Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Podujevë

 • 1 foto
  BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN
  Vetura

  BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

  • Audi
  • A8
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 70 000 - 74 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë Sot, 04:09
  3 €
 • 6 foto
  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI OSE DEFEKT
  Vetura

  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI OSE DEFEKT

  • Audi
  • A8
  • Dizel / Naftë
  • 2019
  • 25 000 - 29 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë Sot, 04:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)
  Vetura

  BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

  • Audi
  • Q3
  • Dizel / Naftë
  • 2019
  • 5 000 - 9 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë Sot, 03:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  teenda
  Sherbime

  teenda

  Tenda Ardi

  Podujevë Sot, 03:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81

  Tenda Ardi

  Podujevë Sot, 03:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA DHE TAVOLINA 04558771
  Sherbime

  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA DHE TAVOLINA 04558771

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA K

  Podujevë Sot, 03:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Podujevë Sot, 02:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Podujevë Sot, 02:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044380873
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044380873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Podujevë Sot, 02:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA

  Podujevë Sot, 02:56
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ?prej 220€ në 189€ ?tel.+38345/511-355
  Mobilje

  ?prej 220€ në 189€ ?tel.+38345/511-355

  transporti falas

  Podujevë Sot, 02:07
  189 €
 • 3 foto
  Dorz e menjaqit per Audi A4 A5 Q5 etj
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e menjaqit per Audi A4 A5 Q5 etj

  Shes dorzen e menjaqit e modelit te ri p

  Podujevë Sot, 00:32
  65 €
 • 4 foto
  Dorz e menjaqit S TRONIC e modelit te ri Audi
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e menjaqit S TRONIC e modelit te ri Audi

  Shes dorzat e ndrrusit per Audi S Tronic

  Podujevë Sot, 00:31
  70 €
 • 8 foto
  Golf 7 R Line
  Vetura

  Golf 7 R Line

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë Dje, 23:59
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kuzhina Dhoma Gjumi Dhoma per femijè me porosi
  Mobilje

  Kuzhina Dhoma Gjumi Dhoma per femijè me porosi

  Fer Dizajn

  Podujevë Dje, 23:59
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Podujevë Dje, 23:58
  970 €
 • 11 foto
  kerkojm pikap ose kombi kompenzim me metal
  Makina dhe vegla

  kerkojm pikap ose kombi kompenzim me metal

  kerkojm kombi ose pikap me kompenzim me

  Podujevë Dje, 23:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gar

  Podujevë Dje, 23:53
  550 €
 • 5 foto
  Audi Q3 4x4 2.0 Automatik
  Vetura

  Audi Q3 4x4 2.0 Automatik

  • Audi
  • Q3
  • Dizel / Naftë
  • 2014
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë Dje, 23:47
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Podujevë Dje, 23:36
  599 €
 • 8 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi.Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi.Mercedes

  Shiten Fellnet 19 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 23:35
  850 €
 • 8 foto
  Fellne per Bmw.4.5.6.7.Gt.X5.X6 Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw.4.5.6.7.Gt.X5.X6 Origjinale

  Shiten Fellnet 20 coll ne gjendje shum t

  Podujevë Dje, 23:35
  870 €
 • 8 foto
  Fellne per Golf 7 R-Line Goma 2020
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf 7 R-Line Goma 2020

  Shiten Fellnet 18 Coll R-Line ne super g

  Podujevë Dje, 23:34
  850 €
 • 7 foto
  Fellne per Taureg 19 Coll Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Taureg 19 Coll Origjinale

  Shiten Fellnet 19 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 23:34
  850 €
 • 8 foto
  Fellne 20 Coll per Audi S-Line Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 Coll per Audi S-Line Origjinale

  Shiten Fellnet 20 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 23:30
  840 €
 • 9 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi

  Shiten Fellnet 19 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 23:29
  800 €
 • 11 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me Porosi viber +383 44 799-989

  Fer Dizajn

  Podujevë Dje, 23:29
  260 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 Coll R-Line ne super g

  Podujevë Dje, 23:28
  820 €
 • 7 foto
  Fellne PRETORIA Golf7 R Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne PRETORIA Golf7 R Origjinale

  Shiten Fellnet Pretoria 18 Coll ne super

  Podujevë Dje, 23:28
  800 €
 • 6 foto
  Fellne per Bmw M-Paket
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw M-Paket

  Shiten Fellnet 19 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 23:27
  750 €
 • 6 foto
  Fellne per Bmw Z-PEROFRMANCE
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw Z-PEROFRMANCE

  Shiten Fellnet 19 Coll per Bmw Z-Perform

  Podujevë Dje, 23:27
  700 €
 • 6 foto
  Fellne per Mercedes AMG
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG

  Shiten Fellnet 19 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 23:26
  650 €
 • 6 foto
  Fellne GTI Golf.5.6.7.Passat Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTI Golf.5.6.7.Passat Origjinale

  Shiten Fellnet 18 Coll GTI ne super gjen

  Podujevë Dje, 23:26
  670 €
 • 10 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara

  Podujevë Dje, 23:25
  990 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi.Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi.Mercedes

  Shiten Fellnet 19 coll KESKINN ne gjend

  Podujevë Dje, 23:24
  770 €
 • 5 foto
  Fellne per Audi S-Line Matrix
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Matrix

  Shiten Fellnet 19 Coll Matrix ne super g

  Podujevë Dje, 23:23
  700 €
 • 12 foto
  Kuzhina,Dhoma Gjumi Dhoma dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina,Dhoma Gjumi Dhoma dite vib+38344 799-989

  Fer Dizajn

  Podujevë Dje, 23:23
  999 €
 • 6 foto
  Fellne per WV R-Line 19 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per WV R-Line 19 Coll

  Shiten Fellnet 19 Coll R-Line ne super g

  Podujevë Dje, 23:23
  650 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina. Dhoma per Femijè me porosi
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina. Dhoma per Femijè me porosi

  Fer Dizajn

  Podujevë Dje, 23:22
  1 €
 • 10 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me Porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Podujevë Dje, 23:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne per Mercedes AMG
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG

  Shiten Fellnet 18 Coll per Mercedes AMG

  Podujevë Dje, 23:21
  620 €
 • 9 foto
  Fellne 18 per Audi A3,A4,A5,A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 per Audi A3,A4,A5,A6

  Shiten fellnet 18 coll per Audi A3,A4,A5

  Podujevë Dje, 23:20
  650 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi S-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line

  Shiten Fellnet 19 Coll RS ne super gjend

  Podujevë Dje, 23:19
  590 €
 • 6 foto
  Fellne per Bmw M-Paket Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw M-Paket Origjinale

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 23:18
  580 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 19 coll ne gjendje shum t

  Podujevë Dje, 23:18
  580 €
 • 8 foto
  Fellne 18 per Golf 5,6,7, Audi A3,A4,A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 per Golf 5,6,7, Audi A3,A4,A6

  Shiten fellnet 18 coll ne gjendje shum

  Podujevë Dje, 23:17
  580 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 23:17
  570 €
 • 0 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinal 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Origjinal 18 coll

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t

  Podujevë Dje, 23:13
  570 €
 • 12 foto
  Kuzhina moderne me porosi
  Mobilje

  Kuzhina moderne me porosi

  Fer Dizajn

  Podujevë Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kuzhina Dhoma Gjumi Pranojm nje vetur Kompenzim
  Mobilje

  Kuzhina Dhoma Gjumi Pranojm nje vetur Kompenzim

  Fer Dizajn

  Podujevë Dje, 23:12
  Me Marrveshje