Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Podujevë

 • 1 foto
  Ventillim
  Makina dhe vegla

  Ventillim

  Esht ne gjendje te mir pune 2000m3

  Podujevë 21 janar 11:22
  360 €
 • 2 foto
  Kanteric Abs
  Makina dhe vegla

  Kanteric Abs

  Abs esht 2020 ekput para mrapa freza ska

  Podujevë 21 janar 11:22
  4.600 €
 • 2 foto
  Brusha per Kanteric Abs
  Makina dhe vegla

  Brusha per Kanteric Abs

  Kemi brusha per Abs

  Podujevë 21 janar 11:21
  75 €
 • 11 foto
  Shtreter Sipas porosis tuaj me dimenzione te Ndryshme Aksion
  Materiale ndertimi

  Shtreter Sipas porosis tuaj me dimenzione te Ndryshme Aksion

  Fatmir

  Podujevë 21 janar 10:43
  60 €
 • 9 foto
  Punojm Shtrata Nga Druri me Dysheka 1shat 60dhe70euro Oferta
  Materiale ndertimi

  Punojm Shtrata Nga Druri me Dysheka 1shat 60dhe70euro Oferta

  Fatmir

  Podujevë 21 janar 10:43
  60 €
 • 12 foto
  Kreveta te gjumit te Rehatshme per Fjetje
  Mobilje

  Kreveta te gjumit te Rehatshme per Fjetje

  Kreveta - tavolina - ulse per teras me q

  Podujevë 21 janar 10:35
  60 €
 • 7 foto
  Tiguan Rline Automatik
  Vetura

  Tiguan Rline Automatik

  • VW Volkswagen
  • Tiguan
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Podujevë 21 janar 09:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A4 3.0 Sline
  Vetura

  Audi A4 3.0 Sline

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Podujevë 21 janar 09:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes branik per mercedes ML 164
  Autopjese dhe paisje

  Shes branik per mercedes ML 164

  Braniku osht orgjinal shum i mir per mas

  Podujevë 21 janar 08:45
  150 €
 • 8 foto
  Goma dimri nga gjermania  14 / 15 / 16 golf
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri nga gjermania 14 / 15 / 16 golf

  Sheiten disa lloje te gomav te dimrit 1

  Podujevë 21 janar 08:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pc 8GB
  Pjese per kompjuter

  pc 8GB

  pc

  Podujevë 21 janar 08:29
  120 €
 • 4 foto
  Shiten goma me bandash 195/55/15C
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma me bandash 195/55/15C

  Shiten 2 goma me bandash ovation 195 55

  Podujevë 21 janar 08:25
  70 €
 • 0 foto
  Skija VÖLKI XPERT me markera salomon
  Paisje per sport

  Skija VÖLKI XPERT me markera salomon

  Skijat jane ne gjendje te rregullt gjate

  Podujevë 21 janar 00:07
  30 €
 • 2 foto
  Shes Pllake TB250-BTC , Processor i7 7700
  Pjese per kompjuter

  Shes Pllake TB250-BTC , Processor i7 7700

  Shes Pllaken TB250-BTC Me processor i7

  Podujevë 20 janar 23:47
  150 €
 • 3 foto
  Singjir motorri
  Makina dhe vegla

  Singjir motorri

  singjir motorri te druve i njana pjes i

  Podujevë 20 janar 23:27
  15 €
 • 12 foto
  MERCEDES C220 AUTOMATIK 2004 AVANTGARD RKS TIP TOP
  Vetura

  MERCEDES C220 AUTOMATIK 2004 AVANTGARD RKS TIP TOP

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë 20 janar 23:26
  5.650 €
 • 8 foto
  LEARI METAL bejm kompenzime me vetura
  Vetura

  LEARI METAL bejm kompenzime me vetura

  • Audi
  • S-modele
  • Hibrid
  • 2012
  • 30 000 - 34 999 km
  • Steptronic / Tiptronic
  • Targa Kosovare
  Podujevë 20 janar 22:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel Astra G 1.7Dizel
  Vetura

  Opel Astra G 1.7Dizel

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 20 janar 20:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Platforma
  Makina dhe vegla

  Shitet Platforma

  Shes Platformen 8+2 metra Posa ardhur ng

  Podujevë 20 janar 20:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ME NXEMJE TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  ME NXEMJE TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mb

  Podujevë 20 janar 19:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Evo 280CDI Avangard full ekstra
  Vetura

  Mercedes Evo 280CDI Avangard full ekstra

  • Mercedes-Benz
  • 280
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë 20 janar 18:11
  7.800 €
 • 12 foto
  Bli Ulse per Ballkon te gjitha Ngjyrat qe Deshironi i Punojm
  Mobilje

  Bli Ulse per Ballkon te gjitha Ngjyrat qe Deshironi i Punojm

  Bejm Punimin e Separeav me te gjitha ngj

  Podujevë 20 janar 17:06
  190 €
 • 11 foto
  Oferta ,Shtrata te Fjetjes Me Dysheka Komplet +38344429281
  Materiale ndertimi

  Oferta ,Shtrata te Fjetjes Me Dysheka Komplet +38344429281

  Fatmir

  Podujevë 20 janar 17:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shtrata gjumi nga 60€ Porosit Online Me transport gratis
  Mobilje

  Shtrata gjumi nga 60€ Porosit Online Me transport gratis

  Bejm. Prodhimin e te gjithave Shtratav p

  Podujevë 20 janar 16:57
  60 €
 • 5 foto
  Opel Corsa 1.2 Benzin 1994 Me Regjistrim
  Vetura

