Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Podujevë

 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Podujevë Sot, 05:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( r

  Podujevë Sot, 05:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Podujevë Sot, 05:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Podujevë Sot, 05:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Podujevë Sot, 05:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen dubermane
  Kafshe shtepiake

  Qen dubermane

  Shum i mire shum rojs

  Podujevë Sot, 04:43
  150 €
 • 7 foto
  Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite
  Vetura

  Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite

  Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË! 
 TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +38345450454

  Podujevë Sot, 04:35
  30 €
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Podujevë Sot, 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Podujevë Sot, 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ekran per Audi A4 A5 Q5
  Autopjese dhe paisje

  Ekran per Audi A4 A5 Q5

  Shes ekranin per Audi A4 A5 Q5 per Radiot si ne foto Audi Concert apo Audi Symphony qe zakonisht ju

  Podujevë Sot, 01:37
  90 €
 • 6 foto
  Gitar Klasike Antonio Garcia- Lopez GL-1 1996
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitar Klasike Antonio Garcia- Lopez GL-1 1996

  per me shum kontakto ne 049219653

  Podujevë Sot, 01:36
  160 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA E MOBILUAR ''NUK LESHOHET ME QERA''
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA E MOBILUAR ''NUK LESHOHET ME QERA''

  banesa esht ne rrugen afrim zhitia afer rrethit ku ka qene elektrokosova dhe esht lagje shum e qete,

  Podujevë Sot, 01:36
  56.000 €
 • 2 foto
  ATI AMD FireStream 9270, 2GB, GDDR5, 256bit, DVI
  Pjese per kompjuter

  ATI AMD FireStream 9270, 2GB, GDDR5, 256bit, DVI

  kartela grafike e perdorne po ne gjendje te mir

  Podujevë Sot, 01:36
  45 €
 • 2 foto
  Dorz e menjaqit Modelit RI Golf Passat Touran etj
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e menjaqit Modelit RI Golf Passat Touran etj

  Shes dorzen e menjaqit per VW Golf 5 Golf 6 Jetta, DSG dorza osht si ne foto shum e mire E RE pa per

  Podujevë Sot, 01:35
  50 €
 • 3 foto
  Dorz e ndrrusit menjaqit Vw Golf 5 6 passat jetta
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e ndrrusit menjaqit Vw Golf 5 6 passat jetta

  Shes dorzen e menjaqit e Modelit t RI DSG bon per golf 5 6 jetta touran tiguan dhe per modele tjera

  Podujevë Sot, 01:35
  50 €
 • 1 foto
  golf 5
  Autopjese dhe paisje

  golf 5

  shitet radio e golf 5 2007 n gjendje perfekte pak e perdorur arsyeja mosperdorimi

  Podujevë Sot, 01:16
  100 €
 • 3 foto
  Shiten mobilje salloni. 3+3+2+1+1
  Mobilje

  Shiten mobilje salloni. 3+3+2+1+1

  Shiten mobiljet n gjendje shum t mir

  Podujevë Sot, 00:21
  250 €
 • 11 foto
  SHES WW KOMBI T5 1.9 2007 I ARDHUR NGA GJERMANIA
  Vetura

  SHES WW KOMBI T5 1.9 2007 I ARDHUR NGA GJERMANIA

  Shes ww kombi t5 1.9 2007 i ardhur nga gjermania posedon abs esp ngjyra e bardh pa asnje gervishtje

  Podujevë Sot, 00:18
  3.650 €
 • 0 foto
  Traktor Ferguson 39
  Makina dhe vegla

  Traktor Ferguson 39

  Shitet traktori ne gjendje te rregullt pa asni defekt. Komplet taniraq prokolic. Prokolica osht e Tr

  Podujevë Sot, 00:17
  4.200 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm, trasporti dhe montimi gratis. për më s

  Podujevë Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe..koncerte.panaire.e ndeja

  Podujevë Dje, 23:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera 045646222
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me qera 045646222

  Jap tenda ,karrika, tavolina me(pa)mbulesa me qera per dasma ahengje dhe raste te ndryshme familjare

  Podujevë Dje, 23:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Venta 1.9 Tdi 66 kw me klim fabrikisht Dizel
  Vetura

  Venta 1.9 Tdi 66 kw me klim fabrikisht Dizel

  Venta 1.9 tdi 66 kw shum gjendje te mir Komplet e servisum Diska Gurtne Goma te reja Rks edhe 2 muj

