Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  S152 Shitet banesa te Rruga C
  Apartment / Banesa

  S152 Shitet banesa te Rruga C

  Shitet banesa në Matin 1, Rruga C, ndërtim i Alko Group, me fletë poseduese. Banesa gjendet në katin

  Prishtinë Sot, 06:18
  55.000 €
 • 10 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049633968
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049633968

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Fushë Kosovë Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  S149 Shitet cnë Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  S149 Shitet cnë Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Hoxha Group. Banesa gjendet në katin e 5-të( të paraf

  Prishtinë Sot, 06:18
  57.000 €
 • 4 foto
  S147 Shitet banesa në Fushë Kosovë, Dardania
  Apartment / Banesa

  S147 Shitet banesa në Fushë Kosovë, Dardania

  Shitet banesa në Fushë-Kosovë, te lagjja Dardania, afër petrol Kastrati. Ka poziten jug-lindje me nd

  Prishtinë Sot, 06:18
  35.000 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Fushë Kosovë Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Fushë Kosovë Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S139 Shitet banesa në Taukbashqe
  Apartment / Banesa

  S139 Shitet banesa në Taukbashqe

  Shitet banesa në Taukbashqe, 100 m larg nga parku. Banesa gjendet në katin e 5-të me lift funksional

  Prishtinë Sot, 06:18
  34.000 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Skënderaj Sot, 06:18
  5.555 €
 • 6 foto
  shes shtepijen
  Shtepi / Vila

  shes shtepijen

  shitet shtepija me mobile shtepija asht ne lagjen kodra e deshmorve ka afer spitalin qendern shtepi

  Gjilan Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-Shitet banesa 114,31m2
  Apartment / Banesa

  RINI-Shitet banesa 114,31m2

  Shitet banesa 114,31m2 ne katin e 6 afer ambulantes * Banesa perbehet prej: * 3Dhoma gjumi * Qendri

  Lipjan Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 87m2 QENDER-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 87m2 QENDER-LIPJAN

  Shitet banesa ne qender e mobilume e gatshme Banesa ka pamjen nga rruga kryesore dhe ka parking te

  Lipjan Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S117 Shitet banesa te Rruga B, objekti Valoni
  Apartment / Banesa

  S117 Shitet banesa te Rruga B, objekti Valoni

  Shitet banesa te Rruga B, objekti “Valoni”. Banesa është ndërtim i ri, i pa banuar më parë, gjen

  Prishtinë Sot, 06:18
  800 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne porcelan
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne porcelan

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 ne zonen e Porcelanit,te kompleksi xhura pa vajtur te TV K

  Tiranë Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET BANESA 91M2 TE AMBULANTA LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 91M2 TE AMBULANTA LIPJAN

  Shitet banesa 91.47m2 kati i 7 gjindet afer ambulantes Banesa perbehet prej : * 2 Dhoma gjumi * Qend

  Lipjan Sot, 06:18
  36.000 €
 • 1 foto
  RINI- Shitet Banesa 96 m2 te rrethi afer kishes
  Apartment / Banesa

  RINI- Shitet Banesa 96 m2 te rrethi afer kishes

  Banesa esht e gatshme per banim perbehet prej: 2 dhoma salon shum te madh me kuzhin banjo koridor

  Lipjan Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE BANULL ME 18 ARI OBOOR
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE BANULL ME 18 ARI OBOOR

  Shitet shtepija me 18 ari oborr ika 250m2 esht 1katshe perbehet prej sallon me kuzhin 3dhoma gjumi,1

  Lipjan Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit te Thate
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit te Thate

  Shitet apartament 2+1+korridor + ballkon+2 tualete ne zonen e Liqenit te thate.Apartamenti ka siperf

  Tiranë Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania

  Shitet lokali në Fushë-Kosovë,në lagjen ‘Dardania’ me pamje kah rruga kryesore, afër Proper-Pizz

  Prishtinë Sot, 06:18
  2.500 €
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 112.57m2-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 112.57m2-LIPJAN

  Shitet banesa 112.57m2 kati-V- Banesa perbehet prej: * Qendrim ditor * Kuzhina * 3 Dhoma gjumi * B

  Lipjan Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET banesa në #Emshir - #Prishtinë
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa në #Emshir - #Prishtinë

  SHITET banesa në #Emshir - #Prishtinë REF: B36/18/SH - 56.5 m2 - Kati 5 - Dhomë dite - Kuzhinë -N

  Prishtinë Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 116.82m2 -LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 116.82m2 -LIPJAN

  Shitet Banesa 116.82m2 KATI 7 afer Abulantes, Tregut Banesa perbehet prej : * 3 Dhoma gjumi * Qend

  Lipjan Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)?
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)?

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) _______________________________________ Perparesi kan veturat

  Gjilan Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET LOKALI NE PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE PRISHTINE

  SHITET lokali në Prishtinë. REF: L19/17/SH - Lokali 160 m2 - 150 m2 tarasë ( në shfrytezim pa pa

  Prishtinë Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 te rruga Myslym Keta.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te rruga Myslym Keta.

