Sherbime
Podujevë

Sherbime në shitje në Podujevë

 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

  Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493 TENDA KARR

  Podujevë Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:049619714

  Podujevë Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Podujevë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Instalues i ngrohjes qendrore dhe ujesjellsit
  Sherbime

  Instalues i ngrohjes qendrore dhe ujesjellsit

  Punojme te gjitha llojet e nxemjes qendrore , ujesjellsit , montimin e sanitarise dhe hidro izolime

  Podujevë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Podujevë Sot, 07:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  METAL PUNUES BEHA OFROJM PUN EDHE ME KOPEZIM
  Sherbime

  METAL PUNUES BEHA OFROJM PUN EDHE ME KOPEZIM

  punojm te gjitha punet nga metali pranojm edhe ndrrim vetur kamijonet etj per info VIBER +3834448049

  Podujevë 10 nëntor 18:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GELL AMERIKAN
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GELL AMERIKAN

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Podujevë 10 nëntor 02:17
  1 €
 • 10 foto
  kompenzime me vetura leari metal
  Sherbime

  kompenzime me vetura leari metal

  Metal punues Leari. punojm dyer,gilindera,rrethoja,karrika,tavolina,mbuloja etj per me shum kontakto

  Podujevë 9 nëntor 23:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve me makineri moderne me presion te ujit si dhe me spirale dhe shiqimi

  Podujevë 9 nëntor 18:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU
  Sherbime

  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU

  Përshëndetje të dashur klientë, ju po kërkoni financim për biznesin tuaj, ose për të zgjidhur proble

  Podujevë 26 shtator 07:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA T AND KUFIZUARA DHE SIGURIA KREDITA P FORR
  Sherbime

  OFERTA T AND KUFIZUARA DHE SIGURIA KREDITA P FORR

  Hi! klientë të dashur duke kërkuar një kredi në para për të realizuar projektin tuaj? A jeni refuzua

  Podujevë 24 shtator 22:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  Sherbime

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Podujevë 21 shtator 01:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Powerful Genuine Miraculous powers +27730727287
  Sherbime

  Powerful Genuine Miraculous powers +27730727287

  Powerful Genuine Miraculous powers For Pastors  +27730727287Effective Spiritual Powers for pastors,b

  Podujevë 20 shtator 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis një individi serioz dhe të ar
  Sherbime

  Oferta e huasë midis një individi serioz dhe të ar

  Oferta e huasë midis një individi serioz dhe të arsyeshëm Marrja e një kredie të ligjshme ka qenë g

  Podujevë 18 shtator 16:11
  100.000 €
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Podujevë 14 shtator 09:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045518260
  Sherbime

  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045518260

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Podujevë 8 shtator 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Podujevë 3 shtator 12:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Podujevë 3 shtator 09:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera

  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa mbulesa Tendat jane dimenz. 4x8m 5x10m 6x12m.

  Podujevë 3 shtator 08:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 045518260
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 045518260

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel: 045 518 260

  Podujevë 2 shtator 16:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  tenda karrika tavolina 045518260

  Podujevë 2 shtator 15:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  We are Offering best Global Financial Service
  Sherbime

  We are Offering best Global Financial Service

  Dearest Esteems, We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with

  Podujevë 1 shtator 08:44
  80.000 €
 • 0 foto
  hua
  Sherbime

  hua

  Ju dëshironi të përfitoni nga një kredi për të dalë nga bllokimi që i çon bankat, duke hedhur poshtë

  Podujevë 31 gusht 10:14
  5.000.000 €
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Podujevë 29 gusht 08:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Posebna ponuda vrlo pouzdanog i brzog zajma novca
  Sherbime

  Posebna ponuda vrlo pouzdanog i brzog zajma novca

  Na raspolaganju imam zajam novca od 2 000 € do 8 000 000 € uz kamatnu stopu od 2% godišnje pod vrlo

  Podujevë 28 gusht 14:09
  4.500 €
 • 3 foto
  Tenda Karrika Tavolina me qera 049306493
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina me qera 049306493

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda me dimenzione te ndryshme Karrika me mbulesa Karrika pa Mbul

  Podujevë 27 gusht 14:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Podujevë 26 gusht 08:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Podujevë 24 gusht 03:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset

  Të dashur individë dhe kompani private, tani e tutje keni më shumë sesa të bëni për kërkesën tuaj pë

  Podujevë 23 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Podujevë 22 gusht 10:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët

  Në ditët e sotme, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Shumica e agjentëve në mbarë botën ja

  Podujevë 21 gusht 11:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda -karrika- tavolina me qera 044314329
  Sherbime

  Tenda -karrika- tavolina me qera 044314329

  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa mbulesa Tendat jane dimenz. 4x8m 5x10m 6x12m

  Podujevë 21 gusht 08:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Podujevë 21 gusht 05:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Podujevë 21 gusht 05:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Podujevë 21 gusht 05:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Podujevë 20 gusht 03:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Podujevë 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Podujevë 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  funksionim i dobët zero
  Sherbime

  funksionim i dobët zero

  kredi pa protokoll ne ofrojmë kredi për individë dhe kompani nga 5,000 € deri në 10,000,000 €, me nj

  Podujevë 19 gusht 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi për individët dhe bizneset

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Podujevë 16 gusht 00:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:049619714

  Podujevë 13 gusht 17:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Podujevë 11 gusht 14:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera

  Tenda karrika tavolina ne qera kontaktoni ne numrat e tel: 045 646222 ose Viber: +383 045 646222

  Podujevë 9 gusht 11:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera  049619714
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera 049619714

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan

  Podujevë 9 gusht 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes bileten
  Sherbime

  Shes bileten

  Shes bileten per ndeshjen Feronikeli-Milan

  Podujevë 9 gusht 00:07
  15 €
 • 0 foto
  Kredia u ofrohet individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia u ofrohet individëve seriozë

  Nëse jeni duke kërkuar për një kompani të mirë për të aplikuar për kredi, mos hezitoni të na kontakt

  Podujevë 8 gusht 07:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Podujevë 7 gusht 10:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  METAL PUNUES BEHA PUNOJM TE GJITHA PUNET NGA MET
  Sherbime

  METAL PUNUES BEHA PUNOJM TE GJITHA PUNET NGA MET

  GJINDEMI NE DUMNIC 2KM NGA FABRIKA E ARMATURES tel VIBER +37744480497 ------------------------------

  Podujevë 6 gusht 08:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  METAL PUNUES BEHA PUNOJM TE GJITHA PUNET
  Sherbime

  METAL PUNUES BEHA PUNOJM TE GJITHA PUNET

  GJINDEMI NE DUMNIC 2KM LARG FABRIKES TE ARMATURE info VIBER +38344480497 punojm te gjitha punen nga

  Podujevë 6 gusht 08:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM
  Sherbime

  METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

  Punojm te gjyha punet nga metali dyr gilindera rrethoja tarasa pranojm eshe kompezim vetur kamijonet

  Podujevë 6 gusht 08:12
  Me Marrveshje