Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Podujevë

 • 12 foto
  Bli Ulse per Ballkon te gjitha Ngjyrat qe Deshironi i Punojm
  Mobilje

  Bli Ulse per Ballkon te gjitha Ngjyrat qe Deshironi i Punojm

  Bejm Punimin e Separeav me te gjitha ngj

  Podujevë Dje, 16:41
  190 €
 • 4 foto
  Shitet viqi simentall
  Kafshe ferme

  Shitet viqi simentall

  Viqi osht afersisht 270 kg shum osht ihe

  Podujevë Dje, 16:30
  800 €
 • 12 foto
  Ormana shtrata komoda +38349820207
  Mobilje

  Ormana shtrata komoda +38349820207

  Ormana shtrata komodane zbritje

  Podujevë Dje, 16:27
  70 €
 • 7 foto
  Mercedes Atego 824 blutec Viti 2007 i Sa Po ardhur
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 824 blutec Viti 2007 i Sa Po ardhur

  • 824
  Podujevë Dje, 16:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Pjese per Man 26/414 per info 044417426/049886008Kipper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes Pjese per Man 26/414 per info 044417426/049886008Kipper

  Shes Pjese per Man 26-414 Viti 2001 Moto

  Podujevë Dje, 16:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjese per Iveko magirus 80/13 per info 044417426
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjese per Iveko magirus 80/13 per info 044417426

  • Magirus
  Podujevë Dje, 16:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 508 kipper per info 044417426/049886008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 508 kipper per info 044417426/049886008

  Shes kamion Mercedes 508 kipper viti 89

  Podujevë Dje, 16:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ormana me porosi+38349820207
  Mobilje

  Ormana me porosi+38349820207

  Ormana me porosi modele dhe madhsi te nd

  Podujevë Dje, 16:05
  2 €
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207
  Mobilje

  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207

  shtrat ormana m ne aksion

  Podujevë Dje, 16:05
  65 €
 • 10 foto
  Karrika ulse golf 6 GTD
  Autopjese dhe paisje

  Karrika ulse golf 6 GTD

  Shiten karrikat per golf 6 te GTD karrik

  Podujevë Dje, 16:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Llampa "DOMI"
  Mobilje

  Llampa "DOMI"

  Llampa te llojllojshme Llustera dekorati

  Podujevë Dje, 15:58
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337
  Shtepi / Vila

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  • 0 m²
  • 1 dhoma
  Podujevë Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM
  Garazh

  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garaz

  Podujevë Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GERMAN TORE DYER ME 10 VITE GARANCION 044 163 337
  Materiale ndertimi

  GERMAN TORE DYER ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha

  Podujevë Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Garazh

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garaz

  Podujevë Dje, 15:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Mobilje

  GERMAN TORE DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garaz

  Podujevë Dje, 15:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  iPhone 8 Plus
  Telefona celulare

  iPhone 8 Plus

  • Apple
  • iPhone 8 Plus
  Podujevë Dje, 15:14
  170 €
 • 11 foto
  Shtreter Sipas porosis tuaj me dimenzione te Ndryshme Aksion
  Materiale ndertimi

  Shtreter Sipas porosis tuaj me dimenzione te Ndryshme Aksion

  Fatmir

  Podujevë Dje, 15:14
  60 €
 • 9 foto
  Punojm Shtrata Nga Druri me Dysheka 1shat 60dhe70euro Oferta
  Materiale ndertimi

  Punojm Shtrata Nga Druri me Dysheka 1shat 60dhe70euro Oferta

  Fatmir

  Podujevë Dje, 15:13
  60 €
 • 11 foto
  Oferta ,Shtrata te Fjetjes Me Dysheka Komplet +38344429281
  Materiale ndertimi

  Oferta ,Shtrata te Fjetjes Me Dysheka Komplet +38344429281

  Fatmir

  Podujevë Dje, 15:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shtrata gjumi nga 60€ Porosit Online Me transport gratis
  Mobilje

  Shtrata gjumi nga 60€ Porosit Online Me transport gratis

  Bejm. Prodhimin e te gjithave Shtratav p

  Podujevë Dje, 15:10
  60 €
 • 4 foto
  Shitet timoni
  Autopjese dhe paisje

  Shitet timoni

  Shitet timoni per Golf 7 R line Passat b

  Podujevë Dje, 14:39
  1 €
 • 12 foto
  SHES SHTEPINE NE BESIANE-MPRAPA PARKUT TE QYTETIT
  Shtepi / Vila

  SHES SHTEPINE NE BESIANE-MPRAPA PARKUT TE QYTETIT

  • 186 m²
  • 4 dhoma
  Podujevë Dje, 14:10
  165.000 €
 • 3 foto
  Bandasha/Goma 195/65 R15 M+S Vere/Dimer
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha/Goma 195/65 R15 M+S Vere/Dimer

  Shiten Gomat me Bandasha XStreet Rotatio

  Podujevë Dje, 14:03
  60 €
 • 5 foto
  Zgllobi me Ballashtang per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Zgllobi me Ballashtang per Golf 4

  Shitet Zgllobi me gjith Ballashtang per

  Podujevë Dje, 14:03
  50 €
 • 3 foto
  Bandasha/Goma FULDA 185/65 R15 M+S Vere/Dimer
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha/Goma FULDA 185/65 R15 M+S Vere/Dimer

  Shiten Bandashat me Goma M+S FULDA te Pr

  Podujevë Dje, 14:02
  60 €
 • 4 foto
  Gomat M+S 175/70 R14 - Vere/Dimer
  Autopjese dhe paisje

  Gomat M+S 175/70 R14 - Vere/Dimer

  Shiten Goma Energy M+S te Profili 175/70

  Podujevë Dje, 14:02
  50 €
 • 12 foto
  VW Passat 2012 Bluemotion 1.6 TDI
  Vetura

  VW Passat 2012 Bluemotion 1.6 TDI

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 160 000 - 169 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë Dje, 14:01
  8.399 €
 • 1 foto
  ?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN ME DOGAN 24/7?
  Vetura

  ?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN ME DOGAN 24/7?