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2 te rruga Myslym Keta.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndo

  Tiranë Sot, 06:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  S200 Shitet banesa me fletë poseduese, Mati 1
  Apartment / Banesa

  S200 Shitet banesa me fletë poseduese, Mati 1

  Shitet banesa tek Mati 1, banesat e Coninit. Gjendet në katin e 3-të me lift funksional dhe sipërfaq

  Prishtinë Sot, 06:17
  820 €
 • 11 foto
  SHITEN BANESAT NE QENDER TE LIPJANIT
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE QENDER TE LIPJANIT

  SHITEN BANESAT LIPJAN🏙🏢 Banes njëdhomëshe = 55.60 Banes dydhomëshe = 92.30 m2 Banes dydhomëshe =

  Lipjan Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  S198 Shitet banesa në Dardani, përball Santes
  Apartment / Banesa

  S198 Shitet banesa në Dardani, përball Santes

  Shitet banesa në Dardani, përball Santes. Banesa ka pozitën shumë të volitshme, me ndricim të kenaqs

  Prishtinë Sot, 06:17
  85.000 €
 • 6 foto
  S197 Shitet banesa në Velani
  Apartment / Banesa

  S197 Shitet banesa në Velani

  Shitet banesa në Velani, afër semaforave. Eshtë ndërtim i ri, e gatshme për banim, objekti ka kamera

  Prishtinë Sot, 06:17
  800 €
 • 8 foto
  Ringa (Shiten 13 Banesa ne Lagjen e Re)527/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 13 Banesa ne Lagjen e Re)527/19

  Shiten 13 Banesa ne Lagje te Re-Rr.Astrit Bytyqi. Banesat jane te Objekti i Sn-A perfundojne ne V.20

  Ferizaj Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Banesë në shitje 93m Kati 4
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 4

  Banesë në shitje 93m Kati 4 Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore âš

  Lipjan Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN banesat LIPJAN OFERTA TE NDRYSHME
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesat LIPJAN OFERTA TE NDRYSHME

  Banesë, kati 6 (Llamella A (B1) 91.47 m2) Banesë, kati 3 (Llamella C (B4) 114.07 m2) Banesë, kati

  Lipjan Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN banesat Qender Lipjan ( NDERTIM I RI )
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesat Qender Lipjan ( NDERTIM I RI )

  SHITEN banesat Qender Lipjan ( NDERTIM I RI ) Shiten Banesat me një qmim shumë të volitshëm, në obje

  Lipjan Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ?SHITET BANESA 93m Kati 3
  Apartment / Banesa

  ?SHITET BANESA 93m Kati 3

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ? BANESAT 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME
  Apartment / Banesa

  ? BANESAT 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME

  🏙 BANESAT 91.47 m² 114.07 m² EXTRA QMIME Banesë, kati 6 (Llamella A (B1) 91.47 m2) Banesë, kati 3

  Lipjan Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?NE SHITJE BANESA - 85m #LIPJAN
  Apartment / Banesa

  ?NE SHITJE BANESA - 85m #LIPJAN

  NE SHITJE BANESA - 85m2 #LIPJAN Kati 8 BANESA POSEDON ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️

  Lipjan Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ?SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN..
  Apartment / Banesa

  ?SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN..

  Shiten Banesa Moderne ne Lipjan Lokacioni: Lipjan rruga 1 maji Siperfaqe: 111m , 102m , 106m , 81m

  Lipjan Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  S196 Shitet banesa tek Mati 1, banesat e Tregetise
  Apartment / Banesa

  S196 Shitet banesa tek Mati 1, banesat e Tregetise

  Shitet banesa në Matin 1, banesat e Tregëtisë. Ka pozitën në lindje me ndricim të bollshëm natyral,

  Prishtinë Sot, 06:17
  900 €
 • 0 foto
  Karrika
  Sherbime

  Karrika

  Karrika me qira

  Gjakovë Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S192 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan te Minimaxi
  Apartment / Banesa

  S192 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan te Minimaxi

  Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, përball ambasadës Amerikane, afër Mini-Maxit. Objekti pritet të bë

  Prishtinë Sot, 06:17
  54.000 €
 • 1 foto
  S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve

  Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve, afër xhamisë, ndërtuar nga FFB-Trade. Gjendet në katin e 7-të

  Prishtinë Sot, 06:17
  83.000 €
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit)144
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit)144

  Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit: Lokali ka 19,47 m2 ne Perdhese. Lokali gjendet perball shkol

  Ferizaj Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ne Shengjin -Lezhe.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje

  Lezhë Sot, 06:17
  38.000 €
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/

  Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira ne Ferizaj: Shtepia ka Siperfaqe Rreth 264 m2 Dhe eshte Tipi-XL. Sh

  Ferizaj Sot, 06:17
  170.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 prane shkolles Bajram Curri,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 prane shkolles Bajram Curri,

  Shitetapartament 1+1me siperfaqe 50 m2 ne zonen prane shkolles Bajram Curri.Apartamenti eshte me hip

  Tiranë Sot, 06:17
  4.500.000 Lek
 • 0 foto
  S169 Shitet banesa afër Rrugës B, te Loriano
  Apartment / Banesa

  S169 Shitet banesa afër Rrugës B, te Loriano

  Shitet banesa afër Rrugës B, rruga Muharrem Fejza, tek restaurant Loriano. Gjendet në katin e 3-të m

  Prishtinë Sot, 06:17
  645 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Mitrovicë Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Podujevë Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Gjilan Sot, 06:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Gllogoc Sot, 06:17
  Me Marrveshje