  Opel Corsa 1.2 Benzin 1994 Me Regjistrim

  • Opel
  • Corsa
  • Benzin
  • 1994
  • 180 000 - 189 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 20 janar 16:28
  1 €
 • 9 foto
  Golf 5 TDI 1.9 77 kw ne gjendje shum t mir
  Vetura

  Golf 5 TDI 1.9 77 kw ne gjendje shum t mir

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 20 janar 16:01
  5.600 €
 • 0 foto
  Sasa
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Sasa

  • Model Tjeter
  Podujevë 20 janar 15:48
  1.200 €
 • 5 foto
  Jetta1.9 dissel
  Vetura

  Jetta1.9 dissel

  • VW Volkswagen
  • Jetta
  • Dizel / Naftë
  • 1989
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 20 janar 15:40
  1.500 €
 • 2 foto
  Shes capin
  Kafshe ferme

  Shes capin

  Shes capin

  Podujevë 20 janar 15:07
  110 €
 • 6 foto
  caddy 1.9 tdi automatik
  Vetura

  caddy 1.9 tdi automatik

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Podujevë 20 janar 14:59
  4 €
 • 12 foto
  GOLF 4 1.9 TD-I 2001 EDITION TIP TOP
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TD-I 2001 EDITION TIP TOP

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë 20 janar 14:39
  4.150 €
 • 10 foto
  Passat 3c 2.0 TDI - 140 ps Comfor line AUTOMATIK - DSG
  Vetura

  Passat 3c 2.0 TDI - 140 ps Comfor line AUTOMATIK - DSG

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë 20 janar 14:27
  7.900 €
 • 7 foto
  Goma dimri 205/55/R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri 205/55/R16

  Shes goma dimri te sa po ardhura nga gje

  Podujevë 20 janar 12:52
  250 €
 • 3 foto
  zingjir motorri
  Makina dhe vegla

  zingjir motorri

  zingjir motorri kutia ka dy zingjir me k

  Podujevë 20 janar 12:19
  15 €
 • 1 foto
  You can apply for a loan
  Sherbime

  You can apply for a loan

  You can apply for a loan anywhere and an

  Podujevë 20 janar 12:07
  10.006 €
 • 6 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shiten pulat rac e pasturt Shiten shota

  Podujevë 20 janar 10:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  zingjir motori
  Makina dhe vegla

  zingjir motori

  zingjir motorrit 22 dhom kutia ka dybzin

  Podujevë 20 janar 10:39
  15 €
 • 3 foto
  Maqin Nivelizimi PUTZMEISTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Maqin Nivelizimi PUTZMEISTER

  Shitet maqina e nivelizimit \"Putzmeiste

  Podujevë 20 janar 10:39
  14.000 €
 • 8 foto
  Golf 4 1.6 benzin - PA DOGAN
  Vetura

  Golf 4 1.6 benzin - PA DOGAN

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 2001
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Podujevë 20 janar 09:59
  1 €
 • 6 foto
  Maqina per PVC
  Makina dhe vegla

  Maqina per PVC

  Shiten maqinat komplet seti jan ne gjend

  Podujevë 20 janar 09:09
  4.200 €
 • 4 foto
  Fellne 14 vw golf 2/3 vento passat jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14 vw golf 2/3 vento passat jetta

  Fellne 14 vw golf 2/3 vento passat jetta

  Podujevë 20 janar 08:47
  135 €
 • 3 foto
  Opell Astra Dizell 1.9 sapo ardhun nga jashti
  Vetura

  Opell Astra Dizell 1.9 sapo ardhun nga jashti

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë 20 janar 08:42
  1.850 €
 • 1 foto
  Goma 15 DIMRIT LASSA 195/50/15
  Autopjese dhe paisje

  Goma 15 DIMRIT LASSA 195/50/15

  045/612/700. +38345612700

  Podujevë 20 janar 08:40
  110 €
 • 2 foto
  Rrotkapne 16 Orginal VW
  Autopjese dhe paisje

  Rrotkapne 16 Orginal VW

  045/612/700 +38345612700

  Podujevë 20 janar 08:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 vw GTD
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 vw GTD

  Fellne 17 GTD vw golf 5/6/7 passat jetta

  Podujevë 20 janar 08:38
  460 €
 • 2 foto
  Goma 14 DIMRIT TIGAR 175/65/14
  Autopjese dhe paisje

  Goma 14 DIMRIT TIGAR 175/65/14

  045/612/700 +38345612700

  Podujevë 20 janar 08:37
  85 €
 • 2 foto
  Menjaq vw golf 2 4x4 SYNCRO SYNKRO
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq vw golf 2 4x4 SYNCRO SYNKRO

  045/612/700 +38345612700

  Podujevë 20 janar 08:36
  1 €
 • 1 foto
  Kuk per passat prej 1998 deri 2004
  Autopjese dhe paisje

  Kuk per passat prej 1998 deri 2004

  045/612/700 +38345612700

  Podujevë 20 janar 08:36
  55 €
 • 10 foto
  Golf 6 2012 viti Pa Dogane
  Vetura

  Golf 6 2012 viti Pa Dogane

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Podujevë 20 janar 08:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  iPhone SE
  Telefona celulare

  iPhone SE

  • Apple
  • iPhone SE
  Podujevë 20 janar 07:35
  165 €