Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Podujevë

 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:57
  570 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Tiguan

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:56
  530 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi S-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line

  Shiten Fellnet 18 Coll Rotor ne super gj

  Podujevë Dje, 11:54
  550 €
 • 7 foto
  Fellne per Mercedes AMG Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG Origjinale

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:53
  530 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran Origjinale

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:52
  480 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 Coll GTD ne super gjen

  Podujevë Dje, 11:51
  480 €
 • 3 foto
  iPhone 12 pro max, iPhone 12 pro, Original BLENI 2 MERRNI 1
  Telefona celulare

  iPhone 12 pro max, iPhone 12 pro, Original BLENI 2 MERRNI 1

  • Apple
  • iPhone 12 Pro Max
  Podujevë Dje, 11:50
  620 €
 • 7 foto
  Fellne per Audi.A5.A6.A7.A8.Q3.Q5.Q7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A5.A6.A7.A8.Q3.Q5.Q7

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:50
  480 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Origjinale

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t

  Podujevë Dje, 11:49
  480 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:48
  480 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t

  Podujevë Dje, 11:47
  370 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 19 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:45
  430 €
 • 5 foto
  Fellne per Audi A3 S-Line Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3 S-Line Origjinale

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:43
  470 €
 • 1 foto
  Helium Hotspot RAK Miner 915M
  Pjese per kompjuter

  Helium Hotspot RAK Miner 915M

  Helium Hotspot RAK Miner 915M WhatsApp

  Podujevë Dje, 11:42
  900 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran

  Shiten fellnet ne gjendje shum t mir pa

  Podujevë Dje, 11:42
  430 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Origjinale

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:40
  460 €
 • 8 foto
  Fellne per Mercedes S-Claas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes S-Claas

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:39
  470 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran Origjinale

  Shiten Fellnet 18 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:38
  450 €
 • 7 foto
  Fellne per Audi A3 Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3 Origjinale

  Shiten Fellnet 17 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 11:36
  400 €
 • 8 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran Goma te Dimrit 2019
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran Goma te Dimrit 2019

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t

  Podujevë Dje, 11:36
  430 €
 • 8 foto
  Fellne per Tiguan Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Tiguan Origjinale

  Shiten Fellnet 17 Coll per Tiguan ne sup

  Podujevë Dje, 11:35
  420 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll

  Shes Fellnet 17 coll ne gjendje shum te

  Podujevë Dje, 11:35
  380 €
 • 4 foto
  Shes Citroen DS3 1.6 Me Dogane
  Vetura

  Shes Citroen DS3 1.6 Me Dogane

  • Citroën
  • DS3
  • Benzin
  • 2010
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Podujevë Dje, 11:32
  6.600 €
 • 3 foto
  Orbitrekt sportive
  Paisje per sport

  Orbitrekt sportive

  Orbitreka model pre tmdhojve mat puls ko

  Podujevë Dje, 11:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne
  Vetura

  Fellne

  • BMW
  • X5
  • Dizel / Naftë
  • 2020
  • 0 - 4 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Podujevë Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Trak Elektronike e re pa perdor
  Paisje per sport

  Trak Elektronike e re pa perdor

  Shes trak me rrym e re pa perdor mat pul

  Podujevë Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq
  Kafshe shtepiake

  Viq

  Shitet viqi femer shum i mir me majt edh

  Podujevë Dje, 11:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shiten ose ndrrohen me naj viq ose kush

  Podujevë Dje, 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lopa qumshtore
  Kafshe ferme

  Shitet lopa qumshtore

  Shitet lopa hollshtajn ekstra e mir pa a

  Podujevë Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma vere 17
  Autopjese dhe paisje

  Goma vere 17

  Shiten gomat e versës shumë të mira me n

  Podujevë Dje, 10:50
  60 €
 • 9 foto
  Fellne 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18

  Shiten Fellnet nr 18 Fellnet janë te rej

  Podujevë Dje, 10:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Bilard bilardo 8
  Paisje per sport

  Bilard bilardo 8

  Shitet bilardo nr 8 ne gjendje te mire d

  Podujevë Dje, 10:50
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Vazo per Lula , pemë te ndryshme
  Mobilje

  Vazo per Lula , pemë te ndryshme

  Shiten vazot per Lula pemë apo druj te n

  Podujevë Dje, 10:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gjenerator agregat
  Teknik dhe paisje

  Gjenerator agregat

  Pershendetje kam per shitje agregatë mon

  Podujevë Dje, 10:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Agregat xhenerator
  Teknik dhe paisje

  Agregat xhenerator

  Shitet agregati i 4.5 kw/h benzi është n

  Podujevë Dje, 10:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne origjinal italy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne origjinal italy

  Shiten Fellnet origjinal made in Italy m

  Podujevë Dje, 10:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rraki flipera fabi
  Paisje per sport

  Rraki flipera fabi

  Shiten dy rraki fa-bi origjinal në gjend

  Podujevë Dje, 10:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Branik golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Branik golf 5

  Shitet braniku për golf 5 braniku është

  Podujevë Dje, 10:48
  55 €
 • 7 foto
   Bilardo bilard
  Paisje per sport

  Bilardo bilard

  Shiten dy bilardo 7.5 ne gjendje te mire

  Podujevë Dje, 10:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dhoma gjumi ganitura ormana +38349820207
  Mobilje

  Dhoma gjumi ganitura ormana +38349820207

  Ganitura ne aksion 3,3,2,1 per vetem 430

  Podujevë Dje, 10:44
  430 €
 • 8 foto
  Fellne per Audi A4.A5.A6 Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A4.A5.A6 Origjinale

  Shiten Fellnet 16 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 10:43
  400 €
 • 4 foto
  Shitet Kalldaja në gjendje të rregullt
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kalldaja në gjendje të rregullt

  Kalldaj në gjendje të rregullt prodhim a

  Podujevë Dje, 10:42
  450 €
 • 2 foto
  Tavolina mesi
  Mobilje

  Tavolina mesi

  Tavolina mesi me korniz prej hekuri

  Podujevë Dje, 10:42
  85 €
 • 2 foto
  Duj sane 2.80 euro
  Kafshe ferme

  Duj sane 2.80 euro

  Duj sane 2.80 euro

  Podujevë Dje, 10:41
  3 €
 • 6 foto
  Fellne per Passat.B7.B8.Touran Goma M+S
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Passat.B7.B8.Touran Goma M+S

  Shiten Fellnet 16 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 10:41
  380 €
 • 8 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran Goma 2020 M+S
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran Goma 2020 M+S

  Shiten Fellnet 16 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 10:40
  380 €
 • 7 foto
  Fellne per Audi me Goma M+S
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi me Goma M+S

  Shiten Fellnet 16 Coll me goma te dimrit

  Podujevë Dje, 10:38
  370 €
 • 7 foto
  Fellne per Bmw me Goma te Dimrit M+S
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw me Goma te Dimrit M+S

  Shiten Fellnet 16 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 10:38
  370 €
 • 10 foto
  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi

  Shess fellnett me goma ne super gjendje

  Podujevë Dje, 10:35
  370 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 16 Coll ne super gjendje

  Podujevë Dje, 10:34
  280 €