Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 5 foto
  opel zafira
  Vetura

  opel zafira

  shes opel zafira e 2004 ne gjendje shum te mire ska nevoje per asnje sherbim nqs jeni te interesuar

  Kurbin 18 mars 09:52
  2 Lek
 • 5 foto
  Shitet passat gjendje shume te mire
  Vetura

  Shitet passat gjendje shume te mire

  Shitet makina passat 1.9 tdi ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike letra te paguara kond

  Kurbin 17 mars 20:12
  1 €
 • 0 foto
  410 mercedez benc
  Vetura

  410 mercedez benc

  makina esht shum ne gjendje te mir eshte jo vet shkarkuse taksat e paguara per nje vit makina nuk k

  Kurbin 17 mars 13:11
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet ganxh c 202
  Autopjese dhe paisje

  Shitet ganxh c 202

  Shitet ganxh origjinale c clasi w202 me gjithe krahet dhe spinen elektrike.

  Kurbin 16 mars 20:13
  50 €
 • 4 foto
  shum e mire
  Vetura

  shum e mire

  makina eshte ne gjendje shum te mire e shpejte e bukur dhe ekonomike letrat i ka deri ne tetor 2020

  Kurbin 16 mars 12:33
  2.200 €
 • 6 foto
  corsa 1.0 3pistona per pjes
  Autopjese dhe paisje

  corsa 1.0 3pistona per pjes

  pjes kembimi per opel korsa 1.0 manual 1.2 e 1.4 benzine

  Kurbin 15 mars 12:11
  4 Lek
 • 8 foto
  Pjes kembimi per makina 4x4
  Vetura

  Pjes kembimi per makina 4x4

  Pjes makinash 4x4 per Mitsubishi Pajero Sport , L200 Nissan Navara Nissan Pick Up Toyota Hilux Ford

  Kurbin 13 mars 20:22
  1 Lek
 • 0 foto
  Kangal
  Kafshe ferme

  Kangal

  4 vjec

  Kurbin 13 mars 10:33
  300 €
 • 3 foto
  Okazhon 4€
  Vetura

  Okazhon 4€

  Okazjon W211 220 cdi taksa sig der ne muj te 12

  Kurbin 12 mars 19:41
  4 €
 • 4 foto
  Lope
  Kafshe ferme

  Lope

  Lopa esht 5 viqash, lopa shkon ne 30 litra qumesht, viqin e ka femer

  Kurbin 12 mars 13:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose ndërrohet me Touran.
  Vetura

  Shitet ose ndërrohet me Touran.

  Renault Megane 1.5. Viti- 23/12/2008 Letra+siguracion Mini Kasko të vlefshme(13/02/2021) Makina ësht

  Kurbin 11 mars 20:22
  3.484 €
 • 4 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  Makina esht ne gjendje perfekte,Me te gjitha shebimet,gomat e reja 90%, me letra deri ne nentor

  Kurbin 11 mars 17:45
  4.300 €
 • 5 foto
  Shtepi ne Kurbin
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Kurbin

  ju pershendes nga Aosta itali...Kam nje shtepi 2kateshe ne Mamurras lagjia drita tek kodra e grumull

  Kurbin 11 mars 17:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin 11 mars 16:57
  1.500.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET AA CRAFT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET AA CRAFT

  Shiten dy base AA CRAFT nga 400W secili Cmimi: 500 mij lek.

  Kurbin 11 mars 16:57
  500.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800

  SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800 360W NE 8 OHM DHE 600W NE 4 OHM TOTALI 1200W CMIMI:200 MIJ LEK

  Kurbin 11 mars 16:55
  200 Lek
 • 1 foto
  SHITET FONIA E KOMPLETUAR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR

  Shitet fonia e kompletuar 4 base + 4 satelita me pult dynacord dyshi 2x700W + rraku i kompletuar me

  Kurbin 11 mars 16:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE

  SHITET DYNACORD 2 BASHKE ME 2 BASE AA CRAFT NGA 400W & 2 SATELITE JBL NGA 500W CMIMI: DY MILJON

  Kurbin 11 mars 16:54
  250.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C PS76 550W 15 INC CMIMI:170 MIJE LEKE COPA NUK SHITEN TEK VETEM QIFT

  Kurbin 11 mars 16:54
  17.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR

  SHITEN DY BASE ELECTRO VOICE GLADIATOR 700W SECILI 18 INC TE PAPERDORURA CMIMI: 1 MILJON LEKE ME MAR

  Kurbin 11 mars 16:53
  100.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten kasa boksesh basesh
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten kasa boksesh basesh

  Shiten kasa boksesh bass ELECTRO-VOICE Gladiator Cmimi: 450 mij lek.