  Podujevë Dje, 23:47
  2.400 €
 • 11 foto
  dyer harmonik
  Mobilje

  dyer harmonik

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILI HUNGAREZ TE QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001 KEMI

  Podujevë Dje, 23:38
  45 €
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Podujevë Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETE TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETE TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Podujevë Dje, 23:28
  100 €
 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Podujevë Dje, 23:28
  60 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE PERD

  Podujevë Dje, 23:21
  40 €
 • 0 foto
   Samsung Galaxy 3mini
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Galaxy 3mini

  Samsung Galaxy 3mini me defekt TAQI nuk i bon. Xhamin e ka t'ri Baterin e ka t re etj. Siq shih

  Podujevë Dje, 23:16
  20 €
 • 4 foto
  Shitet lokali 23m2 te ELEKTROKOSOVA e vjeter
  Shtepi / Vila

  Shitet lokali 23m2 te ELEKTROKOSOVA e vjeter

  Per ma shum info 049158878

  Podujevë Dje, 23:10
  18.500 €
 • 0 foto
  Mondial 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial 150cc

  Shitet mondial 150 kubik ne gjendje te mire motorin eka tmire dhez mire punon mire Info 044192001 vi

  Podujevë Dje, 23:08
  240 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina garnitura Vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina garnitura Vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 23:08
  699 €
 • 9 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transpor

  Podujevë Dje, 23:08
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 23:06
  970 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 23:06
  990 €
 • 2 foto
  vinç per beton dhe material - urgjentisht
  Makina dhe vegla

  vinç per beton dhe material - urgjentisht

  Shiten vinçat per beton dhe material, prej 1 deri ne 5 kate lartesi. Jane 3 cope dhe shiten urgjenti

  Podujevë Dje, 23:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 23:03
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetje Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 23:03
  840 €
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Podujevë Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS KEMI 3 MGJYRA DHE KUALITET SHUM TE MIR QM

  Podujevë Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI SCHTRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 M

  Podujevë Dje, 22:55
  100 €
 • 5 foto
  Shes Opel Astren
  Vetura

  Shes Opel Astren

  Shes Opel Astren viti i prodhimit 2009 i sapoardhur nga Gjermani automatikë ka komandat në timon sen

  Podujevë Dje, 22:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi A3 2.0 Tdi 103 KW 140 PS
  Vetura

  Audi A3 2.0 Tdi 103 KW 140 PS

  Audi A3 2.0 Tdi n gjendjje shum te mir viti 12 . 08 RKS ni vit N emrin tim persnal Posedon libren e

  Podujevë Dje, 22:18
  7.900 €
 • 11 foto
  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika tradita tek ne do xheni xhithqka per lokalin,restaurantin apo shtepin tuaj nga druri dhe met

  Podujevë Dje, 22:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vw vento venta 1.9 TDI 1995
  Vetura

  Vw vento venta 1.9 TDI 1995

  vw vento venta 1.9 TDI viti 1995 xhama me rrym pasqyre me rrym shum e rujtne e posaardhura nga jasht

  Podujevë Dje, 22:07
  1.100 €
 • 2 foto
  Biciklet sportive
  Paisje per sport

  Biciklet sportive

  biciklet statike Mat puls koh kalori ne gjendje te regul me 8shpejsi po thujsr re kejt me garancion

  Podujevë Dje, 22:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes kamion Man Le 8-180 me dogan te paguar
  Kamionë

  Shes kamion Man Le 8-180 me dogan te paguar

  Shes kamion Man Le 8-180 viti 2004 me dogan te paguar kamioni ka qen kiper vetem sanak ska sistemin

  Podujevë Dje, 21:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Kamion Mercedes atego 818 me dogan
  Kamionë

  Shes Kamion Mercedes atego 818 me dogan

  Shes kamion mercedes atego 818 me dogan te paguar viti 2000 6 shpejtsi klime tempomat intarder dore

  Podujevë Dje, 21:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes iveko 80/18 miller-kipper me dogan
  Kamionë

  Shes iveko 80/18 miller-kipper me dogan

  Shes kamion iveko 80/18 miller-kipper viti 95 me dogan te paguar ne gjendje te rregullt teknike pose

  Podujevë Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 3 sanaka miller-kiper 3.20me2.20
  Kamionë

  Shes 3 sanaka miller-kiper 3.20me2.20

  Shes 3 sanaka miller-kipper 2 tona me demenzione 3.20 me 2.20 ne gjendje te mir per informata na kon

  Podujevë Dje, 21:51
  Me Marrveshje