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 400 000 - 449 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë Dje, 13:56
  49.532.954 €
 • 1 foto
  Orman
  Mobilje

  Orman

  Shes orman esht ne gjendje te rregullt t

  Podujevë Dje, 13:43
  130 €
 • 3 foto
  Shitet citroen saxo Rks viti 99
  Vetura

  Shitet citroen saxo Rks viti 99

  • Citroën
  • SAXO
  • Benzin
  • 1999
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë Dje, 13:32
  450 €
 • 12 foto
  Kreveta te gjumit te Rehatshme per Fjetje
  Mobilje

  Kreveta te gjumit te Rehatshme per Fjetje

  Kreveta - tavolina - ulse per teras me q

  Podujevë Dje, 13:30
  60 €
 • 0 foto
  Goma Dimrit M+S .2copa. 245 40 18. 2copa. 225 40 18
  Autopjese dhe paisje

  Goma Dimrit M+S .2copa. 245 40 18. 2copa. 225 40 18

  Shiten gomat e dimrit 245/40 18 dhe 225/

  Podujevë Dje, 13:27
  220 €
 • 12 foto
  Kreveta nga 65‎€ Komplet Porosit Tani +38344920723
  Mobilje

  Kreveta nga 65‎€ Komplet Porosit Tani +38344920723

  Porosit Online ne viber ulse te ndryshme

  Podujevë Dje, 13:27
  65 €
 • 4 foto
  Goma 255/60/R18 te Dimrit M+S Pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Goma 255/60/R18 te Dimrit M+S Pirelli

  Shiten 3 Goma 255/60/R18 te Dimrit M+S P

  Podujevë Dje, 13:26
  100 €
 • 0 foto
  Gomat 235 50 18 dy copq viti 2016
  Autopjese dhe paisje

  Gomat 235 50 18 dy copq viti 2016

  Shess gomat 235 50 18 ne gjendje shum te

  Podujevë Dje, 13:26
  90 €
 • 5 foto
  Goma 225/45/17 Kelly te Veres
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225/45/17 Kelly te Veres

  Shiten 4 Goma te veres Kelly ne super gj

  Podujevë Dje, 13:25
  150 €
 • 4 foto
  Spirala per Golf.7.Touran.Passat.B8.Shkoda.Seat
  Autopjese dhe paisje

  Spirala per Golf.7.Touran.Passat.B8.Shkoda.Seat

  Shiten 4 Spirala H&R ne super gjendj

  Podujevë Dje, 13:24
  200 €
 • 5 foto
  Bandasha 16 coll per Mercedes me Goma M+S
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 16 coll per Mercedes me Goma M+S

  Shiten bandashat 16 coll ne gjendje shum

  Podujevë Dje, 13:23
  170 €
 • 4 foto
  Bandasha 16 coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 16 coll per Mercedes

  Shiten bandashat 16 coll ne gjendje shum

  Podujevë Dje, 13:23
  90 €
 • 6 foto
  Adapatera distancera per Golf 4 5 6 audi opel B..
  Autopjese dhe paisje

  Adapatera distancera per Golf 4 5 6 audi opel B..

  Distancera Adaptera Pllaka wv audi o

  Podujevë Dje, 13:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten 2 Shtëpi me 13 ari truall në Podujevë
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Shtëpi me 13 ari truall në Podujevë

  • 400 m²
  • 8 dhoma
  Podujevë Dje, 13:20
  135.000 €
 • 7 foto
  Fellne 21 Coll per Audi Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 Coll per Audi Origjinale

  Shiten Fellnet 21 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 13:19
  1.400 €
 • 7 foto
  Fellne 21 Coll per Audi Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 Coll per Audi Origjinale

  Shiten Fellnet 21 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 13:18
  1.300 €
 • 7 foto
  Fellne O.Z Racing Superturismo 19 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne O.Z Racing Superturismo 19 Coll

  Shiten Fellnet 19 Coll O.Z Racing Supert

  Podujevë Dje, 13:18
  1.300 €
 • 8 foto
  Fellne O.Z Racing Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne O.Z Racing Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 19 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 13:18
  1.300 €
 • 7 foto
  Fellne per Audi.A7.A8.Q3.Q5 Origjinale Goma M+S
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A7.A8.Q3.Q5 Origjinale Goma M+S

  Shiten Fellnet 20 Coll me goma te Dimrit

  Podujevë Dje, 13:17
  1.000 €
 • 7 foto
  Fellne 20 Coll per Audi S-Line Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 Coll per Audi S-Line Origjinale

  Shiten Fellbet 20 Coll Matrix ne super g

  Podujevë Dje, 13:17
  1.000 €
 • 8 foto
  Fellne per Golf 7 R-Line Goma 2020
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf 7 R-Line Goma 2020

  Shiten Fellnet 18 Coll R-Line ne super g

  Podujevë Dje, 13:16
  850 €
 • 8 foto
  Fellne 20 Coll per Audi S-Line Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 Coll per Audi S-Line Origjinale

  Shiten Fellnet 20 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 13:16
  880 €