 banj

  Lipjan Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-Shitet banesa99.3m2 AFER RRUGES GREMES
  Apartment / Banesa

  RINI-Shitet banesa99.3m2 AFER RRUGES GREMES

  Banesa gjindet afer rruges se Gremes ka 99.3m2 eshte ne katin e 6 Banesa perbehet prej: *Sallon Kuzh

  Ferizaj Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 84m2 - LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 84m2 - LIPJAN

  SHITET BANESA 84 METRA TE ABEJA E MOBILUME KATI 3 BANIM BANESA PERBEHET PREJ: *2 DHOMA GJUMI *SALLON

  Lipjan Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 75m2 ne BREGDET,SH,KAVAJES
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 75m2 ne BREGDET,SH,KAVAJES

  Banesa ka 75m2 ne Bregdet qerret i kavajes Banesa Eshte e gatshme per banim ndertim i ri objekti esh

  Ferizaj Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-Shitet LOKALI NE LIPJAN 50m2
  Apartment / Banesa

  RINI-Shitet LOKALI NE LIPJAN 50m2

  Shitet lokali ne lipjan lokali gjendet te objekti BUDAKOVA ka 50m2 i gatshem per kontakt agj.RINI

  Lipjan Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 75.13M2 K3 ne rr.Enver Maloku
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 75.13M2 K3 ne rr.Enver Maloku

  Shitet banesa ne Prishtin ne rrugen Enver Maloku mati(1) ne konpleksin banesor Luledielli 2 investim

  Prishtinë Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-SHITEN BANESAT NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITEN BANESAT NE FERIZAJ

  BANESAT NË SHITJE FERIZAJ Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Ferizajit .Janë 5 T

  Ferizaj Sot, 05:55
  450 €
 • 4 foto
  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L24/17/SH - 75 m2 - Kati 1 - 10m ( pjesa ballore) x7.5 - Wc - Bal

  Lipjan Sot, 05:55
  950 €
 • 7 foto
  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L18/17/SH - Lokali 87 m2 - 2 banjo - 156 m

  Lipjan Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044630181
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044630181

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( ra

  Ferizaj Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 119m2 TE LESNA VETERNIK
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 119m2 TE LESNA VETERNIK

  SHITET BANESA 119 m2 NE PRISHTIN TE LESNA VETERNIK BANESA GJENDET NE KATIN E 6 KA: 3 DHOMA te FJETJE

  Lipjan Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI BANESA 117.28m2 Rr. ENVER MALOKU MATI1
  Apartment / Banesa

  RINI BANESA 117.28m2 Rr. ENVER MALOKU MATI1

  Shitet banesa ne prishtin ne rrugen Enver Maloku mati(1) ne konpleksin banesor Luledielli 2 investim

  Prishtinë Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET GASONJERKA ne ULPIAN
  Apartment / Banesa

  SHITET GASONJERKA ne ULPIAN

  SHITET GASONJERKA ne ULPIAN, tek AAK afer mobi shop DAJA, eshte ne katin e 2-t me 20m2, ka fleten po

  Prishtinë Sot, 05:54
  31.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz 213 CDI
  Kamionë

  Mercedes Benz 213 CDI

  shes sprinterin 213 viti 2010 pa dogan per inf na kontakto ne tel 044338026

  Prizren Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA ne EMSHIR, tek PRISHTINA STARS
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ne EMSHIR, tek PRISHTINA STARS

  Shitet banesa ne Emshir tek \"Prishtina Stars\", me 85m2 ne katin e 1-r, e orientuar ne juglindje, k

  Prishtinë Sot, 05:54
  87.000 €
 • 5 foto
  ?SHITET BANESA 102m Kati 6
  Apartment / Banesa

  ?SHITET BANESA 102m Kati 6

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 K

  Lipjan Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?NE SHITJE BANESAT #PERDHES? 111m
  Apartment / Banesa

  ?NE SHITJE BANESAT #PERDHES? 111m

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 0! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan

  Lipjan Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ?SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN..
  Apartment / Banesa

  ?SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN..

  Shiten Banesa Moderne ne Lipjan Lokacioni: Lipjan rruga 1 maji Siperfaqe: 111m , 102m , 106m , 81m

  Lipjan Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6
  Apartment / Banesa

  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6

  Banesë në shitje 81m Kati 6 ! ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜

  Lipjan Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN Banesat në shitje 93m ?
  Apartment / Banesa

  SHITEN Banesat në shitje 93m ?

  Banesë në shitje 93m ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜️Depo

  Lipjan Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 4
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 4

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  S196 Shitet banesa tek Mati 1, banesat e Tregetise
  Apartment / Banesa

  S196 Shitet banesa tek Mati 1, banesat e Tregetise

  Shitet banesa në Matin 1, banesat e Tregëtisë. Ka pozitën në lindje me ndricim të bollshëm natyral,

  Prishtinë Sot, 05:54
  900 €
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Fushë Kosovë Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S192 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan te Minimaxi
  Apartment / Banesa

  S192 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan te Minimaxi

  Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, përball ambasadës Amerikane, afër Mini-Maxit. Objekti pritet të bë

  Prishtinë Sot, 05:54
  54.000 €
 • 1 foto
  S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve

  Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve, afër xhamisë, ndërtuar nga FFB-Trade. Gjendet në katin e 7-të