  Kurbin 11 mars 16:53
  45.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten Disqe Per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe Per Bmw

  Shiten disqe per bmw numer 16

  Kurbin 11 mars 13:41
  140 Lek
 • 5 foto
  lope
  Kafshe ferme

  lope

  lopa esht 5 viqash, lopa shkon ne 30 litra qumesht ne dit, viqin e ka femer

  Kurbin 11 mars 00:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vil
  Shtepi / Vila

  vil

  vil

  Kurbin 10 mars 19:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Polo 3 pistoshe super ekonomike 1.2 Benzin ⚠️
  Vetura

  Polo 3 pistoshe super ekonomike 1.2 Benzin ⚠️

  Shitet Polo super ekonomike 1.2.. 3 pistonsh me te gjitha letrat. Makina esht ne super gjendje si br

  Kurbin 10 mars 17:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  citoren c2
  Vetura

  citoren c2

  shitet citroene c2 1,4 benxine shitet per arsye mosperdorimi letrat i kan mbaru ne shkurt çmimi i pa

  Kurbin 10 mars 10:25
  1.000 €
 • 4 foto
  Lope
  Kafshe ferme

  Lope

  Lopa esht 5 viqash, shkon ne 30 litra qumesht, viqin e ka femer

  Kurbin 10 mars 10:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Diten e Martë+Enjte,mbas orës 16:00,faleminderit.
  Vetura

  Diten e Martë+Enjte,mbas orës 16:00,faleminderit.

  E shes për arsyes familjare. Letrat+siguracion i mbarojnë 13/02/2021 Motorr1.5 naftë 6 Marrsha Maki

  Kurbin 9 mars 21:43
  3.350 €
 • 3 foto
  C-class 320 full opsion
  Vetura

  C-class 320 full opsion

  Mercedez benz C 320 ne super gjendje Viti 2009 . Kamjo automat 7G +\\- ne timon AMG packet brenda d

  Kurbin 9 mars 15:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Mercedes-Benz e270 avantguard. 4500 euro
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz e270 avantguard. 4500 euro

  Makina ka 350,000km te vetat(mund ti kontrolloni ku te doni). Eshte ne gjendje shume te mire. Ngjyra

  Kurbin 9 mars 12:41
  4.500 €
 • 4 foto
  Shitet ford. Mondeo 2007
  Vetura

  Shitet ford. Mondeo 2007

  Shitet ford. Mondeo 2007. Makina. Sapo e ardhur nga belgjika I eshte prere dogana dhe letrat deri n

  Kurbin 9 mars 10:33
  2.800 €
 • 2 foto
  Samsung j5 2017
  Telefona celulare

  Samsung j5 2017

  Samsung galaxy j5 viti 2017 . Modeli europian . Ne gjendje shum te mir . Pothujse i ri pa asnje ge

  Kurbin 8 mars 22:01
  120 Lek
 • 3 foto
  LEPUJ NE SHITJE??
  Kafshe shtepiake

  LEPUJ NE SHITJE??

  Shiten lepuj te madhesive te ndryshme.

  Kurbin 8 mars 07:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe audi originale
  Autopjese dhe paisje

  Disqe audi originale

  Shiten disqe audi 20 bashke me goma ne gjendje te mire te ardhur nga gjermania

  Kurbin 7 mars 16:48
  500 €
 • 0 foto
  Okazion ! - Akuarium !
  Kafshe shtepiake

  Okazion ! - Akuarium !

  Shitet Okazion ! Akuarium ! Me permasa : 60 cm gjatesia 35 cm gjeresia M

  Kurbin 7 mars 09:00
  60 €
 • 5 foto
  Fiat Doblo 1.3 Nafte
  Vetura

  Fiat Doblo 1.3 Nafte

  Fiat Doblo 1.3 Nafte Multijet Viti 2008 129 mije km te kaluara 4 goma te reja Me dogan me letra

  Kurbin 6 mars 20:14
  3.499 €
 • 3 foto
  Opel Meriva 1.7 nafte
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 nafte

  Opel Meriva 1.7 nafte ecotec Viti 2006 Kamjo me marsha Xhama te zinje orixhinal nga fabrika E sapo

  Kurbin 6 mars 20:02
  2.499 €
 • 2 foto
  Shitet Mercede-Benz
  Vetura

  Shitet Mercede-Benz

  Sherbime te bera, goma te reja, te ndrruara vaj/filtra, e gatshme per cdo prove. Çmimi i diskutueshe

  Kurbin 6 mars 11:08
  3.000 €
 • 6 foto
  Shes motorr Kawasaki
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motorr Kawasaki

  Shitet motorr Kawasaki 750 cc viti 2005 look 2009 me dokumentacion te rregullt , i ardhur nga Italia

  Kurbin 4 mars 21:29
  3.300 €
 • 2 foto
  Shes qen kangal dhe qen shari
  Kafshe shtepiake

  Shes qen kangal dhe qen shari

  Qeni kangal eshte 100# i paste mashkull 16 muajsh Qeni i sharit eshte 11 muajshe Shiten per aresy

  Kurbin 3 mars 19:50
  700 €
 • 3 foto
  Pasqyre Mercedez - Benz
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyre Mercedez - Benz

  Shitet pasqyre krahut shoferit per Mercedez - Benz - 2011+ 170 mij lek pa diskutushem .

  Kurbin 2 mars 19:40
  17.000 Lek
 • 6 foto
  Caddy Maxi 2014
  Vetura

  Caddy Maxi 2014

  Caddy Maxi Viti 2014 Manual 2.0naft 7vendeshe 190.000km Letra te prera deri 2021 Cmimi i diskutushem

  Kurbin 1 mars 16:27
  10.500 €
 • 4 foto
  pjes per alfa 145/147/156/166
  Vetura

  pjes per alfa 145/147/156/166

  disponoj pjes per alfa 147 1.6 147 1.9 156 1.6 166 3.0 adresa Laç tel watsap 0685801197 0685084629

  Kurbin 1 mars 10:41
  1 Lek
 • 4 foto
  ⚠️Shitet E Class 211 . 220 Naft ?⌛⚠️
  Vetura

  ⚠️Shitet E Class 211 . 220 Naft ?⌛⚠️

  Shitet E Class 211 nafte full option sensor parkimi full baxho xhami sensor shiu larje fenersh vaj f

  Kurbin 28 shkurt 19:40
  5.000 €
 • 3 foto
  Na prodaju psi i štenad Chihuahua
  Kafshe shtepiake

  Na prodaju psi i štenad Chihuahua

  Na prodaju psi i štenad Chihuahua Odobreni smo i odobreni uzgajivači s 5 zvjezdica i to imamo Prek

  Kurbin 21 shkurt 11:09
  150 €
 • 8 foto
  Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!

  Shes Vito -04 Ne gjendje te shkelqyer nuk ka asnje lloj problemi kamje automatike motorr 220 ngjyre

  Kurbin 3 shkurt 19:10
  7.000 €
 • 5 foto
  Mitsubishi PAJERO -86
  Vetura

  Mitsubishi PAJERO -86

  Mitsubishi PAJERO 4x4 prefkt Pa letra Me motorr te bllokuar ( Laç Mamurras )

  Kurbin 3 shkurt 19:10
  800 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E270 Cdi Full Portobagazh URGJENT!!!
  Vetura

  Mercedes-Benz E270 Cdi Full Portobagazh URGJENT!!!

  Shes Mercedes-Benz E270 Cdi Avangard Full Viti 2004 Bagazhin e ka me thithje , me larje fenerash , k

  Kurbin 3 shkurt 19:10
  5.000 €
 • 13 foto
  shitet zetor Fiat 880
  Automjete bujqesore

  shitet zetor Fiat 880

  shitet zetor fiat 880 ne gjendje shume te mire pune i shoqeruar me freze , plug , rimorkio dhe pompe

  Kurbin 21 janar 16:03
  12.000 €
 • 7 foto
  Kazan 4 AKSI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kazan 4 AKSI

  Shitet kazan 4 Aksi shum i fort i pershtatshem per gur dyshemeja dopjo .anash ka shirita nga brenta

  Kurbin 9 janar 20:36
  3.500 €