  Prishtinë Sot, 05:54
  83.000 €
 • 7 foto
  S190 Shitet banesa në Rrugën B, Lin Projekti
  Apartment / Banesa

  S190 Shitet banesa në Rrugën B, Lin Projekti

  Shitet banesa në Rrugën B, afë Viva Fresh Store, Lin Projekti. Banesa është tërësisht e mobiluar me

  Prishtinë Sot, 05:54
  900 €
 • 5 foto
  S189 Shitet banesa në Ulpian tek \"Hasan Prishtina\"
  Apartment / Banesa

  S189 Shitet banesa në Ulpian tek \"Hasan Prishtina\"

  Shitet banesa në Ulpian, afër shkollës fillore “Hasan Prishtina”. Ka pozitën lindje-përëndim me

  Prishtinë Sot, 05:54
  73.000 €
 • 5 foto
  S182 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan
  Apartment / Banesa

  S182 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan

  Shitet banesa në Arbëri(Dragodan), afër restaurant ‘Amadeus’. Banesa gjendet në katin e 3-të pa

  Prishtinë Sot, 05:54
  65.000 €
 • 0 foto
  SHES 2 COPA ANTIMINERS S9 14Ths BEJ NRRIM ME VETUR
  Vetura

  SHES 2 COPA ANTIMINERS S9 14Ths BEJ NRRIM ME VETUR

  SHES ANTIMINERS S9 14THs TE REJA BOJ NRRIM ME VETUR SHTOJ EDHE PARE NESE ME KONVENON PER MA SHUM NE

  Mitrovicë Sot, 05:54
  1 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Dragash Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET BANESA NE ULPIANE TE POMPA E BENZINES
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE ULPIANE TE POMPA E BENZINES

  Shitet banesa ne Ulpiane te Pompa e Benzines ,banesa gjindet ne katin e 3 dhe posedon: -Dhome dite

  Prishtinë Sot, 05:54
  40.000 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE QENDER PERBALLE SIRIUSIT
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE QENDER PERBALLE SIRIUSIT

  Shitet banesa ne Qender perballe Hotel Siriusit,nderim i vjeter banesa gjindet ne katin e dyte dhe p

  Prishtinë Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Prizren Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Shitet Banesa me 65 m2)497/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa me 65 m2)497/19

  Banesa Ka:65 m2 dhe ka kete permbajtje: Sallon,Kuzhine te Gatshme,1 Dhomë Gjumi, 1 Terase,1 Depo,1 B

  Ferizaj Sot, 05:54
  27.000 €
 • 0 foto
  Ringa(Shiten Banesat te Idea Invest)319/17
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shiten Banesat te Idea Invest)319/17

  Shiten Banesat te Idea Invest ne Rr.Emin Duraku. Banesat kane m2 115m2 dhe 97m2. Banesat kane Dokume

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa ne Prishtine)387/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 2 Banesa ne Prishtine)387/18

  Shiten Banesat ne Prishtine Perball Spitalit Amerikan: Banesa 1:88 m2 -Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,

  Prishtinë Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19

  Shitet Banesa me 65 m2 K.7 te Vizioni-S (Objekti 3): Banesa eshte e gatshme per banim e pa mobiluar

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S132 Shitet banesa në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  S132 Shitet banesa në Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, përballë shkollës “Pavarësia”, ndërtim i BTP HOLDING. Banesa

  Prishtinë Sot, 05:54
  850 €
 • 6 foto
  Shite veturen tuaj ne Auto24?
  Vetura

  Shite veturen tuaj ne Auto24?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Deqan Sot, 05:54
  7.811 €
 • 7 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA ME 3 mrapa REST. DANI
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA ME 3 mrapa REST. DANI

  Shitet shtepia me 3 ari 35metra oborr ne rrugen RAMIZ KELMENDI-KRONGRESI I MANASTIRIT mrapa restaur

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE rr.ZENEL HAJDINI-urgjent
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE rr.ZENEL HAJDINI-urgjent

  Shitet shtepia me 2.ari e 14m ne rrugen Zenel Hajdini ne Ferizaj Shtepia ka 250m2 me( 1) ari obor

  Ferizaj Sot, 05:54
  85.000 €
 • 11 foto
  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJ
  Sherbime

  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJ

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( r

  Klinë Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 90.90M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 90.90M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 90.90M2 KATI 1.2.3.4.5.6.7.8 BANIM Banesat perbehet prej: *3 Dhoma te fjetjes *Qendrim

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET BANESA NE DARDANI TE BENI DONA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE DARDANI TE BENI DONA

  Shitet banesa ne Dardani te Beni Dona banesa gjindet ne katin e 7 dhe posedon: -Sallon kuzhine -dho

  Prishtinë Sot, 05:54
  1.000 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA TE LESNA 79M2 PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA TE LESNA 79M2 PRISHTIN

  Shitet Banesa 79m2 kati 6 te Lesna te tregu i gjelbert e gatshme per banim Banesa perbehet nga: * 1

  Prishtinë Sot, 05:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 104.40M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 104.40M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 104.40m2 Banesat perbehet prej: *4 Dhoma te fjetjes *Qendrim ditor *Kuzhina *1 Banjo

  Ferizaj Sot, 05:54
  Me Marrveshje